dr n. med.

Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska

Neurolog

17 opinii +dodaj

Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Akademia Medyczna w Warszawie specjalizacja z neurologii I i II stopnia dr nauk medycznych;egzamin amerykański ECFMG REG, TC Doppler; Klinika Neurologiczna adjunkt do 1991 ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Konsultacje neurologiczne; migreny, ból od 150 zł
  Zwykła wizyta
 • Gabit Lekarski

  ul. Dembińskiego 4C, Żoliborz
  01-644 Warszawa, mazowieckie

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Wtorki, środy wieczór; piątek rano
 • C.Med ENEL-MED ATRIUM PLAZA

  Warszawa, ul Jana PAwła II 29, Wola
  00-867 Warszawa, mazowieckie

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza, enel-med

  Usługi

  Środa, czwartek rano, piatek popołudnie
 • Poradnia Specjalistyczna SZOZ

  Szjanochy 8, Żoliborz
  01-637 Warszawa, mazowieckie

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Akademia Medyczna w Warszawie
  specjalizacja z neurologii I i II stopnia
  dr nauk medycznych;egzamin amerykański ECFMG
  REG, TC Doppler;
  Klinika Neurologiczna adjunkt do 1991 roku
  Ordynator Oddziału Neurologicznego i Udarowego 15 lat
  Neurologia Neurofizjologia Trondheim, Norwegia, European Headache Centre
  Stypendium Kliniczne w USA, Boston 1992-1993
  New England Medical Centre, Tufts University, Faulkner Hospital Headache Centre
  Kursy Harvard School of Medicine; European Headache Federation, International Headache Society
  https://ranking.abczdrowie.pl/profile

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Studium Doktoranckie Instytut Psychiatrii i Neurologii
 • Chronic Pain Management HArvard Scool of Medicine, Spaulding Hospital
 • HEADACHE MANAGEMENT Harvard School of Medicine; Boston USA
więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pani doktor dokładnie wypytała o dolegliwości oraz o historię chorobową rodziny aby mieć pełen pogląd. Wydała skierowanie na odpowiednie badania oraz szczegółowo opisała jak mam postępować. Gorąco polecam Panią doktor.

 • bardzo dobry

  Pani dr podeszła do taty bardzo dobrze, dokładnie wypytała o dolegliwości , postawiła trafną diagnozę i poleciła (wydała skierowanie ) zgłoszenie się do szpitala. Dała również skierowanie na badania. Wydała także bardzo obszerny opis rozpoznania choroby oraz opis dotychczasowych dolegliwości. Na tej podstawie tata został przyjęty do szpitala. Pomoc otrzymał niemal natychmiast. Obecnie przebywa w szpitalu i czuje się coraz lepiej. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam innym wrażliwą, bardzo sympatyczną i kompetentną Panią doktor. Dziękuję za pomoc.

 • bardzo dobry

  Wizyta u Pani Doktor w sprawie KBG, Choroby Hortona. Dostałem odpowiednie wytyczne jak obchodzić się z chorobą. Pani Doktor posiada sporą wiedzę nie tylko z zakresu neurologi. Jestem zadowolony z wizyty. Na szczęście choroba ustąpiła, doszło do remisji. Pozdrawiam i nie do zobaczenia ;)

 • bardzo dobry

  Pani dr. Maria Wysocka - Bąkowska , to wielki autorytet w dziedzinie neurologi . Jest to lekarz znający się na chorobach i doskonale potrafi pokierować pacjenta . Zlecić odpowiednie badania ,które potwierdzą tylko wcześniej postawioną diagnozę , dopasować leki tak aby pomagały . Polecam Panią Doktor jest najlepsza !

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor wysłuchała, dopytała szczegóły i wystawiła diagnozę . Przy okazji pomagała atmosfera, przy której można było swobodnie rozmawiać. Badanie było przeprowadzone szczegółowo i profesjonalnie. Jestem zachwycony panią doktor :) Gorąco polecam:)

 • słaby

  Zachęcona wywiadem w gazecie wybrałam się do Enel-med na wizytę do Pani dr, niestety to była moja ostatnia wizyta u tej dr. Pani dr w trakcie wizyty dwukrotnie odebrała telefon i umawiała się na wizytę do swojego prywatnego gabinetu. Takie podejście jest mało profesjonalne, miałam wrażenie, że przeszkadzam pani dr. Pani dr ku mojemu zdziwieniu nawet nie zainteresowała się badaniami, które przyniosłam (dwa rezonanse). Zapoznała się z wynikami badań krwi i zleciła kolejne. Jako jedyna nie przeprowadziła typowego badania neurologicznego, nie zmierzyła ciśnienia, przeprowadziła tylko wywiad i kazała z wynikami przyjść na kontrolę. Pani dr nie pytała o częstotliwość napadów migrenowych oraz jak długo trwają. Jestem nie mile rozczarowana wizytą i na pewno nie wrócę na wizytę kontrolną.

 • bardzo dobry

  Bylam u Pani Doktor 2 razy i wiem ze trafilam w dobre rece...diagnoza trafiona przy pierwszej wizycie co potwierdzily badania. Polecam Pania Doktor fachowosc na najwyzszym poziomie a przy tym przemila i zyczliwa dla pacjenta. Hanna KM

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz. Wiedza, fachowość zaangażowanie, Wreszcie ktoś potraktował mnie poważnie a nie tylko wyciągnął rekę po kase.

 • bardzo dobry

  Z pomocy Pani doktor korzystam od grudnia ubiegłego roku i dzięki pomocy i fachowym poradom Pani doktor czuję się teraz dużo lepiej. Pani Doktor Bąkowska-Wysocka ma prawdziwe podejście do pacjenta i ogromną wiedzę, o czym świadczy jej kariera zawodowa i dotychczasowe doświadczenie. Na pewno pomaga to w postawieniu najlepszej diagnozy. Ważne jest, że patrzy na pacjenta kompleksowo, nie ograniczając się tylko do kwestii neurologicznych. Bardzo wnikliwie bada pacjenta pod względem zgłaszanych przez niego dolegliwości w celu postawienia właściwej diagnozy, zlecając przy tym dodatkowe badania diagnostyczne, jeśli są wskazane. Podsumowując - Niesamowity lekarz, całkowicie zorientowany na dobro pacjenta. Bardzo kompetentna, pewna swoich umiejętności, wzbudzająca zaufanie i godna polecenia osoba. Cieszę się, ze do Pani doktor trafiłam. Za wszystko dziękuję.

 • bardzo słaby

  Spotkałem się z zaniedbaniem ze strony doktor. Nie skierowała na dokładniejszą diagnostykę, pomimo, że były wskazania i w konsekwencji nie wykryto u mnie ucisku nerwu, co doprowadziło do jego uszkodzenia... a więc nieprofesjonalna usługa, za którą musiałem zapłacić - mój problem w odpowiednim czasie można było naprawić i byłbym nadal radosnym człowiekiem.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ( 9 listopada 2014)

  Nieuzasadnione retensje Pourazowe drętwienie oliczka, nie kwalifikuje się do badania EMG i nie ma możliwości interwencji czy innego leczenia Badania RTG i inne nie wykazały odchyleń Kilka Pana komentarzy już czytałam na innych portalach też. Mam nadzieję, że z czasem przestanie an mieć złe wspomnienia z urazu, i może zmieni Pan ocenę sytuacji Pozdrawiam