dr n. med.

Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska

Neurolog

Akademia Medyczna w Warszawie specjalizacja z neurologii I i II stopnia dr nauk medycznych;egzamin amerykański ECFMG REG, TC Doppler; Klinika Neurologiczna adjunkt do 1991 ... więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Akademia Medyczna w Warszawie
  specjalizacja z neurologii I i II stopnia
  dr nauk medycznych;egzamin amerykański ECFMG
  REG, TC Doppler;
  Klinika Neurologiczna adjunkt do 1991 roku
  Ordynator Oddziału Neurologicznego i Udarowego 15 lat
  Neurologia Neurofizjologia Trondheim, Norwegia, European Headache Centre
  Stypendium Kliniczne w USA, Boston 1992-1993
  New England Medical Centre, Tufts University, Faulkner Hospital Headache Centre
  Kursy Harvard School of Medicine; European Headache Federation, International Headache Society
  https://ranking.abczdrowie.pl/profile

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Studium Doktoranckie Instytut Psychiatrii i Neurologii
 • Chronic Pain Management HArvard Scool of Medicine, Spaulding Hospital
 • HEADACHE MANAGEMENT Harvard School of Medicine; Boston USA
więcej

Publikacje

 • Poradnik Lekarza Dyzurnego: Bóle Głowy, Pacjent nieprzytomny, PZWL 2011
 • Leczenie doraźne Migreny
 • Niebezpieczne Bóle Głowy

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Diagnostyki i Leczenia Bólu (IDLB)Usługa: konsultacje neurologiczne; migreny, ból

  Pani doktor jest moim nie pierwszym neurologiem ale dawno nie spotkalam tak miłej i kompetentej osoby. Dokładnie przejrzała wyniki, wypytała się o wszystko. Polecam :)

 • I

  Podczas pierwszej wizyty przeprowadzony szczegółowy wywiad zgłębiający przyczynę problemu, skierowanie na wszystkie konieczne badania, udzielane odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, przepisane leki. Profesjonalne podejście do pacjenta, doktor godna polecenia:)

 • P

  zyczliwa ,pelna ciepla i znajaca sie na swojej pracy -goraco polecam.Leki przepisane przyniosly rezultat.

 • Z

  Byłem u Pani Doktor na 2 konsultacjach. Za pierwszym razem przeprowadziła podstawowe badanie neurologiczne i dosc szczegółowy wywiad dotyczący przypadłości neurologicznych oraz ogólnego stanu zdrowia. Wydała rownież skierowanie na dopplera tętnic szyjnych choć odmówiła wydania skierowania na rezonans magnetyczny tłumacząc tym, że nie miałem ze sobą poprzedniego. Gdy przyszedłem na kolejna konsultacje z pełnymi badaniami to dość szczegółowo je przejrzała, obejrzała rezonans i angliografie, dopytała o jeszcze kilka kwesti i zaproponowała dalsze postępowanie. Poza tym była bardzo życzliwa i szczegółowo odpowiadała na zadane pytania. Atmosfera wizyty byla bardzo miła.

 • Byłem u Pani doktor na wizycie prywatnej, niestety spotkałem się z bardzo arogancką, wręcz chamską postawą i lekceważeniem mojego problemu, jakim był bardzo silny ból w prawym boku, Pani doktor uznała, że ból nie ma żadnej przyczyny medycznej i najprawdopodobniej jest wymysłem mojej wyobraźni, po wykonaniu RTG klatki piersiowej okazało się, że mam zapalenie płuc.

  dr n. med. Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska2016-12-06

  Czy ja dałam skierowanie na RTG klatki piersiowej?
  Przyczyną bólu nie było schorzenie neurologiczne...
  Szkoda, ze nie podał Pan nazwiska czy maila. Pozdrawiam i życzę zdrowia

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalny lekarz, wyczerpująco wyjaśnia wątpliwości. Ciepła osoba, życzliwa, z uwagą słuchająca pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pani doktor dokładnie wypytała o dolegliwości oraz o historię chorobową rodziny aby mieć pełen pogląd. Wydała skierowanie na odpowiednie badania oraz szczegółowo opisała jak mam postępować. Gorąco polecam Panią doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr podeszła do taty bardzo dobrze, dokładnie wypytała o dolegliwości , postawiła trafną diagnozę i poleciła (wydała skierowanie ) zgłoszenie się do szpitala. Dała również skierowanie na badania. Wydała także bardzo obszerny opis rozpoznania choroby oraz opis dotychczasowych dolegliwości. Na tej podstawie tata został przyjęty do szpitala. Pomoc otrzymał niemal natychmiast. Obecnie przebywa w szpitalu i czuje się coraz lepiej. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam innym wrażliwą, bardzo sympatyczną i kompetentną Panią doktor. Dziękuję za pomoc.

 • M

  Wizyta u Pani Doktor w sprawie KBG, Choroby Hortona. Dostałem odpowiednie wytyczne jak obchodzić się z chorobą. Pani Doktor posiada sporą wiedzę nie tylko z zakresu neurologi. Jestem zadowolony z wizyty. Na szczęście choroba ustąpiła, doszło do remisji. Pozdrawiam i nie do zobaczenia ;)

 • B

  Pani dr. Maria Wysocka - Bąkowska , to wielki autorytet w dziedzinie neurologi . Jest to lekarz znający się na chorobach i doskonale potrafi pokierować pacjenta . Zlecić odpowiednie badania ,które potwierdzą tylko wcześniej postawioną diagnozę , dopasować leki tak aby pomagały . Polecam Panią Doktor jest najlepsza !