Pomorskie Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji

(126 opinii)

Pracujemy w obszarze psychologii, psychoterapii, seksuologii, coachingu oraz dietetyki. Prowadzimy konsultacje i psychoterapię indywidualną, par/małżeństw oraz rodzin. Zajmujemy się także prowadzenie... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Pomorskie Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji

Henryka Sienkiewicza 8/5 AB

80-227 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 500...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Pomorskie Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe +48 514...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Pracujemy w obszarze psychologii, psychoterapii, seksuologii, coachingu oraz dietetyki. Prowadzimy konsultacje i psychoterapię indywidualną, par/małżeństw oraz rodzin. Zajmujemy się także prowadzeniem konsultacji dietetycznych i dietoterapii.
Godzinami pracy naszego Centrum są 9-21. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie będziecie mogli Państwo zapoznać się z charakterystyką całego ośrodka, jak i z charakterystyką każdego ze specjalistów. Jeśli w naszych kalendarzach nie widnieją dogodne dla Państwa terminy, prosimy o kontakt telefoniczny. Formy kontaktu z Centrum są umieszczone na naszej stronie internetowej.

Poza tym, że jesteśmy specjalistami w swoich dziedzinach, to jesteśmy także życzliwymi i otwartymi na siebie ludźmi. Zaufanie i akceptacja są fundamentem naszych relacji. Takie też wartości staramy się pielęgnować w relacjach z klientami/pacjentami, uważając je za bardzo wspierające w rozwoju i osiąganiu celów.

Pomorskie Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji jest miejscem, w którym człowiek spotyka się z człowiekiem.
Naczelną wartością dla nas jest dobro drugiego człowieka. Celem psychologa jest niesienie pomocy innym w rozwiązywaniu trudności życiowych i osiąganiu lepszej jakości życia na drodze rozwoju indywidualnych możliwości oraz dzięki ulepszaniu kontaktów międzyludzkich.

Jako zespół psychologów przestrzegamy zasady poufności i tajemnicy zawodowej, więc każdy może czuć się bezpiecznie i komfortowo korzystając z naszej pomocy psychologicznej.

W codziennej pracy zarówno podczas konsultacji psychologicznej, jak i terapii kierujemy się prawami człowieka, dlatego bez względu na Twój wiek, płeć, orientację seksualną czy przekonania dbamy o atmosferę poczucia bezpieczeństwa i szacunku.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najwyższy poziom świadczonych porad psychologicznych i terapii. Psychologowie regularnie poddają swoją pracę superwizji, stale rozwijamy się zawodowo i nieustannie dążymy do rozwoju osobistego i podnoszenia zawodowych kwalifikacji.

Choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe: fobie, ataki paniki, lęk stały, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne
 • zaburzenia osobowości: borderline, narcystyczne, zależne, anankastyczne, schizoidalne
 • schizofrenia, psychozy
 • zaburzenia erekcji
 • zaburzenia orgazmu
 • żałoba
 • zaburzenia snu
 • zaburzenia odżywania: anoreksja, bulimia, otyłość, ortoreksja
 • celiaka
 • nadczynność tarczycy
 • otyłość
 • nadwaga
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Piotr Feja psychoterapia par i małżeństw

  Pan Piotr jest wspaniałym psychoterapeutą. Bardzo nam pomaga w rozumieniu naszych potrzeb, możemy spojrzeć na pewne rzeczy z punktu widzenia małżonka. Pan Piotr jest bardzo fachowy, empatyczny w kontakcie i ma ludzkie podejście do naszych problemów.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Michał Zaidlewicz psychoterapia indywidualna

  Z całego serca polecam wszystkim zagubionym, potrzebującym wsparcia osobom. W przyjaznej atmosferze mogą liczyć na pomoc.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bienias psychoterapia młodzieży

  Gorąco polecam. Dzięki wiedzy, zaangażowaniu i życzliwości Pani Katarzyny życie mojego syna zmieniło się na lepsze - zmierzył się ze swoimi problemami i lękami. Terapia pozwoliła naszej rodzinie przejść przez trudny okres. Bardzo dziękuję.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Łukasz Stępniewski konsultacja psychologiczna

  Świetnie dogaduje się z Panem Łukaszem, czuję zaangażowanie i mógłbym tak rozmawiać i 10 godzin. Celne rady i spojrzenie na temat


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Adrianna Sternalska dietoterapia

  Pani Adrianna to prawdziwy dietetyk, który zajmuje sie wszystkimi aspektami dietoterapii, a nie jedynie odchudzaniem czy kaloriamii. Bierze pod uwage wszystkie czynniki - poświęca dużo czasu na zbieranie wywiadu, uwzględnia preferencje oraz schorzenia czy ograniczenia, a przy tym komponuje bardzo smaczne i proste w wykonaniu jadłospisy. Skupia się przede wszystkim na samopoczuciu, nie stawiając przed pacjentem warunków i obowiązków. Czuję się zaopiekowana i wysłuchana (bo to także ważna część porady), dziękuje i będe polecać każdemu, kto potrzebuje pomocy!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Piotr Feja konsultacja psychologiczna

  Znakomite przygotowanie i troskliwe podejście do pacjenta. Wysoki poziom empatii i współodczuwania. Świetna retoryka oraz znakomity sposób udzielania wskazówek. Genialny profesjonalista, ale przede wszystkim dobry człowiek, godny zaufania.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Rita Zaidan konsultacja psychologiczna

  Serdecznie polecam wszystkim Panią Ritę, która jest osobą bardzo ciepłą, empatyczną, z ogromną wiedzą i zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Nasza współpraca trwa juz od ponad roku. Dzięki Pani Ricie moje życie nabrało barw. Jestem bardzo zadowolona z każdej sesji, która zawsze wnosi coś nowego. Pani Rita przedstawia szereg różnych możliwych sposobów rozwiązywania problemów, wszystko wyjaśnia, a co najważniejsze rozmowy z Panią Ritą są bardzo owocne. Czuję się bezpieczna i zaopiekowana oraz jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc! :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Kalina Halemba psychoterapia indywidualna

  Długo szukałam zaufanego psychologa. Byłam wcześniej na wizycie u kogoś innego, ale to na sesji u pani Kaliny poczułam "to coś" i zdecydowałam się podjąć terapię. Pani Kalina jest absolutną profesjonalistką. Zawsze mogłam liczyć na to, że mnie wysłucha, ale nie oceni. Podczas naszych sesji czułam się dobrze zaopiekowana, do tego zrozumienie i empatia pani Kaliny pozwalały na otwarcie się nawet na najgorsze tematy. Terapia sprawiła, że żyje mi się po prostu lepiej. Po niespełna roku sama siebie nie poznaję, stałam się inną, lepszą osobą. Zmiany widzą też moi bliscy. Choć terapia nie była łatwa i wymagała ogromu pracy nad sobą, to jakoś z panią Kaliną pomału szłyśmy do przodu. :) Zostałam też wyposażona w narzędzia do dalszej, samodzielnej pracy, tak aby moje wcześniejsze problemy nie wróciły. Z całego serca polecam sesje z panią Kaliną, naprawdę warto. :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Tunia konsultacja psychoterapeutyczna

  Nigdy przy nikim nie czułam się tak bezpiecznie i swobodnie, żeby opowiadać o najgorszych myślach, rzeczach i przeżyciach.. a nigdy nie rozumiałam chodzenia na terapie bo jakoś nie widziałam siebie otwierającą się przed obcą osobą. A jednak Pani Tunia ma w sobie coś takiego co otwiera, człowiek sam chcę się podzielić pewnymi przemyśleniami. Co dla mnie najważniejsze, ani przez sekundę nie poczułam się ''oceniana'' co było dla mnie bardzo ważne i tego się bałam.. mogę powiedzieć wszystko. Ten komfort jest nie do opisania, ale za co najbardziej będę polecać Panią Małgorzatę to jej faktyczna pomoc. Jestem po 4?5? spotkaniach i w sumie sama nie mogę uwierzyć jak dużo spraw i rzeczy się wyklarowało, ile już narzędzi do radzenia sobie dostałam! Myślałam, że będą to tylko rozmowy, a jest to faktyczna pomoc - konkretne rozwiązania i sprawy do przemyślenia. Pani Tunia potrafi jednym pytaniem sprawić, że człowiek łączy wszystkie kropki. Mimo tego jak ciężkie tematy poruszamy, co zawsze rozmawiając z innymi dużo mnie emocjonalnie kosztowało - ja autentycznie nie mogę się doczekać naszych spotkań i tego uczucia spokoju i braku oceniania mnie gdy jestem w gabinecie. Chyba nie ma spotkania po którym nie wyszłabym z konkretną wiedzą, z jakimś narzędziem, myślą do rozważenia, zadaniem do wykonania.. Żałuję, że tak późno zaczęłam, bo terapia z Panią Tunią jest warta każdych pieniędzy i to najlepsza inwestycja w siebie i swoje zdrowie. Zaoszczędzę wszystkim czasu i napiszę tylko - nie szukajcie dalej tylko umawiajcie się do Pani Małgorzaty!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Kalina Halemba konsultacja psychologiczna

  Cieszę się, że gdy wybierałam terapeutę, mój ostateczny wybór padł na Panią Kalinę. Podczas terapii zawsze panowała miła atmosfera oraz czułam się zrozumiana. Już wiem gdzie w przyszłości zwrócić się po pomoc w razie potrzeby (mam nadzieję, że takiej nie będzie :)). Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania