Ośrodek JA

(169 opinii)

Ośrodek Ja to wyjątkowe miejsce w centrum Warszawy świadczące usługi z zakresu psychoterapii, rozwoju osobistego, coachingu. Kilkunastu specjalistów pracujących w różnych podejściach psychoterapeutycz... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek JA

Marszałkowska 18, lokal 12 (wejście na podwórze przy Marszałkowskiej 18, klatka 2, lokal 12)

00-590 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 799...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Ośrodek Ja to wyjątkowe miejsce w centrum Warszawy świadczące usługi z zakresu psychoterapii, rozwoju osobistego, coachingu. Kilkunastu specjalistów pracujących w różnych podejściach psychoterapeutycznych przygotowało dla Państwa szeroką gamę usług psychologicznych. Poprzez naszą stronę internetową zapiszą się Państwo w wygodny sposób na wizytę
https://www.osrodekja.pl/kalendarz.

Nasza oferta

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szerszy opis świadczonych przez nas usług https://www.osrodekja.pl/oferta
Nasi Specjaliści; psychoterapeuci, seksuolog, coach, psychiatra zapraszają do skorzystania z następujących usług:
- Konsultacja psychologiczna (psychoterapeutyczna)
- Psychoterapia indywidualna dorosłych
- Konsultacja psychiatryczna
- Psychoterapia indywidualna w języku angielskim i niemieckim
- Psychoterapia indywidualna dla młodzieży od 11 r. ż.
- Konsultacje seksuologiczne
- Psychoterapia par (partnerska)
- Psychoterapia rodzinna
- Konsultacje wychowawcze dla rodziców
- Interwencja kryzysowa
- Psychoterapia uzależnień
- Wsparcie dla kobiet w okresie ciąży i wczesnego macierzyństwa
- Coaching
Pracujemy również przez Skype

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paulina Szczurzyńska

  Psychoterapeuta, Psycholog,

  • A
   Lokalizacja: Ośrodek JA

   Pani psycholog bardzo rzeczowa . Skupia się na uczuciach i emocjach, określeniu przyczyn problemu.Jestem zadowolona z terapii.Polecam

  • S
   Lokalizacja: Ośrodek JA

   Byłam u Pani Pauliny do tej pory na trzech spotkaniach, zamierzam je kontynuować. Pani Paulina wprowadza atmosferę ciepła, bezpieczeństwa i naturalności. Efekty spotkań widać u mnie zaraz po nich. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Marta Zwierzchowska

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • U
   Lokalizacja: Ośrodek JA

   Pani Marta jest bardzo przyjazna, zawsze punktualna osoba. Emanuje spokojem i profesjonalizmem. Wizyty przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze. Polecam z całego serca:-)

  • F
   Lokalizacja: Ośrodek JA

   Uzyskałem pomoc większa niż się spodziewałem. Pani psycholog bardzo zaangażowana, jestem zaskoczony skałą zrozumienia mojego problemu. Bardzo profesjonalnie, dyskretnie, wysokiej klasy specjalista.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Tomasz Marcin Górecki

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pacjent może liczyć na profesjonalne zaangażowanie, empatie oraz wsparcie, trafiłam do tego psychologa podczas interwencji kryzysowej, która była bardzo pomocna aby potem rozpocząć terapię indywidualną , pan Tomasz jest uważnym obserwatorem, daje wsparcie, zwraca uwagę na różne problemy, zagadnienia, które pojawiają się w rozmowach, zawsze można liczyć na jego profesjonalizm, polecam ja jestem bardzo zadowoloną pacjentką


 • Magdalena Hasiuk

  Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog,

  • M
   Lokalizacja: Ośrodek JAUsługa: konsultacja psychologiczna

   Pani Magdalena bardzo angażuje się w terapię. Tak zadaje pytania, że trafia do sedna problemu, bardzo empatycznie podchodzi do pacjentów. Wyciąga prawidłowe wnioski, tworzy bardzo spokojną atmosferę. Polecam z całego serca

  • A
   Lokalizacja: Ośrodek JAUsługa: konsultacja seksuologiczna

   Serdecznie polecam współpracę z Panią Magdą. Jest empatyczną, zaangażowaną psycholożką i seksuolożką :)

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Marcin Kołodziej

  Psychiatra, lek.

  • K
   Lokalizacja: Ośrodek JAUsługa: konsultacja online

   Szczerze polecam konsultacje u Pana Marcina, bardzo proaktywne podejście do pacjenta, pełne zaangażowanie, sympatyczna atmosfera. Dla mnie jest to pierwszy kontakt z lekarzem tej specjalizacji i nie ukrywam, że przed wizytą stres był niemały, ale kilka minut rozmowy pozwoliło na pełne zaufanie, a dla mnie to ważne. Efekty diagnozy i zaleceń są niepodważalne, co pozwala na wysoką ocenę pracy :) Zatem dziękuję oraz polecam wybór Pana doktora.

  • K
   Lokalizacja: Ośrodek JAUsługa: konsultacja online (kontrolna)

   Osobiście uważam, że Pan Marcin jest naprawdę skuteczny w tym co robi :) Każda wizyta jest naprawdę przeprowadzona bardzo dokładnie.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Marta Krawiec

  Psychiatra, Psycholog, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani Doktor ma bardzo holistyczne podejście do leczenia, bierze pod uwagę choroby towarzyszące i stara się podejść do leczenia możliwie najpełniej. Pomoc takiego specjalisty który widzi tylko swoją mała działkę nie jest nikomu potrzebna a ta Pani doktor zwróciła uwagę na inne moje schorzenia i tak skomponowała leczenie, że nie kolidowało z innymi. Ponadto zwróciła uwagę, że powinienem odwiedzić innego specjalistę bo mam chore gardło i odrazu poleciła świetnego lekarza. Super wreszcie czułem, ze to ktoś z pasją się mną zajmuje a nie z przypadku


 • Justyna Kaczmarczyk

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ośrodek JAUsługa: psychoterapia

   Moje spotkania z p. Justyną trwały rok. To był czas odkrywania siebie i przyczyn własnych problemów. Pani Justyna pozwoliła mi przejrzeć się w lustrze zbudowanym z jej celnych pytań i komentarzy i zobaczyć tą trochę inna stronę siebie i mojego świata. To wiele zmieniło w moim życiu na lepsze za co jestem niezwykle wdzięczna i pozdrawiam Panią Justynę serdecznie.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ośrodek JAUsługa: konsultacja online

   Pierwsza wizyta online. Czas 50 minut. Rozmowa, dopytywanie o szczegóły. A na koniec usłyszałam, że nie ma miejsca na terapię. Oczywiście zrozumiałe jest, że ktoś może nie mieć miejsca, ale w jakim celu w takim razie jest możliwość umówienia wizyty, a następnie drążenia tematu przez 50 minut, skoro psychoterapeuta wie, że nie ma wolnych terminów. W mojej ocenie to brak szacunku dla drugiej osoby.

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Katarzyna Bialik

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • M
   Lokalizacja: Ośrodek JAUsługa: psychoterapia online

   W trudnym życiowym momencie, szukając psychoterapeutki trafiłam na Panią Kasię Bialik - osobę niezwykle empatyczną, spokojną, wyrozumiałą i profesjonalną. Efekty terapii zobaczyłam zaskakująco szybko, osiągnęłam cele które założyłam na jej początku i otrzymałam wsparcie którego potrzebowałam. Teraz z pewnością mogę stwierdzić, że podjęcie psychoterapii było bardzo dobrą decyzją i pomogło mi poradzić sobie z życiowym kryzysem. To wszystko dzięki Pani Kasi, jej wiedzy i umiejętności odpowiedniego podejścia do pacjenta. Serdecznie polecam wizytę u tej specjalistki. Bardzo dziękuję, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

  • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ośrodek JAUsługa: konsultacja online

   Jestem zadowolona z wizyty online. Pani Katarzyna prowadziła konsultację bardzo rzeczowo. Mam jasność, w jaki sposób dalej mam postępować. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Paulina Gorczak

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Mała ŁąkaUsługa: psychoterapia indywidualna

   Ciepło, zrozumienie, empatia, elastyczność w podejściu do pacjenta, profesjonalizm, skuteczność. To główne cechy, jakie przychodzą mi na myśl odnośnie Pani Pauliny. W pełni odpowiedzialnie z swoją opinię, z czystym sumieniem- polecam przekonać się każdemu, kto jeszcze się zastanawia, ale właśnie trafił na ten komentarz.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ośrodek JAUsługa: terapia par

   Pani Paulina wzbudzila moje zaufanie i nadzieję na lepsze jutro... Pani Paulina z pełnym profesjonalizmem podeszła do naszych spraw zachowując pełna neutralność w osadach

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Magdalena Zysiak

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • Lokalizacja: Gabinet Magdalena ZysiakUsługa: psychoterapia indywidualna

   Dołączam do grona wielce zadowolonych z pomocy Pani Magdaleny. Rzetelna, uważna i bardzo zaangażowana. W moim wypadku udało się wspólnie właściwie ustawić zwierciadło, żeby móc "zobaczyć" emocje, w których obecność, czy nawet odczuwanie długo specjalnie nie wierzyłem.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet Magdalena ZysiakUsługa: psychoterapia indywidualna

   Panią Magdę polecam z całego serca!
   To wnikliwy profesjonalista jakiego oczekiwałam w terapii. Początkowo wydawać się może chłodna i zdystansowana, ale wiem, że w środku to empatyczna i ciepła osoba, a jej postawa służy skupieniu na pacjencie.
   Pani Magda była na tyle cierpliwa, spokojna i zaangażowana, aby przełamać moje opory i pomóc w odkrywaniu ograniczeń i identyfikacji podłoża problemów z jakimi do niej przyszłam. Dzięki jej postawie wytrwałam w terapii, co obróciło się na moją korzyść. Czuję się silna i spokojna. Zyskałam też ogromną wiedzę, samoświadomość i narzędzia do pracy nad sobą, za co jestem jej ogromnie wdzięczna!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania