Pytania pacjentów (165)
-
Witam serdecznie . Mam problem z partnerem otoz wczoraj po sprzeczaliśmy się . Partner wypominał mi
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry, bardzo dziękuję za tak szczery i emocjonalny wpis. Warto zastanowić się nad relacją, która jest krzywdząca i w której tylko jednej stronie zależy nad jej poprawą. W zdrowej relacji… Więcej
-
Witam, dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi na moje pytania. Wracając do sprawy z narzeczonym żyj
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry. Z tego co Pani opisuje, można wywnioskować, że znalazła się Pani w bardzo trudnej i obciążającej emocjonalnie sytuacji. Z jednej strony czuje Pani presję ze strony narzeczonego dotyczącą… Więcej
-
Partner chce ,abym się go słuchała i robiła to co on mi powie ,mam się liczyć tylko z jego zdaniem .
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry, dziękuję za podzielenie się swoimi trudnościami. To, co Pani opisuje, pokazuje, że partner oczekuje całkowitego podporządkowania się z Pani strony, a co za tym idzie – ignorowane są… Więcej
-
Witam mam problem w związku wygląda on następująco jesteśmy razem już rok mamy wiele szczęśliwych ch
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry. Dziękuję za podzielenie się tak osobistą i trudną historią. To co Pan opisuje brzmi bardzo boleśnie. W relacjach, gdzie pojawia się dużo emocji, sprzeczne oczekiwania czy brak wzajemnego… Więcej
-
Co mam robic? Syn wyzekl sie nas ,mowi ze nas nienawidzi !!!!Cale zycie byly z nim problemy ktore ba
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dziękuję za wiadomość. Bardzo mi przykro, że przechodzi Pani przez tak trudny czas. To, co Pani opisuje, musi być niezwykle bolesne. To, co Pani czuje, jest ważne i ma znaczenie. Może warto rozważyć… Więcej
-
Od dłuższego czasu czuję się przytłoczona codziennością – nawet proste rzeczy, jak zrobienie zakupów
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Bardzo dziękuję za podzielenie się tym, co Pani przeżywa, to odważny i kluczowy krok. To, co Pani opisuje – przewlekłe przytłoczenie codziennością, trudności w podejmowaniu decyzji, stres wywoływany… Więcej
-
Dzień dobry mam 13 lat i mam ogromny problem! Ponieważ jestem gejem dowiedziałem się o tym w wieku m
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry, to bardzo ważne i poruszające, że potrafisz tak otwarcie mówić o swoich uczuciach i obawach. Masz w sobie ogromną dojrzałość i odwagę. Zmaganie się z brakiem akceptacji ze strony otoczenia,… Więcej
-
Dzien dobry corka ma problemy w szkolechodzi nawagary ledwo zdala do 6 stej klasy bedzie miala spraw
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry. Rozumiem Pani obawy – to bardzo trudne, kiedy dziecko ma problemy w szkole i pojawia się perspektywa sprawy w sądzie. Warto wiedzieć, że umieszczenie w ośrodku nie jest automatycznym… Więcej
-
Moja córka zamyka się w pokoju i ciągle siedzi na TikToku. Nie rozmawia, nie chce nigdzie wychodzić.
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry, bardzo dziękuję, że dzieli się Pani swoimi trudnościami. Po opisie można wyczuć, że to dla Pani niepokojąca sytuacja i że martwi się Pani o córkę. To, że zamyka się w pokoju, unika… Więcej
-
Moja córka skończyła 18 lat i rozpoczyna naukę w klasie maturalnej. Nauczyciel polskiego zasugerował
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi trudnościami. Dla córki jak i dla pani jest to bardzo ważny moment. Matura to sporo stresu, a sugestia diagnozy może budzić dodatkowe pytania. Poradnie… Więcej
-
Kiedy obejrzałam zdjęcia zmarłej żony mojego męża ,to zauważyłam na nich ta sama biżuterię ,która mn
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry, bardzo dziękuję za przesłanie zapytania. Dzięki temu co Pani opisała widać, że znalazła się Pani w sytuacji, która wywołuje wiele trudnych emocji i wspomnień. To naturalne, że może… Więcej
-
Dzień dobry, jestem młodą osobą, będę uczyć się w nowej kolejnej szkole zawodowej, i do końca już 3
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry. Bardzo dziękuję za zaufanie i podzielenie się swoimi trudnościami. To, co Pani opisuje, może być naprawdę trudnym doświadczeniem i pokazuje, jak wiele siły wkłada Pani w to, by radzić… Więcej
-
Witam, mam prawie 18 lat, a mój chłopak 21. Jesteśmy w związku na odległość ale mamy pewien problem.
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry, bardzo dziękuję za zaufanie i tak szczerą wypowiedź. Bardzo kluczowe w tym wszystkim jest to, że to nie rodzice powinni wybierać za Panią, z kim powinna Pani być. To Pani życie i Pani… Więcej
-
Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć czy ludzie bardzo często podczas czasu wolnego się nudzą i tym
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry, to co Pan opisuje – poczucie pustki czy trudność w zagospodarowaniu czasu – bywa doświadczeniem wielu osób i rzeczywiście może być przytłaczające. Czasami takie okresy są naturalną… Więcej
-
Witam, Czy lekarz wystawia zwolnienia lekarskie???
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry. Zwolnienia lekarskie wystawia lekarz. Pozdrawiam serdecznie
-
Dzień dobry, od roku po skończeniu szkoły średniej czuję się zagubiona w życiu, nie wiem w jaką stro
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry, bardzo poruszające jest to, jak szczerze opisuje Pani swoje zagubienie, poczucie bezsilności i trudności, z którymi mierzy się Pani na co dzień. To naturalne, że w obliczu tylu zmian… Więcej
-
Nie wiem co sie ze man dzieje. Poczatek naszego spotkanie I zwiazku bul disc skonplikowany. Max bul
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry. Bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami. To, co Pani opisuje, brzmi bardzo obciążająco. Ma Pani prawo czuć złość, niepewność i zmęczenie w takiej sytuacji. Ma Pani… Więcej
-
Witam! Będzie może dość długo i chaotycznie, ale niestety nie mam już kompletnie pomysłów, co robić
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry. Bardzo dziękuję, że podzieliła się Pani swoją historią – to wymaga dużej odwagi i szczerości. Widzę w tym ogrom cierpienia, niezrozumienia i poczucia osamotnienia, ale też ogromną… Więcej
-
Jak się w dzieciństwie nie miało poczucia bezpieczeństwa to gdzie je w życiu dorosłym znaleźć? Wojsk
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry, bardzo dziękuję za wiadomość.
Bardzo ważne, jest to że potrafi Pan nazwać swoje uczucia i dostrzec, jak brak poczucia bezpieczeństwa z dzieciństwa wpływa na dorosłe życie. To,… Więcej
-
Dzien dobry. Mam takie pytanie i problem , Jestem już po 40 i od zawsze uważałam się za osobę aseksu
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dziękuję, że podzieliła się Pani swoją historią. Na pewno wymagało to olbrzymiej odwagi, aby tak otwarcie mówić o swoich doświadczeniach i wątpliwościach. To, co Pani przeżywa, jest ważne i zasługuje… Więcej
Popularne pytania
-
Katar i ból głowy od miesiąca - co robić?
Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu zatok. Na początek wskazana wizyta…