Lek.

Konrad Kokurewicz verifiedCreated with Sketch.

Lekarz rodzinny

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Wizyty Domowe WrocławUsługa: niedyspozycja zolądkowo- jelitowa

  Swietny diagnosta.Wnikliwie prowadzi wywiad i badanie.Ma czas dla pacjenta.Cieply i serdeczny.polecam

 • Szukasz lekarza rodzinnego? Pacjenci polecają:

  Beata Bednarczyk-Dwojak
  Beata Bednarczyk-Dwojak
  Internista, Lekarz rodzinny
  Kwidzyńska 6, Wrocław
  Bardzo konkretna Pani doktor, przemila i bardzo pomocna. Dala mi wiele dobrych rad, ktore sie sprawdzaja. Jestem… więcej
  Umów wizytę

  Małgorzata Dominas
  Małgorzata Dominas
  Internista, Lekarz rodzinny
  Wołowska 20, Wrocław
  Byłem dzisiaj u tego lekarza i powiem szczerze, że rzadko można spotkać tak miłe, uprzejme, ciepłe i pełne uśmiechu… więcej
  Umów wizytę

  Katarzyna Luch
  Katarzyna Luch
  Lekarz medycyny estetycznej, Lekarz rodzinny
  ul. Biskupa Tomasza Pierwszego 4-6, Wrocław
  Rzetelny, niesamowicie skuteczny lekarz. Dzięki Pani doktor i zastosowanemu leczeniu (choruję na bruksizm) moje… więcej
  Umów wizytę

  Waldemar Goska
  Waldemar Goska
  Internista, Lekarz rodzinny
  plac Dominikański 3, Wrocław
  10 minut opóźnienia, do tego lek. Goska jest ciut zbyt bezpośredni i przez to trochę "szorstki" dlatego 4 gwiazdki,… więcej
  Umów wizytę

  Ewa Janiak
  Ewa Janiak
  Internista, Lekarz rodzinny
  Plac Dominikański 3, Wrocław
  Byłam u pani doktor dwukrotnie, z nawrotem infekcji bakteryjnej gardła. Spodobało mi się to, że lekarka nie przepisała… więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dr Konrad Kokurewicz jest specjalistą medycyny rodzinnej wykonującym prywatne wizyty domowe na terenie Wrocławia i okolic. Doktor realizuje wizyty zarówno dla dzieci (od pierwszych dni życia) jak i dla osób dorosłych

   Poza pracą w terenie dr Kokurewicz przyjmuje stacjonarnie w Ośrodku Zdrowia w Długołęce ul. Wrocławska 24A oraz w Luxmedzie na ul. Wołowskiej 20.

   Dr Kokurewicz jest autorem licznych tekstów oraz publikacji o tematyce zdrowotnej. Dotychczas ukazały się trzy książki - poradniki dla Pacjentów autorstwa Doktora:
   - "Choroba refluksowa przełyku. Poradnik dla Pacjenta"
   - "Dna moczanowa. Poradnik dla Pacjenta"
   - "Nadciśnienie tętnicze. Poradnik dla Pacjenta"

   W najbliższych tygodniach ukaże się jego pierwsza książka traktująca o zdrowiu dzieci: "Emilka ma znowu katar. Jak radzić sobie z katarem, kaszlem i osłabioną odpornością u dziecka"

   Prywatnie Doktor jest mężem Kamili i tatą Emilki oraz Andrzejka.
   Wolny czas najchętniej spędza z rodzinną lub przygotowując się do pobicia kolejnej życiówki w maratonie..

  Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna

  Choroby

  • ból brzucha, kaszel, gorączka, ból gardła, ból głowy, ból pleców
  • biegunka, wymioty, alergia, wysypka,
  • przeziębienie, grypa, angina, wiatrówka, płonica, półpasiec
  • zapalenie pęcherza moczowego, zapalenie piersi, zapalenie żył
  • nadciśnienie tętnicze, dna moczanowa, rwa kulszowa, wrzody

  Usługi

  Wizyty Domowe Wrocław

  Przesmyckiego 26, Psie Pole, 51-151 Wrocław, dolnośląskie

  Wizyta domowa od 150 zł
  Badanie dodatkowej osoby na wizycie domowej 70 zł

  Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Wrocław, ul. Wołowska 20

  Wołowska 20, Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie

  Wizyta domowa od 150 zł
  Badanie dodatkowej osoby na wizycie domowej 70 zł

  Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej

  ul. Wrocławska 24, Długołęka, 50-403 Wrocław, dolnośląskie

  Wizyta domowa od 150 zł
  Badanie dodatkowej osoby na wizycie domowej 70 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Wizyty Domowe WrocławUsługa: niedyspozycja zolądkowo- jelitowa

   Swietny diagnosta.Wnikliwie prowadzi wywiad i badanie.Ma czas dla pacjenta.Cieply i serdeczny.polecam

  • zamówiłam wizyte Dr Kokurewicza , gdyz nie radziłam sobie z bardzo męczącym kaszlem po długotrwałym zapaleniu krtani. Pan doktor wywarł na mnie zdecydowanie pozytywne wrażenie gdyż 1. przeprowadził rzetelny wywiad 2. wszystko skrupulatnie notował 3. przepisał nie tylko leki, ale herbatkę od Bonifratrów, nie zapomniał o tym, zebym duzo piła 4. Bardzo dokladnie wypisal kroki " Co robic, jesli cos nie zadziała - krok po kroku. Lekarze bardzo czesto o tym nie pisza, tylko oczekuja , ze pojawimy sie u nich po raz kolejny. Pan Doktor jest osoba bardzo skromna, wiec i za to ogromny plus .

  • Bardzo uprzejmy, miły człowiek. W niedzielę zgodził się podjechać do nas na wizytę domową do naszej córeczki. Sposób w jaki do nas podszedł zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, pełen profesjonalizm, bardzo rzeczowy, sprawdził szczegółowo co jest naszemu dziecki i uspokoił nas co do jej stanu. Pomimo niedzieli i wezwania "na teraz" potraktował nas serio. Lekarz godny polecenia

  • A

   Wizyta przebiegła szybko, sprawnie i w bardzo miłej atmosferze, co dla zestresowanej mamy jest bardzo istotne. :) Zostały rozwiane wszystkie moje wątpliwości. Po wizycie poczułam się dużo spokojniejsza o zdrowie moich dzieci.

  • G

   Na prywatnej wizycie lekarz zdiagnozował zatrucie pokarmowe. Po dwóch dniach znalazłem się na ostrym dyżurze w szpitalu, gdzie stwierdzono udar niedokrwienny móżdżku.

   Konrad Kokurewicz2015-06-22

   Okoliczności wystąpienia Pana choroby, objawy jakie Pan zgłaszał w trakcie wizyty domowej oraz fakt, że dzień przed wizytą miał Pan robione badania na izbie przyjęć i został Pan z niej wypuszczony z rozpoznaniem zatrucia nie wzbudzały we mnie podejrzeń, że dzieje się (i/lub będzie działo się) coś jeszcze. Dopiero po konsultacji telefonicznej jaka miała miejsce 2 dni (o ile dobrze pamiętam) po mojej wizycie i przekazaniu przez Pana Rodzinę informacji o braku poprawy Pana stanu i występujących zaburzeniach świadomości zaleciłem, aby niezwłocznie udał się Pan na neurologiczną izbę przyjęć. W tym samym czasie poinformowałem i uczuliłem neurologa pracującego na oddziale na który Pan trafił, że jestem mocno zaniepokojony ewolucją Pana choroby. Po kilku dniach od zrobienia MRI głowy i wykluczeniu podejrzenia guza udało się ustalić, że przeszedł Pan udar móżdżku. Pana historia (udar u trzydziestokilkulatka) była i wciąż jest dla mnie bardzo ważnym doświadczeniem i jednocześnie wielką lekcją pokory wobec wykonywanej przeze mnie pracy. Jeśli popełniłem błąd, bo mogłem szybciej rozeznać się w ocenie Pana choroby to przepraszam. Życzę Panu i Pana Najbliższym pomyślności i dużo zdrowia!

  • W

   Świetny lekarz i bardzo miły człowiek. Oddzwonił i umówił się na wizytę, mimo tego, że była sobota rano. Mój przypadek nie był szczególnie cieżki, ale nie potraktował mnie przez to lekceważąco. Przeprowadził bardzo dokładny wywiad i nie tylko przepisał leki, ale także poinformował mnie o diecie i o przewidywanym dalszym przebiegu choroby. Wizyta przebiegła sprawnie, ale nie w pośpiechu. Polecam.

  • M

   Bardzo zaangażowany w swoją pracę, życzliwy. Ma bardzo głęboką wiedzę na temat zagadnień, którymi się zajmuje. Prowadzi bardzo interesującego i pomocnego pacjentom bloga www.meduzo.pl.