Dr

Katarzyna Toruńska

Neurolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Neurolog Warszawa, Badanie Emg - dr Katarzyna ToruńskaUsługa: tezyczka i bolerioza

  Pani doktor to świetny specjalista,lekarz o ogromnej wiedzy przy tym bardzo ciepły i sympatyczny człowiek. Pani doktor leczyla u mnie bolerioza i tezyczke. Jestem pod opieką Pani doktor od 5 lat .

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • od 2008 r. Gabinet Neurologiczny - Pracownia EMG w Warszawie ul. Jadźwingów 2/74.

   2009 r. - 2011 r. Ordynator Oddziału Neurologii w SZPZOZ w Wołominie.

   2006 r. - 2009 r. Starszy Asystent w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie

   - Oddział Neurologii i Oddział Udarowy oraz Oddział Rehabilitacji Neurologicznej
   - Kierownik Pracowni Emg.

   12.04.2006 r. Egzamin Państwowy z zakresu neurologii - Specjalista Neurolog.

   1999 r. - 2006 r. Młodszy Asystent w Klinice Neurologii CSK MSWiA w Warszawie

   - Oddział Neurologii
   - samodzielne prowadzenie Pracowni Emg
   - samodzielne prowadzenie Poradni TĘŻYCZKOWEJ.

   1992 r. - 1998 r. Akademia Medyczna w Warszawie I Wydział Lekarski - lekarz medycyny.

   Zapraszam Państwa do gabinetów

  Specjalizacje

  • Neurologia

  Usługi

  Neurolog Warszawa, Badanie Emg - dr Katarzyna Toruńska

  ul. Jadźwingów 2, Mokotów, 02-692 Warszawa, mazowieckie

  Badanie emg
  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  118 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Neurolog Warszawa, Badanie Emg - dr Katarzyna ToruńskaUsługa: tezyczka i bolerioza

   Pani doktor to świetny specjalista,lekarz o ogromnej wiedzy przy tym bardzo ciepły i sympatyczny człowiek. Pani doktor leczyla u mnie bolerioza i tezyczke. Jestem pod opieką Pani doktor od 5 lat .

  • K

   Bardzo dobry specjalista, jechałam do tej Pani Doktor 400 km i opłacało się. Leczę tężyczkę, poprawa jest bardzo duża

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Przez rok czasu szukałam przyczyny moich dolegliwości, aż w końcu znajomi z fb polecili mi dr Katarzynę Toruńską. Długo nosiłam się z zamiarem umówienia się na wizytę, aż w końcu się zdecydowałam. Teraz żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Diagnoza- borelioza i w konsekwencji tężyczka. Zarówno z wizyt w gabinecie jak i online jestem MEGA zadowolona. Pani Katarzyna jest osobą, która wysłuchuje pacjenta do końca i nie ocenia nikogo. Odpowiada na WSZYSTKIE pytania nurtujące pacjenta i dokładnje tłumaczy co, jak i dlaczego. Potrafi zrozumieć człowieka i jego problemy. Pani doktor jest osobą bardzo kontaktową. Zależy Jej przede wszystkim na zdrowiu pacjenta. SZCZERZE POLECAM!!!!

  • I

   Pani Doktor Toruńska jest bardzo miłą osobą, a przy tym kompetentną i nastawioną na pomoc pacjentowi. Jest bardzo profesjonalna. Odrazu poczułam się bezpiecznie i wiedziałam iż jestem w dobrych rękach. Po ponad roku szukania pomocy u wielu specjalistów jako jedyna postawiła trafną diagnozę. Pomoc jaką okazała mi Pani Doktor jest nieoceniona. Cieszę się iż trafiłam do Pani Doktor Toruńskiej i do końca życia nie zapomnę kto mi pomógł. Nie ma słów które wyrażą moje DZIĘKUJE. Polecam z całego serca.

  • Pani Dr.Toruńska , bardzo dobry lekarz. Miła , rzeczowa z ogromna wiedzą i doświadczeniem.
   Jestem pod opieką już kilka lat i dzięki temu funkcjonuje normalnie. Gorąco polecam a dla Pani Doktór
   serdeczne dzięki i pozdrowienia.

  • A

   Wizytę u Pani Doktor oceniam na 6+. Łatwa rejestracja, weszłam do gabinetu punktualnie. Pani Doktor na spokojnie wysłuchała, odpowiedziała na pytania, uspokoiła. Miła, życzliwa, ma czas pogadać nie tylko o chorobie (nie ma sytuacji typu: minęło twoje 15 min i do widzenia). Zaleciła badania, tak aby nie tworzyć niepotrzebnych kosztów. Zdobyła moje zaufanie, co uważam jest istotne. Mam nadzieję, że pod taką opieką pokonam chorobę. Pozdrawiam Panią Doktor :)

  • G

   Niestety nie mogę polecić tego neurologa. Leczyłam tężyczkę. Jak tylko zobaczyła na wypisie ze szpitala pozytywną próbę tężyczkową to bez wahania dała końskie dawki magnezu i witaminy D a to już mi dali w szpitalu i zalecili identycznie. jednocześnie polecili znaleźć lekarza specjalizującego się w tężyczce, stąd trafiłam do tego lekarza. Wizyty częste, po to, aby stwierdzić, ze te dawki wcześniejsze trzeba kontynuować. Po dwóch latach efektów widocznych niestety nie ma dlatego teraz oczekuję na wizytę u innego specjalisty i zobaczymy co doradzi.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani Kasia jest bardzo miłą osobą, która wysłucha pacjenta i dobierze odpowiednią kurację. W każdej chwili można się do niej zwrócić i zawsze wysłucha. Wie, że tężyczka potrafi czasami utrudniać życie, ale zawsze nastawia pozytywnie. Bardzo polecam :)

  • Pani Doktor Toruńska to bardzo miła i pomocna osoba. Dokładnie tłumaczy pacjentowi jego schorzenie i odpowiada na wszystkie pytania. Już na pierwszej wizycie postawiła trafną diagnozę i dobrała odpowiednie leki. Dzięki niej wracam do zdrowia.Gorąco polecam.

  • A

   Pani Doktor jest bardzo sympatyczna osoba i przede wszystkim świetnym specjalistą. Swoim pacjentom potrafi okazać zrozumienie i rzetelnie zajmuje się każdym przypadkiem. Pomoc okazana mojemu tacie przez Panią Doktor jest nieoceniona. Dobrze, że istnieją jeszcze prawdziwi specjaliści.