Sławomir Kula

Dietetyk

72 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 1037 odwiedzin w ciągu 30 dni

Strona Poradni: www.swiatodzywiania.pl; E-mail: dietetyk@swiatodzywiania.pl Magister dietetyki, dietetyk kliniczny, doradca żywieniowy. Poza przygotowaniem do żywienia pacjentów… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (87)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Strona Poradni: www.swiatodzywiania.pl;
  E-mail: dietetyk@swiatodzywiania.pl

  Magister dietetyki, dietetyk kliniczny, doradca żywieniowy.

  Poza przygotowaniem do żywienia pacjentów i prowadzenia dietoterapii w różnych stanach chorobowych, posiadam również kompetencje do poradnictwa żywieniowego u sportowców i kobiet w ciąży. W SWOJEJ PRAKTYCE PRACUJĘ Z OSOBAMI DOROSŁYMI.

  Jestem absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (dietetyka – studia licencjackie) i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (dietetyka – studia magisterskie). Cały czas poszerzam swoją wiedzę żywieniową biorąc udział w konferencjach, warsztatach i szkoleniach.

  Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, a jego dobro stawiam na pierwszym miejscu. W swojej praktyce stosuję zasadę małych kroków, ponieważ uważam, że dzięki nim łatwiej jest przejść całą drogę. Nawet „ogromny krok dla ludzkości” był na początku tym małym.

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Publikacje

 • Patent na warzywa (Szugarfrik 2014)
 • Ocena spożycia ryb przez studentów uczelni o różnych profilach kształcenia (Nauki Inżynierskie i Technologie 2016; 2 (21): 28-37)

Nagrody i wyróżnienia

 • Wyróżnienie w konkursie "Nauka i praktyka w zawodzie dietetyka"

Artykuły

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
72 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Świat OdżywianiaUsługa: poradnictwo dietetyczne

  Bardzo miła obsługa, wszystko zostało mi dokładnie i przejrzyście wytłumaczone, nie ma pośpiechu podczas wywiadu, odczuwa się pełen komfort. Polecam

  Sławomir Kula2018-01-24

  Pani Natalio, bardzo serdecznie dziękuję za komentarz i bardzo miłe słowa. Pozdrawiam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowy pan.Konkretnie wyjaśnia na czym polega problem,tłumaczy , podaje odpowiednie rozwiązania i metody. Nie spieszy się, prowadzi szczegółowy wywiad.Szczerze polecam.

  Sławomir Kula2018-01-13

  Pani Basiu, cieszę się, że odpowiada Pani mój styl pracy. Staram się każdemu pacjentowi poświęcić tyle czasu, ile potrzebuje. Do zobaczenia! Pozdrawiam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Świat OdżywianiaUsługa: pakiet "Odchudzanie" (pierwsza wizyta + jadłospis 14-dniowy + 3 wizyty kontrolne)

  Dziś pierwszy raz spotkałam się z Panem Sławomirem, wizyta - pełen profesjonalizm, komfortowa atmosfera, szczegółowy wywiad i wyczerpujące informacje na temat tego nad czym będę pracować. Czekam na rozpisanie diety ale czuję, że wybór gabinetu był strzałem w 10-tkę????Polecam wizytę u Pana Sławomira????

  Sławomir Kula2018-01-08

  Pani Agnieszko, serdecznie dziękuję za opinię i polecenie. Dołożę wszelkich starań, aby poprzeczka zawieszona podczas pierwszej wizyty nadal pozostawała wysoko. Do zobaczenia! Pozdrawiam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Świat OdżywianiaUsługa: pakiet "Odchudzanie" (pierwsza wizyta + jadłospis 14-dniowy + 3 wizyty kontrolne)

  Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie. P. Sławomir przeprowadził analizę składu ciała oraz szczegółowy wywiad na temat mojego dotychczasowego odżywiania, przebytych chorób. Od kilku lat zmagam się z PCOS i ciężko jest poradzić sobie z dodatkowymi kilogramami oraz zaburzeniami hormonalnymi. Obecnie czekam na plan żywieniowy od P. Sławomira, ale jestem pozytywnej myśli, iż uda nam się wspólnie osiągnąć cel, jaki wyznaczyliśmy podczas pierwszej wizyty.

  Sławomir Kula2018-01-08

  Pani Marcelino, dziękuję za opinię. Cieszę się, że tak odbiera Pani moją pracę. Ja jestem pewien, że uda nam się osiągnąć wyznaczony cel. Do zobaczenia! Pozdrawiam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W mojej ocenie wizyta przebiegła profesjonalnie. Szczegółowy wywiad, analiza składu ciała, odpowiedzi na wszystkie pytania. Dopiero rozpoczynam swoją drogę z wprowadzeniem zdrowych nawyków żywieniowych i utratą zbędnych kg, ale pozytywne podejście do pacjenta motywuje do działania.

  Sławomir Kula2017-12-19

  Pani Aniu, bardzo serdecznie dziękuję za opinię i za zaufanie. Cieszę się, że moja praca jest tak pozytywnie odbierana. Do Świąt przygotuję jadłospis i zgodnie z ustaleniami ruszamy z wprowadzaniem nawyków żywieniowych i gubieniem kilogramów. Do zobaczenia! Pozdrawiam z życzeniami wesołych świąt!

 • Z
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania

  Mogę bardzo serdecznie i z czystym sumieniem polecić tego dietetyka. Świetny specjalista, troszczy się o pacjenta, na pytania odpowiada wyczerpująco. Czekam na moją dietę i myślę, że się nie zawiodę.
  Polecam raz jeszcze

  Sławomir Kula2017-11-22

  Pani Zofio, bardzo dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że udało mi sę spełnić Pani oczekiwania podczas wizyty, a także, że mogłem rozwiać wątpliwości i odpowiedzieć na pytania. Mam nadzieję, że ułożona dieta również spełniła wymagania. Pozdrawiam! Do zobaczenia!

 • Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Świat OdżywianiaUsługa: Hashimoto

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie dokładnie wysłuchał dolegliwości poświecił dużo czasu na zapoznanie sie z moimi problemami obecnie czekam na 14 dniowy jadłospis ale mysle ze bede zadowolona jak na obecna chwile szczerze polecam

  Sławomir Kula2017-10-25

  Dzień dobry. Bardzo dziękuję za opinię i miłe słowa. Dołożę wszelkich starań, aby jadłospis również spełnił Pani oczekiwania. Na pewno ułożę go zgodnie z ustaleniami z wczorajszej wizyty. Pozdrawiam!

 • L
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Świat OdżywianiaUsługa: Pakiet "Odchudzanie" (pierwsza wizyta + jadłospis 14-dniowy + 3 wizyty kontrolne)

  Wizytę oceniam bardzo dobrze. To najbardziej kompetentny dietetyk jakiego do tej pory spotkałam. Bardzo wyczerpująco odpowiada na pytania. Dziękuję za konsultację.

  Sławomir Kula2017-09-04

  Dzień dobry. Serdecznie dziękuję za bardzo miłe słowa i cieszę się z tak dobrego odbioru mojej pracy. Zawsze podkreślam, że pacjent jest dla mnie najważniejszy i każdego traktuję właśnie jak pacjenta, a nie klienta. Pozdrawiam!

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Świat OdżywianiaUsługa: Pakiet "Odchudzanie" (pierwsza wizyta + jadłospis 14-dniowy + 3 wizyty kontrolne)

  Zgłosiłam sie do Pana Sławomira z choroba hashimoto oraz nadczynnością przez która wyjatkowo kg przybywały. Pierwsza wizyta oraz następna kontrolna przebiegła bardzo pomyślnie. Pan Sławomir spokojnie wysłuchał mnie, udzielił kilka porad z związku z moja choroba oraz stylem życia. Dostosował dietę do mojego trybu życia i choroby, starając sie spełnić moje oczekiwania, abym nie musiała spędzać w kuchni bardzo duzo czasu. Dieta bardzo smaczna, a rezultaty widac bardzo szybko. Dodatkowo warto dodać, ze przygotowana dieta została pozytywnie zaakceptowana przez mojego endokrynologa. Wizyta przebiegła pomyślnie i na luzie. Dziękuje i pozdrawiam!

  Sławomir Kula2017-08-30

  Pani Iwono, bardzo dziękuję za opinię i gratuluję efektów. Cieszę się, że udało mi się dopasować dietę tak, by spełniała swoją funkcję i Pani oczekiwania. Również cieszy mnie pozytywny odzew ze strony Pani endokrynologa, widać, że lekarze powoli zmieniają swoje nastawienie do dietetyków, jako osób wspierających leczenie. Pozdrawiam! Do zobaczenia!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Świat OdżywianiaUsługa: poradnictwo dietetyczne

  Do p. Sławomira trafiłam z niedoczynnością tarczycy, problemami hormonalnymi i wieloma zbędnymi kilogramami. Cierpliwie wysłuchał moich problemów i dobrał odpowiednią dietę. Kilogramy spadają, a ja czuję się coraz lepiej. Bardzo polecam!

  Sławomir Kula2017-08-28

  Pani Aniu, bardzo serdecznie dziękuję za opinię. Dobrze dobrana dieta to klucz do sukcesu i cieszę się, że udało nam się tego dokonać. Gratuluję dotychczasowych sukcesów i oczekujemy kolejnych. Do zobaczenia! Pozdrawiam!