dr

Katarzyna Toruńska

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

od 2008 r. Gabinet Neurologiczny - Pracownia EMG w Warszawie ul. Jadźwingów 2/74.

2009 r. - 2011 r. Ordynator Oddziału Neurologii w SZPZOZ w Wołominie.

2006…
więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • od 2008 r. Gabinet Neurologiczny - Pracownia EMG w Warszawie ul. Jadźwingów 2/74.

  2009 r. - 2011 r. Ordynator Oddziału Neurologii w SZPZOZ w Wołominie.

  2006 r. - 2009 r. Starszy Asystent w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie

  - Oddział Neurologii i Oddział Udarowy oraz Oddział Rehabilitacji Neurologicznej
  - Kierownik Pracowni Emg.

  12.04.2006 r. Egzamin Państwowy z zakresu neurologii - Specjalista Neurolog.

  1999 r. - 2006 r. Młodszy Asystent w Klinice Neurologii CSK MSWiA w Warszawie

  - Oddział Neurologii
  - samodzielne prowadzenie Pracowni Emg
  - samodzielne prowadzenie Poradni TĘŻYCZKOWEJ.

  1992 r. - 1998 r. Akademia Medyczna w Warszawie I Wydział Lekarski - lekarz medycyny.

  Zapraszam Państwa do gabinetów

Specjalizacje

 • Neurologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
117 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Bardzo dobry specjalista, jechałam do tej Pani Doktor 400 km i opłacało się. Leczę tężyczkę, poprawa jest bardzo duża

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Przez rok czasu szukałam przyczyny moich dolegliwości, aż w końcu znajomi z fb polecili mi dr Katarzynę Toruńską. Długo nosiłam się z zamiarem umówienia się na wizytę, aż w końcu się zdecydowałam. Teraz żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Diagnoza- borelioza i w konsekwencji tężyczka. Zarówno z wizyt w gabinecie jak i online jestem MEGA zadowolona. Pani Katarzyna jest osobą, która wysłuchuje pacjenta do końca i nie ocenia nikogo. Odpowiada na WSZYSTKIE pytania nurtujące pacjenta i dokładnje tłumaczy co, jak i dlaczego. Potrafi zrozumieć człowieka i jego problemy. Pani doktor jest osobą bardzo kontaktową. Zależy Jej przede wszystkim na zdrowiu pacjenta. SZCZERZE POLECAM!!!!

 • I

  Pani Doktor Toruńska jest bardzo miłą osobą, a przy tym kompetentną i nastawioną na pomoc pacjentowi. Jest bardzo profesjonalna. Odrazu poczułam się bezpiecznie i wiedziałam iż jestem w dobrych rękach. Po ponad roku szukania pomocy u wielu specjalistów jako jedyna postawiła trafną diagnozę. Pomoc jaką okazała mi Pani Doktor jest nieoceniona. Cieszę się iż trafiłam do Pani Doktor Toruńskiej i do końca życia nie zapomnę kto mi pomógł. Nie ma słów które wyrażą moje DZIĘKUJE. Polecam z całego serca.

 • Pani Dr.Toruńska , bardzo dobry lekarz. Miła , rzeczowa z ogromna wiedzą i doświadczeniem.
  Jestem pod opieką już kilka lat i dzięki temu funkcjonuje normalnie. Gorąco polecam a dla Pani Doktór
  serdeczne dzięki i pozdrowienia.

 • A

  Wizytę u Pani Doktor oceniam na 6+. Łatwa rejestracja, weszłam do gabinetu punktualnie. Pani Doktor na spokojnie wysłuchała, odpowiedziała na pytania, uspokoiła. Miła, życzliwa, ma czas pogadać nie tylko o chorobie (nie ma sytuacji typu: minęło twoje 15 min i do widzenia). Zaleciła badania, tak aby nie tworzyć niepotrzebnych kosztów. Zdobyła moje zaufanie, co uważam jest istotne. Mam nadzieję, że pod taką opieką pokonam chorobę. Pozdrawiam Panią Doktor :)

 • G

  Niestety nie mogę polecić tego neurologa. Leczyłam tężyczkę. Jak tylko zobaczyła na wypisie ze szpitala pozytywną próbę tężyczkową to bez wahania dała końskie dawki magnezu i witaminy D a to już mi dali w szpitalu i zalecili identycznie. jednocześnie polecili znaleźć lekarza specjalizującego się w tężyczce, stąd trafiłam do tego lekarza. Wizyty częste, po to, aby stwierdzić, ze te dawki wcześniejsze trzeba kontynuować. Po dwóch latach efektów widocznych niestety nie ma dlatego teraz oczekuję na wizytę u innego specjalisty i zobaczymy co doradzi.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Kasia jest bardzo miłą osobą, która wysłucha pacjenta i dobierze odpowiednią kurację. W każdej chwili można się do niej zwrócić i zawsze wysłucha. Wie, że tężyczka potrafi czasami utrudniać życie, ale zawsze nastawia pozytywnie. Bardzo polecam :)

 • Pani Doktor Toruńska to bardzo miła i pomocna osoba. Dokładnie tłumaczy pacjentowi jego schorzenie i odpowiada na wszystkie pytania. Już na pierwszej wizycie postawiła trafną diagnozę i dobrała odpowiednie leki. Dzięki niej wracam do zdrowia.Gorąco polecam.

 • A

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczna osoba i przede wszystkim świetnym specjalistą. Swoim pacjentom potrafi okazać zrozumienie i rzetelnie zajmuje się każdym przypadkiem. Pomoc okazana mojemu tacie przez Panią Doktor jest nieoceniona. Dobrze, że istnieją jeszcze prawdziwi specjaliści.

 • G

  Dziękuję Pani Doktor za diagnozę i badanie mojej dolegliwości. Męczyłem się 7 miesięcy odwiedzają 6 lekarzy różnych specjalności: skierowania na rtg, rehabilitacja, sposoby domowe i nic. Dzięki znajomej przeczytałem artykuł Pani Dr na jej stronie i zapisałem się na badanie emg. Wynik, zespół cieśni nadgarstka i to obustronny do zabiegu. Otrzymałem namiary na wykonanie zabiegu na NFZ i wskazania postępowania przed i po zabiegu. Jestem po pierwszej ręce i już jest poprawa, jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online