Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

LUX MED


89 651.....

Moje doświadczenie

Edukacja

  • Akademia Medyczna w Białymstoku

Znajomość języków

Rosyjski, Niemiecki

Usługi i ceny

Konsultacja internistyczna

od 126 zł


ul. Głowackiego 28, Olsztyn

od 126 zł

Centrum Medyczne LUX MED - Olsztyn

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Olsztyn

Nie polecam. Lekarz twierdzi że przy silnej infekcji nic nie może przepisać że względu na karmienie piersią. Na domowych specyfikach polecanych przez Pana doktora w dniu dzisiejszym że względu na bardzo pogarszający się stan zdrowia zmuszona byłam szukać pomocy u innego lekarz, który bez problemu doradzi i przepisał leki bezpieczne podczas karmienia.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Olsztyn przeziębienie

Polecam wizytę u doktora Janusza Siłakowskiego. Sympatycznie, rzeczowo + można porozmawiać nie tylko o chorobie :) doktor wszystko wytłumaczy, jeśli nie rozumiemy czegoś z zaleceń.


P
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Pana doktora, bardzo rzeczowy i kompetentny. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, a na każde pytanie Pan doktor odpowiada wyczerpująco.


K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Pana Doktora, przyjazne podejście do pacjenta, zawsze wysłucha i dokładnie przebada, zadaje mnóstwo pytań, pacjent nie odnosi wrażenia że jest olewany przez lekarza. Zawsze udziela rzetelnych odpowiedzi, posiada dużą wiedzę. Polecam z całego serca!!


P
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam. Mimo, że poinformowałem lekarza, że mogę być we wczesnej ciąży ale jeszcze za wcześnie na test przepisał mi leki takie których nigdy nie powinnam brać. Dowiedziałam się o szkodliwości leków po czasie i po tym kiedy nastąpiło poronienie. Lekarz nie miał sobie nic do zarzucenia wiec sprawa trafiła do dyrektorki placówki LUX MED. Innym przypadkiem była scesja gdy podczas kolejnej ciąży ginekolog z LUX MED odsyłał mnie do internisty i odwrotnie gdyż żaden z nich nie chciał wypisać zwolnienia lekarskiego z uwagi na zły stan zdrowia, skróconą szyjkę macicy i ogólne stany ciążowe (omdlenia, wymioty) które nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Dodam, że ginekolog wypisał leki na podtrzymanie ciąży. Na odczepnego dr Silakowski odsyłał mnie do szpitala po zwolnienie. Pozniej jak stwierdził jego kolega ginekolog nie chcą wypisywać zwolnień nie dlatego, że nie powinni ale dlatego, że nie chce im się z nich rozliczać i tłumaczyć. Sami sobie odpowiedzcie czy to profesjonalne??!!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


P
Użytkownik zweryfikowany

Rzetelny i fachowy. Jeden z najlepszych lekarzy pierwszego kontaktu w olsztyńskim Lux-Medzie. Pan doktor ma "ludzkie" podejście do pacjenta, potrafi porozmawiać o tym i owym, o pracy, o kłopotach, zażartować - tak wiem, że to wydłuża czas wizyty, lecz człowiek ma poczucie, że nie jest jakimś tam przedmiotem, tylko że w końcu trafił na lekarza, który go wysłuchał i potrafi poprowadzić leczenie bez stresu i "po przyjacielsku". To bardzo cenne, wielu lekarzy zżera rutyna zawodowa i traktują ludzi jak kolejne "numerki" w poczekalni - doktor Siłakowski pamięta swoich pacjentów, zawsze zagada "co tam słychać", "co się zmieniło?" i to jest właśnie powód, dla którego wybieram pana doktora - ocena maksymalna!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Edukacja

  • Akademia Medyczna w Białymstoku

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Medycyna rodzinna

Znajomość języków

Rosyjski, Niemiecki

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil