dr

Katarzyna Toruńska

Neurolog

Poproś o kalendarz wizyt

od 2008 r. Gabinet Neurologiczny - Pracownia EMG w Warszawie ul. Jadźwingów 2/74. 2009 r. - 2011 r. Ordynator Oddziału Neurologii w SZPZOZ w Wołominie. 2006 r. - 2009 r. Star... więcej

Adresy i cenniki

 • Neurolog Warszawa, Badanie Emg - dr Katarzyna Toruńska

  ul. Jadźwingów 2, Mokotów
  02-692 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  1066
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności: Karta płatnicza, Gotówka

  Usługi

  Badanie emg

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • od 2008 r. Gabinet Neurologiczny - Pracownia EMG w Warszawie ul. Jadźwingów 2/74.

  2009 r. - 2011 r. Ordynator Oddziału Neurologii w SZPZOZ w Wołominie.

  2006 r. - 2009 r. Starszy Asystent w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie

  - Oddział Neurologii i Oddział Udarowy oraz Oddział Rehabilitacji Neurologicznej
  - Kierownik Pracowni Emg.

  12.04.2006 r. Egzamin Państwowy z zakresu neurologii - Specjalista Neurolog.

  1999 r. - 2006 r. Młodszy Asystent w Klinice Neurologii CSK MSWiA w Warszawie

  - Oddział Neurologii
  - samodzielne prowadzenie Pracowni Emg
  - samodzielne prowadzenie Poradni TĘŻYCZKOWEJ.

  1992 r. - 1998 r. Akademia Medyczna w Warszawie I Wydział Lekarski - lekarz medycyny.

  Zapraszam Państwa do gabinetów

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Toruńska jest bardzo miłą osobą, a przy tym kompetentną i nastawioną na pomoc pacjentowi. Jest bardzo profesjonalna. Odrazu poczułam się bezpiecznie i wiedziałam iż jestem w dobrych rękach. Po ponad roku szukania pomocy u wielu specjalistów jako jedyna postawiła trafną diagnozę. Pomoc jaką okazała mi Pani Doktor jest nieoceniona. Cieszę się iż trafiłam do Pani Doktor Toruńskiej i do końca życia nie zapomnę kto mi pomógł. Nie ma słów które wyrażą moje DZIĘKUJE. Polecam z całego serca.

 • bardzo dobry

  Pani Dr.Toruńska , bardzo dobry lekarz. Miła , rzeczowa z ogromna wiedzą i doświadczeniem.
  Jestem pod opieką już kilka lat i dzięki temu funkcjonuje normalnie. Gorąco polecam a dla Pani Doktór
  serdeczne dzięki i pozdrowienia.

 • bardzo dobry

  Wizytę u Pani Doktor oceniam na 6+. Łatwa rejestracja, weszłam do gabinetu punktualnie. Pani Doktor na spokojnie wysłuchała, odpowiedziała na pytania, uspokoiła. Miła, życzliwa, ma czas pogadać nie tylko o chorobie (nie ma sytuacji typu: minęło twoje 15 min i do widzenia). Zaleciła badania, tak aby nie tworzyć niepotrzebnych kosztów. Zdobyła moje zaufanie, co uważam jest istotne. Mam nadzieję, że pod taką opieką pokonam chorobę. Pozdrawiam Panią Doktor :)

 • bardzo słaby

  Niestety nie mogę polecić tego neurologa. Leczyłam tężyczkę. Jak tylko zobaczyła na wypisie ze szpitala pozytywną próbę tężyczkową to bez wahania dała końskie dawki magnezu i witaminy D a to już mi dali w szpitalu i zalecili identycznie. jednocześnie polecili znaleźć lekarza specjalizującego się w tężyczce, stąd trafiłam do tego lekarza. Wizyty częste, po to, aby stwierdzić, ze te dawki wcześniejsze trzeba kontynuować. Po dwóch latach efektów widocznych niestety nie ma dlatego teraz oczekuję na wizytę u innego specjalisty i zobaczymy co doradzi.

 • bardzo dobry

  Pani Kasia jest bardzo miłą osobą, która wysłucha pacjenta i dobierze odpowiednią kurację. W każdej chwili można się do niej zwrócić i zawsze wysłucha. Wie, że tężyczka potrafi czasami utrudniać życie, ale zawsze nastawia pozytywnie. Bardzo polecam :)

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Toruńska to bardzo miła i pomocna osoba. Dokładnie tłumaczy pacjentowi jego schorzenie i odpowiada na wszystkie pytania. Już na pierwszej wizycie postawiła trafną diagnozę i dobrała odpowiednie leki. Dzięki niej wracam do zdrowia.Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczna osoba i przede wszystkim świetnym specjalistą. Swoim pacjentom potrafi okazać zrozumienie i rzetelnie zajmuje się każdym przypadkiem. Pomoc okazana mojemu tacie przez Panią Doktor jest nieoceniona. Dobrze, że istnieją jeszcze prawdziwi specjaliści.

 • bardzo dobry

  Dziękuję Pani Doktor za diagnozę i badanie mojej dolegliwości. Męczyłem się 7 miesięcy odwiedzają 6 lekarzy różnych specjalności: skierowania na rtg, rehabilitacja, sposoby domowe i nic. Dzięki znajomej przeczytałem artykuł Pani Dr na jej stronie i zapisałem się na badanie emg. Wynik, zespół cieśni nadgarstka i to obustronny do zabiegu. Otrzymałem namiary na wykonanie zabiegu na NFZ i wskazania postępowania przed i po zabiegu. Jestem po pierwszej ręce i już jest poprawa, jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego

 • bardzo dobry

  Jestem podbudowany wizytą u Pani Doktor Katarzyny Toruńskiej. Ujęła mnie bardzo swoim bezpośrednim sposobem bycia i widoczną troską o zdrowie pacjenta. Jest bardzo profesjonalna, od razu obejmuje problem. Poczułem się bezpiecznie i w dobrych rękach. Na razie mam zrobić potrzebne badanie, ale już jestem uspokojony, że nie zostanę sam z chorobą a Pani Doktor bedzie walczyć razem ze mną. Mało jest tak dobrych lekarzy jak Pani Katarzyna, polecam Panią Doktor każdemu choremu.

 • bardzo słaby

  Leczyłam u Pani doktor tężyczkę utajoną. Byłam na 2 wizytach i ani razu nie zostałam zbadania, żadna z wizyt nie trwała więcej niż 10 minut. Pytań ze strony Pani doktor prawie nie było, za to było od razu skierowanie na badania LLT w celu wykluczenia boreliozy, dość drogie, jak się potem okazało w ogóle nie miało sensu w moim przypadku. Oraz standardowo TSH i wapń + magnez. Zalecenia: końska dawka magnezu Chelat Max (wyłącznie Zdrovit) plus bardzo duże dawki witaminy D. Zaowocowało to mocnymi biegunkami, na co Pani doktor na drugiej wizycie stwierdziła, że organizm się przyzwyczai, a póki co mam łykać Multilac. Organizm się nie przyzwyczaił. Miałam poczucie, że Pani doktor cały czas się spieszy i że poza wypisaniem standardowych zaleceń nie jest w stanie mi więcej pomóc. A chodzi przecież i zbadanie przyczyn tężyczki, żeby wykluczyć przyczynę a nie leczyć objawy. Nie mówiąc o narażeniu się przy okazji na kamicę nerkową i inne powikłania. Nie polecam!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Elżbieta Tatar

lekarz medycyny estetycznej,  neurolog

Umów się