dr

Katarzyna Toruńska

Neurolog

118 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

od 2008 r. Gabinet Neurologiczny - Pracownia EMG w Warszawie ul. Jadźwingów 2/74. 2009 r. - 2011 r. Ordynator Oddziału Neurologii w SZPZOZ w Wołominie. 2006 r. - 2009 r. Star... więcej

Adresy i cenniki

 • Neurolog Warszawa, Badanie Emg - dr Katarzyna Toruńska

  ul. Jadźwingów 2, Mokotów
  02-692 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  1335
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności: Karta płatnicza, Gotówka

  Usługi

  Badanie emg

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

od 2008 r. Gabinet Neurologiczny - Pracownia EMG w Warszawie ul. Jadźwingów 2/74.

2009 r. - 2011 r. Ordynator Oddziału Neurologii w SZPZOZ w Wołominie.

2006 r. - 2009 r. Starszy Asystent w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie

- Oddział Neurologii i Oddział Udarowy oraz Oddział Rehabilitacji Neurologicznej
- Kierownik Pracowni Emg.

12.04.2006 r. Egzamin Państwowy z zakresu neurologii - Specjalista Neurolog.

1999 r. - 2006 r. Młodszy Asystent w Klinice Neurologii CSK MSWiA w Warszawie

- Oddział Neurologii
- samodzielne prowadzenie Pracowni Emg
- samodzielne prowadzenie Poradni TĘŻYCZKOWEJ.

1992 r. - 1998 r. Akademia Medyczna w Warszawie I Wydział Lekarski - lekarz medycyny.

Zapraszam Państwa do gabinetów

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani Dr.Toruńska , bardzo dobry lekarz. Miła , rzeczowa z ogromna wiedzą i doświadczeniem. Jestem pod opieką już kilka lat i dzięki temu funkcjonuje normalnie. Gorąco polecam a dla Pani Doktór serdeczne dzięki i pozdrowienia.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Toruńska to bardzo miła i pomocna osoba. Dokładnie tłumaczy pacjentowi jego schorzenie i odpowiada na wszystkie pytania. Już na pierwszej wizycie postawiła trafną diagnozę i dobrała odpowiednie leki. Dzięki niej wracam do zdrowia.Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Ja natomiast uważam, że Pani doktor jest maksymalnie odlotową osobą i kapitalnym fachowcem.... 12 lat chodzenia po różnych "pseudo" specjalistach i nic... 1/3 życia praktycznie zmarnowana.....Ale jest światełko w tunelu.... dzięki Pani:-)........ i za to SERDECZNE DZIĘKI!!!!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to przemiła, bardzo kontaktowa osoba, a przede wszystkim fantastyczny specjalista. Już na pierwszej wizycie postawiła diagnozę, która potwierdziła się po wykonaniu specjalistycznych badań. Wizyta przebiegła sprawnie, w przyjemnej atmosferze.

 • bardzo dobry

  Dr Toruńska wykazuje się dużą wiedzą, jest kompetenta , nie traktuje pacjenta przedmiotowo , dokladnie wyjasnia przyczyny choroby i rokowania. Polecam kazdemu kto chce poprawić swoje samopoczucie i być leczonym a nie tylko pozostawać numerkiem w przychodni. Wielki pozytyw za osobowość , kompetencje i fachowość uslug medycznych. Pozdrawiam Maciek

 • bardzo dobry

  Wizytę u Pani Doktor oceniam na 6+. Łatwa rejestracja, weszłam do gabinetu punktualnie. Pani Doktor na spokojnie wysłuchała, odpowiedziała na pytania, uspokoiła. Miła, życzliwa, ma czas pogadać nie tylko o chorobie (nie ma sytuacji typu: minęło twoje 15 min i do widzenia). Zaleciła badania, tak aby nie tworzyć niepotrzebnych kosztów. Zdobyła moje zaufanie, co uważam jest istotne. Mam nadzieję, że pod taką opieką pokonam chorobę. Pozdrawiam Panią Doktor :)

 • bardzo słaby

  Niestety nie mogę polecić tego neurologa. Leczyłam tężyczkę. Jak tylko zobaczyła na wypisie ze szpitala pozytywną próbę tężyczkową to bez wahania dała końskie dawki magnezu i witaminy D a to już mi dali w szpitalu i zalecili identycznie. jednocześnie polecili znaleźć lekarza specjalizującego się w tężyczce, stąd trafiłam do tego lekarza. Wizyty częste, po to, aby stwierdzić, ze te dawki wcześniejsze trzeba kontynuować. Po dwóch latach efektów widocznych niestety nie ma dlatego teraz oczekuję na wizytę u innego specjalisty i zobaczymy co doradzi.

 • bardzo dobry

  Pani Kasia jest bardzo miłą osobą, która wysłucha pacjenta i dobierze odpowiednią kurację. W każdej chwili można się do niej zwrócić i zawsze wysłucha. Wie, że tężyczka potrafi czasami utrudniać życie, ale zawsze nastawia pozytywnie. Bardzo polecam :)

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczna osoba i przede wszystkim świetnym specjalistą. Swoim pacjentom potrafi okazać zrozumienie i rzetelnie zajmuje się każdym przypadkiem. Pomoc okazana mojemu tacie przez Panią Doktor jest nieoceniona. Dobrze, że istnieją jeszcze prawdziwi specjaliści.

 • bardzo dobry

  Dziękuję Pani Doktor za diagnozę i badanie mojej dolegliwości. Męczyłem się 7 miesięcy odwiedzają 6 lekarzy różnych specjalności: skierowania na rtg, rehabilitacja, sposoby domowe i nic. Dzięki znajomej przeczytałem artykuł Pani Dr na jej stronie i zapisałem się na badanie emg. Wynik, zespół cieśni nadgarstka i to obustronny do zabiegu. Otrzymałem namiary na wykonanie zabiegu na NFZ i wskazania postępowania przed i po zabiegu. Jestem po pierwszej ręce i już jest poprawa, jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online