Adresy (2)

Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcejPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta) • 170 zł

Pierwsza wizyta - konsultacja psychoterapeutyczna audio (opis) • 170 zł

Pierwsza wizyta - konsultacja psychoterapeutyczna video (opis) • 200 zł +6 więcej

Psychoterapia indywidualna audio • 200 zł

Psychoterapia indywidualna video • 240 zł

Psychoterapia par i małżeństw online • 350 zł

Pokaż więcej usług

Przyjmuję: dorosłych
22 276..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto, Revolut, Blik, Karta płatnicza, Gotówka

Zapłacisz po konsultacji online.

Zapłacisz po konsultacji online. Tuż po zakończeniu sesji dostaniesz SMS z numerem do tytułu przelewu oraz numerem konta lub innego systemu płatności (paypal, revoult, BLIK, ...).

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Inne narzędzia do konsultacji wideo:
1. Przygotuj się 10 min przed konsultacją.
2. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany.
3. W przypadku video-konsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) .
4. Proszę wyślij SMS na numer *** *** *** z treścią “Jestem gotowa/y do kontaktu, video/audio WhatsApp, Messenger, … Ania/Andrzej”.)
Konsultacja telefoniczna:
1. Przygotuj się 10 min przed konsultacją.
2. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany.
3. W przypadku video-konsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) .
4. Proszę wyślij SMS na numer *** *** *** z treścią “Jestem gotowa/y do kontaktu, video/audio WhatsApp, Messenger, … Ania/Andrzej”.)* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Nowy Świat 49, lok. 208, Śródmieście, Warszawa
Być w Harmonii

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto, Blik, + 1 więcej
22 276..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą par, małżeństw i rodzin oraz psychoonkologiem. Ukończyłam studia doktoranckie na Wydziale Psychologii Polskiej Akademii Nauk w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Stres
 • Lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Polska Akademia Nauk w Warszawie, wydział Psychologii - Studia Doktoranckie.
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej - Psychoonkologia
 • Szkoła psychoterapii systemowej dla dzieci, młodzieży i rodzin MABOR. Czteroletnia szkoła psychoterapii przygotowująca do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest to całościowe szkolenie psychoterapeuty według kryteriów European Association of Psychotherapy, zaakceptowanych przez Polskie Towarzystwa Psychiatryczne.
Zobacz więcej

Zakres porad

 • Psychoterapia
 • Psychoonkologia
 • Seksuologia
Zobacz więcej


Filmy


Znajomość języków

 • Niemiecki

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


170 zł

Konsultacja online


Nowy Świat 49, lok. 208, Warszawa

od 170 zł

Być w Harmonii

Pozostałe usługi


170 zł

Konsultacja online

Konsultacja psychoterapeutyczna audio przeznaczona jest dla osób, które mają potrzebę przedstawienia swojego problemu bez wizualnego obrazu ponieważ są obciążone wielogodzinnymi video-konferencjami w swoim miejscu pracy.

Zaznaczam, że konsultacje psychoterapeutyczne audio są tak samo skuteczne jak video. Najważniejsza jest motywacja i gotowość do zmiany osoby zgłaszającej się.

Przygotuj się 10 min przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) . Proszę wyślij SMS na numer z treścią “Jestem gotowa/y do kontaktu, video/audio WhatsApp, Messenger, … Ania/Andrzej”.)200 zł

Konsultacja online

Konsultacja psychoterapeutyczna video przeznaczona jest dla osób, które mają potrzebę przedstawienia swojego problemu wraz z kontaktem wizualnym i dla których kontakt video z psychoterapeutą jest niezbędny do otworzenia się.

Najważniejsza jest motywacja i gotowość do zmiany osoby zgłaszającej się.

Przygotuj się 10 min przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) . Proszę wyślij SMS na numer z treścią “Jestem gotowa/y do kontaktu, video/audio WhatsApp, Messenger, … Ania/Andrzej”.)Nowy Świat 49, lok. 208, Warszawa

Być w Harmonii200 zł

Konsultacja online

Psychoterapia indywidualna audio przeznaczona jest dla osób, które mają trudności i chcą je rozwiązać bez kontaktu video, dzięki doświadczeniu, zrozumieniu i empatii psychoterapeuty.
Czas trwania sesji to 50 min.

Zaznaczam, że psychoterapia audio jest tak samo skuteczne jak video. Najważniejsza jest motywacja i gotowość do zmiany osoby zgłaszającej się.

Przygotuj się 10 min przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) . Proszę wyślij SMS na numer z treścią “Jestem gotowa/y do kontaktu, video/audio WhatsApp, Messenger, … Ania/Andrzej”.)240 zł

Konsultacja online

Psychoterapia indywidualna video przeznaczona jest dla osób, które mają trudności i chcą je rozwiązać dzięki doświadczeniu, zrozumieniu i empatii psychoterapeuty. Aby rozwiązać swoje trudności potrzebują kontaktu video z psychoterapeutą.
Czas trwania sesji to 50 min.

Najważniejsza jest motywacja i gotowość do zmiany osoby zgłaszającej się.

Przygotuj się 10 min przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) . Proszę wyślij SMS na numer z treścią “Jestem gotowa/y do kontaktu, video/audio WhatsApp, Messenger, … Ania/Andrzej”.)350 zł

Konsultacja online

Psychoterapia par i małżeństw przeznaczona jest dla par borykających się z trudnościami na poziomie emocjonalny, psychicznym bądź seksualnym.
Czas trwania sesji to 50 min.

Psychoterapia par i małżeństw jest prowadzona tylko video.

Najważniejsza jest motywacja i gotowość do zmiany par zgłaszających się.

Przygotuj się 10 min przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) . Proszę wyślij SMS na numer z treścią “Jestem gotowa/y do kontaktu, video/audio WhatsApp, Messenger, … Ania/Andrzej”.)280 zł

Konsultacja online

W godzinach wieczornych i weekendowych ze względu ma dużą ilość osób potrzebujących pomocy, sesje są droższe.

Psychoterapia indywidualna audio przeznaczona jest dla osób, które mają trudności i chcą je rozwiązać bez kontaktu video, dzięki doświadczeniu, zrozumieniu i empatii psychoterapeuty.
Czas trwania sesji to 50 min.

Zaznaczam, że psychoterapia audio jest tak samo skuteczne jak video. Najważniejsza jest motywacja i gotowość do zmiany osoby zgłaszającej się.

Przygotuj się 10 min przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber).350 zł

Konsultacja online

W godzinach wieczornych i weekendowych ze względu ma dużą ilość osób potrzebujących pomocy, sesje są droższe.

Psychoterapia par i małżeństw przeznaczona jest dla par borykających się z trudnościami na poziomie emocjonalny, psychicznym bądź seksualnym.
Czas trwania sesji to 50 min.

Psychoterapia par i małżeństw jest prowadzona tylko video.

Najważniejsza jest motywacja i gotowość do zmiany par zgłaszających się.

Przygotuj się 10 min przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) .350 zł

Konsultacja online

W godzinach wieczornych i weekendowych ze względu ma dużą ilość osób potrzebujących pomocy, sesje są droższe.

Psychoterapia indywidualna video przeznaczona jest dla osób, które mają trudności i chcą je rozwiązać dzięki doświadczeniu, zrozumieniu i empatii psychoterapeuty.
Czas trwania sesji to 50 min.

Najważniejsza jest motywacja i gotowość do zmiany osoby zgłaszającej się.

Przygotuj się 10 min przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) .

514 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Wizyta odbyła się z lekkim przesunięciem ale nie zmienia to, ze Pani Marlena była bardzo sympatyczna, dokładnie mnie wysłuchała, przy czym zadawała pytania które trafiały w same sedno problemu. Powiedziała także gdzie leży mój problem, którego ja nie widziałam dokładnie.

Marlena Ewa Kazoń

Alicjo, Dziękuję za podzielenie się swoją opinią, dziękuję za dotychczasową wstępną pracę, wgląd, ale też za zaufanie. Mam nadzieję, że dalej będę mogła pomagać Tobie w odkrywaniu oraz lepszym rozumieniu Ciebie i tym samym w osiąganiu Twoich terapeutycznych celów. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego, co najlepsze...

Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online Inny

Uwaga!!!
Umówiłam się na wizytę z powodu zaostrzenia stanów depresyjnych, myśli samobójcze. Poprosiłam o pomoc, wskazanie drogi. Podczas rozmowy miałam wrażenie, że nie jestem słuchana. Zadawane pytania były powielane, zadawano mi pytania wyrwane z kontekstu (pytania ratujące?). Po konsultacji miałam otrzymać zadania, które pomogą mi w tym trudnym czasie. Otrzymałam SMS z numerem konta i pytaniem o dalsze sesje. Na pytanie kiedy otrzymam zadania (na których pomoc bardzo liczyłam) nie otrzymałam odpowiedzi. Konsultacja była w czwartek z samego rana. W niedzielę wieczorem (po godzinie 18) otrzymałam SMS z prośbą o informację czy życzę sobie sesję na który odpowiedziałam pytaniem o obiecane zadania. Nie otrzymałam odpowiedzi. Kolejnego dnia dostałam zadania, kilka zagadnień typu kopiuj/wklej i przeprosiny. Nic się nie wydarzyło. Jednak szukając pomocy wiemy jak daleko możemy się posunąć w swojej chorobie... Psychoterapeuta powinien być zaangażowany, gra często jest o życie. Wolne terminy od rana do nocy, konsultacje podczas innych zajęć. Wyrzuciłam pieniądze w błoto. Czuję się oszukana i zlekceważona. Nie polecam.

Marlena Ewa Kazoń

Pani Karolino, skoro pisze Pani uwaga proszę się przedstawić. Wszystko, co pisze Pani jest nieprawdą, jest to konfabulacja. Myśli samobójczy to nie temat na 50 minut. Powielanie pytań jest zasadne, pytania ratujące również... Proszę sobie doczytać, czym jest psychoterapia. Myśli samobójcze są poważnym zaburzeniem, proszę o siebie w pełni zadbać, a nie wypisywać w internecie ocen pod moim adresem. Chciałam Pani pomóc, sugerowałam intensywne sesje, Pani nie odpisywała, oraz miała Pani oczekiwania, że pomogę Pani poradzić sobie z zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi w 50 minut. To niemożliwe Pani Karolino, sugeruje poważne potraktowanie swojej osoby i danie sobie pomóc... komuś innemu, skoro mi się nie udało. Powodzenia.

J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online weekendy/wieczory - psychoterapia audio

Fantastyczne efekty sesji, świetny klimat spotkania, Marlena z zaangażowaniem słucha każdego zdania, polecam każdemu.

Marlena Ewa Kazoń

Bardzo dziękuję, że udało mi się do Ciebie dotrzeć i Ciebie wysłuchać...Bardzo dziękuję za tak ciepłe słowa na mój temat. Tylko tak dalej, abyś była w pełni szczęśliwy i cieszył się życiem.... Dziękuję za Twoje zaufanie, Twój umysł analityczny i wszystko, co ofiarowałeś mi i sobie podczas terapii. Pozdrawiam i życzę, wszystkiego, co najlepsze...

S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Wizyta sama w sobie bardzo przydatna , otrzymałem kilka cennych informacji , byłem bardzo zadowolony z wizyty , do momentu kiedy mieliśmy się umówić na kolejną wizytę . Czułem że Pani Marlena robi sobie żarty ze mnie . Umawiała się , póżniej przekładała wizyty wiele razy o 1 godz o 15 min a na koniec coś zawsze wypadło i nie było wizyty . To było dla mnie bardzo stresujące a zarazem nieodpowiedzialne zachowanie . Dlatego podziękowałem za kolejne wizyty .

Marlena Ewa Kazoń

Sebastianie, dziękuję za podzielenie się swoją opinią, za miłe słowa, dotychczasową wspólną pracę, ale też za zaufanie. Mam nadzieję, że będziesz korzystał z zasobów psychoterapii i Twojego potencjału. Pozdrawiam serdecznie i życzę Tobie, wszystkiego, co najlepsze... A co do opóźnień, to niestety przy mojej empatii to niestety przedłużam sesje zawsze.... Bardzo za to przepraszam....

M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online Pierwsza wizyta - konsultacja psychoterapeutyczna audio

Pierwsze spotkanie było bardzo konkretne a podejście Pani Ewy profesjonalne. Zaproponowany plan działania spełnił moje oczekiwania i z niecierpliwością czekam na rezultaty.

Marlena Ewa Kazoń

Bardzo dziękuję, że udało mi się do Ciebie dotrzeć i Tobie pomóc... Tak, to dopiero początek, lecz jest mi niezmiernie miło, że udało mi się być przy Tobie, gdy wzrastasz i zmieniasz się... Jest to dla mnie bardzo ważne, móc patrzeć, jak stajesz się coraz bardziej pewny siebie i świadomy... Wierzę, że budząca się samoświadmość terapeutyczna będzie rósł, a ty będziesz z niej korzystał w pełni....


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online Pierwsza wizyta - konsultacja psychoterapeutyczna audio

Bardzo się cieszę ze zdecydowałam się na terapie u Marleny, czuje motywacje i chęć do zmian Polecam

Marlena Ewa Kazoń

Kasiu, Ja również bardzo dziękuję Tobie, że dzielnie walczysz. Jestem pełna podziwu dla Twojej wytrzymałości, kultury, otwartości, odwagi - kobiecej i ludzkiej, po prostu. Tylko tak dalej, a sukces terapeutyczny gwarantowany...

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Psychoterapia indywidualna audio

Zaangażowanie , zrozumienie to duży plus godnego polecenia psychologa , którym jest Marlena. Jak na razie oceniam sesje na pomocne. Mam nadzieję , że rozmowy rozwiążą moje problemy choć w jakimś stopniu. Wydaje mi się , że samoświadomość tego ,że coś jest nie tak plus zaangażowanie psychologa , to droga do malutkich sukcesów ..... W konsekwencji do kluczowego dojścia do celu. Polecam serdecznie .

Marlena Ewa Kazoń

Doceniam Twoje słowa, docenienie Siebie i mnie....Ja również bardzo dziękuję Tobie, że dzielnie walczysz. Jestem pełna podziwu dla Twojej wytrzymałości, kultury, otwartości, odwagi - kobiecej i ludzkiej, po prostu. Tylko tak dalej, a sukces terapeutyczny gwarantowany...

L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online Inny

Trafne spostrzeżenia, odważna i skuteczna diagnoza , bardzo pomocna rozmowa, polecam Panią jako seksuologa

Marlena Ewa Kazoń

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią, za miłe słowa, dotychczasową wspólną pracę, ale też za zaufanie. Mam nadzieję, że będziesz korzystał z zasobów psychoterapii i Twojego potencjału. Pozdrawiam serdecznie i życzę Tobie, wszystkiego, co najlepsze...

M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Niezwykle kompetentna i profesjonalna psycholog. Skontaktowalam sie z pania Marlena, poniewaz bardzo zle sie czulam i wiedzialam, ze bez pomocy specjalisty nie poradze sobie. Pani psycholog nie tylko posiada ogromna wiedze i duze doswiadczenie ze swojej dziedziny ale rowniez ma duza umiejetnosc dostosowania sie do pacjenta tak aby on czy ona czuli sie komfortowo w trakcie rozmowy dzielac sie swoimi najskrytszymi myslami i najglebszymi problemami. Pani Marlena od razu kompetentnie rozpoznala sytuacje, i bardzo umiejetnie, pelna empatii, w milej przyjaznej atmosferze pomogla mi uporac sie z nurtujacymi mnie problemami. Ponadto czulam, ze kazda minuta rozmowy byla dla mnie tak wartosciowa! Jestem bardzo wdzieczna za pomoc, ktora uzyskalam od pani Marleny i czuje sie bezpieczna wiedzac, ze zawsze moge znowu o nia poprosic.

Marlena Ewa Kazoń

Bardzo dziękuję, że udało mi się do Ciebie dotrzeć i Tobie pomóc... Jest mi niezmiernie miło, że udało mi się być przy Tobie, gdy wzrastasz i zmieniasz się... Jest to dla mnie bardzo ważne, móc patrzeć, jak stajesz się coraz bardziej pewna siebie i świadoma... Tylko tak dalej, abyś była w pełni szczęśliwa i cieszyła się życiem.... Pora zacząć czerpać od siebie i zacząć siebie wspierać....

L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Pierwsza pół godzinna wizyta w sumie byłą bardzo pomocna i konkretna. Jedyny minus to brak punktualności. Druga wizyta za to okazała się niewypałem. Pani Marlena sprawiała wrażenie nieobecnej, niesłuchającej mnie. Większość jej reakcji brzmiała "mhm".

Marlena Ewa Kazoń

Bardzo dziękuję, że udało mi się do Ciebie dotrzeć i Tobie pomóc...To na razie początek, jest mi niezmiernie miło, że będę mogła patrzeć, jak stajesz się coraz bardziej pewny siebie i świadomy... Mhm to moje dawanie przestrzeni pacjentowi na wypowiedzenie się i jestem przekonana, że było potrzebne na ostatniej sesji... Mam nadzieję, że dasz sobie pomóc, aby móc być bardziej świadomy i szczęśliwy...

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Od dłuższego czasu czuję się ciągle zmęczona, smutna, izoluję się od ludzi, unikam kontaktów towarzyskich, staram się ograniczyć wyjścia z domu do minimum. Nic mi się nie chce, nic mnie nie cieszy, zrobiłam się obojętna na wszystko, brakuje mi motywacji. Mam problem z podjęciem decyzji, czuję się gorsza od innych. Nie wiem czy to mogą być objawy depresji czy może za bardzo użalam się nad sobą? Czy wypada zwrócić się do lekarza?

Szanowna Pani, uważam, że obniżony nastrój może być początkiem stanu depresyjnego. Polecam, aby zwrócić się z tym stanem do mnie.
Pozdrawiam ciepło. Marlena Ewa Kazoń.

Marlena Ewa Kazoń

Czy jeśli ojciec nazywa mnie zle w czasie kłótni, a podczas spokojnych rozmów przekrzykuje mnie nie dając mi dojść do słowa i robi tak też przy innych osobach, lub kiedy jesteśmy sami to przekrztałca moją rzeczywistość, to generalnie ma mnie za normalnego człowieka, czy sam jest psychicznie chory? Generalnie głupi nie jest

Moim zdaniem, Pana ojciec może mieć trudności z wyrażaniem emocji i dlatego w taki sposób kieruje te przykre słowa do Pana. Proszę zwracać uwagę na siebie w ty momencie, co się z Panem dzieje i udać się po pomoc w ramach wzmocnienia poczucia własnej wartości. To będzie dla Pana bardzo pomocne.

Marlena Ewa Kazoń

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą par, małżeństw i rodzin oraz psychoonkologiem. Ukończyłam studia doktoranckie na Wydziale Psychologii Polskiej Akademii Nauk w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Stres
 • Lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Polska Akademia Nauk w Warszawie, wydział Psychologii - Studia Doktoranckie.
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej - Psychoonkologia
 • Szkoła psychoterapii systemowej dla dzieci, młodzieży i rodzin MABOR. Czteroletnia szkoła psychoterapii przygotowująca do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest to całościowe szkolenie psychoterapeuty według kryteriów European Association of Psychotherapy, zaakceptowanych przez Polskie Towarzystwa Psychiatryczne.
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Zakres porad

 • Psychoterapia
 • Psychoonkologia
 • Seksuologia
Zobacz więcej

Doświadczenie

 • The exhibition will feature the “Pain Box” 2013 BrusselsFilmy


Znajomość języków

 • Niemiecki

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania