Adresy (2)

Mentali - Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 180 zł


71 756..... Pokaż numer

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Inne narzędzia do konsultacji wideo:
Dzień dobry,

konsultację odbywają się za pomocą darmowego komunikatora "WhatsApp". Przed konsultacją proszę o upewnienie się, że mają Państwo dostęp do tej aplikacji, a w razie potrzeby jej pobranie. Dzięki "WhatsApp" będziemy mogli się połączyć za pomocą Internetu - wideorozmowy. Zadzwonię o wyznaczonej godzinie spotkania. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu pod numerem tel. *** *** ***.

Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia,

Sabina Jarzmik - Mentali - Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
71 756..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Wierzę, że każdy z nas ma wyjątkową historię i potrzebuje indywidualnego podejścia, akceptacji oraz zrozumienia. Jestem absolwentką psychologii na...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Zaburzenia seksualne
 • Dyspareunia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Psychoterapii DIALOG (w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia z zakresu psychoterapii)
 • SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Katowicach - seksuologia kliniczna - studia podyplomowe
 • Centrum Rozwiązań - Terapia TSR - l Stopień
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Seksuologia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Konsultacja online,

180 zł

Mentali - Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego

(Konsultacja trwa 50 minut)
Konsultacja psychologiczna to najczęściej pierwsze spotkanie z psychoterapeutą, które daje możliwość osobie zainteresowanej podjęciem psychoterapii przedstawienie swoich trudności, które spowodowały decyzję o zgłoszeniu się oraz zapoznanie się ze specjalistą. Podczas konsultacji psychoterapeuta przeprowadza wywiad na podstawie, którego proponuje różne możliwości współpracy (interwencja kryzysowa, warsztaty psychologiczne, wsparcie psychologiczne, poradnictwo psychologiczne, ocena stanu psychicznego, artterapia, terapia systemowa rodzin, poradnictwo dla rodziców, psychoedukacja, psychoterapia, relaksacja).Pierwsze spotkanie nie jest jeszcze psychoterapią. Do podjęcia decyzji o rozpoczęciu psychoterapii potrzebna jest odpowiednia wiedza Klienta, czym charakteryzuje się ta forma pomocy. Czy ma szansę przynieść oczekiwaną zmianę, jak będzie przebiegała i jak długo trwała (choćby w przybliżeniu), a także – czy dany psychoterapeuta wydaje się właściwym człowiekiem do współpracy.Kiełbaśnicza 24, Wrocław

180 zł

Mentali - Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego

(Konsultacja trwa 50 minut) Konsultacja psychologiczna to najczęściej pierwsze spotkanie z psychoterapeutą, które daje możliwość osobie zainteresowanej podjęciem psychoterapii przedstawienie swoich trudności, które spowodowały decyzję o zgłoszeniu się oraz zapoznanie się ze specjalistą. Podczas konsultacji psychoterapeuta przeprowadza wywiad na podstawie, którego proponuje różne możliwości współpracy (interwencja kryzysowa, warsztaty psychologiczne, wsparcie psychologiczne, poradnictwo psychologiczne, ocena stanu psychicznego, artterapia, terapia systemowa rodzin, poradnictwo dla rodziców, psychoedukacja, psychoterapia, relaksacja). Pierwsze spotkanie nie jest jeszcze psychoterapią. Do podjęcia decyzji o rozpoczęciu psychoterapii potrzebna jest odpowiednia wiedza Klienta, czym charakteryzuje się ta forma pomocy. Czy ma szansę przynieść oczekiwaną zmianę, jak będzie przebiegała i jak długo trwała (choćby w przybliżeniu), a także – czy dany psychoterapeuta wydaje się właściwym człowiekiem do współpracy.

Pozostałe usługi


Kiełbaśnicza 24, Wrocław

180 zł

Mentali - Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego

Interwencja kryzysowa jest to krótkoterminowa pomoc obejmująca od jednego do 10 spotkań. Stosowana jest w nagłych przypadkach. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna przyjmująca postać działań, których celem jest przywrócenie stanu równowagi emocjonalnej u Klientów doświadczających sytuacji kryzysowej.
Spotkanie trwa 50 minut.Kiełbaśnicza 24, Wrocław

180 zł

Mentali - Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego

Spotkanie trwa 50 minut.

Pierwsze spotkanie ma charakter konsultacyjno-diagnostyczny. Przyjmuje formę wywiadu, który umożliwi mi zrozumienie, czego potrzebujesz, by Twoje życie seksualne było satysfakcjonujące.

Dokładam wszelkich starań, aby nasze spotkania były poufne i komfortowe. Poradnictwo nie jest skierowane jedynie do osób, które mierzą się ze swoimi trudnościami. Jest to również okazja do edukacji seksualnej i odkrycia nowych możliwości realizacji swojego potencjału seksualnego.Kiełbaśnicza 24, Wrocław

180 zł

Mentali - Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego

(Spotkanie trwa 50 minut) Regularne spotkania z psychoterapeutą to szansa na rozwiązanie problemu, zyskanie nowej perspektywy na różne obszary życia osobistego i zawodowego. Elementem terapii są refleksję nad tym czemu Klient nadaje w życiu wartość, do czego zmierza oraz w jakich kierunkach może pójść. Relacja terapeutyczna to szczególna relacja z kimś, kto przypomni nam o naszych zasobach i pomoże dojść do najlepszych, bo naszych własnych, wniosków.Kiełbaśnicza 24, Wrocław

180 zł

Mentali - Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego

(spotkanie trwa 50 minut)
Cykl spotkań, które mają na celu poprawę jakość życia seksualnego klienta. W trakcie terapii buduję atmosferę przyjazną i bezpieczną, opartą na zaufaniu i poufności. Spotkania obejmują obszary dotyczące poziomu zdrowia seksualnego, trudności oraz zaburzeń w sferze seksualności. Celem jest osiągnięcie dobrego samopoczucia oraz wprowadzenie harmonii w życiu codziennym, aby znowu poczuć pełną satysfakcję z życia intymnego.

28 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mentali - Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego konsultacja psychologiczna

Pomimo tego, że to była pierwsza wizyta i zostałam poinformowana, że to nie jest jeszcze początek terapii, wyszłam z gabinetu jeszcze bardziej przybita niż w chwili, gdy do niego wchodziłam. Jest mi bardzo przykro to pisać, bo Pani była bardzo spokojna i miła, natomiast niczego konkretnego się nie dowiedziałam, tj. nie otrzymałam nawet wstępnej diagnozy: czy Pani dostrzega w moim przypadku potrzebę kontynuowania spotkań. Usłyszałam, że nie „nie wiadomo, czy jest to możliwe, bym mogła skupić się na swoich teraźniejszych obowiązkach nie rozwiązując wcześniej moich problemów” (co było dla mnie kluczowe, jak w mojej sytuacji mogę na chwilę zapomnieć i skupić się na tym co dla mnie ważne i czego nie mogę odłożyć). Byłabym w stanie się zmobilizować, ale Pani zamiast dodać mi jakiejkolwiek otuchy, jeszcze bardziej mnie dobiła. Ważny był dla mnie także aspekt seksuologiczny mojego problemu i liczyłam, że Pani coś mi podpowie, jednak z zadawanych pytań i wniosków nie potrafię wyciągnąć nic konstruktywnego dla siebie, miałam wrażenie, że nie do końca rozumiem się z Panią Sabiną. Krępowała mnie również cisza między moimi wypowiedziami, wiem, że pewnie była to przestrzeń dla mnie do powiedzenia wszystkiego, ale każdy zaczęty temat po mojej wypowiedzi się urywał i pojawiało się kolejne pytanie, a wolałam jeszcze usłyszeć coś o mojej wypowiedzi. Pani była bardzo neutralna i spokojna, lecz nie czułam dużej empatii- co dla mnie wydawało się jakby każdy poruszany przeze mnie temat był taki „poboczny” czy mniej ważny. Zostałam poinformowana że ta pierwsza wizyta będzie dość chaotyczna - Jednak liczyłam na więcej zaangażowania i bardziej konkretne rady czy nawet jakiekolwiek „zadanie domowe”, ponieważ zostało poruszone wiele aspektów mojego problemu, a nic konkretnego na koniec z tego nie wyniknęło. Dodane przez Panią Sabinę na końcu „zostawiam Panią z tymi przemyśleniami” sprawiło, że poczułam się ze wszystkim jeszcze bardziej rozbita i wystraszona, a koniecznie potrzebowałam zająć się obowiązkami.
Pozytywny aspekt jest taki, że w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, Pani zaproponowała bym kontaktowała się z nią na podany numer telefonu. Aczkolwiek tych wątpliwości narosło tyle, że do końca dnia miałam wrażenie zmarnowanego czasu, pieniędzy i zepsucia nastroju :( Zdecydowałam się napisać tą opinię, nie dlatego by umniejszyć kompetencjom Pani Sabiny, lecz zaznaczyć, że nie zawsze specjalista z samymi pozytywnymi opiniami każdemu na pewno przypasuje i pomoże - a ja tym właśnie się zasugerowałam. Uważam także, że 50 min czasu na pierwszą wizytę, to trochę zbyt mało. Za tę cenę zabrakło mi podsumowania, na które tak liczyłam. To niestety była ostatnia moja wizyta u Pani Sabiny.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Mentali - Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego interwencja kryzysowa

Atmosfera byla bardzo przyjemna. Pani Sabina zawsze czekała, aż powiem wszystko, co chcę. Nie przerywała. Niemniej uważam wizytę za odrobinę za krótką jak na pierwsze spotkanie. Dodatkowe 20 minut byłoby w punkt.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mentali - Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego Inny

Pani Sabina jest przemiłą osobą. Dokładnie słucha, a w odpowiedzi daje bardzo dobre spostrzeżenia i wskazówki na rozwiązanie danego problemu. Ton głosu i sposób, w którym się wyraża pozwala na poczucie spokoju i akceptacji. W gabinecie panuje przyjemna atmosfera. Gorąco polecam :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Mentali - Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego psychoterapia indywidualna

Pani doktor jest bardzo cierpliwie wysłuchuje problemów i próbuje nakierować na właściwe rozwiązania. Ma bardzo uspokajający głos, łatwiej się przez to otworzyć. Gabinet też bardzo przyjemny.

mgr Sabina Jarzmik

Dziękuje za podzielenie się swoim doświadczeniem. Jest mi niezmiernie miło, że atmosfera w gabinecie pozwoliła poczuć się na tyle swobodnie, aby móc się otworzyć.
Pozdrawiam serdecznie Sabina Jarzmik


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Mentali - Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego konsultacja psychologiczna

Przyjazna, bezpieczna atmosfera w gabinecie, Pani Jarzmik jest empatyczną osobą posiadającą uspokajają barwę i ton głosu. Polecam


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mentali - Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego

Bardzo polecam Panią Sabine. Stopniowo przechodzimy do problemów z którymi nie jestem w stanie sobie sam poradzić. Czuje się komfortowo i słuchany, elastyczne podejście do moich problemów daje zadowalające efekty jak na początek mojej przygody z psychologiem.

mgr Sabina Jarzmik

Bardzo dziękuję za polecenie oraz pozytywny komentarz. Mam nadzieję, że przyszła praca przyniesie oczekiwane efekty.
Dziękuję za zaufanie.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Mentali - Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego

Dwie wizyty zostały przeprowadzone w miłej atmosferze. Pani Sabina jest bardzo przyjazną i wyrozumiałą osobą oraz zaangażowaną. Serdecznie polecam

mgr Sabina Jarzmik

Bardzo mi miło, że atmosfera spotkania była komfortowa. Dziękuję za opinię.
Pozdrawiam serdecznie.


U
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Mentali - Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego

Pani Doktor super. Zaangażowanie w rozwiązanie problemu, kontakt z pacjentem na najwyższym poziomie. Syn zadowolony, pozytywnie nastawiony do świata, chce kontynuować wizyty u Pani doktor. Polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Mentali - Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego

Polecam.Wizyta w bardzo przyjaznej i komfortowej atmosferze.Bezstresowa.Czułam się wysłuchana.Przemiła, empatyczna osoba

mgr Sabina Jarzmik

Pani Danuto, ciesze się, że mogłam Panią wysłuchać. Dziękuje, że zechciała się Pani podzielić swoimi odczuciami po naszej wizycie - jest to dla mnie bardzo ważne. Pozdrawia serdecznie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Mentali - Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego

Pani Sabina jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą. Zadaje trafne pytania. Bardzo długo wybierałam się na psychoterapię i cieszę się, że trafiłam właśnie na nią :)

mgr Sabina Jarzmik

Dziękuje, że zechciała się Pani podzielić swoją opinią. Bardzo się cieszę, że mogę towarzyszyć Pani w tym ważnym procesie. Pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Sądzę że mam problem ze sb jakiś czas temu chciałem popełnić samobójstwo i wciąż mam takie myśli

Pojawienie się myśli samobójczych to sygnał, który oznacza, że coś się dzieje z czym nie do końca sobie radzimy. Niezależnie czy myśli występują epizodycznie czy się utrzymują już dłuższy czas - warto to skonsultować ze specjalistą.

W sytuacji, którą Pan pokrótce opisał najlepiej udać się do lekarza-psychiatry, aby skonsultować możliwość wprowadzenia farmakoterapii. Następnie przemyśleć rozpoczęcie terapii indywidualnej u wybranego specjalisty (psychologa lub psychoterapeuty) - wszystko zależy od przypadku i indywidualnych Pana potrzeb.

Pozdrawiam serdecznie.

mgr Sabina Jarzmik

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Wierzę, że każdy z nas ma wyjątkową historię i potrzebuje indywidualnego podejścia, akceptacji oraz zrozumienia. Jestem absolwentką psychologii na...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Zaburzenia seksualne
 • Dyspareunia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Psychoterapii DIALOG (w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia z zakresu psychoterapii)
 • SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Katowicach - seksuologia kliniczna - studia podyplomowe
 • Centrum Rozwiązań - Terapia TSR - l Stopień
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Seksuologia

Staże

 • Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia (Warszawa, 2021)
 • Poradnia Seksuologiczna i Psychoterapia INTIMED, (Warszawa, 2021)Znajomość języków

Polski

Nagrody i wyróżnienia

 • VIS Społeczny - SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny (Wrocław, 2017/2018)

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania