Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

MIRAI Clinic to siedziba główna trzech równolegle działających ze sobą placówek: MIRAI Clinic w Otwocku, MIRAI Warszawa Mokotów oraz MIRAI Warszawa Wola. W każdej z nich udzielamy konsultacji medycznych, jednak to w Otwocku znajdują się Centrum Diagnostyki Obrazowej.
MIRAI Clinic to misternie odrestaurowany - na wzór świdermajerowego pensjonatu - budynek z nowoczesnym wnętrzem. Kadrę medyczną stanowią doświadczeni w swych dziedzinach specjaliści. Ordynatorem kliniki jest dr Michał Drwięga, znany w kręgach lekarskich ortopeda traumatolog. Głównym filarem działalności jest ortopedia, lecz w celu zapewnienia kompleksowości usług, do grona fachowców zaproszono specjalistów w dziedzinie chirurgii kręgosłupa, medycyny sportowej, reumatologii, chirurgii naczyniowej oraz dietetyki. Zatrudnieni lekarze znani są na arenie zarówno polskiej, jak i międzynarodowej. To profesjonaliści z pasją, bezcennym doświadczeniem zawodowym i wewnętrzną odwagą.
Osobnym i rozbudowanym obszarem działalności jest rehabilitacja. W ofercie można znaleźć terapię manualną, trening funkcjonalny oraz strefę regeneracji. Starannie dobrany zespół ma za zadanie przywrócić pełną sprawność ruchową po urazach i skomplikowanych zabiegach, a także podnieść ogólną sprawność fizyczną osób na co dzień zmagających się
z bólem i różnego rodzaju schorzeniami układu ruchu. Tym, którzy chcą osiągnąć upragniony cel sportowy, klinika zapewnia opiekę trenera przygotowania fizycznego. W oparciu o indywidualne konsultacje, Pacjent może otrzymać plan treningowy dopasowany do jego potrzeb i możliwości.
MIRAI Clinic posiada sprzęt do diagnostyki obrazowej. Stworzono tu bazę diagnostyki obrazowej. Obok podstawowych sprzętów diagnostycznych jak RTG i USG, w ofercie można znaleźć również rezonans magnetyczny i tomograf. Dzięki tak kompleksowemu wyposażeniu, badanie gwarantuje szybkie i wiarygodne postawienie diagnozy. W części szpitalnej znajdują się dwie sale operacyjne. Technologie użyte przy tworzeniu zaplecza szpitalnego zostały zaimplementowane tak, by jakość łączyła się z funkcjonalnością.
Ideą, jaka przyświecała właścicielom było stworzenie przyjaznego miejsca, w którym Pacjent poczuje się objęty profesjonalną opieką. Specjaliści z MIRAI Clinic, ściśle ze sobą współpracując, budują pewnego rodzaju społeczność medyczną, wspólnie dążącą do najważniejszego celu - odzyskania przez pacjenta zdrowia i dobrego samopoczucia.
Twórcy obiektu pomyśleli również o komfortowych warunkach sprzyjających rekonwalescencji. We współpracy z grupą architektów i dekoratorów wnętrz, stworzono jedenaście wygodnych, nowocześnie zaprojektowanych pokoi, które pozostają w zgodzie z całokształtem oryginalnej architektury budynku. Aby nawiązać do historii, w miejscu dawnej jadalni powstały restauracja i kawiarnia “Nowy Gurewicz”. Dookoła rozpościera się zrewitalizowany park przeznaczony
do użytku pacjentów.
Wjazd na parking dla pacjentów: od ul. Armii Krajowej wjazd w ul. Wspólną.
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).

Sprzęt

 • Rezonans magnetyczny
 • Tomograf komputerowy
 • Aparat rentgenowski
 • Wielozadaniowe ramię C
 • Aparat USG
 • Komora hiperbaryczna
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
 • Angielski
Zobacz więcej

Adres

Specjaliści

Opinie o specjalistach (459)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Beata Ciszkowska-Łysoń usg ręki

  Opóźnienie prawie 40 min, organizacja w placówce słaba, ale pani doktor świetna. Cierpliwie tłumaczyła, bardzo dokładnie wszystko sprawdziła.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Tomasz Szymański Artroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego

  Piszę tę opinię po roku od rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego (ACLR) + (re?)konstrukcji więzadła ALL wraz z opracowaniem i szyciem łąkotki bocznej.

  Dodatkowo jestem nadal na rehabilitacji prowadzonej przez fizjoterapeutów z MIRAI Clinic Mokotów.

  Sam zabieg wspominam bardzo dobrze - profesjonalna opieka i cały proces leczenia wykonany wzorowo - wszystkie pytania, wątpliwości, porady, zielone światła oraz te czerwone były dawane z dużą dozą empatii i troski o mnie.

  Kolano po roku jest w pełni sprawne, czasem poboli (głównie po wysiłku), przeprost praktycznie pełen, natomiast problem jest ze zgięciem - siadanie na piętach "po japońsku", co prawdopodobnie wynika z "ciasności" w kolanie przez dodanie więzadła ALL. Po kolejnym roku zaktualizuję tę opinię ponieważ może jest to kwestia czasu aż się "poluzuje".

  Proces długotrwały, z początku bolesny, ale powrót do sportu jest w 100% :)

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Beata Ciszkowska-Łysoń USG ortopedyczne

  Szczegółowe wyjaśnienia stanu kolana. Pani zwróciła uwagę na kilka rzeczy które zauważyła a które nie były głównym celem wizyty. Dała kilka cennych porad i wyjaśnień. Polecam

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Rafał Ptaszyński konsultacja reumatologiczna (kolejna wizyta)

  Świetny lekarz, konkretny i bardzo pomocny. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pana doktora. Bardzo życzliwy, uśmiechnięty. Pan doktor wszystko wytłumaczył mi w sposób zrozumiały, poinformował mnie o innych metodach leczenia mojej choroby jeśli lek, który zażywam nie będzie odpowiednio skutkował. Polecam Pana doktora Rafała Ptaszynskiego , bo to świetny specjalista, bardzo oddany swojej pracy.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Beata Ciszkowska-Łysoń USG stawu biodrowego

  Pani Doktor przeprowadziła badanie stawów biodrowych. Bardzo miła atmosfera, bez pośpiechu, dużo wyjaśnień, opis bardzo szczegółowy. Polecam!

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Oleg Tchoriwski konsultacja ortopedyczna

  Konsultacja przeprowadzona na wysokim profesjonalnym poziomie, postawa lekarza była poważna i właściwa. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Serdecznie dziękuję lekarzu Olegu Tchoriwski.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Szymon Pietrzak konsultacja ortopedyczna dzieci

  Taka powinna być służba zdrowia w Polsce, i życie byłoby prostsze.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Karol Kosterna konsultacja ortopedyczna

  Pan doktor jest przemiły, empatyczny i taktowny. Wszystko szczegółowo wyjaśnił, skierował na badanie i wdrożył niezbędne leczenie. Jst osobą kompetentną z olbrzymią wiedzą. Wchodząc do gabinetu od razu czułam się otoczona opieką oraz miałam pewność, że znalazłam się w bardzo dobrych rękach. Bardzo polecam pana doktora Karola Kosternę. Takich lekarzy nam trzeba.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Szymon Pietrzak konsultacja ortopedyczna dzieci

  Profesjonalne i zaangażowane podejście do pacjenta.

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Bartłomiej Jaroszewski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Profesjonalny zaangażowany ogromna wiedza z zakresu budowy ciała, bardzo cierpliwy konsekwentny duża zmienność ćwiczeń. Jeden z lepszych fizjoterapeutów.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje MIRAI Clinic, Otwock?
  MIRAI Clinic, Otwock dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: ortopedia, diagnostyka, fizjoterapia, fizjoterapia dziecięca, ortopedia dziecięca, radiologia, ultrasonografia, dietetyka, reumatologia, psychologia, psychologia dziecięca, psychoterapia, medycyna estetyczna, flebologia, chirurgia plastyczna, chirurgia naczyniowa.
 • Oferta MIRAI Clinic obejmuje 231 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja ortopedyczna, konsultacja z zakresu medycyny regeneracyjnej, Iniekcja z osocza bogatopłytkowego – PRP, Iniekcja z kwasu hialuronowego, Punkcja stawu, Blokada sterydowa, artroskopia, artroskopia stawu kolanowego, artroskopowa operacja łąkotki, badania diagnostyczne.
 • Tak, MIRAI Clinic oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • MIRAI Clinic ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • MIRAI Clinic może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 459 osób dodało swoją opinię o placówce MIRAI Clinic. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki MIRAI Clinic to Armii Krajowej 8 Otwock.