dr n. med.

Paweł Adamczyk

Ortopeda, Chirurg

26 opinii +dodaj

Umów wizytę 377 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2007r.). W czasie studiów brał udział w międzynarodowych kongresach młodych medyków. Działał też w zarządzie Studenckiego Towarzystwa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne GammaUsługa: badania diagnostyczne

  Po wielu nietrafionych wizytach u różnych ortopedów, w końcu trafiłam na odpowiedniego lekarza. Fantastyczne, profesjonalne podejście. Człowiek z ogromną wiedzą. Niezwykle uprzejmy. Na wizytę zgłosiłam się z bólem kręgosłupa,bioder oraz kolan. Doktor dokładnie i szczegółowo przeprowadził badanie oraz zalecił dodatkowe badania. W prosty sposób wytłumaczył z czego mogą wynikać problemy. W końcu trafiłam na lekarza, który wysłuchał mnie od początku do końca i nie zignorował tego co mówię. Bardzo polecam dr Pawła Adamczyka!!!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne GammaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Jestem zadowolona z wizyty. Lekarz wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości i udzielił wyczerpujących informacji.
  Fachowa i miła obsługa.

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RenortUsługa: ból kolana

  Pomoc lekarza specjalisty w pełni profesjonalna, badanie wnikliwe i bardzo szczegółowe, atmosfera badania życzliwa i przyjazna pacjentowi.

 • M

  Z problemem się borykałam już od dłuższego czasu i nikt nie widział żadnych przyczyn moich dolegliwości. Dopiero Pan Doktor się kompleksowo mną zajął od pełnej diagnostyki, która była dokładna do rozwiązania problemu - operacji. Operację przeprowadził Pan Doktor super. Mimo iż się bałam operacji, zawsze czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Teraz przechodzę przez proces rehabilitacji. Pan Doktor wykazał się ogromną wiedzą i dzięki niemu będę mogła znowu biegać i chodzić bez bólu :) Dziękuję!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretny, kompetentny, miły , uprzejmy, zlecił dodatkowe badania i następna wizyta bez dodatkowej opłaty .

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne GammaUsługa: awulsyjne złamanie nadgarstka

  Lekarz dokładny i rzeczowy. Po zleconych badaniach (RTG, USG) wyjaśnił na czym polegał uraz i zastosował odpowiednie leczenie, które okazało się skuteczne. Nie mam zastrzeżeń, polecam Pana Doktora.

 • I
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Gamma

  Lekarz z powołania to z pewnością dr Paweł Adamczyk. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba do tego jest miły i sympatyczny. Ma profesjonalne podejście, spokojnie i rzeczowo wytłumaczy i omówi dokumentację medyczną. W moim przypadku bardzo konkretnie i trafnie potrafił ocenić stan pourazowy i postawił trafną diagnozę. Jestem w trakcie rehabilitacji ale już mogę powiedzieć, że zalecona terapia przynosi oczekiwany skutek. Polecam serdecznie wszystkim, którzy mają problemy ortopedyczne.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Gamma

  Pełny profesjonalizm. Po wielu wizyta u innych specjalistów, dopiero Pan Doktor Paweł Adamczyk postawił trafną diagnozę. Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent. Bardzo dobra współpraca pomiędzy lekarzami a rehabilitantami, co prowadzi do szybkiego powrotu do zdrowia. Jeśli ktoś szuka znakomitego fachowca - serdecznie polecam.

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Gamma

  Doktor Adamczyk to lekarz bardzo uprzejmy, spokojny, kulturalny i kompetentny. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje, pyta o całą historie choroby, odpowiada na wszystkie pytania, a co najważniejsze rozwiewa wątpliwości i trafnie decyduje o dalszym leczeniu. Po konsultacjach u wielu ortopedów dopiero Doktor Adamczyk był w stanie postawić trafną diagnozę i odpowiednio zaradzić problemowi.
  Jeżeli kiedykolwiek jeszcze będę miał problemy ortopedyczne od razu skieruję się do Jego gabinetu. Szczerze polecam!

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne GammaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Polecam Pana Pawła, jego fachowość w obsłudze pacjenta, kompetencje oraz umiejętność w zobrazowaniu problemu. Miałem przyjemność korzystać z konsultacji w zakresie stawu kolanowego. W przejżysty spośob zdiagonzował mój problem, wyznaczając konkretne kroki dalszego leczenia. Polecam kompetencje Pana doktora w szczególności dla osób uprawiających aktywnie sporty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2007r.). W czasie studiów brał udział w międzynarodowych kongresach młodych medyków. Działał też w zarządzie Studenckiego Towarzystwa Naukowego Akademii Medycznej w Warszawie. W 2013 roku obronił pracę doktorską pt.: „Zastosowanie modelu matematycznego stopy zdrowej w chirurgii palucha koślawego u kobiet”.

  Odbył trzy miesięczne staże zagraniczne - w Hanowerze pod okiem prof. Lobenhoffera (współtwórcy metody Tomo-Fix), w szpitalach Henriettenstiftung i Medizinischen Hochschule Hannover oraz jeden w Izraelu w szpitalu Meir Medical Center, który jest zapleczem medycznym izraelskiej kadry olimpijskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał początkowo w NZOZ Carolina Medical Center (do 2012r.), oraz w Klinice Ortopedii i Traumatologii CSK MSW w Warszawie (do XII.2014).

  Główne obszary zainteresowań to szeroko rozumiana traumatologia, czyli leczenie urazów narządu ruchu i ich powikłań, chirurgia artroskopowa, chirurgia stopy i stawu skokowego i chirurgia ręki. Jest autorem lub współautorem wielu publikacji związanych z traumatologią sportową i nie tylko oraz wystąpień zjazdowych w Polsce i poza jej granicami.

  Płynnie mówi po angielsku, komunikatywnie po niemiecku.

  Szanowni Państwo,
  Terminy dostępne na portalu znanylekarz.pl nie są dedykowane dla Pacjentów korzystających z wizyt w ramach towarzystw ubezpieczeniowych - Pacjentów pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Centrum Medycznym, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, 2007r.)

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Artykuły

 • Przygotuj się na białe szaleństwo

  13 grudnia 2017

  Za oknem pojawił się już pierwszy śnieg i już niedługo wyciągniemy ze schowków sprzęt oraz wyjedziemy w góry. Narty i snowboard są niezwykle wymagającym...
 • Jak nowocześnie leczyć dolegliwości kolana

  27 października 2017

  Leczenie nieoperacyjne Kiedy poznamy już przyczynę dolegliwości naszego kolana kolejnym zagadnieniem, na jakie musimy sobie odpowiedzieć to „co można...