Tomasz Kolipiński

Dietetyk

14 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 174 odwiedziny w ciągu 30 dni

www.dietetico.pl, dietetico@dietetico.pl - Dietetyk - Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków - specjalista żywienia człowieka, dietetyk kliniczny, pediatryczny, sportowy – Pomogę… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (36)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.dietetico.pl, dietetico@dietetico.pl - Dietetyk - Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków - specjalista żywienia człowieka, dietetyk kliniczny, pediatryczny, sportowy – Pomogę wykonać kilka łatwych kroków, które zaplusują spadkiem bądź wzrostem masy ciała, poprawą samopoczucia oraz poprawą wyników badań wskazujących na stany nieprawidłowego odżywienia organizmu, bądź stany chorobowe wszystkich chorób dietozależnych.
  Wszystkie zalecenia są opracowywane zgodnie z najnowszą wiedzą z zakresu dietetyki, żywności i żywienia człowieka. Specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie pozwala na rzetelne opracowanie wyników, ułożenie zaleceń żywieniowych oraz diet dostosowanych idealnie do potrzeb każdego pacjenta, dając gwarancję pełnego sukcesu.

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Dietetyk kliniczny

Ukończone szkoły

 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
 • Instytut Nauk Medycznych

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Członkostwa w Polskim Stowarzyszeniu Dietetyków
 • Dyplomy i Certyfikaty wielu szkoleń oraz konferencji dietetycznych

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dietético - poradnia dietetycznaUsługa: nadwaga

  Kompetentny, miły i uprzejmy specjalista. Osoba rzeczowa i konkretna. Czekam teraz tylko na efekty zaleceń ... ale teraz to też moja ciężka praca a nie wyłącznie dieta.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Legionowo - Dietético - poradnia dietetycznaUsługa: poradnictwo dietetyczne

  Pan Doktor jest przemiłym, ciepłym człowiekiem. Poświęca pacjentowi dużo czasu, słucha uważnie, a nawet żartuje. Dietę ustala na podstawie pokarmów które lubimy, więc nie trzeba się zmuszać. Sama wizyta dla kogoś kto zwykle jest dość zakompleksiony z powodu nadwagi jest dość krępująca, jednak w gabinecie wszystko przechodzi i można skupić się tylko na problemie. Jestem dobrej myśli, wierzę że trafiliśmy w dobre ręce i poradzimy sobie ze wszystkim. Pierwsze wrażenie jest ogromnie ważne. Serdecznie polecam Pana Doktora.

  Tomasz Kolipiński2017-08-31

  Bardzo dziękuję za miłą opinię :) Najważniejsze jest dobre nastawienie i konsekwencja w dążeniach do wyznaczonych celów. Dieta nie musi być katorgą, pod warunkiem, że jest odpowiednio ustalona :)
  Życzę powodzenia i pozdrawiam,
  Tomasz Kolipiński - dietetyk

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalista. Specjalista z powołania. Sympatyczny, z bardzo wysokim poziomem empatii, pozytywny, konstruktywny, otwarty. Dobry psycholog. Potrafi zbudować atmosferę wzajemnego zaufania. Nie ocenia i nie krytykuje. Umie słuchać. Szuka alterantyw. Myślę, że to jest jeden z niewielu specjalistów, którego celem jest faktyczna pomoc, a nie "ugłaskiwanie i utrzymanie" klienta. Polecam.

  Tomasz Kolipiński2017-08-22

  Panie Leszku, bardzo dziękuję za tak dobrą ocenę i pozytywną opinię :) Nie ma dwóch takich samych pacjentów, dlatego też , żeby móc udzielić pomocy, znaleźć faktyczną przyczynę problemów, potrzebne jest wysłuchanie pacjenta :)
  Pozdrawiam i życzę powodzenia w dążeniu do wyznaczonych celów!
  Tomasz Kolipińśki - dietetyk

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Legionowo - Dietético - poradnia dietetycznaUsługa: Wizyta kontrolna

  Bardzo dobre wrażenie po pierwszej wizycie. Pełen profesjonalizm, komunikatywność i poświęcony czas pozwalają mi wysoko ocenić pana Tomasza Kulpińskiego. Jest to podstawa dobrej współpracy w przyszłości.

 • Fachowo,konkretnie, sympatycznie. Wnikliwe,życzliwe i indywidualne podejście do pacjenta. Na pierwszej wizycie od razu widać kierunek i określamy cel, który wydaje się bardziej realny, co daje otuchę i motywuje do osiągnięcia zamierzonego efektu.Byłam z nastoletnim synem( trudny wiek i trudny przypadek), czujemy ,że jesteśmy w ,,w dobrych rękach" :)

  Tomasz Kolipiński2017-02-21

  Pani Ewo, bardzo dziękuję za miłe słowo! Będziemy walczyć, żeby cel osiągnąć jak najszybciej :)
  Życzę wszystkiego dobrego!

 • P

  Zdecydowanie jest to dietetyk godny polecenia! Fachowe podejście do tematu, a przede wszystkim efekty. Bez drakońskiej diety mąż schudł w 2 miesiące 10 kg! A to jeszcze nie koniec... Żadna inna ocena jak tylko bardzo dobra nie jest możliwa!

  Tomasz Kolipiński2016-09-13

  Bardzo dziękuję Pani Paulino za pozytywną ocenę! Faktycznie, mąż osiągnął już bardzo duży sukces. Najważniejsze jednak jest to, że zarówno jego jak i Pani nawyki żywieniowe się zmieniły. Teraz dieta, to żadne wyrzeczenia tylko sama przyjemność ;) a kolejne sukcesy same przyjdą!

 • Wizyta u P.Tomasza to wielka przyjemność.Profesjonalizm i rozległa wiedza o żywieniu , a przy tym serdeczny stosunek do pacjenta powoduje,że zainteresowana osoba otwiera się i swobodnie przedstawia swoje problemy zdrowotne wymagające współpracy z dietetykiem. Pierwsza wizyta sprawiła,że bez wahania podjęłam leczenie nadwagi dietą" skrojoną" tylko dla mnie. Jest łatwa i niekosztowna - jem to, co lubię w ciągu dnia, ale rozłożone na 5 małych posiłków . Przy moich rozległych dolegliwościach zdrowotnych postępowanie wg P.Tomasza wskazań przynosi pozytywne efekty już przy kolejnej wizycie / 18 dni - 2kg !/. Z przyjemnością będę kontynuowała współpracę, bo to właściwa osoba na tym stanowisku.Zachęcam inne osoby do korzystania z porad P. Tomka. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Bożena Ogrodnik."

  Tomasz Kolipiński2016-08-08

  Pani Bożeno, bardzo dziękuję za miłe słowo! Życzę kolejnych sukcesów i wytrwałego dążenia do celu. Jak się mogła Pani przekonać zdrowy tryb życia może być nawet przyjemny :) Mnie najbardziej cieszą Pani wyniki i trzymam dalej za Panią kciuki.

 • M

  Pan Tomek to bardzo kompetentna i sympatyczna osoba. Z jego pomocą można zdziałać cuda! Nie tylko układa jadłospis i daje wskazówki odnośnie odżywiania, ale także wspiera i podpowiada najlepsze rozwiązania dopasowane do osoby. Bierze pod uwagę produkty lubiane i nie, stara się dołożyć "dobre słodycze" . Można liczyć na stały kontakt, bo wizyta u Pana Tomka to nie usługa, kończąca się w momencie wyjścia z gabinetu,ale także możliwość omówienia wątpliwości przez internet. Zdecydowanie polecam i dziękuję Panu Tomkowi za cierpliwość i wsparcie! :)

  Tomasz Kolipiński2016-06-02

  Pani Magdo, bardzo dziękuję za pozytywną opinię :) Stały kontakt z dietetykiem, ułożenie codziennego żywienia zgodnie z preferencjami oraz codzienne wsparcie jest podstawą, żeby ustalone cele były osiągane w jak najszybszym czasie :) Pozdrawiam i życzę wytrwałości!

 • A

  Po raz pierwszy trafiłam do osoby tak kompetentnej! Pan Tomasz jest odpowiednią osobą na tym stanowisku. Profesjonalizm, pasja i szeroka wiedza w zakresie żywienia dają znać o sobie już od pierwszej wizyty. Odpowiednio skomponowana dieta oczyszczająca pomogła mi w ciągłych dolegliwościach - zmęczeniu, rozkojarzeniu, bólach głowy i braku energii. Polecam!

  Tomasz Kolipiński2016-02-12

  Bardzo dziękuję Pani Agnieszko za miłe słowo! Życzę powodzenia w dalszym dążeniu do celu!

 • Jak najbardziej polecam!!! Nie spotkałam się nigdy z tak świetnym podejściem do pacjenta! Indywidualna dieta, a nie tak jak wcześniej dostawałam gotowe, masowe kartki. Ponadto Pan Tomasz świetnie motywuje, już od pierwszej wizyty wiedziałam, że dzięki jego pomocy na pewno osiągnę wymarzony cel - i się nie pomyliłam :)

  Tomasz Kolipiński2016-02-12

  Zgadza się Pani Marto, nie ma możliwości, żeby pacjent, który wyjdzie ode mnie z gabinetu dostał jakiś "gotowy" jadłospis. Każdy pacjent jest inny, każdy ma inny styl życia, każdy lubi co innego, każdy ma inne dolegliwości zdrowotne itd. dlatego wszystkie moje jadłospisy i zalecenia przygotowywane są indywidualnie "skrojone na miarę" :) Pozdrawiam, a na kolejnej wizycie będziemy świętować kolejny "mały"/"wielki" sukces :)