O nas

MIRAI Clinic to siedziba główna trzech równolegle działających ze sobą placówek: MIRAI Clinic w Otwocku, MIRAI Warszawa Mokotów oraz MIRAI Warszawa Wola. W każdej z nich udzielamy konsultacji medycznych, jednak to w Otwocku znajdują się Centrum Diagnostyki Obrazowej.
MIRAI Clinic to misternie odrestaurowany - na wzór świdermajerowego pensjonatu - budynek z nowoczesnym wnętrzem. Kadrę medyczną stanowią doświadczeni w swych dziedzinach specjaliści. Ordynatorem kliniki jest dr Michał Drwięga, znany w kręgach lekarskich ortopeda traumatolog. Głównym filarem działalności jest ortopedia, lecz w celu zapewnienia kompleksowości usług, do grona fachowców zaproszono specjalistów w dziedzinie chirurgii kręgosłupa, medycyny sportowej, reumatologii, chirurgii naczyniowej oraz dietetyki. Zatrudnieni lekarze znani są na arenie zarówno polskiej, jak i międzynarodowej. To profesjonaliści z pasją, bezcennym doświadczeniem zawodowym i wewnętrzną odwagą.
Osobnym i rozbudowanym obszarem działalności jest rehabilitacja. W ofercie można znaleźć terapię manualną, trening funkcjonalny oraz strefę regeneracji. Starannie dobrany zespół ma za zadanie przywrócić pełną sprawność ruchową po urazach i skomplikowanych zabiegach, a także podnieść ogólną sprawność fizyczną osób na co dzień zmagających się
z bólem i różnego rodzaju schorzeniami układu ruchu. Tym, którzy chcą osiągnąć upragniony cel sportowy, klinika zapewnia opiekę trenera przygotowania fizycznego. W oparciu o indywidualne konsultacje, Pacjent może otrzymać plan treningowy dopasowany do jego potrzeb i możliwości.
MIRAI Clinic posiada sprzęt do diagnostyki obrazowej. Stworzono tu bazę diagnostyki obrazowej. Obok podstawowych sprzętów diagnostycznych jak RTG i USG, w ofercie można znaleźć również rezonans magnetyczny i tomograf. Dzięki tak kompleksowemu wyposażeniu, badanie gwarantuje szybkie i wiarygodne postawienie diagnozy. W części szpitalnej znajdują się dwie sale operacyjne. Technologie użyte przy tworzeniu zaplecza szpitalnego zostały zaimplementowane tak, by jakość łączyła się z funkcjonalnością.
Ideą, jaka przyświecała właścicielom było stworzenie przyjaznego miejsca, w którym Pacjent poczuje się objęty profesjonalną opieką. Specjaliści z MIRAI Clinic, ściśle ze sobą współpracując, budują pewnego rodzaju społeczność medyczną, wspólnie dążącą do najważniejszego celu - odzyskania przez pacjenta zdrowia i dobrego samopoczucia.
Twórcy obiektu pomyśleli również o komfortowych warunkach sprzyjających rekonwalescencji. We współpracy z grupą architektów i dekoratorów wnętrz, stworzono jedenaście wygodnych, nowocześnie zaprojektowanych pokoi, które pozostają w zgodzie z całokształtem oryginalnej architektury budynku. Aby nawiązać do historii, w miejscu dawnej jadalni powstały restauracja i kawiarnia “Nowy Gurewicz”. Dookoła rozpościera się zrewitalizowany park przeznaczony
do użytku pacjentów.
Wjazd na parking dla pacjentów: od ul. Armii Krajowej wjazd w ul. Wspólną.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Rezonans magnetyczny
 • Tomograf komputerowy
 • Aparat rentgenowski
 • Wielozadaniowe ramię C
 • Aparat USG
 • Komora hiperbaryczna
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
 • Angielski

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (273)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Jabłoński konsultacja ortopedyczna + USG

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, zaangażowanie i chęć wyjaśnienia problemu. Przesympatyczna atmosfera podczas wizyty.
  Bardzo polecam tego specjalistę.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Bartłomiej Jaroszewski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Trafiłem do Bartłomieja po urazie kolana z obawą, że wcale nie będę chodził. Już podczas pierwszej wizyty stawiałem pierwsze kroki. Jest to świetny specjalista, który cierpliwie i fachowo podchodzi do pacjenta. Gorąco polecam i żałuję, że nie mogę dać 10 gwiazdek!

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Jabłoński konsultacja ortopedyczna

  Zaangażowanie i pomoc w dalszym leczeniu na najwyższym poziomie.

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Tomasz Szymański Iniekcja z kwasu hialuronowego

  Polecam, zawsze otrzymuję rzetelną informację z pełnym wyjaśniem tak bym mogła zrozumieć to jako pacjent. Doktor przedstawia różne sposoby leczenia pokazując wszelkie za i przeciw. Wspólnie szukamy najlepszej drogi, kierując się moim dobrem i moimi potrzebami aktywności fizycznej. Czuję że nie zostaję z problemem sama, mając mozliwość dodatkowego kontaktu z doktorem, gdy mam jakies wątpliwosci.
  Jest to moja kolejna wizyta, z kolejnym urazem. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego i równoczesnie empatycznego oraz szczerego podejścia. Z pelnym przekonaniem umówie się na kolejną wizytę i kolejną iniekcję.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Rafał Ptaszyński konsultacja reumatologiczna (pierwsza wizyta)

  Przyjemna wizyta, Pan doktor jest niezwykle sympatyczny, prowadzi dokładny wywiad poświęca tyle czasu ile potrzeba. Dokładnie tłumaczy, zleca dodatkowe badania jeśli są potrzebne. Polecam.

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Drwięga konsultacja ortopedyczna

  Duże zaangażowanie, kompetencja. Wszystko wyjaśnione. Zaproponowane leczenie.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Oleg Tchoriwski konsultacja ortopedyczna

  profesjonalista bardzo przyjaźnie nastawiony do pacjenta, godny polecenia

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Bartosz Dominik konsultacja ortopedyczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta . Świetny lekarz polecam .

  T
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Beata Ciszkowska-Łysoń USG stawu ramiennego

  Badanie było dokładne,uzyskałem wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania. Dziękuję. Polecam!

  G
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Konrad Wasylewski konsultacja ortopedyczna + USG

  Polecam. Jestem zadowolony z jakości uzyskanej pomocy, podejścia do pacjenta i atmosfery w jakiej odbyła się wizyta.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania