Pomorskie Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji

(43 opinie)

Pracujemy w obszarze psychologii, psychoterapii, seksuologii oraz coachingu. Prowadzimy konsultacje i psychoterapię indywidualną, par/małżeństw oraz rodzin. Godzinami pracy naszego Centrum są 9-21.... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Pomorskie Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji

Henryka Sienkiewicza 8/5 AB

80-227 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 514...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Pomorskie Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe +48 514...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Pracujemy w obszarze psychologii, psychoterapii, seksuologii oraz coachingu. Prowadzimy konsultacje i psychoterapię indywidualną, par/małżeństw oraz rodzin.
Godzinami pracy naszego Centrum są 9-21. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie będziecie mogli Państwo zapoznać się z charakterystyką całego ośrodka, jak i z charakterystyką każdego ze specjalistów. Jeśli w naszych kalendarzach nie widnieją dogodne dla Państwa terminy, prosimy o kontakt telefoniczny. Formy kontaktu z Centrum są umieszczone na naszej stronie internetowej.

Poza tym, że jesteśmy specjalistami w swoich dziedzinach, to jesteśmy także życzliwymi i otwartymi na siebie ludźmi. Zaufanie i akceptacja są fundamentem naszych relacji. Takie też wartości staramy się pielęgnować w relacjach z klientami/pacjentami, uważając je za bardzo wspierające w rozwoju i osiąganiu celów.

Pomorskie Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji jest miejscem, w którym człowiek spotyka się z człowiekiem.
Naczelną wartością dla nas jest dobro drugiego człowieka. Celem psychologa jest niesienie pomocy innym w rozwiązywaniu trudności życiowych i osiąganiu lepszej jakości życia na drodze rozwoju indywidualnych możliwości oraz dzięki ulepszaniu kontaktów międzyludzkich.

Jako zespół psychologów przestrzegamy zasady poufności i tajemnicy zawodowej, więc każdy może czuć się bezpiecznie i komfortowo korzystając z naszej pomocy psychologicznej.

W codziennej pracy zarówno podczas konsultacji psychologicznej, jak i terapii kierujemy się prawami człowieka, dlatego bez względu na Twój wiek, płeć, orientację seksualną czy przekonania dbamy o atmosferę poczucia bezpieczeństwa i szacunku.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najwyższy poziom świadczonych porad psychologicznych i terapii. Psychologowie regularnie poddają swoją pracę superwizji, stale rozwijamy się zawodowo i nieustannie dążymy do rozwoju osobistego i podnoszenia zawodowych kwalifikacji.

Choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe: fobie, ataki paniki, lęk stały, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne
 • zaburzenia osobowości: borderline, narcystyczne, zależne, anankastyczne, schizoidalne
 • schizofrenia, psychozy
 • zaburzenia erekcji
 • zaburzenia orgazmu
 • żałoba
 • zaburzenia snu
 • zaburzenia odżywania: anoreksja, bulimia, otyłość, ortoreksja
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Rita Zaidan konsultacja psychologiczna

  Bardzo sympatyczna Pani Psycholog, od samego wejścia do gabinetu czułem się w 100% komfortowo. Super było podzielić się z kimś wszystkimi problemami, które siedziały we mnie od dawna i spotkać się ze zrozumieniem. Pani Psycholog szanuje pacjenta (np. pyta o zaimki! Queer friendly :D ), a gabinet jest bardzo przytulny. Polecam każdemu.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Kalina Halemba psychoterapia indywidualna

  Pani Kalina jest osobą niezwykle ciepłą, empatyczną i bardzo profesjonalną. Wyposażyła mnie podczas naszych spotkań (każdorazowo punktualnych) w konkretne narzędzia, dzięki którym diametralnie poprawiła się jakość mojego życia jak i mojego otoczenia :) z całego serca polecam, u pani Kaliny żaden problem, obecny czy przeszły nie pozostanie niezaopiekowany.

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rita Zaidan psychoterapia indywidualna

  Bardzo ludzkie i profesjonalne zarazem podejście do człowieka i jego problemów. Dzięki swobodnej atmosferze, którą tworzy Pani Rita można się otworzyć i powiedzieć o wszystkim co leży na sercu. Wiele lat miałem obawy przed pójściem do psychologa, ale okazały się one zupełnie nie potrzebne! Polecam każdemu żeby sam się o tym przekonał u Pani Rity bo wystarczy kilka spotkań i życie staje się łatwiejsze :)

  Rita Zaidan

  Dziękuję Panie Tomaszu za okazane zaufanie. Pozdrawiam serdecznie

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Olzacka psychoterapia indywidualna

  Panią Agnieszkę polecam wszystkim, którzy potrzebują wsparcia i wzmocnienia. Wcześniej byłam na terapii, w trakcie której większość czasu zatapiałam się w smutku. Nie było mi z tym dobrze. Natomiast Pani Agnieszka pokazała mi, że mam siłę do stawienia czoła moim trudnościom. Bardzo pomogło mi, kiedy zrozumiałam, że trudności miewa każdy, że nie jestem gorsza i że jestem zdolna je rozwiązać. Taki sposób myślenia powoduje, że czuję się silniejsza, radośniejsza. Poza tym to bardzo przyjazne miejsce!

  Agnieszka Olzacka

  Cieszę się, że mogłam Panią wesprzeć! Wszystkiego dobrego

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rita Zaidan konsultacja psychologiczna

  Bardzo polecam Panią Ritę. Jako psycholog charakteryzuje się się świetnym podejściem do pacjenta. Tworzy swobodną atmosferę pracy co pomaga w otwarciu się i budowaniu zaufania. Na pewno będę korzystać z jej pomocy. Trudne tematy już nie są tak ciężkie do przepracowania. Z czystym sumieniem będę polecać Panią Ritę

  Rita Zaidan

  Dziękuje Panie Adamie za zaufanie i możliwość wspólnej pracy.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kalina Halemba psychoterapia indywidualna

  Bardzo polecam! Pani Kalina pomogła mi uświadomić sobie z czym mam problem i jak sobie z nim poradzić. Stwarza atmosferę, dzięki której nie miałam problemu z opowiadaniem o swoich myślach, emocjach i doświadczeniach. Nie sądziłam, że tak szybko uporam się z moimi problemami! Dzięki Pani Kalinie czuję się o wiele lepiej i jedyne czego żałuje, to ze nie przyszłam na wizytę wcześniej :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rita Zaidan konsultacja psychologiczna

  Polecam Panią Ritę! Przyszliśmy z moim partnerem z intymnym problemem i bardzo nam pomogła :) Świetnie słucha i ma ogrom empatii. Nie ocenia i jest bardzo profesjonalna. Wprowadza przyjazną atmosferę mimo wstydliwego tematu. Szczerze polecam.

  Rita Zaidan

  Dziękuję za opinię, to dla mnie ważne, żeby zadbać o komfort i zrozumienie. Pozdrawiam

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rita Zaidan konsultacja psychologiczna

  Pani Rita jest osobą z dużą empatią oraz pozytywnym nastawieniem do pacjenta.
  Potrafi rozładować największe napięcie w mgnieniu oka pojawiające się w gabinecie podczas terapi. Propozycja terapii jest bardzo skuteczna.

  Rita Zaidan

  Pani Alicjo, cieszę się, że mogę towarzyszyć w tej zmianie. Do zobaczenia na sesji:)

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rita Zaidan konsultacja psychologiczna

  Lekarz budzacy zaufanie a przy tym bardzo profesjonalny. Jezeli szukacie pomocy, w 100% polecam tego lekarza.

  Rita Zaidan

  Dziękuję za opinię Pani Justyno, zaufanie jest kluczowe w pracy psychologa i pacjenta/klienta:)

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Sadowska konsultacja psychologiczna

  Zanim trafiłam do Pani Oli myślałam, że w moim życiu nic już nie będzie się układać. Byłam wtedy w ciężkim dołku związanym z moimi życiowymi przeżyciami. Pani Ola pomogła mi inaczej spojrzeć na moje życie. Pokazała mi jak radzić sobie z różnymi emocjami. W końcu przestałam się obarczać przeszłością. Czuję teraz ogromną motywacje do działania i jestem naładowana pozytywnymi myślami!
  Pani Ola to naprawdę przesympatyczna osoba!

  Aleksandra Sadowska

  Dziękuję za opinię. Życzę Pani powodzenia w realizowaniu wszystkich pomysłów

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania