Umów wizytę
238 odwiedzin w ciągu 30 dni

www.viapsyche.pl Witam Państwa. Chciałbym skorzystać z okazji, by zaprezentować Państwu swoją osobę. Jestem dyplomowanym psychologiem oraz psychoterapeutą. To pierwsze oznacza,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Via Psyche telUsługa: Bałagan w głowie

  Ciężko o dobrego terapeutę, a pan Piotr jest bardzo dobry. Ma dużą wiedzę, jest zaangażowany w pomoc, cierpliwy i konkretny. Jestem wdzięczna.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Via Psyche tel

  Pan Piotr jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Zawsze przygotowany do spotkania, zauważa rzeczy, których nikt inny nie widzi i bardzo dobrze analizuje. Nie doradza, tylko popycha w stronę podejmowania własnych, jednak tych prawidłowych decyzji. Jestem mu bardzo wdzięczna za troskę i nie bagatelizowanie moich problemów. Pomógł mi wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebowałam. Przede mną jeszcze długa droga, ale rozpoczęcie jej u Pana Piotra było najlepszą decyzją w moim życiu.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Via Psyche tel

  I had trouble of time and over thinking and with Dr.pioter I could go throw them in the same time that I had exams in school , visits were helpful for me .

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Via Psyche telUsługa: trudności rodzinne

  Przyszłam w związku z problemami z partnerem. Po kilku spotkaniach udało mi się zauważyć wiele nieprawidłowości w relacji z otoczeniem i bliskimi, które ciągną się za mną latami. Empatyczny kontakt. Rzeczowa rozmowa. Nastawienie na rozwiązywanie problemów a nie zamiatanie ich pod dywan. Bezpośredni przekaz, często na nowo otwierający oczy na sytuacje, które wydawały się być już dawno ułożone. Zapoczątkowaliśmy proces, w którym mam nadzieję i upór wytrwać. Bardzo dziękuję.

 • P

  Bardzo dobry psychoterapeuta - chodziłem na terapię przez rok, po roku wiedziałem o sobie dużo więcej. Przede wszystkim skąd wzięły się moje problemy i do czego mogą doprowadzić bez leczenia. Krok po kroku bardzo skrupulatnie i fachowo pan Piotr podchodził do wszystkich aspektów choroby. Nie ma u niego gadania o byle czym - jest konkretna rozmowa która ma doprowadzić do rozwiązania problemu. Bardzo polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Via Psyche tel

  Zgłosiłam się do Pana Piotra z problemami nerwicowymi oraz z zaburzeniami emocjonalnymi, z którymi walczyłam przeszło 8 lat. Był to ciężki okres jednak w pewnym momencie nie mogłam sama walczyć, potrzebowałam pomocy specjalisty. Praca z Panem Piotrem pomogła mi uporać się z moimi lękami, zaburzeniami emocjonalnymi oraz co najważniejsze zbudować siebie na nowo. Terapia trwała 2 lata. Pan Piotr jako Psycholog/Psychoterapeuta jest godny polecenia!

 • J
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Via Psyche telUsługa: problem ze stresem w życiu zawodowym, problemy rodzinne

  Pan Piotr Bem to specjalista godny polecenia. Uczęszczałem na terapie 1,5 roku. Dzięki niemu czuję, że poradzę sobie zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.
  Zawsze przygotowany do sesji, punktualny, nigdy nie sprawia wrażania znudzonego.
  Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy specjalisty. Ja wiem, że jeśli kiedykolwiek miałbym powrócić do terapii, to tylko do Pana Piotra.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Via Psyche telUsługa: psychoterapia

  Pan Piotr to dobry i godny polecenia specjalista. Nie prowadzi za rączkę i wymaga pracy. Nie daje odpowiedzi, nakierowuje tylko i komentuje, ale bez oceny.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Via Psyche tel

  Uczęszczałam do Pana Piotra ponad 2 lata. Był to czas odkrywania i nazywania tłumionych przez lata emocji. Borykałam się z zaburzeniami lękowymi, nadmiernym poczuciem winy, wchodziłam z relację, w którym prowokowałam do odrzucenia i byłam w nich podporządkowana. Tłumiłam swoje emocję,żyłam w świecie wewnętrznych konfliktów, nie stawiałam granic oraz nie potrafiłam mówić o swoich oczekiwaniach (objawiało się to w relacjach z kobietami: praca, przyjaźnie). Punktem zwrotnym było odkrycie i zrozumienie nieobecności moje matki w dzieciństwie tzw. "martwej matki", którego zdefiniowanie i zrozumienie pozwoliło mi stworzyć pierwszą bliską relacje jaką jest związek. Uważam, że dzięki terapii dziś potrafię żyć normalnie, za to bardzo dziękuje.Staram się przyjmować życie takim jaki jest, zmieniać to na co mam wpływ, a czego nie mogę to zostawiam. Moja terapia nadal trwa, już nie w gabinecie lecz w codzienny życiu.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nie umiem jeszcze dokładnie powiedzieć, czy lekarz mi pomógł, gdyż mamy przed sobą kolejne spotkania. Pierwsze wrażenie robi bardzo dobre, konkretny, poukładany, zaangażowany, nie bagatelizuje problemu z którym się przychodzi. Nie opiniuje a wskazuje obszary nad którymi należy pracować. Nie daje gotowych rozwiązań ale ukierunkowuje na właściwą drogę. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.viapsyche.pl

  Witam Państwa. Chciałbym skorzystać z okazji, by zaprezentować Państwu swoją osobę.

  Jestem dyplomowanym psychologiem oraz psychoterapeutą. To pierwsze oznacza, że ukończyłem wyższe magisterskie studia na kierunku Psychologia, na Uniwersytecie Wrocławskim. To drugie zaś oznacza, że zakończyłem dyplomowane, 5 letnie, łączone, szkolenie w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest to jedno z kilku szkoleń akredytowanych i polecanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne dla szkolących się psychoterapeutów.

  Zarówno w trakcie studiów psychologicznych, jak i podczas szkolenia w Krakowie korzystałem ze znajomości języka angielskiego dla celów tłumaczenia fachowej literatury psychologicznej oraz psychoterapeutycznej niepublikowanej do tej pory na rynku polskim.

  Po zakończeniu 5 letniego szkolenia w KCP, uczestniczyłem w rocznym szkoleniu z zakresu psychologicznej Interwencji Kryzysowej prowadzonym przez Grupę Interwencji Psychologicznej "Arcan", które ma uczyć specjalistów w jaki sposób pracować z pacjentami w trudnej / kryzysowej sytuacji życiowej.

  Swoje doświadczenia zawodowe zdobywałem w kolejnych placówkach:

  - Oddział Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Dziecięcym im. J. Korczaka
  - Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Towarzystwie Rozwoju Rodziny we Wrocławiu
  - Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny w Krośnicach
  - Dom Pomocy Społecznej w Legnickim Polu
  - Poradnia Zdrowia Psychicznego w Oleśnicy

  Od roku 2005 prowadzę Centrum Psychoterapii Via Psyche, w którym możecie zdecydować się Państwo na wizytę ze specjalistą kobietą lub mężczyzną. Współpracuję również ze specjalistami z różnych dziedzin, w tym m.in z lekarzami psychiatrami oraz specjalistami z zakresu seksualogii i psychologii dziecięcej.

  W swojej pracy zawodowej stawiam z jednej strony na wiedzę fachową, z drugiej zaś, na budowanie kontaktu i zrozumienia z pacjentem. Uważam, że bez takiego kontaktu, bez zbudowania płaszczyzny porozumienia, skuteczna praca jest niemożliwa. Również w celu zachowania najwyższych standardów terapeutycznych, moja praca jest superwizowana przez dwóch Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Ponadto, jeśli zachodzi taka potrzeba, korzystam z szerokiej gamy testów psychologicznych, które stanowią wartościowy i nieodłączny element współczesnej diagnozy psychologicznej. Wyniki testów psychologicznych są również wykorzystywane w naszym Centrum do przygotowywania opinii psychologicznych o naszych klientach dla instytucji oraz lekarzy specjalistów. Używane przeze mnie testy są dostosowane do polskich warunków.

  Istnieje możliwość spotkania prowadzonego w języku angielskim.

  Nie świadczę usług w ramach umowy z NFZ. Centrum Psychoterapii Via Psyche jest placówką prywatną.

  Zapraszam do kontaktu.

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia
 • Seksuologia