Adres

ul. Wojskowa 6/B10, CITY PARK, Stare Miasto, Poznań
Gabinet Psychologiczny Anna Nieznańska (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
61 629.....

Moje doświadczenie

O mnie

Pomagam zarówno dorosłym, jak i dzieciom i młodzieży zmagającym się z trudnościami emocjonalnymi, zaburzeniami zachowania, osobowości (w tym zaburzeni...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu (doktorat)
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Poznaniu (psychologia kliniczna)
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (filologia polska)

Zdjęcia


Znajomość języków

Rosyjski, Angielski, Polski

Usługi i ceny

Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

180 zł


ul. Wojskowa 6/B10, CITY PARK, Poznań

180 zł

Gabinet Psychologiczny Anna Nieznańska


Konsultacja psychologiczna dzieci

180 zł


ul. Wojskowa 6/B10, CITY PARK, Poznań

180 zł

Gabinet Psychologiczny Anna Nieznańska

Konsultacja psychologiczna dziecka poprzedzona jest osobną konsultacją wyłącznie rodziców. Dziecko konsultowane jest na drugim i dwóch kolejnych spotkaniach.


Psychoterapia dzieci

180 zł


ul. Wojskowa 6/B10, CITY PARK, Poznań

180 zł

Gabinet Psychologiczny Anna Nieznańska


Psychoterapia młodzieży

180 zł


ul. Wojskowa 6/B10, CITY PARK, Poznań

180 zł

Gabinet Psychologiczny Anna Nieznańska


Interwencja kryzysowa

180 zł


ul. Wojskowa 6/B10, CITY PARK, Poznań

180 zł

Gabinet Psychologiczny Anna Nieznańska


Psychoterapia rodzinna

240 zł


ul. Wojskowa 6/B10, CITY PARK, Poznań

240 zł

Gabinet Psychologiczny Anna Nieznańska


Psychoterapia indywidualna

180 zł


ul. Wojskowa 6/B10, CITY PARK, Poznań

180 zł

Gabinet Psychologiczny Anna Nieznańska


Badania psychologiczne

od 180 zł


ul. Wojskowa 6/B10, CITY PARK, Poznań

od 180 zł

Gabinet Psychologiczny Anna Nieznańska

Cena i czas badania zależne są od rodzaju badania. Badanie poprzedza konsultacja psychologiczna.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Anna Nieznańska konsultacje

Pełny profesjonalizm i szeroka wiedza. Indywidualne podejście oraz trafność w diagnozie. Gorąco polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie psychoterapia dzieci i młodzieży

Córce wizyty u Pani doktor pomagają, wychodzi z nich z dobrą energią i w dobrym humorze. Pani Anna jest osobą pełną pozytywnych fluidów, mającą podejście do młodzieży.


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie konsultacja terapeutyczna

Bardzo polecam Panią Doktor, serdeczna i sympatyczna ale przede wszystkim potrafi wysłuchać i daje nadzieje na lepsza przyszłość..


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie kolejna konsultacja

Bardzo dobra specjalistka. Fachowiec i mega kompetentna terapeutka. W pełni poświęca czas na wysłuchanie i nie wchodzi w zdanie. Co ważne , pamięta o czym rozmawialiśmy na wcześniejszych spotkaniach ;) i trafnie ocenia sytuację . Profesjonalistka w 100% polecam!


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Doktor jest osobą zaangażowaną w rozwiązanie problemów pacjenta. Podczas wizyty z uwagą wsłuchiwała się w każde moje słowo. Fachowa pomoc.


Użytkownik zweryfikowany

Pani Ania jest świetnym posychologiem, podchodzącym bardzo profesjonalnie do człowieka. `Zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Bardzo empatyczna. Dziękuję za pomoc.

Marta Idczak


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie konsultacje psychologiczne

Pani psycholog jest spokojna, wyważona, ma wszechstronną wiedzę. Przedłużyła nam wizytę z synem, żeby wszystkiego szczegółowo się dowiedzieć. Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany

Dr Anna Nieznańska jest doskonałym specjalistą w swojej dziedzinie. Jest profesjonalna i obowiązkowa. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie zawodowe na wielu polach. Bardzo trafnie dobiera poradę do omawianego problemu.
Spotkania odbywają się w miłym wnętrzu i w przyjaznej atmosferze.
Z czystym sumieniem polecam Dr Annę.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacje online

Profesjonalna i przyjazna atmosfera podczas spotkania. Już po pierwszej sesji zrozumiałam wiele mechanizmów mojego zachowania. Polecam ;-)


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie

Dr Anna Nieznańska okazała się niesamowitą profesjonalistką. Udaje jej się stworzyć atmosferę zaufania, szacunku i niesamowitego spokoju podczas wspólnej pracy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

15 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Jestem kobietą w wieku 25 lat dość nie śmiałą, nie chętnie poznaje nowych ludzi. Nie lubię patrzeć im w oczy, czuję się brzydsza, gorzej ubrana, obawiam się że palne coś głupiego. Jestem DDA i coraz bardziej mam tego świadomość iż odbija się to na moim życiu. Mam męża i nie znoszę kiedy wychodzi z kolegami od czasu do czasu na piwo. Boję się że z jednego zrobią się dwa trzy, cztery tak jak to było w domu aż skończyło się uzależnieniem a na końcu śmiercią ojca. W szkole nie szło mi najlepiej. Nie dawno skończyłam szkole średnia zaocznie i biorę się za siebie żeby mieć lepsze kwalifikacje. Mając 25 lat dopiero robię kurs zawodowy wcześniej byłam bierna zawodowo. Nie Wiem co się ze mną działo. Nie chodziłam na umowione spotkania o pracę bo bałam się że i tak sobie nie poradzę że nie dam rady. Strach przed nowym mnie paralizowal. Za siedziałam się w domu, nic mi się nie chciało wszystko było bez sensu zaczynanie czegoś nowego wydawało mi się daremne. Teraz widzę że to złe i chce z tym walczyć. Nie Wiem czy powinnam iść do psychologa czy terapeuty czy na spotkania DDA żeby zacząć lepiej patrzeć na świat. Chcę wyrobić sobie jakąś ścieżkę i piąc się do góry. Często brak mi sił i motywacji nie mam osoby z którą mogłabym o tym rozmawiać, która by mnie wsparla w trudnych chwilach. Proszę o radę

  Szanowna Pani, DDA nie jest wyrokiem, ani etykietą, która identyfikuje ludzi do końca ich dni. To schematy, za pomocą których funkcjonują niektóre osoby, które wyrosły w domu, w którym występowała choroba alkoholowa. Schematy myślowe są jak ścieżki udeptane w lesie - najbardziej uczęszczane (z których korzysta się najczęściej) są najlepiej znane i pozornie najprostsze/najwygodniejsze. W lesie jest jednak wiele możliwości tworzenia (udeptywania) nowych ścieżek oraz zarastania starych. Początki zmian nie są proste - z automatu kierujemy się zazwyczaj na udeptane trakty. Z czasem jest coraz łatwiej postępować wg nowych schematów - adekwatnych do nowych warunków (okoliczności).
  Jest wiele opcji, o których Pani wspomniała, uzyskania pomocy/wsparcia w tworzeniu nowych "ścieżek". Na początek warto je skonsultować (w tym opcję uczestnictwa w grupie wsparcia DDA) u psychoterapeuty.

  dr Anna Nieznańska

 • Jak zaradzić problemowi ze snem i pobudką?
  Witam. Jestem 18 letnim chłopakiem i mam problemy ze snem. Mianowicie od długiego czasu borykam się z bardzo długim snem (śpię nawet 12/13 godzin). Sprawa wygląda tak, że później nie mogę zasnąć w nocy, a jeśli już sie uda to żaden z budzikow nie potrafi mnie obudzić (w telefonie mam nastawione aż 10 budzików bym wstal rano do szkoły i żaden nie potrafi mnie obudzić) Budzic musi mnie druga osoba inaczej zaspie albo będę spal do 12-15 godziny.
  Dla przykładu podam jak to jest. Prswdziwe fakty ;
  W nocy nie śpię, zarywam nockę i ide do szkoły. Wracam ze szkoły i śpię do 23 godziny. Zarywam ponownie nockę i ide do szkoły i tak w kółko...
  Nastał weekend;
  W piątek po szkole poszedłem spać... Budząc sie po 23 (9 godzin snu)
  I do soboty do godziny 15ej (16h bez snu) nie spalem... Zasnalem i obudziła mnie o 18:00 dziewczyna (3h snu) i dopiero zasnalem o 4 rano w niedzielę (czyli wczoraj) a budząc się o... 17:00... (13 godzin snu) dzisiaj? Piszę tu do Państwa o godzinie 00:33 a ja znów nie mogę zasnąć...
  Dodam również, że jeżeli zasypiam w nocy to zaden budzik i telefon nie jest w stanie nawet mnie lekko rozbudzic... Po prostu... Wstaje i nie pamiętam by któryś z nich dzwonił. Po prostu nie słyszę... Liczę na odpowiedź. Pozdrawiam

  Szanowny Panie,
  opisane objawy, jeśli nie cierpi Pan na żadną przewlekłą chorobę (w tym zaburzenia funkcji tarczycy, choroby metaboliczne, m.in. cukrzyca, nie ma Pan chorych nerek ani wątroby, a morfologia krwi nie wykazuje nic niepokojącego) ma Pan zaburzony rytm dobowy, który najłatwiej przywrócić na "zdrowe" tory poprzez deprywację snu. Oznacza to, że wstając dziś rano do szkoły ponownie położy się Pan do łóżka dopiero jutro wieczorem (w tym przypadku sugeruję godzinę 22:00 - 22:30). Przed położeniem się spać proszę nie korzystać z urządzeń z ekranem LCD (ok. 1,5h przed planowanym snem) - w tym z telefonu. Pół godziny przed snem proszę włączyć sobie relaksacyjną muzykę (dostępną m.in. na kanałach YT). Pomieszczenie powinno być dobrze przewietrzone, a temperatura w nocy nie wyższa niż 20 st. (optymalna to ok. 16 do 18 st.). Proszę też ograniczyć spożywanie cukru (w tym napoje gazowane, energetyki itp.). Proszę włączyć do swojego harmonogramu aktywność fizyczną (basen/rower/bieganie) inną niż WF w szkole.
  Jeśli deprywacja snu oraz delikatna zmiana nawyków żywieniowych oraz stylu życia nie przyniosą zamierzonego skutku, proszę o konsultację stacjonarną z psychologiem lub psychoterapeutą.

  dr Anna Nieznańska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Pomagam zarówno dorosłym, jak i dzieciom i młodzieży zmagającym się z trudnościami emocjonalnymi, zaburzeniami zachowania, osobowości (w tym zaburzeni...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu (doktorat)
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Poznaniu (psychologia kliniczna)
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (filologia polska)

Specjalizacje

 • Psychoterapia dzieci
 • Psychoterapia

Staże

 • Hospicjum Palium w Poznaniu (praktyki zawodowe)
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (prowadzenie warsztatów)
 • Klinika Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu (psychoedukacja pacjentów i ich bliskich; badania naukowe)
Zobacz więcej

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Rosyjski, Angielski, Polski

Nagrody i wyróżnienia

 • Orły Medycyny 2018 - Laureat Złotych ORŁÓW

Publikacje i artykuły

Publikacje (7)