Adresy (2)

Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcejPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Pierwsza wizyta - konsultacja psychoterapeutyczna audio (opis) • 150 zł

Pierwsza wizyta - konsultacja psychoterapeutyczna video (opis) • 180 zł

Psychoterapia indywidualna audio (opis) • 200 zł +5 więcej

Psychoterapia indywidualna video • 240 zł

Psychoterapia par i małżeństw online • 350 zł

Weekendy/wieczory - psychoterapia audio • 280 zł

Pokaż więcej usług

Przyjmuję: dorosłych
22 276..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto, Revolut, Blik, Karta płatnicza, Gotówka

Zapłacisz po konsultacji online.

Zapłacisz po konsultacji online. Tuż po zakończeniu sesji dostaniesz SMS z numerem do tytułu przelewu oraz numerem konta lub innego systemu płatności (paypal, revoult, BLIK, ...).

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Inne narzędzia do konsultacji wideo:
1. Przygotuj się 10 min przed konsultacją.
2. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany.
3. W przypadku video-konsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) .
4. Proszę wyślij SMS na numer *** *** *** z treścią “Jestem gotowa/y do kontaktu, video/audio WhatsApp, Messenger, … Ania/Andrzej”.)
Konsultacja telefoniczna:
1. Przygotuj się 10 min przed konsultacją.
2. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany.
3. W przypadku video-konsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) .
4. Proszę wyślij SMS na numer *** *** *** z treścią “Jestem gotowa/y do kontaktu, video/audio WhatsApp, Messenger, … Ania/Andrzej”.)* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Nowy Świat 49, lok. 208, Śródmieście, Warszawa
Być w Harmonii

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto, Blik, + 1 więcej
22 276..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą par, małżeństw i rodzin oraz psychoonkologiem. Ukończyłam studia doktoranckie na Wydziale Psychologii Polskiej Akademii Nauk w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Stres
 • Lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Polska Akademia Nauk w Warszawie, wydział Psychologii - Studia Doktoranckie.
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej - Psychoonkologia
 • Szkoła psychoterapii systemowej dla dzieci, młodzieży i rodzin MABOR. Czteroletnia szkoła psychoterapii przygotowująca do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest to całościowe szkolenie psychoterapeuty według kryteriów European Association of Psychotherapy, zaakceptowanych przez Polskie Towarzystwa Psychiatryczne.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoonkologia
 • Seksuologia
Zobacz więcej


Filmy


Znajomość języków

Niemiecki

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Nowy Świat 49, lok. 208, Warszawa

150 zł

Być w Harmonii

Pozostałe usługi


150 zł

Konsultacja online

Konsultacja psychoterapeutyczna audio przeznaczona jest dla osób, które mają potrzebę przedstawienia swojego problemu bez wizualnego obrazu ponieważ są obciążone wielogodzinnymi video-konferencjami w swoim miejscu pracy.

Zaznaczam, że konsultacje psychoterapeutyczne audio są tak samo skuteczne jak video. Najważniejsza jest motywacja i gotowość do zmiany osoby zgłaszającej się.

Przygotuj się 10 min przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) . Proszę wyślij SMS na numer z treścią “Jestem gotowa/y do kontaktu, video/audio WhatsApp, Messenger, … Ania/Andrzej”.)180 zł

Konsultacja online

Konsultacja psychoterapeutyczna video przeznaczona jest dla osób, które mają potrzebę przedstawienia swojego problemu wraz z kontaktem wizualnym i dla których kontakt video z psychoterapeutą jest niezbędny do otworzenia się.

Najważniejsza jest motywacja i gotowość do zmiany osoby zgłaszającej się.

Przygotuj się 10 min przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) . Proszę wyślij SMS na numer z treścią “Jestem gotowa/y do kontaktu, video/audio WhatsApp, Messenger, … Ania/Andrzej”.)Nowy Świat 49, lok. 208, Warszawa

Być w Harmonii200 zł

Konsultacja online

Psychoterapia indywidualna audio przeznaczona jest dla osób, które mają trudności i chcą je rozwiązać bez kontaktu video, dzięki doświadczeniu, zrozumieniu i empatii psychoterapeuty.
Czas trwania sesji to 50 min.

Zaznaczam, że psychoterapia audio jest tak samo skuteczne jak video. Najważniejsza jest motywacja i gotowość do zmiany osoby zgłaszającej się.

Przygotuj się 10 min przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) . Proszę wyślij SMS na numer z treścią “Jestem gotowa/y do kontaktu, video/audio WhatsApp, Messenger, … Ania/Andrzej”.)240 zł

Konsultacja online

Psychoterapia indywidualna video przeznaczona jest dla osób, które mają trudności i chcą je rozwiązać dzięki doświadczeniu, zrozumieniu i empatii psychoterapeuty. Aby rozwiązać swoje trudności potrzebują kontaktu video z psychoterapeutą.
Czas trwania sesji to 50 min.

Najważniejsza jest motywacja i gotowość do zmiany osoby zgłaszającej się.

Przygotuj się 10 min przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) . Proszę wyślij SMS na numer z treścią “Jestem gotowa/y do kontaktu, video/audio WhatsApp, Messenger, … Ania/Andrzej”.)350 zł

Konsultacja online

Psychoterapia par i małżeństw przeznaczona jest dla par borykających się z trudnościami na poziomie emocjonalny, psychicznym bądź seksualnym.
Czas trwania sesji to 50 min.

Psychoterapia par i małżeństw jest prowadzona tylko video.

Najważniejsza jest motywacja i gotowość do zmiany par zgłaszających się.

Przygotuj się 10 min przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) . Proszę wyślij SMS na numer z treścią “Jestem gotowa/y do kontaktu, video/audio WhatsApp, Messenger, … Ania/Andrzej”.)280 zł

Konsultacja online

W godzinach wieczornych i weekendowych ze względu ma dużą ilość osób potrzebujących pomocy, sesje są droższe.

Psychoterapia indywidualna audio przeznaczona jest dla osób, które mają trudności i chcą je rozwiązać bez kontaktu video, dzięki doświadczeniu, zrozumieniu i empatii psychoterapeuty.
Czas trwania sesji to 50 min.

Zaznaczam, że psychoterapia audio jest tak samo skuteczne jak video. Najważniejsza jest motywacja i gotowość do zmiany osoby zgłaszającej się.

Przygotuj się 10 min przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber).350 zł

Konsultacja online

W godzinach wieczornych i weekendowych ze względu ma dużą ilość osób potrzebujących pomocy, sesje są droższe.

Psychoterapia par i małżeństw przeznaczona jest dla par borykających się z trudnościami na poziomie emocjonalny, psychicznym bądź seksualnym.
Czas trwania sesji to 50 min.

Psychoterapia par i małżeństw jest prowadzona tylko video.

Najważniejsza jest motywacja i gotowość do zmiany par zgłaszających się.

Przygotuj się 10 min przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) .350 zł

Konsultacja online

W godzinach wieczornych i weekendowych ze względu ma dużą ilość osób potrzebujących pomocy, sesje są droższe.

Psychoterapia indywidualna video przeznaczona jest dla osób, które mają trudności i chcą je rozwiązać dzięki doświadczeniu, zrozumieniu i empatii psychoterapeuty.
Czas trwania sesji to 50 min.

Najważniejsza jest motywacja i gotowość do zmiany osoby zgłaszającej się.

Przygotuj się 10 min przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji i audio sprawdź połączenie internetowe, ustawienia mikrofonu i kamery oraz aplikacji przez która będzie sesja (WhatsApp, Messenger, Signal, Skype, Meets, FaceTime, Viber) .

370 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Psychoterapia indywidualna video

Słyszałam różne opinie o terapeutach. Pani Marlena rozwiała wszelkie wątpliwości i obawy. Co prawda pierwsze kilka spotkań były dość ciężkie dla mnie. Ale z czasem spotkania z Panią Marlena były wyczekiwane. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu terapii .


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Psychoterapia indywidualna video

Rodzinne problemy przestały być już problemami. Świetne podejście Pani Marleny! Przyszedłem z jednym problemem a okazało się ze pracy było więcej. Ale każda minuta terapii została wykorzystana. Dziekuje


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online Pierwsza wizyta - konsultacja psychoterapeutyczna video

Świetne podejście można wyczuć już od początku spotkania. Próbowałem konsultacji u kilku innych specjalistów, ale dopiero u Marleny poczułem, że ktoś mnie słucha i chce mi pomóc.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Psychoterapia indywidualna video

Dużo ciepła płynie od Pani Marleny. Początki terapii były ciężkie, dużo zmian i pracy. Z perspektywy czasu jestem z siebie dumny i dziekuje bardzo za dobra opieke i cierpliwość.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Psychoterapia indywidualna audio

Świetna opieka. Pani Marlena to dobry słuchacz. Nie ocenia i stara się pomoc w zrozumieniu niektórych myśli czy zachowań. Dodatkowo daje pełne wsparcie podczas terapii.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Psychoterapia indywidualna audio

Mogę szczerze polecić sesje terapeutyczne z Marleną. Szybko i skutecznie pomogła mi uporać się z lękami. Jest serdeczna, empatyczna. Ma dużą wiedzę i w wielu tematach jest w stanie pomóc, czy to odnośnie relacji, czy problemów z lękami. Patrzy raczej całościowo na klienta a nie zajmuje się jednym zagadnieniem.


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online Pierwsza wizyta - konsultacja psychoterapeutyczna video

Jestem bardzo zadowolona z pierwszej rozmowy. Podczas spotkania była swobodna, miła atmosfera. Zostałam wysłuchana i rozumiana:) co jest dla mnie bardzo ważne. Po tej wizycie mam większa nadzieje na lepsze jutro :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Psychoterapia indywidualna audio

Polecam Panią Marlenę, to świetna terapeutka. Pomimo lekkich poślizgów czasowych odbytych wizyt, kontynuuję leczenie i jestem naprawdę zadowolona. Pani Marlena jest ciepłą, miłą osobą. Stwarza warunki rozmowy, w których człowiek czuje się naprawdę komfortowo. Dzięki niej dokonuję zmiany w moim życiu, a to jest dla mnie najważniejsze. Polecam!:)


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online Psychoterapia indywidualna audio

Pani Marlena rozmawiała o problemie i jego źródle, było to trafne, jednak kilka sesji audio, które odbyłam m.in. nie były punktualnie, w większości przekładane przez Panią psycholog o kolejne pół godziny itp. Dodatkowo nie poczułam się dostatecznie zaopiekowana ze względu na dziecko i inne hałasy dobiegające ze słuchawki, ja nie mogłam się skupić na tym co mówię, a Pani Marlena wyłącznie przytakiwała lub zadawała te same pytania, co chwilę temu, co odebrałam jako brak zainteresowania ze względu na zajmowanie się dzieckiem i innymi obowiązkami. Niestety nie jestem zadowolona ze spotkań, mnie taka forma terapii nie odpowiadała.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Pierwsza wizyta - konsultacja psychoterapeutyczna audio

Już od początku rozmowa przebiegała w przyjaznej atmoswerze, dzięki przejściu na " Ty " poczułam się luźno, i bez skrępowania mogłam opowiedzieć co mnie dreczy.
Marlena skupiła się na tym co mówię,dopytywala sie szczegółów i uważnie słuchała.Czulam ze naprawde zaangażowała się w moj problem.
Dziękuję jej za to że pomogła mi podjąć trudną decyzję, dzięki niej wszysyko sie poukladalo.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dzień dobry. Mam pytanie do pani . Czy pani umawia wizyty na kasę chorych? Bardzo mnie to ciekawi...

Niestety nie... bardzo mi przykro...

Marlena Ewa Kazoń

Od dłuższego czasu czuję się ciągle zmęczona, smutna, izoluję się od ludzi, unikam kontaktów towarzyskich, staram się ograniczyć wyjścia z domu do minimum. Nic mi się nie chce, nic mnie nie cieszy, zrobiłam się obojętna na wszystko, brakuje mi motywacji. Mam problem z podjęciem decyzji, czuję się gorsza od innych. Nie wiem czy to mogą być objawy depresji czy może za bardzo użalam się nad sobą? Czy wypada zwrócić się do lekarza?

Szanowna Pani, uważam, że obniżony nastrój może być początkiem stanu depresyjnego. Polecam, aby zwrócić się z tym stanem do mnie.
Pozdrawiam ciepło. Marlena Ewa Kazoń.

Marlena Ewa Kazoń

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą par, małżeństw i rodzin oraz psychoonkologiem. Ukończyłam studia doktoranckie na Wydziale Psychologii Polskiej Akademii Nauk w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Stres
 • Lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Polska Akademia Nauk w Warszawie, wydział Psychologii - Studia Doktoranckie.
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej - Psychoonkologia
 • Szkoła psychoterapii systemowej dla dzieci, młodzieży i rodzin MABOR. Czteroletnia szkoła psychoterapii przygotowująca do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest to całościowe szkolenie psychoterapeuty według kryteriów European Association of Psychotherapy, zaakceptowanych przez Polskie Towarzystwa Psychiatryczne.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoonkologia
 • Seksuologia
Zobacz więcej

Staże

 • The exhibition will feature the “Pain Box” 2013 Brussels

CertyfikatyFilmy


Znajomość języków

Niemiecki

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania