Dagna Ślepowrońska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

6 opinii +dodaj

Od 27 lat ,z niesłabnącym zaangażowaniem, pomagam ludziom z różnego rodzaju problemami emocjonalnymi. Bardzo lubię moją pracę, wciąż jestem ciekawa ludzi, zainteresowana ich życiem,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: PsychologgiaUsługa: Depresja

  Pani Dagna jest jedną z najlepszych, korzystałam ze spotkań z Panią psychoterapeutką, nasza współpraca skończyła się sukcesem dla mnie, choć łatwo nie było - nie żałuję i polecam kolektyw na Chmielnej.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Usługa: psychoterapia partnerska

  Pani Dagna pomaga mnie i mojemu mężowi odbudować naszą relację. Spotkania nie zawsze są łatwe, ale po burzliwych chwilach p. Dagna doskonale potrafi wystudzić emocje. Nigdy nie wypuszcza nas ze spotkania rozdrażnionych, czy zdenerwowanych, zawsze wychodzimy z poczuciem owocnie spędzonego czasu, bogatsi o różne wskazówki i inspiracje. Uważam p. Dagnę za świetnego specjalistę z z wyjątkowym wyczuciem. Potrafi na bardzo prostych przykładach wyjaśnić wiele mechanizmów rządzących naszymi zachowaniami, uświadamia też jakie zachowania z czego wynikają. p. Dagna pomaga, wskazując kierunek i sposoby pracy. Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychologgiaUsługa: psychoterapia

  Pani Dagna w ogóle nie wysłuchała moich pragnień i celów życiowych. Byłam na psychoterapii, która zakończyła się po dwóch spotkaniach. Narzuciła mi swoje myśli, zamiast pomóc w przemyśleniach nad problemami z którymi przyszłam. W dodatku brak terminala i brak paragonu.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Byłam dopiero na pierwszej wizycie, więc na razie nie mogę zbyt wiele powiedzieć. Ale Pani Dagna wydaje mi się osobą mądrą, życzliwą i kompetentną. Uważnie słucha, a to, co mówi i komentuje, trafia w punkt. Przyznam, że rzadko kto budzi we mnie od razu zaufanie, a ona wzbudziła :) I nadzieję na rozwiązanie moich problemów. Już po tej pierwszej wizycie czuję się spokojniejsza i mądrzejsza. Więc ciąg dalszy na pewno będzie, a wtedy chętnie napiszę coś więcej.

 • M

  Chciałabym jeszcze raz podziękować Pani Dagnie, terapia z Panią była dobrym krokiem w moim życiu. Cieszę się, że trafiłam na psychologa z takim doświadczeniem.

 • S

  Pani Dagnie zawdzięczam to, że nadal jesteśmy z żoną razem. Na początku byłem sceptyczny, ale dziś patrząc z perspektywy czasu było to świetne rozwiązanie. Bałem się o rozpad związku, więc zgodziłem się na terapię. To przyniosło efekty, w które do końca nie wierzyłem, a jednak udało nam się odbudować relację. Nawet nie sądziłem, jak wiele znaczy dla mnie moja żona. Przypomniałem sobie o tym, że jest dla mnie najważniejsza.

  Dagna Ślepowrońska2016-10-14

  Bardzo się cieszę, że udało się Państwu odbudować relację i że mogłam w tym procesie uczestniczyć. Pozdrawiam serdecznie.

Pytania pacjentów (25)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od 27 lat ,z niesłabnącym zaangażowaniem, pomagam ludziom z różnego rodzaju problemami emocjonalnymi. Bardzo lubię moją pracę, wciąż jestem ciekawa ludzi, zainteresowana ich życiem, sposobem myślenia, emocjami. W swojej praktyce dużo uwagi poświęciłam osobom chorym na depresję oraz zaburzenia z kręgu depresji (zaburzenia odżywiania, nerwice , lęki).- Prowadziłam psychoterapię w szpitalu Komorów oraz Stowarzyszeniu Profilaktyki depresji "Iskra".
  Mam bardzo duże doświadczenie w terapii par i rodzin, a także psychoterapii indywidualnej i grupowej. Pomagam rodzinom przejść przez kryzys, rozwiązać problemy. Pracowałam także z rodzinami z trudnościami związanymi z dysfunkcją jednego z członków (praca z rodzinami dzieci autystycznych, bądź z różnego typu niepełnosprawnościami, dorosłych chorych na SM i z chorobami psychicznymi). Cały czas uczę się nowych sposobów pracy. Dzięki temu integruję rożne podejścia. Mogę dopasować metody do potrzeb pacjenta. Stosuję psychoterapię ericksonowską, terapię Gestalt i systemową.. Jestem w trakcie szkolenia Terapii Stanów Ego.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Warszawski (Warszawa 1988)
 • Wyższa Szkoła Przymierza Rodzin (Warszawa 2011) studia podyplomowe

Publikacje

 • Smocze Opowieści (Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2008)
 • Teatr Psychoterapii (Centrum Praw Kobiet, 2010)

Znajomość języków

 • rosyjski

Staże

 • Państwowy Szpital Kliniczny, Klinika Psychiatrii Wieku Rozwojowego (Warszawa, 1997-1998)
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii, II Klinika Neurologiczna (Warszawa, 1998)

Certyfikaty