Pomorskie Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji

Pomorskie Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji

O nas

Pracujemy w obszarze psychologii, psychoterapii, seksuologii, coachingu oraz dietetyki. Prowadzimy konsultacje i psychoterapię indywidualną, par/małżeństw oraz rodzin. Zajmujemy się także prowadzeniem konsultacji dietetycznych i dietoterapii.
Oferujemy nasze wsparcie zarówno w gabinetach w Gdańsku (Wrzeszcz i Oliwa), jak i w Słupsku.
Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie będziecie mogli Państwo zapoznać się z charakterystyką całego ośrodka, jak i z charakterystyką każdego ze specjalistów. Jeśli w naszych kalendarzach nie widnieją dogodne dla Państwa terminy, prosimy o kontakt telefoniczny. Formy kontaktu z Centrum są umieszczone na naszej stronie internetowej www.gdansk-psychoterapeuta.pl

Ze względu na charakter naszej pracy prosimy, aby, w razie potrzeby, umówioną wizytę odwołać najpóźniej w dniu ją poprzedzającym. Odwołanie tego samego dnia skutkuje zapłatą za spotkanie.

Poza tym, że jesteśmy specjalistami w swoich dziedzinach, to jesteśmy także życzliwymi i otwartymi na siebie ludźmi. Zaufanie i akceptacja są fundamentem naszych relacji. Takie też wartości staramy się pielęgnować w relacjach z klientami/pacjentami, uważając je za bardzo wspierające w rozwoju i osiąganiu celów.

Pomorskie Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji jest miejscem, w którym człowiek spotyka się z człowiekiem.
Naczelną wartością dla nas jest dobro drugiego człowieka. Celem psychologa jest niesienie pomocy innym w rozwiązywaniu trudności życiowych i osiąganiu lepszej jakości życia na drodze rozwoju indywidualnych możliwości oraz dzięki ulepszaniu kontaktów międzyludzkich.

Jako zespół psychologów przestrzegamy zasady poufności i tajemnicy zawodowej, więc każdy może czuć się bezpiecznie i komfortowo korzystając z naszej pomocy psychologicznej.

W codziennej pracy zarówno podczas konsultacji psychologicznej, jak i terapii kierujemy się prawami człowieka, dlatego bez względu na Twój wiek, płeć, orientację seksualną czy przekonania dbamy o atmosferę poczucia bezpieczeństwa i szacunku.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najwyższy poziom świadczonych porad psychologicznych i terapii. Psychologowie regularnie poddają swoją pracę superwizji, stale rozwijamy się zawodowo i nieustannie dążymy do rozwoju osobistego i podnoszenia zawodowych kwalifikacji.
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Polski
 • Ukraiński
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (171)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Inga Rutkowska Konsultacja psychologiczna dla dzieci i młodzieży

  Julia lubi rozmowy z panią Ingą. Są one dodatkowo po angielsku. Polecam panią psycholog.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Anna Rasińska Konsultacja psychologiczna

  Bardzo profesjonalna i zarazem empatyczna oraz otwarta osoba. Potrafi człowieka podnieść na duchu już na pierwszym spotkaniu.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Małgorzata Tunia psychoterapia par i małżeństw

  Serdecznie polecam. Bardzo empatyczna i ciepła osoba. Potrafi wczuć się w sytuację i naprowadzić na myślenie.


  M
  Profil zweryfikowany
  Magdalena Wierzbicka psychoterapia indywidualna

  Pani Magda to dobry specjalista, zawsze czułem się uważnie wysłuchany, metody terapii bardzo mi pomogły. Mój komfort życia z każdym dniem się poprawia. Dziękuje i polecam!


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Anna Rasińska konsultacja psychoterapeutyczna

  Miałam wątpliwości czy skorzystać w pomocy specjalisty, ale Pani Ania przekonała mnie że warto się udać do odpowiedniej osoby. Pani Ania przeszła ze mną przez najgorszy czas w moim życiu. Jej słowa zostały mi w głowie i wracają w gorszej chwili. Chwili, bo okres dłuższego osłabienia nastroju i wegetacji mam już za sobą. Pani Ania jest uważna, zaangażowana, kompetentna. Wypowiada swoje zdanie i mówi jak widzi daną sytuację, co mnie osobiście zdziwiło, bo myślałam że zadanie specjalisty polega na wysłuchaniu i raczej zdawkowych uwagach, a tu zmieniające myślenie spostrzeżenia. Bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas. Pacjentka


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Inga Rutkowska Konsultacja psychologiczna dla dzieci i młodzieży

  Z wizyt u Pani Ingi jestem bardzo zadowolona. Wywiad lekarski był bardzo wnikliwy dzięki temu Pani Inga trafnie rozpoznała przyczyny problemu. Rady oraz zalecenia bardzo pomogły radzić sobie z naszym niesfornym 3latkiem. Dodatkowo Pani Inga jest bardzo sympatyczna więc wizyty upłynęły w przyjaznej atmosferze.


  U
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Łukasz Stępniewski psychoterapia par i małżeństw

  Była to druga wizyta, na którą udaliśmy się z partnerem i oboje jesteśmy tak samo zachwyceni i wdzięczni za pomoc jaką udało nam się uzyskać. Wyszliśmy z gabinetu pełni nadzei, szczęścia i werwy. Spotkanie skłoniło nas do refleksji nad nami samymi i dodało nam jeszcze większej determinacji by pokonywać przeciwności losu. Poczuliśmy się zrozumieni, wysłuchani, przy tym wszystkim mogąc spojrzeć na pewne aspekty z szerszej perspektywy. Pan Łukasz to specjalista jakich mało, bardzo empatyczny, ciepły człowiek, rozkłada problem na czynniki, które stają się jasne, podparte przykładami z życia, wyłapuje z rozmowy pewne niuanse, nad którymi warto się pochylić. Poza tym sam sposób prowadzenia rozmowy bardzo nam odpowiada, czuć ten ,,flow", bardzo dobry kontakt i sympatia. Z całego serca dziękujemy! :)


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Bogumiła Koper Konsultacja psychologiczna

  Cudowna Pani psycholog! Polecam z caaaałego serca!


  Profil zweryfikowany
  mgr Bogumiła Koper psychoterapia indywidualna

  Pani Bogumiła jest bardzo dobrą słuchaczką. Odpowiednio kieruje rozmową tak, aby pomóc znaleźć potencjalne źródło lub źródła problemów.


  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Beata Baranowska konsultacja psychoterapeutyczna

  Bardzo polecam pracę z Panią Beatą Baranowską. Jest psychotetapeutką przy której można poczuć się bezpiecznie mówiąc o sobie. Jest osobą, która rozumie drugiego człowieka, przy której masz poczucie, że to, co mówisz jest wysłuchane i istotne. Pomaga spojrzeć na sprawę z różnych perspektyw, co bardzo pomaga. I -co również bardzo istotne szczególnie w tak wyjątkowych momentach, kiedy dzielimy się z kimś naszymi bardzo osobistymi sprawami- obdarza drugiego człowieka ogromnym szacunkiem. A praca z Panią Beatą przynosi zmianę, jest efektywna. Bardzo polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Wolności 11/3, 76-200 Słupsk
Polanki 34/3, 80-308 Gdańsk

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania