O nas

Centrum Terapii ALMA, wcześniej Centrum Psychoterapii BEN pomaga swoim pacjentom nieprzerwanie od 1994 roku. Naszym Pacjentom oferujemy profesjonalną pomoc psychiatryczną, psychologiczną i terapeutyczną. Nasz zespół zasilają wspaniali lekarze z neurologa i neurologa dziecięcego, hematologa dziecięcego oraz dietetyka. Szeroka wiedza, doskonałe kwalifikacje personelu terapeutycznego oraz bogate doświadczenie sprawiają, że wychodzimy naprzeciw licznym potrzebom Pacjentów. Dr hab n med Jarosław Jóźwiak nieprzerwanie rozwija się i dzieli zdobywaną wiedzą za pomocą portalu www.psychiatraplus.pl i video bloga w studiu, które stworzyliśmy w Centrum Terapii ALMA w lokalizacji na ul. Francuskiej 49/40. Regularnie zapraszamy specjalistów z różnych dziedzin, zadajemy mnóstwo pytań, aby szerzyć rzetelną wiedzę ze świata nauki, medycyny, psychologii. Stworzyliśmy programy psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych, które cieszą się dużym uznaniem ze strony pacjentów oraz specjalistów, którzy na nie kierują swoich pacjentów. Wg wielu badań wiadomo, że najskuteczniejsza metodą leczenia jest połączenie farmakoterapii z metodami terapeutycznymi, wiedząc to oferujemy naszym pacjentom najlepszą możliwą kombinacje metod pracy.
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Francuski
 • Niemiecki
 • Rosyjski
 • Ukraiński
 • Polski
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (467)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr hab. n. med. Jarosław Jóźwiak konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Profesjonalnie, rzeczowo z zaangażowaniem i empatią. Ogromne doświadczenie, wiedza oraz uważność na pacjenta dają poczucie bezpieczeństwa i zaufania, że znaleźliśmy się w pod właściwą opieką.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Marcin Iwański konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, lekarz bardzo zaangażowany, skupiony na rozmowie. Wszystko w najlepszym porządku

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Dominika Bolek diagnoza ADHD dla dziecka

  Fantastyczny psycholog, uprzejmy, wnikliwy i poświęcający czas pacjentowi. Córka szczęśliwa po wizycie. Dziękujemy

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr hab. n. med. Jarosław Jóźwiak Inny

  Jestem zadowolona z pierwszej wizyty, dowiedziałam się wielu ważnych informacji. Warto było czekać na termin. Już po pierwszy spotkaniu widać, ze Pan doktor jest niesamowicie empatyczną osobą, od której promieniuje dobro w najczystszej postaci. Można się poczuć zrozumianym, nie ocenianym. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, bez stresu. Czuć, że dla Pana doktora dobro pacjenta, człowieka jest najważniejsze. Tak powinien wyglądać świat. Polecam z całego serca.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paulina Pietrzak diagnoza ADHD dla dorosłych

  Podczas mojej wizyty diagnostycznej pani Paulina okazała mi całkowitą uwagę i zaangażowanie, odpowiedziała na wszystkie moje pytania w sposób jasny i szczegółowy, dała mi czas i przestrzeń na odpowiedź - powrót myślami do życiowych doświadczeń jest trudny, ale dzięki podejściu pani Pauliny nie był stresujący, a cała wizyta zostawiła mnie w dobrym nastroju. Doświadczyłam zaangażowania i uwagi, której zazwyczaj, w większości miejsc, niestety trzeba szukać ze świecą. Struktura wizyty była jasna, uporządkowana i profesjonalna. Jeśli zastanawiacie się nad swoimi objawami i trudnościami i poszukujecie przestrzeni do ich omówienia i profesjonalnej diagnostyki - jesteście na doskonałym tropie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania