O nas

NZOZ Centrum Terapii DIALOG to wysokospecjalistyczna przychodnia psychiatryczno-psychologiczna. W ciągu 14 lat przyjęliśmy ponad 100 000 pacjentów. Łączymy siły ponad 200 doświadczonych specjalistów – lekarzy psychiatrów, neurologów i psychologów-psychoterapeutów – aby dokładnie diagnozować i profesjonalnie pomagać i leczyć. Zapewniamy pomoc stacjonarnie w placówkach, on-line lub telefonicznie Pacjentom z całej Polski. Posiadamy osiem placówek w Warszawie, które są otwarte przez 7 dni w tygodniu od 7:30-22:00 od poniedziałku do piątku oraz od 8:00-20:00 w sobotę i niedzielę. Jesteśmy dumni, że Nasi Pacjenci zostawili nam już 900 pozytywnych opinii w serwisie Znany Lekarz. 250 lekarzy i psychologów z całej Warszawy współpracuje z nami i stale kieruje do nas swoich pacjentów. Z ostatnio przeprowadzonego badania wynika że 98% pacjentów jest zadowolonych z naszych usług. W marcu 2018 roku zdobyliśmy certyfikat wydawany przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej. Nasz projekt „Wysokospecjalistyczne Poradnie Psychiatryczne“ otrzymał Złotą Synapsę w kategorii Psychiatryczna Innowacja Roku.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Fototerapia - lampy

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (176)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Marlena Janoska-Jaździk konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Profesjonalizm, cierpliwość, empatia. Brak bariery w kontakcie.
  Mam za sobą kilkunastoletnią historię leczenia i doświadczenia z kilkoma lekarzami. Pierwszy raz nie mam wątpliwości, że to właściwy specjalista. Wrócę na pewno.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewelina Jankowska konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)

  Bardzo miła Pani Doktor. Szczegółowo przeprowadzony wywiad i odpowiednio dobrane leki. Szeroki wybór wizyt, wizyta online

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Murlak konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  To była moja pierwsza wizyta u pani doktor i na pewnie nie ostatnia! Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia dotyczące leczenia i co najważniejsze nadzieje, że będzie dobrze!

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Spędzia konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Konkretnie, otwarcie, wprost. Plus fajny człowiek, a to tez ważne. U mnie diagnoza adhd plus leczenie. Zamierzam pozostać pod opieka tego lekarza tak długo jak będzie trzeba.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Agnieszka Murlak konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Wizyta rozpoczęła się punktualnie, Pani Doktor bardzo przyjazna - czułam się bezpiecznie, zaopiekowana, niedoceniana. Czułam tez, że po drugiej stronie jest specjalista, który wie jakie i po co zadaje pytania. Wszystko zrozumiałam, spokojnie wszystko tłumaczyła. Miałam możliwość zadawania pytań na koniec. Bardzo dobra wizyta. Dziękuję :)

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Małgorzata Dhaoui konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Panią doktor znam jeszcze z poradni przy ul.Nowowiejskiej. Jako pacjentka czuję się bezpiecznie, Pani doktor jest wyjątkowo czułym i wrażliwym lekarzem.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Spędzia Inny

  W skrócie: Nie polecam. I to od serca. Sytuacja ta miała miejsce zeszłego lata, a dopiero teraz jestem w stanie o niej pisać. Pierwsza wizyta u dr Spędzi przebiegła dobrze i sprawnie, przepisane zostały mi nowe leki i opracowaliśmy wstępny plan leczenia. Lekarz dawał dużo przestrzeni na własne pytania i przemyślenia. Druga wizyta też przebiegła w porządku. Nie jestem sobie w stanie wyjaśnić, dlaczego lekarz z drugiej na trzecią wizytę zmienił swoje nastawienie o 180 stopni. Potraktował mnie przedmiotowo, nazwał "trudnym przypadkiem" i kazał do siebie nie wracać (wizytę umówiłam, żeby odstawić bezpiecznie leki, które od kilku miesięcy nie działały). Lekarz powiedział, że nowych leków nie przepisze (bo już brałam - uwaga - 2 rodzaje, a więcej najwyraźniej nie istnieje) i że nie mam po co wracać, lepiej się udać do psychoterapeuty (do którego zaczęłam chodzić jeszcze przed wizytą). Konkluzja lekarza była taka, że "nie wie co jest ze mną nie tak, nie ma pojęcia co ze mną zrobić" i że "także nic mu się nie chce w ostatnim czasie" i "chyba również powinien się do kogoś umówić". Nie wiem, w którym miejscu zamieniliśmy się miejscami, ale wydaje mi się, że to nie ja miałam być dla niego wsparciem w kryzysowej sytuacji. Mam wrażenie, że w momencie w którym psychiatra wypuszcza z gabinetu płaczącą osobę po sprawieniu, iż czuje się zmieszana z błotem, to coś jest nie tak. Wizyta skończyła się dla mnie 45 minutami ataku paniki w łazience gabinetu i koniecznością pozostania pod nadzorem bliskich osób, ponieważ w około 20 minut rozmowy zostałam zupełnie złamana. Od tego czasu - mimo potrzeby - jeszcze nie byłam w stanie przemóc się, by umówić się do nowego lekarza.

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Aleksandra Ryńska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Doktor Ryńska jest bardzo miłą, opanowaną osobą. Na spokojnie wyjaśniła mi działanie leków i opisała sposób leczenia. Po 1.5 roku leczenia mogę powiedzieć, że jestem w pełni zadowolona z pomocy i polecam Panią doktor innym.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewelina Jankowska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Świetna specjalistka - po latach źle dobranych przez innych lekarzy leków przeprowadziła szczegółową diagnozę i dobrała leki, po których odżyłam. Życzliwa, słucha uważnie, dokładnie tłumaczy i upewnia się, czy wszystko jest zrozumiałe.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Murlak Inny

  Jestem pod opieką Pani Doktor od ponad 2 lat, jest najlepszym lekarzem, który wyciągnął mnie z mroku w którym przebywałam od 15 lat. W końcu żyje, a życie nie jest dla mnie udręką. Pełne zrozumienie pacjenta i empatia!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Warszawa, Górczewska 137 (przy METRO KSIĘCIA JANUSZA)
Powiązane wyszukiwania