dr

Katarzyna Toruńska

Neurolog

118 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

od 2008 r. Gabinet Neurologiczny - Pracownia EMG w Warszawie ul. Jadźwingów 2/74. 2009 r. - 2011 r. Ordynator Oddziału Neurologii w SZPZOZ w Wołominie. 2006 r. - 2009 r. Star... więcej

Adresy i cenniki

 • Neurolog Warszawa, Badanie Emg - dr Katarzyna Toruńska

  ul. Jadźwingów 2, Mokotów
  02-692 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  1419
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  11
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności: Karta płatnicza, Gotówka

  Usługi

  Badanie emg

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

 • od 2008 r. Gabinet Neurologiczny - Pracownia EMG w Warszawie ul. Jadźwingów 2/74.

  2009 r. - 2011 r. Ordynator Oddziału Neurologii w SZPZOZ w Wołominie.

  2006 r. - 2009 r. Starszy Asystent w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie

  - Oddział Neurologii i Oddział Udarowy oraz Oddział Rehabilitacji Neurologicznej
  - Kierownik Pracowni Emg.

  12.04.2006 r. Egzamin Państwowy z zakresu neurologii - Specjalista Neurolog.

  1999 r. - 2006 r. Młodszy Asystent w Klinice Neurologii CSK MSWiA w Warszawie

  - Oddział Neurologii
  - samodzielne prowadzenie Pracowni Emg
  - samodzielne prowadzenie Poradni TĘŻYCZKOWEJ.

  1992 r. - 1998 r. Akademia Medyczna w Warszawie I Wydział Lekarski - lekarz medycyny.

  Zapraszam Państwa do gabinetów

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani Dr.Toruńska , bardzo dobry lekarz. Miła , rzeczowa z ogromna wiedzą i doświadczeniem. Jestem pod opieką już kilka lat i dzięki temu funkcjonuje normalnie. Gorąco polecam a dla Pani Doktór serdeczne dzięki i pozdrowienia.

 • bardzo dobry

  Wizytę u Pani Doktor oceniam na 6+. Łatwa rejestracja, weszłam do gabinetu punktualnie. Pani Doktor na spokojnie wysłuchała, odpowiedziała na pytania, uspokoiła. Miła, życzliwa, ma czas pogadać nie tylko o chorobie (nie ma sytuacji typu: minęło twoje 15 min i do widzenia). Zaleciła badania, tak aby nie tworzyć niepotrzebnych kosztów. Zdobyła moje zaufanie, co uważam jest istotne. Mam nadzieję, że pod taką opieką pokonam chorobę. Pozdrawiam Panią Doktor :)

 • bardzo słaby

  Niestety nie mogę polecić tego neurologa. Leczyłam tężyczkę. Jak tylko zobaczyła na wypisie ze szpitala pozytywną próbę tężyczkową to bez wahania dała końskie dawki magnezu i witaminy D a to już mi dali w szpitalu i zalecili identycznie. jednocześnie polecili znaleźć lekarza specjalizującego się w tężyczce, stąd trafiłam do tego lekarza. Wizyty częste, po to, aby stwierdzić, ze te dawki wcześniejsze trzeba kontynuować. Po dwóch latach efektów widocznych niestety nie ma dlatego teraz oczekuję na wizytę u innego specjalisty i zobaczymy co doradzi.

 • bardzo dobry

  Pani Kasia jest bardzo miłą osobą, która wysłucha pacjenta i dobierze odpowiednią kurację. W każdej chwili można się do niej zwrócić i zawsze wysłucha. Wie, że tężyczka potrafi czasami utrudniać życie, ale zawsze nastawia pozytywnie. Bardzo polecam :)

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Toruńska to bardzo miła i pomocna osoba. Dokładnie tłumaczy pacjentowi jego schorzenie i odpowiada na wszystkie pytania. Już na pierwszej wizycie postawiła trafną diagnozę i dobrała odpowiednie leki. Dzięki niej wracam do zdrowia.Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczna osoba i przede wszystkim świetnym specjalistą. Swoim pacjentom potrafi okazać zrozumienie i rzetelnie zajmuje się każdym przypadkiem. Pomoc okazana mojemu tacie przez Panią Doktor jest nieoceniona. Dobrze, że istnieją jeszcze prawdziwi specjaliści.

 • bardzo dobry

  Dziękuję Pani Doktor za diagnozę i badanie mojej dolegliwości. Męczyłem się 7 miesięcy odwiedzają 6 lekarzy różnych specjalności: skierowania na rtg, rehabilitacja, sposoby domowe i nic. Dzięki znajomej przeczytałem artykuł Pani Dr na jej stronie i zapisałem się na badanie emg. Wynik, zespół cieśni nadgarstka i to obustronny do zabiegu. Otrzymałem namiary na wykonanie zabiegu na NFZ i wskazania postępowania przed i po zabiegu. Jestem po pierwszej ręce i już jest poprawa, jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego

 • bardzo dobry

  Jestem podbudowany wizytą u Pani Doktor Katarzyny Toruńskiej. Ujęła mnie bardzo swoim bezpośrednim sposobem bycia i widoczną troską o zdrowie pacjenta. Jest bardzo profesjonalna, od razu obejmuje problem. Poczułem się bezpiecznie i w dobrych rękach. Na razie mam zrobić potrzebne badanie, ale już jestem uspokojony, że nie zostanę sam z chorobą a Pani Doktor bedzie walczyć razem ze mną. Mało jest tak dobrych lekarzy jak Pani Katarzyna, polecam Panią Doktor każdemu choremu.

 • bardzo słaby

  Leczyłam u Pani doktor tężyczkę utajoną. Byłam na 2 wizytach i ani razu nie zostałam zbadania, żadna z wizyt nie trwała więcej niż 10 minut. Pytań ze strony Pani doktor prawie nie było, za to było od razu skierowanie na badania LLT w celu wykluczenia boreliozy, dość drogie, jak się potem okazało w ogóle nie miało sensu w moim przypadku. Oraz standardowo TSH i wapń + magnez. Zalecenia: końska dawka magnezu Chelat Max (wyłącznie Zdrovit) plus bardzo duże dawki witaminy D. Zaowocowało to mocnymi biegunkami, na co Pani doktor na drugiej wizycie stwierdziła, że organizm się przyzwyczai, a póki co mam łykać Multilac. Organizm się nie przyzwyczaił. Miałam poczucie, że Pani doktor cały czas się spieszy i że poza wypisaniem standardowych zaleceń nie jest w stanie mi więcej pomóc. A chodzi przecież i zbadanie przyczyn tężyczki, żeby wykluczyć przyczynę a nie leczyć objawy. Nie mówiąc o narażeniu się przy okazji na kamicę nerkową i inne powikłania. Nie polecam!

 • bardzo dobry

  28 lat męczarni. Leki przeciwpadaczkowe które otępiały a nie pomagały. Ciągłe upadki, szpitale, ból... . Tak żyłam przez 28 lat. Wreszcie dorosłam i przez 10 lat szukałam sama pomocy wszędzie. Jeździłam po Polsce do profesorów, doktorów neurologów, genetyków a nawet psychiatrów. Nikt nie wiedział co mi jest. Lekarz rodzinny wmawiał depresje, neurolog hipochondrie a ja wiedziałam że to co innego. Wreszcie znalazłam Panią dr Toruńską. Na pierwszej wizycie okazało się że mam tężyczkę. Leczę się dopiero dwa miesiące a już widzę efekty. Nie ma słów które określą to co teraz czuje. Może to po prostu ulga, może satysfakcja że wreszcie zaczynam wracać do "żywych". Dziękuje to za mało nie ma słów które odzwierciedlą moje "dziękuje" dla Pani dr. Cieszę się że natrafiłam na Panią i do końca życia nie zapomnę kto mi pomógł i dzięki komu wreszcie znowu "żyje". Z całego serca dziękuje... .

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Alicja Goszczańska-Ciuchta

neurolog,  pediatra,  neurolog dziecięcy

Umów się