Adresy (2)

Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcejPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta) (opis) • 200 zł

Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta) (opis) • 400 zł

Psychiatric consultation in English (first visit) • 450 zł +1 więcej

Psychiatric consultation in English (next visit) • 250 zł


Przyjmuję: dorosłych
12 201..... Pokaż numer

Ten specjalista może wypisać e-receptę lub e-zwolnienie lekarskie

Sposób płatności: Blik, Przelew na konto, Revolut, Gotówka

Zapłacisz po konsultacji online. Tuż po zakończeniu konsultacji dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do bezpiecznej płatności online.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Przed konsultacją proszę wykonać płatność. Preferowaną formą płatności jest bezpłatny przelew BLIK na mój nr telefonu *********, lub przelew ekspresowy(=natychmiastowy) na mój nr konta 81 **** **** **** **** **** ****.
Konsultacja odbędzie się przez video-komunikator WhatsApp (mój nr: *********) lub Messenger ( www.facebook.com/lekarz.wg ). Ewentualne skany dokumentów/badań z którymi powinienem się zapoznać proszę wcześniej wysłać na mój email: **********************
W umówionym czasie dzwonię po kolei do wszystkich umówionych osób. Staram się być punktualny ale z uwagi na charakter mojej pracy niewielkie opóźnienia są częste. Proszę dopuszczać możliwość niewielkich opóźnień.* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Fabryczna 5/9, Kraków
CentrumZmian.pl


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
12 201..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

W ZWIĄZKU Z AKTUALNĄ SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ preferowaną formą konsultacji są konsultacje przez telefon lub video-komunikatory Messenger/WhatsApp lu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia koncentracji
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Specjalizacje

 • Psychiatria


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)


200 zł

Konsultacja online

Płatność przelewem BLIK na telefon 603235090 lub Stripe/PayPal.Fabryczna 5/9, Kraków

200 zł

CentrumZmian.pl

Płatność gotówką lub przelewem BLIK na telefon 603235090.


Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)


400 zł

Konsultacja online

Płatność BLIK na telefon 603235090 lub Stripe/PayPal.Fabryczna 5/9, Kraków

400 zł

CentrumZmian.pl

Płatność gotówką lub BLIK na telefon 603235090.

Pozostałe usługi

Psychiatric consultation in English (first visit)


450 zł

Konsultacja online


Fabryczna 5/9, Kraków

450 zł

CentrumZmian.pl


Psychiatric consultation in English (next visit)


250 zł

Konsultacja online


Fabryczna 5/9, Kraków

250 zł

CentrumZmian.pl

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
380 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Do Pana Wojciecha trafiłam z ponad 6letnim problemem bezsenności oraz kilkunastoletnimi zaburzeniami, które konsultowałam zarówno z kolejnymi psychiatrami, jak i ukończyłam terapię. Pan Wojciech wysłuchał mojej historii podobnie jak kilku przed nim, ale znalazł w niej kilka nowych wątków, dla których zarekomendował nowy nurt terapii oraz podjął leczenie bezsenności - jednocześnie zdając się mieć na to konkretny plan długoterminowy. Jestem po 3 konsultacjach. Postanowiłam zawierzyć Panu Wojciechowi, ponieważ wzbudza moje zaufanie wraz z kolejnymi konsultacjami. Za jego propozycją zapisałam się na terapię (Pan Wojciech polecił mi terapeutkę) i stosuję się do zaleceń. Na każdej z wizyt wszystko jest mi dokładnie tłumaczone, lekarz nie zmusza mnie do podjęcia decyzji, jeśli widzi mój lęk, tylko szuka kompromisu. Odpowiada na każde moje pytanie dotyczące leczenia i traktuje mnie jak osobę, która choruje od kilku lat, więc ma pewną wiedzę, którą chce weryfikować. Wreszcie czuję, że trafiłam na specjalistę, który ma plan działania nie tylko w postaci zażywania leków na bezsenność, ale szuka działań, które w przyszłości być może pozwolą mi wyjść z tego problemu. Oczywiście po tylu latach i przejść z lekarzami moje zaufanie i wiara w wyjście z problemu są nieco ograniczone, ale Pan Wojciech dał mi nową iskierkę nadziei, że przy mojej pracy i odpowiednim kierunku leczenia... mogłoby to być możliwe.Nie dając mi jednocześnie iluzji, że wszystko będzie dobrze. Innymi słowy, spotkałam w życiu kilku psychiatrów, ale dopiero teraz czuję zaufanie do podejmowanego leczenia. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła napisać Panu Wojciechowi recenzję, która będzie wynikiem sukcesu wyjścia z bezsenności oraz innych zaburzeń.

Natomiast szukającym psychiatry mogę już z dozą dużego przekonania polecić tego specjalistę, bo pierwsza wizyta z pewnością będzie pełna profesjonalizmu i zaangażowania w problem.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Bardzo rzeczowy i zaangażowany w rozmowę lekarz. Wywiad przeprowadzony skrupulatnie zaś dręczące problemy wytłumaczone w sposób obrazowy i zrozumiały. Zdecydowanie bardzo polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Mieszkając za granica, po raz pierwszy zdecydowałem się na konsultacje on-line. Pomimo braku przekonania co do takiej formy wizyty, okazała się naprawdę przyjemna a same podejście doktora niezwykle profesjonalne. Receptę otrzymałem na maila , także w naprawdę w szybkim czasie byłem w stanie rozpocząć terapie.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

"Jesteśmy razem " od ponad miesiąca - dla jednych długo, dla innych krótko. Dla mnie to był ciężki czas, i bez pomocy Pana Doktora miałabym małe szanse na wyjście z kryzysu w tak szybkim tempie. Ogromna cierpliwość, wyrozumiałość i zaangażowanie - człowiek po prostu czuje się zaopiekowany. Jestem osobą "bojącą się" leków, jednak z pomocą Doktora udało mi się przełamać strach. Zadawałam sto tysięcy pytań i na każde otrzymałam odpowiedź! Jestem spokojniejsza i z nadzieją patrzę w przyszłość. Dziękuję bardzo Panie Doktorze


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

To była naprawdę wartościowa, merytoryczna konsultacja. Pan doktor dopytywał o wiele rzeczy, starając się jak najlepiej zrozumieć moje problemy i potrzeby, nawet w tak krótkim czasie jak jedna wizyta. Wyjaśnił mi dokładnie, na czym polegają przypadłości, które wstępnie u mnie podejrzewa (oczywiście, nie sposób postawić ostatecznej diagnozy rozmawiając z kimś przez godzinę). Na moją prośbę zaproponował mi konkretny nurt psychoterapii, który jego zdaniem byłby dla mnie najbardziej odpowiedni, do tego polecił specjalistę i lekturę, do której mogłabym sięgnąć. Zwrócił uwagę na to, jak ważny jest wybór odpowiedniego terapeuty i to, jak pacjent czuje się w jego obecności. Opowiedział szczerze o przebiegu psychoterapii, w tym o jej niewątpliwie trudnych aspektach. Wyjaśnił mi, na czym polega działanie leków, które potencjalnie mogłyby być potrzebne w naprawdę trudnych sytuacjach. Co ważne, mimo przekroczenia czasu, nie czułam się absolutnie zmuszana do zakończenia konsultacji a pan doktor po czasie nie przerywał tłumaczenia ważnych dla mnie zjawisk w połowie zdania. Podczas rozmowy czułam się wysłuchana i nie czułam oporów, żeby mówić otwarcie o swojej sytuacji. Jestem naprawdę zadowolona i wdzięczna za wstępne podstawy do pracy nad sobą.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Konkretne i zdecydowane podejście do pacjenta. Duże zaangażowanie oraz indywidualne podejście. Pierwszą wizytę stawiam na wielki plus. Dziękuje.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CentrumZmian.pl konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Lekarz bardzo merytoryczny, zrozumiały, otwarty i akceptujący, wnikający w wiele szczegółów. Wystawił w mojej opinii słuszną diagnozę, sugerował się moimi odczuciami, poszukiwał dogłębnie istoty problemu, atmosfera jaka panowała świadczyła o wysokich kompetencjach.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CentrumZmian.pl konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Na prawdę warto odwiedzić Pana Doktora, polecam wszystkim potrzebującym. Skrupulatnie przeprowadza wywiad, po czym tłumaczy problem z którym się zmagamy.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CentrumZmian.pl konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Jestem pod ogromnym wrażeniem empatii, zaangażowania i fachowości Pana Doktora. Pierwszy raz spotkałam się z tak wnikliwą i dogłębną oceną mojego stanu zdrowia. Wizyta przyniosła ogromna ulgę i nadzieje, że może być lepiej. Na pewno będę kontynuować leczenie u Pana Doktora! Polecam.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Pan doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta jest skrupulatny szuka najlepszych rozwiązań aby wdrożyć najlepsze leczenie, umie słuchaćRz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

W ZWIĄZKU Z AKTUALNĄ SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ preferowaną formą konsultacji są konsultacje przez telefon lub video-komunikatory Messenger/WhatsApp lu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia koncentracji
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychiatria

Staże

 • Zakład Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego (Kraków 2016)
 • Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień (Kraków 2015)
 • Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii (Kielce 2014)
Zobacz więcejZnajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania