Ośrodek JA

(67 opinii)

Ośrodek Ja to wyjątkowe miejsce w centrum Warszawy świadczące usługi z zakresu psychoterapii, rozwoju osobistego, coachingu. Kilkunastu specjalistów pracujących w różnych podejściach psychoterapeutycz... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek JA

Marszałkowska 18, lokal 12 (wejście na podwórze przy Marszałkowskiej 18, klatka 2, lokal 12)

00-590 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 799...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Ośrodek JA

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe +48 799...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Ośrodek Ja to wyjątkowe miejsce w centrum Warszawy świadczące usługi z zakresu psychoterapii, rozwoju osobistego, coachingu. Kilkunastu specjalistów pracujących w różnych podejściach psychoterapeutycznych przygotowało dla Państwa szeroką gamę usług psychologicznych. Poprzez naszą stronę internetową zapiszą się Państwo w wygodny sposób na wizytę
https://www.osrodekja.pl/kalendarz.

Nasza oferta

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szerszy opis świadczonych przez nas usług https://www.osrodekja.pl/oferta
Nasi Specjaliści; psychoterapeuci, seksuolog, coach, psychiatra zapraszają do skorzystania z następujących usług:
- Konsultacja psychologiczna (psychoterapeutyczna)
- Psychoterapia indywidualna dorosłych
- Konsultacja psychiatryczna
- Psychoterapia indywidualna w języku angielskim i niemieckim
- Psychoterapia indywidualna dla młodzieży od 11 r. ż.
- Konsultacje seksuologiczne
- Psychoterapia par (partnerska)
- Psychoterapia rodzinna
- Konsultacje wychowawcze dla rodziców
- Interwencja kryzysowa
- Psychoterapia uzależnień
- Wsparcie dla kobiet w okresie ciąży i wczesnego macierzyństwa
- Coaching
Pracujemy również przez Skype

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Szlaużys-Kowalik konsultacja psychoterapeutyczna

  Ciężko jest pisać w kwestii psychoterapii opinię, bo każdy ma inne potrzeby. Mnie osobiście spotkania z panią Anną pomagają. Myślę, że warto spróbować, jeśli ktoś szuka wsparcia.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Szlaużys-Kowalik Inny

  Pani Anna posiada umiejętności niezbędne w tym zawodzie. Pomimo trudnych początków i oporu z mojej strony potrafiła zdobyć moje zaufanie i jestem w stanie rozmawiać z nią o wszystkim. Jestem zadowolona ze zmian jakie o tej pory poczyniłam dzięki współpracy z tą terapeutą.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Szlaużys-Kowalik konsultacja psychoterapeutyczna

  Pani Ania jest bardzo ciepłą, miłą osobą. Bardzo angażuje się podczas spotkań i jest bardzo empatyczna, dzięki czemu podczas spotkań czułem się zrozumiany i, co najważniejsze, nieoceniany. Pani Ania zna się na tym co robi i bardzo dobrze potrafi doradzić mi lub pomóc uporać się z moimi problemami - w mniej więcej pół roku pomogła mi wyjść z depresji. Dzięki jej pomocy czuję, że staję się nową, lepszą osobą.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Krawiec konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Jestem bardzo zadowolona z kolejnej już wizyty. Zostałam dokładnie wysłuchana, a metoda leczenia została dobrana indywidualnie do moich potrzeb. Doktor jest profesjonalna i wzbudza zaufanie. Odpowiada dokładnie na każde zadane przeze mnie pytanie, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Atmosfera w gabinecie jest przyjazna.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bialik psychoterapia

  Pracuję z Panią Kasią już od ponad roku.
  Jest bardzo profesjonalną i rzetelną specjalistką. Zawsze punktualna i przygotowana, zapamiętuje najdrobniejsze szczegóły naszych rozmów, co znacznie usprawnia przebieg terapii.
  Celnie identyfikuje moje problemy i cierpliwie towarzyszy mi w żmudnym procesie pokonywania własnych blokad i barier. Warto tu jednak podkreślić, że nigdy nie narzuca mi konkretnych rozwiązań, a jedynie stwarza przestrzeń do swobodnej dyskusji, z której samodzielnie wyciągam wnioski.
  Jest oazą spokoju, niezwykle zaangażowaną, empatyczną i ciepłą osobą. Połączenie tych cech sprawia, że atmosfera w jej gabinecie już od pierwszego spotkania sprzyja otwarciu się na szczerą rozmowę (a jak wiadomo, przełamanie lodów nie jest łatwe!).
  Do tego poleca doskonałe lektury, które wspaniale rozwijają samoświadomość.
  Pracowałyśmy zarówno w kontakcie bezpośrednim, jak i online. Obie formy 10/10!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Paulina Szczurzyńska psychoterapia indywidualna

  Pani Paulina jest bardzo świetną specjalistką, nie czuję skrępowania podczas sesji. Spotkanie jest zawsze punktualne. Po każdej sesji czuję się trochę lepiej :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Katarzyna Bialik konsultacja psychologiczna

  Pani Kasia jest osobą na odpowiednim miejscu. Posiada w sobie ogromne pokłady empatii i pomaga w rozwiązywaniu życiowych problemów. Potrafi wysłuchać człowieka i doradzić. Polecam wizyty zarówno „na żywo”, jak i online :)

  mgr Katarzyna Bialik

  Pani Karolino, dziękuję za te słowa, będę się starała pracować nad tym, żeby tak pozostało:)


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bialik psychoterapia online

  Pani Kasia potrafi stworzyć atmosferę pełną ciepła, empatii i zrozumienia. Bardzo polecam wszystkim zastanawiającym się czy to dobra terapeutka :)

  mgr Katarzyna Bialik

  Dziękuję Pani Sylwio i pozdrawiam:)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Katarzyna Bialik psychoterapia indywidualna

  Trafiłam do Pani Kasi na konsultację będąc na dużym życiowym zakręcie, w ogromnym stresie, nie planując dłuższej terapii. Jednak kilka rozmów zmotywowało mnie do pracy nad sobą i odkrywania swojego świata na nowo. Po wielu miesiącach terapii jestem w zupełnie innym miejscu w życiu. Najważniejsze zmiany zaszły w mojej głowie. Pani Kasia niezwykle profesjonalnie i spokojnie prowadzi mnie na każdym etapie, dając wsparcie i pokazując inną perspektywę i spojrzenie na otaczający mnie świat, a także relacje z najbliższymi osobami. Podziwiam u Pani Kasi uważność w słuchaniu i zapamiętywanie wszelkich informacji nawet z dawnych spotkań. To daje poczucie zaangażowania w indywidualną sytuację każdego pacjenta. Serdecznie polecam i pozdrawiam.

  mgr Katarzyna Bialik

  Dziękuję, dla mnie to zaszczyt towarzyszyć tym zmianom. Pozdrawiam:)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paulina Szczurzyńska psychoterapia indywidualna

  Na konsultacjach z Panią Pauliną spotykałam się co tydzień, przez ok. 1,5 roku. Jestem bardzo zadowolona, zmienił się znacznie mój komfort życia: nie zmagam się już z tyloma trudnościami, jestem bardziej w zgodzie ze sobą, spokojna i szczęśliwa :) Wierzę w siebie i swoje możliwości. Wiem, że kiedy napotkam kolejne problemy, mam wszelkie zasoby i narzędzia, żeby sobie z nimi poradzić. Akceptuję to jaka jestem i lubię siebie. Naprawdę sporo zmieniło to w moim życiu, chociaż to nie jest proces zawsze przyjemny i kolorowy, to naprawdę warto - dla efektów.
  Serdecznie dziękuję Pani Paulinie za towarzyszenie mi w tej drodze, jej wsparcie, zrozumienie i pomoc były niezwykle cenne. Na pewno w obliczu jakiegoś kryzysu czy szczególnych trudności z którymi będę potrzebować takiego wsparcia, z przyjemnością umówię się znowu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania