O nas

Centrum Medyczne MediSpace zostało utworzone przez zespół doświadczonych lekarzy, zajmujących leczeniem chorób nerek, transplantologią i chorobami przewodu pokarmowego. Powstało jako odpowiedź na niedoskonałości systemu opieki zdrowotnej w zakresie wczesnego rozpoznawania i leczenia chorób cywilizacyjnych, takich jak przewlekła choroba nerek, cukrzyca, nowotwory układu pokarmowego i choroby układu sercowo-naczyniowego. Najważniejsze w naszym podejściu do pacjenta jest szczegółowa diagnostyka oparta o najnowsze zdobycze technologii XXI wieku. Pacjentom oferujemy: • opiekę doświadczonych konsultantów, • sprzęt diagnostyczny najwyższej klasy, • szeroki zakres diagnostyki obrazowej oraz kolonoskopowej i gastroskopowej, • kompleksowe przygotowanie pacjentów ze schyłkową niewydolnością nerek do zabiegu transplantacji, • chorych na cukrzycę konsultujemy pod kątem wskazań do przeszczepienia trzustki lub wysp trzustkowych, • pacjentom z przewlekłą niewydolnością nerek proponujemy adekwatne postępowanie nefroprotekcyjne, które redukuje postęp choroby, • pacjentom z przewlekłym zapaleniem trzustki oferujemy przewlekłe leczenie z oceną kwalifikacji do zabiegów operacyjnych • indywidualne podejście oraz pogłębiony program informacyjny: udzielamy pacjentom szczegółowych informacji dotyczącej przeszczepień nerek od dawców żywych, uczymy o metodach terapii nerkozastępczej wprowadzanych u chorych w schyłkowej fazie niewydolności nerek, objaśniamy technikę dializy otrzewnowej, hemodializy oraz zabiegu transplantacji nerki, • dla pacjentów spoza Warszawy - możliwość porozmawiania i uzyskania pomocy w trakcie internetowej video-rozmowy, co umożliwi ewentualną ocenę wskazań do zabiegu i możliwości diagnostycznych,
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG Voluson S8 3/4D
 • Endoskop Olympus X 1
 • USG GE F-8

Opinie o lekarzach z tej placówki (3230)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Gryczewski konsultacja proktologiczna

  Lekarz kompetentny, wyjaśnia przyczyny zaistnienia problemu. Postawił dobrą diagnozę i wdrożył trafne leczenie.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Anna Bonder-Nowicka

  Fantastyczna lekarka. I do tego wspaniały człowiek. Zwróciła mi nadzieję, że uda się opanować mój problem bez interwencji chirurgicznej. Znakomicie wytłumaczyła na czym polega moja dolegliwość (polip cewki) i zaproponowała leczenie niechirurgiczne.
  A do tego naładowała 'mój akumulator' swoją empatią (akurat w dzień wizyty miałam b stresowe przeżycie i 1 minuta empatycznego zainteresowania dodała otuchy - dziękuję).


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Artur Balasa konsultacja neurochirurgiczna

  Bardzo polecam Pana Doktora. Nie dość że posiada dużą wiedzę, to do tego jest bardzo miłym i empatycznym człowiekiem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Lewicka konsultacja ginekologiczna

  Trafiłam do doktor w sierpniu 22 r. z skierowaniem na badanie kolposkopii z uwagi na nieprawidłowy wynik cytologii.
  Doktor odradziła wykonanie kolposkopii z uwagi na cenę badania, ok 600 zł, za to wykonała ponownie cytologię z przekonaniem, że wynik będzie prawidłowy (cena badani i konsultacji 380 zł).
  Na zakończenie wizyty Doktor poinformowała, że jak tylko dostanie wynik nowej cytologii zadzwoni i omówimy go. Wynik dostałam po dwóch tygodniach, cytologia bez zmian, grupa 3. A Doktor nie zadzwoniła do dnia dzisiejszego. Totalna olewka ! Nie polecam !

  lek. Katarzyna Lewicka

  Szanowna Pani
  Zawsze staram się jak najszerzej omówić problem z pacjentkami-,rozwiać wszelkie wątpliwości i wyjaśnić schemat dalszego postępowania.
  Nie kieruje się cena ,ale dobrem pacjentki.
  Przykro mi ,że czuje się Pani zawiedziona i mogę tylko Panią za to przeprosić
  Koszt wszelkich procedur jest oficjalnym cennikiem Kliniki
  Z poważaniem
  Katarzyna Lewicka


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Przemysław Wosek konsultacja gastroenterologiczna

  Trafiłam do dr Wosek z polecenia i nie zawiodłam się - doktor cierpliwie wysłuchał, przeprowadził dokładne badanie i wystawił trafną diagnozę. Zaproponowane leczenie przyniosło natychmiastowe skutki. Serdecznie polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania