Ośrodek JA

(108 opinii)

Ośrodek Ja to wyjątkowe miejsce w centrum Warszawy świadczące usługi z zakresu psychoterapii, rozwoju osobistego, coachingu. Kilkunastu specjalistów pracujących w różnych podejściach psychoterapeutycz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek JA

Marszałkowska 18, lokal 12 (wejście na podwórze przy Marszałkowskiej 18, klatka 2, lokal 12), Śródmieście

00-590, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 799...

O nas

Ośrodek Ja to wyjątkowe miejsce w centrum Warszawy świadczące usługi z zakresu psychoterapii, rozwoju osobistego, coachingu. Kilkunastu specjalistów pracujących w różnych podejściach psychoterapeutycznych przygotowało dla Państwa szeroką gamę usług psychologicznych. Poprzez naszą stronę internetową zapiszą się Państwo w wygodny sposób na wizytę
https://www.osrodekja.pl/kalendarz.

Nasza oferta

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szerszy opis świadczonych przez nas usług https://www.osrodekja.pl/oferta
Nasi Specjaliści; psychoterapeuci, seksuolog, coach, psychiatra zapraszają do skorzystania z następujących usług:
- Konsultacja psychologiczna (psychoterapeutyczna)
- Psychoterapia indywidualna dorosłych
- Konsultacja psychiatryczna
- Psychoterapia indywidualna w języku angielskim i niemieckim
- Psychoterapia indywidualna dla młodzieży od 11 r. ż.
- Konsultacje seksuologiczne
- Psychoterapia par (partnerska)
- Psychoterapia rodzinna
- Konsultacje wychowawcze dla rodziców
- Interwencja kryzysowa
- Psychoterapia uzależnień
- Wsparcie dla kobiet w okresie ciąży i wczesnego macierzyństwa
- Coaching
Pracujemy również przez Skype

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marta Bogusławska-Michniak

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • M

   Uczęszczam na wizyty do Pani Marty od stycznia 2014 w cyklach cotygodniowych. Jestem niezwykle zadowolona z sesji. Po każdej z nich wychodzę z porządkiem w mojej głowie oraz nadzieją, ze poradzę sobie z wyzwaniami. Profesjonalizm, empatia oraz właściwe nastawienie i bycie klientem/pacjentem tu i teraz to cechy, które wyróżniają Panią Martę. To tez niezwykle pogodna osoba, stwarzająca poczucie bezpieczeństwa. Pogodne usposobienie jest bardzo rzadkie u psychologów i psychoterapeutów w obecnych czasach, u Pani Marty to wspaniale współgra z jej innymi kompetencjami. Polecam Panią Martę jako towarzysza w życiowych zawirowaniach.


 • Magdalena Zysiak

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Pracownia Psychorozwoju Kielczyk

   Do Pracowni Psychoterapii trafiłam w październiku 2018 roku. Zmagałam się wtedy z problemami, które wydawały mi się nie do pokonania. Umówiłam się na spotkanie z Panią Magdaleną, był to świetny wybór. Pierwsze spotkanie nie należało do łatwych, ponieważ było dużo emocji. Jednak już na tym spotkaniu Pani Magdalena zbudowała zaufanie, dzięki któremu mogłam bez krępacji rozmawiać z Nią na każdy temat. Nie miałam problemu aby się wygadać, popłakać.
   Pani Magdalena pomogła mi przepracować kilka aspektów mojego życia, poznać swoje ciało i emocje. Dzięki profesjonalizmowi oraz doświadczeniu pani Magdaleny szybko poradziłam sobie z problemami. Dziś jestem szczęśliwą osobą i z czystym sumieniem polecę terapię z Panią Magdaleną osobom, które będą zmagały się z podobnymi problemami jak ja. Jestem pewna, że jeśli w przyszłości będę miała jakiś problem, to bez zastanowienia wrócę do pani Magdaleny.
   Moja terapia trwała 5 miesięcy.

  • J
   Lokalizacja: Gabinet Magdalena Zysiak

   Dwuletnia terapia u pani Magdaleny była jedną z najlepszych rzeczy jakie mogły mnie w życiu spotkać. Początkowo trochę sceptycznie zanurzałem się w świat emocji, by po jakimś czasie czerpać z nich garściami. Mój świat zmienił się, czuję, że bardzo się rozwinąłem i poznałem siebie a komfort mojego życia zdecydowanie się polepszył. Dziękuję z całego serca!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Paulina Szczurzyńska

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • P
   Lokalizacja: Qzmianie Paulina Szczurzyńska

   Bardzo przyjemna, ciepła osoba. Była to moja pierwsza tego typu wizyta ale dziki podejściu Pani Pauliny napewno nie ostatnia

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Qzmianie Paulina SzczurzyńskaUsługa: konsultacja psychologiczna

   O Pani Paulinie mogę się wypowiadać jedynie w samych superlatowach. Była to moja pierwsza wizyta u takiego specjalisty więc przed samym spotkaniem był mały stres, jednak po paru zdaniach się wyluzowałem, myślę, że to dzięki Pani Paulinie i jej aurze spokoju.
   Od Pani Pauliny biło również ciepło, jednak nie wiem, czy to zasługa grzejnika przy którym siedziała, czy Pani Paulina poprostu tak już ma ;)
   W gabinecie było ciepło i przyjemnie, brakowało mi tylko kominka, przyciemnionego światła i grzanego wina ;)
   Myślę, że pierwsze (a może i wszystkie?) spotkania powinny tak właśnie wyglądać, wzbudzać poczucie bezpieczeństwa, co pomaga w opowiadaniu o swoich problemach.
   Z Panią Pauliną na pewno się jeszcze spotkam, i polecam również innym, warto sięgać po pomoc!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Paulina Gorczak

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Mała ŁąkaUsługa: konsultacja psychoterapeutyczna

   Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona wizytą u pani Pauliny. W trakcie spotkania czułam się bezpiecznie i co najważniejsze zostałam wysłuchana. Kontakt z pacjentem na najwyższym poziomie.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Mała Łąka

   Wspaniala, empatyczna Pani Doktor, podchodza z sercem do problemow pacjenta. Terapia w formie rozmowy dostosowana do potrzeb, charakteru pacjenta. Oprocz tego wykorzystywanie roznorodnych form terapii, ktore dodatkowo rozwijaja. Bardzo polecam tego swietnego specjaliste!

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Justyna Kaczmarczyk

  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Trafiłam na Justynę przez przypadek, po prostu szukając w okolicy psychologa, który jakoś wzbudziłby moje zaufanie. Po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że dobrze trafiłam. Justyna jest profesjonalna, ale przy tym ciepła i widać u niej chęć pomocy w poradzeniu sobie z problemami. Po roku terapii mogę śmiało powiedzieć, że jest znacznie lepiej. Wspólnymi siłami przebrnęłyśmy przez trapiące mnie problemy związane ze studiami, stresem i moimi lękami. Dzięki psychoterapii u Justyny jest mi po prostu łatwiej i lżej. Takie wygadanie się ze swoich problemów, poszukanie przyczyny i spojrzenie czasem z boku na to wszystko bardzo mi pomogło. Justyna pokazała mi również jak ważne jest to, co ja myślę i na co mam ochotę, oraz, że moje zdanie jest tak samo ważne, jak wszystkich innych. Polecam wizytę u niej każdemu, kto czuje, że potrzebuje wsparcia. Na pewno je dostanie ;)

  • M
   Lokalizacja: Warszawskie Centrum Psychoterapii

   Justyna jest niesamowicie ciepłą, serdeczną i empatyczną terapeutką. Zawsze słucha mnie z pełnym zaangażowaniem, zadaje trafne pytania, które dają dużo do myślenia. Przyszłam do Justyny ze sporą liczbą refleksji nt. zakończonego związku i postanowieniem, że kolejny będzie wyglądał inaczej. W trakcie terapii zrozumiałam z czego biorą się moje reakcje czy zachowania. Uczę się rozpoznawać różne emocje, przełamuje wiele schematów. Bardzo cieszę się, że mimo poprzednich średnich doświadczeń z terapią, zdecydowałam się na nią ponownie i że trafiłam na Justynę, to był bardzo dobry wybor :)

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Marta Zwierzchowska

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • F
   Lokalizacja: Ośrodek JA

   Uzyskałem pomoc większa niż się spodziewałem. Pani psycholog bardzo zaangażowana, jestem zaskoczony skałą zrozumienia mojego problemu. Bardzo profesjonalnie, dyskretnie, wysokiej klasy specjalista.

  • R
   Lokalizacja: Ośrodek JA

   Polecam gorąco. Komfortowo, profesjonalnie, fachowo. Naprawdę godna polecenia. Każdy będzie czuł pełną satysfakcję.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Katarzyna Bialik

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • J
   Lokalizacja: Psychologgia

   Pani Kasia jest świetną terapeutką, zapewnia bardzo miłą atmosferę na spotkaniach, potrafi dotrzeć do pacjenta. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc w zaburzeniach lękowych :)

  • A
   Lokalizacja: Psychologgia

   Na psychoterapię do Pani Kasi trafiłam z polecenia około pół roku temu, jako osoba bardzo zagubiona i niepotrafiąca zrozumieć swojego stanu. Już na pierwszej wizycie poczułam się "zaopiekowana" i zrozumiana, co było dla mnie szczególnie ważne, gdyż z natury jestem dość nieśmiała. Dzięki sugestiom Pani Kasi trafiłam do odpowiedniego lekarza, który zdiagnozował u mnie depresję. Obecnie, po kilku miesiącach leczenia czuję się nieporównywalnie lepiej, a terapia pomaga mi w nowy sposób nazywać emocje, porządkować myśli oraz interpretować sygnały pochodzące z własnego ciała. Jestem Pani Kasi ogromnie wdzięczna za towarzyszenie w procesie leczenia . Jedyne czego żałuję to to, że tyle zwlekałam i nie rozpoczęłam psychoterapii wcześniej.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Magdalena Hasiuk

  Seksuolog, Psycholog, Psychoterapeuta,

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIA

   Pani doktor jest zaangażowana, skupiona na pacjencie i nie ocenia, poza tym to bardzo sympatyczna osoba

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIAUsługa: konsultacja psychoterapeutyczna

   _____Dobra, spokojna rozmowa pełna empatii. Pozwoliła mi spojrzeć na problem z nowej perspektywy dającej nadzieję na rozwiązanie. Pani psychoterapeutka z uwagą przysłuchiwała się wszystkim wypowiedziom, zadawała wnikliwe pytania. Godzina wystarczyła żeby poczuć się lepiej.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Marcin Kołodziej

  Psychiatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: Ośrodek JA

   Pan doktor jest życzliwy, empatyczny i kompetentny, nie ocenia. Podczas wizyty panuje atmosfera zrozumienia i chęci pomocy. Wizyta u pana doktora nie jest straszna, niepotrzebnie sie martwiłam :)

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ośrodek JAUsługa: kobsultacja

   Pan dr. Był bardzo profesjonalny. Wysłuchał mnie i pomógł. Mogę jedynie polecić. Wyszedłem zadowolony i pełen nadzieji :).

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Aleksandra Wierzejska

  Psycholog, Terapeuta,

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Do Pani Oli trafiłam po warsztatach dla kobiet w ciąży. Miałam obawy związane z macierzyństwem. Po kilku spotkaniach już widzę efekty i nabrałam większej pewności siebie. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych spotkań.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Do Pani Oli zglosilam sie, poniewaz bezskutecznie staramy sie z mezem o dziecko. Ktos z rodziny polecil psychoterapie, bo moze to miec zwiazek z doswiadczeniami z dziecinstwa. Mimo, ze bylam dopiero na dwoch wizytach, po rozmowach z Pania Ola, udalo mi sie odzyskac nadzieje i wiare, ze tym razem sie uda. Zamierzam kontynuowac terapie. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu