CentrumZmian.pl

(561 opinii)

Zespół Gabinetów Specjalistycznych, Poradnia Zdrowia Psychicznego więcej

Informacje o placówce

Gabinety

CentrumZmian.pl

Fabryczna 5/9

31-553 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Zespół Gabinetów Specjalistycznych, Poradnia Zdrowia Psychicznego

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Wróbel

  Laryngolog, lek.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LaryngologicznyUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Pełny profesjonalizm. Konsultacja laryngologiczna - pierwsza wizyta. Współpraca z pacjentem, szczegółowe omówienie terapii. Zdecydowanie polecam.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LaryngologicznyUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Polecam, Pan doktor szczegółowo wyjaśnił problem, przepisał kropelki. Rozwiał wszystkie wątpliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (158) o tym lekarzu


 • Wojciech Górzyński-Laszczak

  Psychiatra, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Konsultacja onlineUsługa: konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

   Świetne podejście do pacjenta. Rozpoznanie problemu, znalezienie odpowiedniej drogi leczenia. Indywidualne podejście do chorego.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Konsultacja onlineUsługa: konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

   Wizyta profesjonalna, rzetelne wyjasnienia i rozpoczete leczenie ktore na razie dobrze rokuje na przyszlosc.

  Zobacz wszystkie opinie (384) o tym lekarzu


 • Dominika Wróbel - Górzyńska

  Psycholog,

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Nie ma takich słów, które w pełni oddałyby profesjonalizm, empatię i ciepło z jakim Pani Dominika podchodzi do ludzi. Trafiłam do Pani Dominiki z zaburzeniami lękowymi i nerwicą. Bałam się wyjść z domu, mdlałam, miałam drgawki i problemy z oddychaniem, szumiało mi w uszach i w ogóle byłam pewna, że zwariowałam, a myśl że już zawsze tak będzie spędzała mi sen z powiek. Dzięki pomocy Pani Dominiki zrozumiałam skąd się wzięły te wszystkie objawy i dużo szybciej niż się spodziewałam odzyskałam spokój i wewnętrzną równowagę. Pani Dominika pomogła mi złapać dystans do problemów, nauczyła oddzielać rzeczy ważne od błahych i pomogła zdjąć z pleców spory nadbagaż problemów własnych i cudzych jakim sama przez lata się obarczałam. Najbardziej fenomenalne w podejściu Pani Dominiki jest jednak to, że nie zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy i znała odpowiedź na wszystkie pytania, nie daje gotowych rozwiązań, ale stwarza atmosferę i klimat do ich poszukiwań i potrafi wskazać kierunek, kiedy człowiek znajdzie się na rozdrożu. Dzięki Pani Dominice udało mi się zmienić to, co się da, a odpuścić rzeczy, które ode mnie nie zależą. Przez całą terapię czułam się jakbym spotykała się z najlepszym przyjacielem, a wszystkie pozytywne zmiany, które dzięki Pani Dominice dokonały się we mnie stanowiły jedynie dodatek do naszych miłych i budujących spotkań. Nikt wcześniej tak trafnie nie nazywał tego, co się działo w mojej głowie, a z każdego spotkania wychodziłam z jakąś cenną i wymagającą przemyślenia uwagą. Dodatkowo, Pani Dominika ma niesamowitą intuicję i zawsze była ze mną w trudnych chwilach. Odbierała telefony, oddzwaniała i wspierała zawsze, kiedy byłam w potrzebie. Jest wspaniałą i uważną i zaangażowaną terapeutką, wrażliwą na drugiego człowieka. Pani Dominika była chyba pierwszą osobą, przed którą byłam w stanie się otworzyć i być po prostu sobą bez żadnych masek i pozorów. Spotkania z Panią Dominiką pozwoliły mi nie tylko wyzdrowieć i uporać się z absurdalnymi lękami, ale też odkryć to, co naprawdę jest dla mnie ważne. Zrozumiałam, że życie nie musi polegać jedynie na wypełnianiu długiej listy obowiązków domowych i zawodowych, nauczyłam się wiele rzeczy odpuszczać i okazało się, że świat wcale się przez to nie zawalił. Dałam sobie prawo do marzeń i chwili tylko dla siebie bez poczucia winy. Uwolnienie się od odpowiedzialności za wszystko i wszystkich, sprawiło, że odzyskałam kontrolę nad własnym życiem i przestałam bać się tego, czego kontrolować nie można. Bardzo Pani dziękuję, dała mi Pani tyle bezinteresownego wsparcia, ciepła i pozytywnych emocji, że wystarczy mi ich do końca świata i o jeden dzień dłużej. Gorąco wszystkim polecam i cieszę się, że miałam okazję poznać tak wspaniałego człowieka i wybitnego psychologa.

  • A

   Polecam i bardzo dziękuje za pomoc. Dzięki Pani Dominice udało mi się przejść przez trudną drogę jaką była moja walka z chorobą . Przez cały ten długi czas mogłam liczyć na wsparcie i zrozumienie co niewątpliwie bardzo mi pomogło w tej walce . Dzięki terapii udało mi się stanąć na nogi, złapać dystans do spraw trudnych. Serdeczne dzięki raz jeszcze !

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Natalia Polak

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • A
   Lokalizacja: CentrumZmian.pl

   Pani Natalia pozytywnie mnie zaskoczyły, nie przerabiałam u nie kolejny raz tego samego co u poprzednich terapeutów. Pokazała mi zupełnie inne spojrzenie na pewne sprawy. Mimo że jestem na początku terapii, już widzę malutkie postępy.


Powiązane wyszukiwania