Sławomir Kula

Dietetyk

Adres Poradni to: OSIEDLE NA MURAWIE 5B/2. Nawigacja Google Maps autmatycznie zmienia adres na błędny.

Strona Poradni: www.swiatodzywiania.pl;
E-mail: dietetyk@swiatodzywiania.pl więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Jadłospis w pakiecie

  Dzień dobry,
  Czy w Pakiecie "Odchudzanie" przykładowy jadłospis na 14 dni jest urozmaicany na kolejnych wizytach kontrolnych?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Sławomir Kula

  Dzień dobry,
  jest to jadłospis do powielania (kończąc dzień 14., wraca się do dnia 1.), przy czym dbam o urozmaicenie, więc jest to 14 dań na każdy z posiłków. Dodatkowo, modyfikacje też są możliwe… Więcej

 • Dzień Dobry!
  potrzebuję ustalenie diety z ograniczeniem tłuszczów zwierzęcych
  ,do dalszego leczenia Łuszczycy Pospolitej .
  czy jest taka możliwość i ewentualnie jaka cena?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Sławomir Kula

  Dzień dobry, oczywiście nie ma problemu, podejmę się ułożenia takiej diety. Cena jadłospisu 7-dniowego to 120 zł, a 14-dniowego 200 zł - w obu przypadkach są to jadłospisy do powtarzania (kończąc ostatni… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Adres Poradni to: OSIEDLE NA MURAWIE 5B/2. Nawigacja Google Maps autmatycznie zmienia adres na błędny.

  Strona Poradni: www.swiatodzywiania.pl;
  E-mail: dietetyk@swiatodzywiania.pl

  Magister dietetyki, dietetyk kliniczny, doradca żywieniowy.

  Poza przygotowaniem do żywienia pacjentów i prowadzenia dietoterapii w różnych stanach chorobowych, posiadam również kompetencje do poradnictwa żywieniowego u sportowców i kobiet w ciąży. W SWOJEJ PRAKTYCE PRACUJĘ Z OSOBAMI DOROSŁYMI.

  Jestem absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (dietetyka – studia licencjackie) i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (dietetyka – studia magisterskie). Cały czas poszerzam swoją wiedzę żywieniową biorąc udział w konferencjach, warsztatach i szkoleniach.

  Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, a jego dobro stawiam na pierwszym miejscu. W swojej praktyce stosuję zasadę małych kroków, ponieważ uważam, że dzięki nim łatwiej jest przejść całą drogę. Nawet „ogromny krok dla ludzkości” był na początku tym małym.

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Publikacje

 • Patent na warzywa (Szugarfrik 2014)
 • Ocena spożycia ryb przez studentów uczelni o różnych profilach kształcenia (International Journal of Food Sience and Bioprocessing 2016)

Nagrody i wyróżnienia

 • Wyróżnienie w konkursie "Nauka i praktyka w zawodzie dietetyka"

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Artykuły

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
65 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Świat OdżywianiaUsługa: Pakiet "Odchudzanie" (pierwsza wizyta + jadłospis 14-dniowy + 3 wizyty kontrolne)

  Wizytę oceniam bardzo dobrze. To najbardziej kompetentny dietetyk jakiego do tej pory spotkałam. Bardzo wyczerpująco odpowiada na pytania. Dziękuję za konsultację.

  Sławomir Kula2017-09-04

  Dzień dobry. Serdecznie dziękuję za bardzo miłe słowa i cieszę się z tak dobrego odbioru mojej pracy. Zawsze podkreślam, że pacjent jest dla mnie najważniejszy i każdego traktuję właśnie jak pacjenta, a nie klienta. Pozdrawiam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Świat OdżywianiaUsługa: Pakiet "Odchudzanie" (pierwsza wizyta + jadłospis 14-dniowy + 3 wizyty kontrolne)

  Zgłosiłam sie do Pana Sławomira z choroba hashimoto oraz nadczynnością przez która wyjatkowo kg przybywały. Pierwsza wizyta oraz następna kontrolna przebiegła bardzo pomyślnie. Pan Sławomir spokojnie wysłuchał mnie, udzielił kilka porad z związku z moja choroba oraz stylem życia. Dostosował dietę do mojego trybu życia i choroby, starając sie spełnić moje oczekiwania, abym nie musiała spędzać w kuchni bardzo duzo czasu. Dieta bardzo smaczna, a rezultaty widac bardzo szybko. Dodatkowo warto dodać, ze przygotowana dieta została pozytywnie zaakceptowana przez mojego endokrynologa. Wizyta przebiegła pomyślnie i na luzie. Dziękuje i pozdrawiam!

  Sławomir Kula2017-08-30

  Pani Iwono, bardzo dziękuję za opinię i gratuluję efektów. Cieszę się, że udało mi się dopasować dietę tak, by spełniała swoją funkcję i Pani oczekiwania. Również cieszy mnie pozytywny odzew ze strony Pani endokrynologa, widać, że lekarze powoli zmieniają swoje nastawienie do dietetyków, jako osób wspierających leczenie. Pozdrawiam! Do zobaczenia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Świat OdżywianiaUsługa: poradnictwo dietetyczne

  Do p. Sławomira trafiłam z niedoczynnością tarczycy, problemami hormonalnymi i wieloma zbędnymi kilogramami. Cierpliwie wysłuchał moich problemów i dobrał odpowiednią dietę. Kilogramy spadają, a ja czuję się coraz lepiej. Bardzo polecam!

  Sławomir Kula2017-08-28

  Pani Aniu, bardzo serdecznie dziękuję za opinię. Dobrze dobrana dieta to klucz do sukcesu i cieszę się, że udało nam się tego dokonać. Gratuluję dotychczasowych sukcesów i oczekujemy kolejnych. Do zobaczenia! Pozdrawiam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam na konsultacji w sprawie diety przy Hashimoto. Uzyskałam bardzo zinywidualizowane podejście lekarza do mojej sytuacji, rzeczowe informacje, wiele cennych porad. Szczerze polecam!

  Sławomir Kula2017-08-18

  Pani Moniko, bardzo dziękuję za miłe słowa. Każdy z pacjentów potrzebuje zindywidualizowanego podejścia, bo to znacząco wpływa na osiągnięcie zakładanego celu. Cieszę się, że mogłem podzielić się swoją wiedzą. Pozdrawiam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to pierwsza wizyta. Wywiad zrobiony rzetelnie. Wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Bardzo pozytywnie oceniam podanie do siebie kontaktu w celu ścisłej współpracy. Czekam na rozpisanie diety dla schorzenia WZJG. Na pewno będę kontynuował współpracę

  Sławomir Kula2017-08-18

  Dzień dobry, bardzo dziękuję za opinię. Tak jak wspominałem, stała współpraca w przypadku Pana choroby jest bardzo ważna, by odpowiednio modyfikować i dostosowywać jadłospis. Pozdrawiam!

 • K
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Świat OdżywianiaUsługa: Ustalenie diety dla mamy po ostrym zapaleniu trzustki, stanie zapalnym żołądka i po wycięciu woreczka żółciowego

  Do Pana Sławomira Kuli trafiłam poprzez portal ZnanyLekarz. Z związku z tym, że nigdy nie korzystałam wcześniej z usług dietetyka postanowiłam poszukać informacji oraz specjalisty właśnie w ten sposób. Otrzymałam odpowiedź na zadane wcześniej pytanie na portalu, po czym wybrałyśmy się z mamą na wizytę. Dieta dotyczyła mamy, która dopiero co wyszła ze szpitala. Bardzo się cieszę, że trafiłyśmy do Pana Sławomira, który poświęcił nam naprawdę bardzo dużo czasu na szczegółową rozmowę i wywiad chorobowy. Pan Sławomir jest osobą profesjonalną, która przede wszystkim chce wysłuchać pacjenta i jego problemów! Wizyta przebiegała w przemiłej atmosferze, otrzymałyśmy przygotowany jadłospis, z którego mama jest bardzo zadowolona; dieta trafiona w 10-tkę. Przy okazji Pan Sławomir udzielił mi kilku wskazówek dietetycznych związanych z alergią :) Polecam wizytę u Pana Sławomira!

  Sławomir Kula2017-08-01

  Pani Kasiu, bardzo mnie cieszy, że tak pozytywnie odebrały Panie moją pracę w gabinecie, a jeszcze bardziej to, że udało się dobrze dopasować dietę, która jest bardzo istotna e okresie rekonwalescencji po ostrym zapaleniu trzustki. W sprawie alergii pozostajemy w kontakcie. Pozdrawiam! Do zobaczenia!

 • K
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Świat OdżywianiaUsługa: Pakiet "Odchudzanie" (pierwsza wizyta + jadłospis 14-dniowy + 3 wizyty kontrolne)

  Z usług p. Sławomira korzystam od czterech miesięcy i jeśli mam być szczery, to przez ten czas nie było ani jednej rzeczy do której mógłbym się przyczepić. Dzięki diecie dopasowanej do moich potrzeb, jestem w stanie osiągać postawione sobie cele(w moim przypadku jest to poprawianie wyników w amatorskim trójboju siłowym), co wcześniej nie było możliwe. Od posiłków zawartych w diecie oczekiwałem, że będą smaczne, proste w przygotowaniu, i że będą składać się z łatwo dostępnych produktów. Wszystkie te oczekiwania zostały spełnione. Ogromną zaletą dla mnie jest to, że dieta nie jest ani trochę męcząca, wręcz przeciwnie - szybko wchodzi w nawyk do tego stopnia, że w tej chwili nie wyobrażam sobie powrotu do wcześniejszych przyzwyczajeń żywieniowych. Jeśli chodzi o same wizyty to przebiegają one w luźnej atmosferze i nie ma problemu z ich ewentualnym przesunięciem. Podsumowując, zdecydowanie polecam współpracę z tym dietetykiem.

  Sławomir Kula2017-06-26

  Panie Kamilu, bardzo serdecznie dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że spełniłem Pana oczekiwania i dieta spełnia swoją rolę. Jeszcze raz gratuluję świetnych wyników. Do zobaczenia! Pozdrawiam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Świat OdżywianiaUsługa: poradnictwo dietetyczne

  Do Pana mgr. Sławomira Kuli trafiłam po kiepskich doświadczeniach z `wybitną` panią dietetyk z Poznania (zero zainteresowania, obiecanego jadłospisu nie ma po 3 tygodniach od wizyty). Zniesmaczona postanowiłam szukać wsparcia u innego dietetyka i wygląda na to, ze trafiłam świetnie. Sam wywiad trwał równą godzinę, był bardzo szczegółowy, pan magister świetnie zorientowany w moim problemie (Hashimoto), w pełni i wyczerpująco odpowiadał na pytania. Jadłospis dopiero dostanę więc na pełną oceną czas jeszcze przyjdzie, ale pierwsza wizyta bez zarzutu. Bardzo przystępna cena, a sam pan magister pewien swoich opinii, również w kwestiach, w których większość `internetowych specjalistów` twierdzi co innego (np. okazuje się, że wcale nie każdy, kto choruje na Hashimoto musi eliminować gluten i laktozę. Zależy do od konkretnego pacjenta). Z czystym sumieniem polecam!

  Sławomir Kula2017-06-23

  Pani Magdo, bardzo dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że spełniłem Pani oczekiwania względem wizyty. Tak jak wspominałem, dokładny wywiad jest niezbędny do tego, by potem móc odpowiednio dostosować dietę pod konkretną osobę. Wkrótce wyślę Pani jadłospis, zgodny z naszymi ustaleniami. Pozdrawiam! Do zobaczenia!

 • R
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania

  Do p. Sławomira zgłosiłem się z problemem refluksu żołądkowego i zgagi. Dolegliwość dodatkowo powiązana jest z problemami endokrynologicznymi, na które cierpię od trzech lat. Szukałem osoby, która nie tylko dobierze właściwą dla mnie dietę, ale również spojrzy na sprawę szerzej, znajdując zależności pomiędzy różnymi czynnikami w moim organizmie.

  To był strzał w dziesiątkę! p. Sławomir nie tylko dobrał dietę, która złagodziła przykre objawy zgagi i pozwoliła mi powalczyć o właściwą wagę ciała. Dodatkowo wykazywał duże zainteresowanie moim nietrywialnym przypadkiem, wyszukując w materiałach przydatne na codzień informacje. Utrzymywał stały kontakt mailowy, dopytując o samopoczucie i dopingując do dbania o siebie.

  Sama wizyta przebiegała zawsze w miłej atmosferze, prowadzona w sposób rzeczowy, konkretny i profesjonalny.

  Sławomir Kula2017-06-21

  Panie Radosławie, bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Swoją pracę zawsze wykonuję ze 100% zaangażowaniem i cieszę się, że jest to dostrzegane. Pozdrawiam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Świat OdżywianiaUsługa: Pakiet "Odchudzanie" (pierwsza wizyta + jadłospis 14-dniowy + 3 wizyty kontrolne)

  Mogę śmiało polecić p. Sławomira. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Odczuwa się, że p.Sławomir rzeczywiście chce pomóc i nie speszy się, bo w kolejce czekają inni. Poświęca tyle czasu ile potrzeba. Dodatkowo koryguje dietę drogą mailową. Uwzględnia choroby i styl życia oraz preferencje smakowe. Na pewno po osiągnięciu upragnionej wagi będę nadal korzystała z usług p. Sławomira.

  Sławomir Kula2017-05-17

  Pani Sylwio, bardzo serdecznie dziękuję za opinię i polecenie moich usług. Wizyty mam ustawione zawsze w taki sposób, by każdemu przeznaczyć tyle czasu, ile potrzebuje. Do zobaczenia wkrótce! Pozdrawiam!