mgr

Anna Sochacka

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

15 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
257 odwiedzin w ciągu 30 dni

mgr Anna Sochacka - Dietetyk z wykształcenia i pasji. Dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe pozwala mi holistycznie podejść do każdego pacjenta dietetycznego, rozumieć jego potrzeby,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna SOCHACKA mgr Anna Sochacka BędzinUsługa: nadwaga

  Chciałbym serdecznie podziękować Pani Ani za pomoc w uzyskaniu dobrego samopoczucia a przy okazji utraty zbędnych kilogramów. Jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia do pacjenta jak również z miłej i sympatycznej atmosfery , którą stworzyła Pani dietetyk Ania Sochacka podczas calego procesu leczenia. Dieta była prosta i nie skomplikowana. Dziekuje bardzo Pani Aniu ????

 • I
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna SOCHACKA mgr Anna Sochacka BędzinUsługa: poprawa zdrowia

  Od wielu lat borykam sie z dolegliwościami żołądkowymi imigrenami. Jestem od kilku miesięcy pod opieką Pani dietetyk Sochackiej i dzięki jej zaleceniom i bardzo profesjonalnemu podejsciu do pacjenta mój stan zdrowia jest o wiele lepszy. Migrena ustąpila a bóle brzucha i żoładka są coraz rzadsze. Moja dieta jest prosta i łatwa w zastosowaniu i dzięki temu mnie nie męczy. Należe do grupy wsparcia Poradni Dietetycznej Sochacka. Dzięki co tygodniowym spotkaniom z Panią Anią i jej pacjentami jest mi łatwiej. Dziękuję za wsparcie i pomoc. Do zobaczenia. Iwona R.

  Anna Sochacka2018-07-06

  DZIĘKUJĘ Pani Iwono. To niesamowite uczucie, patrzeć jak Pacjent powraca do zdrowia. Jego uśmiech, chęć do aktywnego życia jest bezcenny. Podziwiam za wytrwałość. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrówka.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna SOCHACKA mgr Anna Sochacka BędzinUsługa: odżywienie

  Bardzo polecam! Pani dietetyk Podchodzi do pacjenta indywidualnie, dokładnie słucha i zadaje mnóstwo pytań, żeby ustalić najlepszy plan żywieniowy. Wszystkie proponowane produkty w diecie są naturalne, bez „dziwnych” suplementacji a dietę układa indywidualnie dostosowywując ją zarówno do stanu zdrowia jak i upodobań smakowych. Miła współpraca.

  Anna Sochacka2018-07-06

  Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Cieszę się , że mam tak świadomą Pacjentkę. Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Proszę pamiętać o zasadzie 8+8+8. Anna Sochacka. Poradnia Dietetyczna SOCHACKA.

 • J
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna SOCHACKA mgr Anna Sochacka Będzin

  Jestem chora na hashimoto. Pół roku temu miałam 20 kg nadwagi. Teraz, dzięki pomocy Pani Ani Sochackiej ważę 15 kg mniej i dzięki diecie , którą Pani dietetyk mi rozpisała {wykluczyła kilkanaście produktów }czuję się o wiele lepiej, i jeszcze miałam ogromne bule głowy, teraz już mnie nie boli. Dziękuję bardzo za pomoc.

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna SOCHACKA mgr Anna Sochacka BędzinUsługa: problemy gastryczne

  Profesjonalna a przy tym przemiła w podejściu do pacjenta. Indywidualne podejście do każdego przypadku. Bardzo pomogła mi w zrozumieniu popełnianych błędów w dotychczas stosowanych dietach i nawykach żywieniowych. Serdecznie dziękuję i polecam.

  Anna Sochacka2018-05-30

  Bardzo się cieszę, że Pani samopoczucie jest coraz lepsze. Pozdrawiam serdecznie. Anna Sochacka.

 • J
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna SOCHACKA mgr Anna Sochacka BędzinUsługa: porada dotycząca nieszczelności jelit

  Pani Ania bardzo mi pomogła. Przez wiele lat borykałem się z doległościami układu pomarmowego. Wprowadziłem zalecenia pani Sochackiej oraz suplementy i teraz czuje się o wiele lepiej. Jakub

  Anna Sochacka2018-04-02

  Witam serdecznie. Cieszę się, że dolegliwości ustąpiły. Pozdrawiam serdecznie. Anna Sochacka. Poradnia Dietetyczna SOCHACKA.

 • R
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna SOCHACKA mgr Anna Sochacka Będzin

  Profesjonalne, indywidualne podejście do problemów zdrowotnych, prawidłowe zalecenia i wizyta w miłej atmosferze...w zamian lepsze samopoczucie i kondycja, znaczna poprawa wyników badań laboratoryjnych...Polecam Poradnie Pani Anny i Pozdrawiam serdecznie!

  Anna Sochacka2018-04-02

  Pani Roksano, było mi bardzo miło współpracować z Panią. Dziękuję i pozdrawiam. Cieszę się, że dzięki zaleceniom dietetycznym Pani stan zdrowia znacznie się poprawił. Anna Sochacka. Poradnia Dietetyczna SOCHACKA.

 • B
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna SOCHACKA mgr Anna Sochacka BędzinUsługa: odchudzanie, niedoczynność tarczycy

  Świetny dietetyk. Poszłam z problemem niedoczynności tarczycy. Pani Ania Sochacka ustaliła mi dietę dzięki której schudłam 9 kilogramöw i czuję się rewelacyjnie. Polecam.

  Anna Sochacka2018-03-26

  Pani Beatko, schudła Pani również dzięki swojej determinacji i konsekwencji w dostosowaniu się do zaleceń żywieniowych. Cieszę się, że czuje się Pani dobrze. Pozdrawiam serdecznie. Anna Sochacka. Poradnia Dietetyczna SOCHACKA.

 • D
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna SOCHACKA mgr Anna Sochacka BędzinUsługa: badanie cukru we krwi

  Doskonała Poradnia. Pani Dietetyk Ania Sochacka zdiagnozowała u mnie cukrzycę typu 2, wprowadziłem jej zalecenia, zmieniłem dietę i tryb życia. Po pół roku opieki ze strony Pani Sochackiej czuję się bardzo dobrze. Nie muszę brać leków. Wystarcza dieta i ruch. Polecam i pozdrawiam. Dziękuję Pani Aniu..

  Anna Sochacka2018-03-26

  Dziękuję za wystawienie opinii Panie Damianie. Cieszy mnie fakt, że czuje się Pan coraz lepiej. Zapraszam serdecznie po kolejne zalecenia. Pozdrawiam, Anna Sochacka. Poradnia Dietetyczna SOCHACKA.

 • A
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna SOCHACKA mgr Anna Sochacka Będzin

  Jestem po operacji tarczycy, z niskim poziomem wapnia i rozregulowanymi hormonami. Pani dietetyk Anna Sochacka pomogła mi dojść do siebie. Stosuje dietę która mi bardzo pomaga.
  Adam.

  Anna Sochacka2018-03-26

  Również dziękuję, szczególnie za wytrwałość i świadome podejście do zaleceń. Pozdrawiam serdecznie. Anna Sochacka. Poradnia Dietetyczna SOCHACKA.

Pytania pacjentów (12)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • mgr Anna Sochacka - Dietetyk z wykształcenia i pasji.
  Dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe pozwala mi holistycznie podejść do każdego pacjenta dietetycznego, rozumieć jego potrzeby, wspierać w dietoterapii, towarzyszyć w osiągnięciu założonego celu. Od dwudziestu lat pomagam ludziom z różnymi problemami zdrowotnymi i zaburzeniami. Jako Dietetyk kieruję się indywidualnym podejściem do pacjenta i stosuję holistyczne rozwiązania. Z pasją i zaangażowaniem troszczę się o każdego podopiecznego.
  Podnoszenie kwalifikacji w postaci szkoleń, udziału w specjalistycznych konferencjach i zjazdach naukowych jest nieodłącznym elementem mojej pracy zawodowej.
  W Poradni Dietetycznej SOCHACKA uczę jak żyć zdrowo, szczęśliwie i jak uzyskać satysfakcję. W wielu przypadkach wystarczą niewielkie zmiany aby pacjent osiągnął założony cel: zredukował tkankę tłuszczową, poprawił stan masy mięśniowej, zauważył pojawienie się energii do życia, poczuł ustępujący ból oraz zmniejszające się zmęczenie.
  Nie piszę książek kucharskich, stosuję indywidualne zalecenia dotyczące stylu życia, sposobu odżywiania, ewentualnej suplementacji w oparciu o szczegółowy wywiad medyczny, wywiad żywieniowy, wywiad dotyczący aktywności fizycznej, analizę składu masy ciała oraz interpretację wyników badań laboratoryjnych.
  W każdy czwartek spotykam się z moimi podopiecznymi należącymi do Grupy Wsparcia Poradni Dietetycznej SOCHACKA.
  Uwielbiam sport, szczególnie bieganie, chodzenie po piasku i dreptanie po górach. Każdą wolną chwilę staram się wykorzystać na regenerację organizmu. Nauczyłam się odpoczywać. Muzyka jest nieodłącznym elementem mojego życia.
  Zapraszam. Poradnia Dietetyczna SOCHACKA. TEL , www.DietetykSochacka.pl

  MASZ OLBRZYMI WPŁYW NA SWOJE ZDROWIE, SZCZĘŚCIE I DOBRE SAMOPOCZUCIE.

  Zakres Usług:
  Dieta w nadwadze
  Dieta w niedowadze
  Dieta w chorobach
  Dieta dla seniora
  Dieta dla sportowca
  Dieta dzieci i młodzieży
  Dieta w alergii i nietolerancji pokarmowej
  Dieta w zaburzeniach odżywiania
  Dieta kobiet planujących ciążę i karmiących piersią
  Dieta bezglutenowa
  Dieta wegetariańska
  Diagnostyka medycznym analizatorem składu ciała
  Diagnostyka Mezatorem Quantum
  Diagnostyka i interpretacja wyników badań laboratoryjntych
  Edukacja Żywieniowa
  Profilaktyka chorób

  Specjalizacje:

  Nadwaga i Otyłość
  Chroniczne zmęczenie
  Cukrzyca typu 2
  Nadczynność tarczycy
  Niedoczynność tarczycy
  Insulinooporność
  Niedokrwistość
  Zespół jelita drażliwego
  Nieszczelność jelit
  Zaburzenia lipidowe
  PCOS zespół policystycznych jajników
  Nadciśnienie tętnicze
  Miażdżyca
  Osteoporoza
  Zaparcia
  Hipoglikemia reaktywna
  Atopowe zapalenie skóry
  Wspomaganie płodności
  Poronienia
  Alergie i nietolerancje pokarmowe

  Choroby autoimmunologiczne:

  Hashimito
  Celiakia
  Stwardnienie rozsiane
  Reumatoidalne zapalenie stawów
  Toczeń
  Cukrzyca typu 1
  Zespół antyfosfolipidowy APS
  Graves Basedow

Specjalizacje

 • Dietetyk sportowy
 • Dietetyk dziecięcy
 • Dietetyk kliniczny
 • Diagnostyka laboratoryjna
 • Konsultant Laktacyjny
więcej

Ukończone szkoły

 • Medyczne Studia - Dietetyka
 • Akademia Wychowania Fizycznego
 • Politechnika Śląska
 • Akademia Dietetyki
więcej

Znajomość języków

 • polski