Mgr

Magdalena Bajorek verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

  Nieoceniona osoba w pomocy dzieciom. Mój synek miał duży problem ze złością i nie byliśmy wstanie sobie poradzić. Już po kilku wizytach jest duża poprawa. Polecam bardzo bo ta Pani ma świetne podejście do dziecka i bardzo fajnie tłumaczy także rodzicom

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Akademii Pedagogiki Specjalnej, magistrem psychologii o specjalności kliniczna. Na co dzień pracuję jako psycholog w szkole podstawowej z oddziałami integracyjnymi, a prywatnie prowadzę praktykę w Ośrodku CENTRUM.
   Zajmuję się diagnozą indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz rozpoznawaniem indywidualnych możliwości psychofizycznych uczniów.
   Prowadzę pomoc psychologiczną dzieci i młodzieży, organizuję warsztaty psychoedukacyjne. Udzielam wsparcia oraz poradnictwa psychologicznego rodzicom i nauczycielom. Do moich zadań należy również prowadzenie działań z zakresu interwencji kryzysowej, mediacji oraz profilaktyki. Szczególnie bliskie jest mi prowadzenie relaksacji oraz działań z zakresu promocji i ochrony zdrowia psychicznego.

   Ukończyłam szereg szkoleń z zakresu pomocy psychologicznej, w tym kurs Racjonalnej Terapii Zachowania, Trening Umiejętności Społecznych (TUS) - terapia grupowa dzieci ze spektrum autyzmu, posiadam uprawnienia do prowadzenie Programu „Przyjaciele Zippiego”

   Doświadczenie kliniczne i terapeutyczne zdobywałam podczas praktyk, staży i wolontariatów w:
   *Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo, gdzie współprowadziłam grupę wsparcia dla opiekunów osób cierpiących na chorobę Alzheimera oraz zajęcia terapeutyczne dla osób chorujących.
   *Bródnowskim Stowarzyszeniu Przyjaciół i Rodzin Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „POMOST”- pracując, jako terapeuta/psycholog w *Specjalistycznych Usługach Opiekuńczych oraz Mieszkaniu Chronionym-Treningowym dla osób chorujących psychicznie.
   *Poradni Telefonicznej dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym 116 123 – udzielałam wsparcia i pomocy psychologicznej osobom cierpiącym z powodu trudności osobistych, w tym w szczególności doświadczającym kryzysu emocjonalnego.
   *Fundacji Druga Strona Lustra- współprowadziłam zajęcia o charakterze rekreacyjno-relacyjnym na oddziale psychiatrii dzieci i młodzieży IPiN, oraz indywidualnie pracowałam z pacjentami z trudnościami w funkcjonowaniu społecznym i/lub poznawczym.
   *Środowiskowym Domu Samopomocy na Bemowie – prowadziłam treningi umiejętności poznawczych, treningi umiejętności społecznych, treningi rozwiązywania problemów, terapię zajęciową a także biblioterapię.
   *Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Młodych z Zapalnymi Chorobami Tkanki Łącznej „3 majmy się razem” – koordynowałam projekt „Kierunek- Praca!”, pełniłam rolę asystenta koordynatora w projektach „Krok Naprzód” oraz „Krok Naprzód- Bis” a także udzielałam wsparcia i poradnictwa psychologicznego na czacie Stowarzyszenia.
   *Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” IPZ PTP- pracując, jako osoba pierwszego kontaktu oraz udzielając pomocy psychologicznej w poradni mailowej.
   *Areszcie Śledczym Warszawa- Mokotów- odbywałam praktyki w Dziale Terapeutycznym dla skazanych uzależnionych od alkoholu „Atlantis”, gdzie współprowadziłam zajęcia społeczności oraz grupy terapeutyczne, pod superwizją prowadziłam terapię indywidualną pacjentów.

   Aktualnie jestem w szkoleniu do certyfikacji w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
   Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP oraz PSPI.

   Prywatnie uwielbiam długie piesze wędrówki oraz dobrą książkę. Kolekcjonuję biżuterię artystyczną.

  Specjalizacje

  • Psychologia kliniczna

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Magdalena Bajorek
  Magdalena Bajorek
  Psycholog
  Warszawa
  Bezpłatną pomoc w zakresie diagnozy można uzyskać w Poradniach Zdrowia Psychicznego. W pierwszej kolejności warto skontaktować się z psychiatrą. Jeżeli lekarz oceni, że potrzebna jest również… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

   Nieoceniona osoba w pomocy dzieciom. Mój synek miał duży problem ze złością i nie byliśmy wstanie sobie poradzić. Już po kilku wizytach jest duża poprawa. Polecam bardzo bo ta Pani ma świetne podejście do dziecka i bardzo fajnie tłumaczy także rodzicom

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Nie potrafiłam poradzić sobie sama ze sobą po utracie pracy.Dzięki sesjom terapeutycznym z p.psycholog spojrzałam na temat z zupełnie innej strony.Jeszcze długa droga przedemną ale już widać efekty.Polecam panią psycholog osobę o dużym takcie, kulturze i zrozumieniu tego czego sam człowiek w sobie nie rozumie/jeszcze/

   Magdalena Bajorek2018-05-18

   Pani Barbaro, bardzo dziękuję za opinię. Jest mi niezmiernie miło, że nasze spotkania pozytywnie na Panią wpłynęły. Życzę wytrwałości w dążeniu do wprowadzania zmian w swoim życiu.

  • Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

   Pani Magda to profesjonalistka w swoim fachu. Psychoterapia z Panią Magdą zadziałała cuda, nareszcie chce mi się żyć. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam akurat do tego gabinetu. Jeżeli masz problem natury psychologicznej, to musisz koniecznie się zgłosić do Pani Magdy.

   Magdalena Bajorek2018-05-18

   Pani Anno niezmiernie dziękuję za podzielnie się swoją opinią. Cieszę się, że tak Pani mnie odbiera. Jestem pełna radości, że nasza relacja tak Panią wsparła.

  • Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

   Pani Magdo jeszcze raz dziękuję, że pomogła mi Pani przejść przez trudne chwile i poradzić sobie z rzeczywistością. Dzięki Pani naprawdę zacząłem postrzegać wiele rzeczy w całkiem inny sposób.

   Magdalena Bajorek2018-05-18

   Bardzo dziękuję za opinię. Życzę pomyślności i wytrwałości w wprowadzaniu zmian w swoim życiu. Pozdrawiam!

  • J
   Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

   Pani Magdo, dziękuję za sesje terapeutyczne, które miałam przyjemność z Panią odbyć. Dzięki Pani stałam się nowym człowiekiem, to niezwykła rzadkość spotkać takiego specjalistę ale przede wszystkim tak niesamowitą osobę. Zawsze będę Panią wspominać z uśmiechem na twarzy i serdecznie polecać tym, o których wiem, że takiej pomocy potrzebują.

   Magdalena Bajorek2018-05-18

   Pani Joanno, cieszę się, że mogłam razem z Panią uczestniczyć w prowadzaniu zmian w Pani życiu. Jest mi niezmiernie miło, że tak Pani mnie odbiera. Życzę satysfakcji z bycia "nowym człowiekiem"!

  • Lokalizacja: Ośrodek CENTRUMUsługa: terapia psychologiczna

   Naprawdę polecam - wspaniała, szczera, miła i z poczuciem humoru osoba. Takiej terapeutki właśnie szukałam, profesjonalnej, doświadczonej, ale i empatycznej takiej co wie kiedy zażartować, a kiedy milczeć. Dziękuję za opiekę, zadania do wykonania oraz fantastyczne podejście jakie pozwoliło mi spojrzeć na siebie z drugiej strony „lustra”. Wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną ale to dzięki Pani wiem jak ją wykonać, żeby przyniosła efekty. Jeszcze raz dziękuję!

   Magdalena Bajorek2018-05-18

   Dziękuję, że podzieliła się Pani opinią na temat naszej pracy. Życzę powodzenia i wytrwałości w dalszym wprowadzaniu zmian!

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Jeśli szukasz prawdziwego fachowca od złożoności psychiki ludzkiej koniecznie odwiedź ten gabinet. Kojąca atmosfera już od progu pozwala się uspokoić i otworzyć na rozmowę, jak się później okazało z bardzo profesjonalną i świetnie przygotowaną terapeutką. W ogromie usługodawców z dziedziny psychologii bardzo rekomenduję panią Magdę, której wiedza i umiejętności pozwalają na szybkie rezultaty, co w moim przypadku było już niezmiernie ważne.

   Magdalena Bajorek2018-05-18

   Panie Pawle, bardzo dziękuję za opinię. Jest mi niezmiernie miło, że zechciał Pan podzielić się wrażaniami na temat mojej pracy. Cieszę się, że jest Pan zadowolony z efektów terapii.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania profilaktyczne

   Przesympatyczna, grzeczna, otwarta i uśmiechnięta. To co jednak przekonało mnie najbardziej do pani Magdaleny to pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie. To osoba, która naprawdę potrafi pomóc, a nie było ze mną łatwo. Długo szukałam odpowiedniego dla mnie terapeuty i trafiłam tu dzięki koledze. Sprawy umysłu i emocji to bardzo delikatny i wrażliwy element życia dla każdego człowieka. Wreszcie pozwoliłam sobie na szczerość sama ze sobą - nareszcie czuję się wolna. Dziękuję!

   Magdalena Bajorek2018-05-18

   Bardzo dziękuję za opinię. Serdecznie pozdrawiam !

  • Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

   Najlepsza terapeutka jaką spotkałam, wcześniej próbowałam terapii z 3 innymi, ale nie wyszło. Tym razem czuję, że terapię przeprowadzę do końca. Dzięki pani Magdzie pierwszy raz się naprawdę otworzyłam, a to niezbędne by terapia przyniosła efekty. Dziękuję za empatię jaka mi pani okazała niczego nie przyspieszając i nie wyrokując z góry „co mi dolega”.

   Magdalena Bajorek2018-05-18

   Pani Anno, jest mi niezmiernie miło, że mogłam Pani towarzyszyć podczas wprowadzania zmian w swoim życiu. Bardzo dziękuję za podzielenie się wrażeniami z naszych spotkań. Pozdrawiam serdecznie!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG