mgr

Marcin Kosowski

Fizjoterapeuta

48 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 215 odwiedzin w ciągu 30 dni

W STANACH NAGŁYCH ORAZ W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ O BEZPOŚREDNI KONTAKT TELEFONICZNY. NUMERY TELEFONÓW DOSTĘPNE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ www.rehafit.org Jestem absolwentem Akademii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Od wielu lat leczę się u tego specjalisty, Pan Marcin Kosowski jest bardzo skutecznym fizjoterapeutą. Ponad dwa lata temu przesunął mi się dysk z powodu zderzenia na torze gokartowym. Pan Marcin w ciągu pół roku postawił mnie na nogi, dwa lata później nie odczuwam już z tego powodu żadnych dolegliwości, regularnie uprawiam trening siłowy dźwigając niemałe ciężary.

 • Z
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: Ból kręgosłupa

  Panie Marcinie po dzisiejszym masażu nie czuję bólu. Pan jest wspaniały . Żałuję , że dopiero teraz do Pana trafiłam. Wspaniały fizjoterapeuta , zna się na swojej pracy . Miły , kulturalny , skupiony na pacjencie i jego dolegliwościach . Z czystym sumieniem polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Znakomity fizjoterapeuta, rzetelny, profesjonalny, posiadający ogromną wiedzę z dziedziny fizjoterapii oraz wysoką kulturę osobistą, pełne skupienie na pacjencie i zaangażowanie podczas wykonywania zabiegów. Z czystym sumieniem polecam tego Specjaliste.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: Zwykła wizyta

  Żałuję, że nie trafiłem do niego 13 lat temu. Kiedy powiedział, że zaraz ból się zmniejszy, nie chciałem wierzyć, ale tak rzeczywiście było; wystarczyło kilka prostych ćwiczeń!

 • N
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnego

  Pełen profesjonalizm, doskonała rehabilitacja, wspaniała atmosfera, nie może być lepiej.
  Efekty widoczne w błyskawicznym tempie.
  Polecam.
  Jeśli tylko będę miała jakiekolwiek problemy, nie będę szukać nikogo innego.
  Z całego serca polecam!

 • Byłam u trzech różnych fizjoterapeutów i pan Marcin jest zdecydowanie najlepszym do tej pory. Wizyta trwała godzinę, podczas której fizjoterapeuta podzielił się ze mną całą swoją wiedzą na temat schorzenia, jak również udzielił wielu innych przydatnych wskazówek. Pan Marcin wykazał się ogromnym profesjonalizmem,a wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam. Polecam!

 • Profesjomalnie, holistycznie, wszystko utrzymane w ramach czasowych. Przede wszystkim miła atmosfera, dużo uśmiechu i wycisk podczas ćwiczeń

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sprawnie i w pełni profesjonalnie. Wszelkie zalecenia szybko zwiększają sprawność ruchową operowanego wcześniej nadgarstka.

 • Q
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny. Od razu nastawił mi kilka bolących rzeczy w plecach. Zaproponował bardzo spójny i kompleksowy plan leczenia/rehabilitacji moich pleców. Lekarz jest także bardzo komunikatywny i daje wysokie poczucie komfortu w czasie zabiegów. Zdecydowałem się na dłuższą współpracę z tym lekarzem.

 • I

  Świetne podejście. Wnikliwie. Przyjemna atmosfera. Polecam z czystym sumieniem. Pan Marcin robi dokładny wywiad i indywidualnie podchodź do pacjenta

Pytania pacjentów (18)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W STANACH NAGŁYCH ORAZ W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ O BEZPOŚREDNI KONTAKT TELEFONICZNY. NUMERY TELEFONÓW DOSTĘPNE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ www.rehafit.org

  Jestem absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu z tytułem magistra. Od 7 lat prowadzę prywatne centrum rehabilitacji. Specjalizuje się w terapii schorzeń ortopedycznych oraz w rehabilitacji neurologicznej. W swojej pracy wykorzystuję nowoczesne metody fizjoterapii.

  Jestem certyfikowanym terapeutą metody PNF, która to pozwala w sposób kompleksowy i indywidualny zaplanować oraz przeprowadzić każdy rodzaj leczenia ortopedycznego i neurologicznego.
  Jako terapeuta metody McKenziego skutecznie eliminuję zespoły bólowe kręgosłupa.
  Jako dyplomowany terapeuta MT w swojej pracy stosuję również ortopedyczną terapię manualną Kaltenborna-Evjentha, która to skutecznie leczy schorzenia narządu ruchu, jak również problemy związane z tkankami miękkimi.
  Wykorzystuję również metodę Kinesiology Taping, która pomaga nam w walce z urazami, obrzękami, nienaturalnymi odczuciami, czy też dysfunkcjami mięśni. Używam także elementów manualnej terapii Dorna, rozluźniania powięziowego, terapii punktów spustowych oraz systemu ćwiczeń według terapii Redcord.

  Znajomość wszystkich wyżej wymienionych metod terapeutycznych oraz ciągłe doszkalanie pozwoliły mi stać się wszechstronnym oraz doświadczonym fizjoterapeutą, który to skutecznie pomoże w likwidacji Twojego problemu.

  Zanim założyłem centrum rehabilitacji zdobywałem doświadczenie w pracy w wielu placówkach medycznych oraz prowadząc leczenie sportowców.
  Rozmawiam płynnie w języku angielskim.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Nagrody i wyróżnienia

 • Legitymacja wzorowego studenta, Akademia Medyczna Wrocław 2011