Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychiatryczna online (kolejna wizyta) (opis) • 170 zł

Konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta) (opis) • 220 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna online • 220 zł


Proszę wykonać płatność przed konsultacją.
Preferowaną formą płatności jest przelew na konto (nr konta ING: 65 **** **** **** **** **** **** dane firmy: IMAGO Gabinet Specjalistyczny Martyna Kędziora-Wysocka)
Potwierdzenie przelewu proszę przesłać w wiadomości na profilu Znany Lekarz

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Na Zrębie 12/4, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Kraków
IMAGO


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
12 201..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, + 1 więcej
12 201..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista psychiatra. Psychoterapeuta. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2010 roku prac...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Schizofrenia
 • Nerwica
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 6-letnie studia medyczne
 • 4-letni całościowy Kurs Psychoterapii certyfikowany przez PTP
 • 5-letnia specjalizacja z psychiatrii zakończona Egzaminem Państwowym
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Miłkowskiego 7/U1, Kraków

180 zł

NZOZ Centrum Dobrej Terapii

konsultacja psychiatryczna kolejnaNa Zrębie 12/4, Kraków

170 zł

IMAGONa Zrębie 12/4, Kraków

220 zł

IMAGO

Konsultacja psychiatryczna pierwszorazowa.
NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ POSIADANĄ DOKUMENTACJĘ MEDYCZNĄ ( np. wypisy ze szpitali, dokumentację związaną z chorobami przewlekłymi, aktualne badania laboratoryjne).ul. Miłkowskiego 7/U1, Kraków

250 zł

NZOZ Centrum Dobrej TerapiiNa Zrębie 12/4, Kraków

220 zł

IMAGO

Konsultacja psychoterapeutycznaul. Miłkowskiego 7/U1, Kraków

250 zł

NZOZ Centrum Dobrej Terapii

Pozostałe usługi


170 zł

Konsultacje online

Proszę podać w wiadomości preferowaną drogę połączenia: telefoniczna, Skype, What’s up lub komunikator Znany Lekarz. Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery.
Płatność za konsultacje online proszę uregulować przed połączeniem (numer rachunku:65 1050 1445 1000 0097 3335 5623). Potwierdzenie proszę wysłać w wiadomości na profilu Znany Lekarz.220 zł

Konsultacje online

WIZYTA PIERWSZORZOWA:
Proszę podać w wiadomości preferowaną drogę połączenia: telefoniczna, Skype, What’s up lub komunikator Znany Lekarz. Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery.
Płatność za konsultacje online proszę uregulować przed połączeniem (numer rachunku:65 1050 1445 1000 0097 3335 5623). Potwierdzenie proszę wysłać w wiadomości na profilu Znany Lekarz.
Na pierwsza wizytę proszę przygotować dokumentację z dotychczasowego leczenia (wypisy ze szpitala;leczenie w przychodni,wyniki badań)220 zł

Konsultacje online

Opinie

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: IMAGO konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Jestem zadowolony z konsultacji, przebiegła w bardzo profesjonalny sposób. Polecam z czystym sumieniem.

lek. Martyna Kędziora-Wysocka

Dziękuję :)


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: IMAGO konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Wizyta z powodu jednej potrzeby, a może uda się wybrnąć z trzech:) Wzorowa atmosfera, jak i podejście do pacjenta.

lek. Martyna Kędziora-Wysocka

Dziękuję:)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Centrum Dobrej Terapii Inny

Wizyta u Pani doktor bardzo udana.Fachowa pomoc.Mily kontakt z pacjentem.Przepisane lekarstwa bardzo dobrze dobrane jest duża poprawa.Pani doktor jest miła osobą .Polecam innym nie wachajcie się wybierzecie się w razie problemu a wszystko będzie dobrze..


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Centrum Dobrej Terapii

Bardzo polecam Panią doktor,cierpliwa i dokładna osoba.
Wizyta przebiegła bardzo dobrze.
Wiele tłumaczy i odpowiednio diagnozuje

lek. Martyna Kędziora-Wysocka

Dziękuję za pozytywną opinię


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Centrum Dobrej Terapii

To była moja pierwsza wizyta u psychiatry, więc miałem dużo obaw co do tego jak wyglądało będzie to spotkanie. Pani doktor okazała się bardzo miłą i ciepłą osobą. Wypytała mnie o wszystko i cierpliwie odpowiadała na moje 1000 pytań. Zapisała mi leki, biorę już 3 tygodnie i jest już znacznie lepiej. Mogę tylko gorąco polecić i podziękować za pomoc.

lek. Martyna Kędziora-Wysocka

Dziękuję:)


K
Użytkownik zweryfikowany

Od ponad pół roku leczę się u Pani Martyny Kędziora-Wysockiej. Pani Doktor jest świetna! Zawsze robi dokładny wywiad, jest cierpliwa i bardzo wyrozumiała, uważnie słucha. Widać, że do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Ponadto wszystkie przepisane leki były trafione - Pani doktor nie eksperymentuje i nie przepisuje leków w nadmiarze. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. W porównaniu z sytuacją sprzed roku - dziś czuję się o wiele lepiej! Bardzo dziękuję Pani Doktor za pomoc i wsparcie.

lek. Martyna Kędziora-Wysocka

Dziękuję za opinię. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.


Użytkownik zweryfikowany

Doktor Martyna Kędziora-Wysocka zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Szczegółowo wyjaśniła stosowane leku, środki ostrożności. Za mną dopiero 1 wizyta.
Podczas wywiadu nie czułam się oceniana jak miało to miejsce na innych wizytach z psychiatrami, gdzie np. słyszałam: chłopak panią bił? a może pani go prowokowała i się to pani podobało?
Pani doktor dobrała terapię i lek do moich potrzeb psychicznych i możliwości finansowych. Z leku jestem bardzo zadowolona.

lek. Martyna Kędziora-Wysocka

Dziękuję za komentarz. Pozdrawiam.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor Kędziora-Wysocka to lekarz wręcz idealny. Zawsze cierpliwa, wyrozumiała, życzliwa. Podczas wizyty potrafi nawiązać z pacjentem relację opartą na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Na wizytę poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje, nie pogania, nie naciska. Pani doktor, to młody lekarz od którego wielu Jej "kolegów po fachu" mogłoby się dużo nauczyć.

lek. Martyna Kędziora-Wysocka

Dziękuję za miłe słowa Pani Joanno. Pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

10 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam, w związku ze zdiagnozowaniem u mnie schizofrenii paranoidalnej i utrzymujących się niektórych objawów mój lekarz zdecydował się na wprowadzenie dwóch leków przeciwpsychotycznych tj. zopridoxinu w dawce 15 mg i apry w dawce 10 mg. W ostatnich 3 tygodniach moje funkcjonowanie znacznie pogorszyło sie i lekarz przepisał mi lek o nazwie Trittico (75 mg). Czy branie jednoczesnie tylu lekow jest bezpieczne?

  Witam. Nie wiem w jakim celu zastosowano Trittico (bezsenność?objawy lękowe, depresyjne?)może wystarczyłoby zmodyfikować leki, które były brane dotychczas. Zeby to ocenić konieczna jest wizyta. Co do bezpieczeństwa takich połączeń - czasami stan pacjenta wymaga stosowania wielu leków, ważne, żeby nie wchodziły ze sobą nadmiernie w interakcje.

  lek. Martyna Kędziora-Wysocka

 • Witam Państwa serdecznie (Mężczyzna lat 24). Moje pytanie wiąże się z pewną obawą, która skutecznie uprzykrza mi codzienne funkcjonowanie. Otóż przez kilka lat leczony byłem na depresję oraz nerwicę natręctw (głównie Setaloft oraz Alpragen). Początkowo był to okres roku (18 lat), a następnie po półtorej roku od odstawienia leków bez konsultacji z lekarzem prowadzącym - kolejny rok (tym razem "z hakiem"), ponieważ problemy zdrowotne wróciły). W tym momencie, raptem po kilku miesiącach od odstawienia leków ponownie wybieram się do lekarza psychiatry (uprzednio odwiedziłem jeszcze neurologa ze względu na "ucisk" z prawej strony szyi jednak stwierdził on, że w dużej mierze to na tle nerwowym). Jednak do rzeczy: przez ten cały czas starałem się zlokalizować źródło moich problemów zdrowotnych, ponieważ niegdyś postrzegany byłem jako osoba kontaktowa, "śmieszek", teraz coraz to bardziej nerwowy, stroniący od ludzi człowiek, z obawą o własną przyszłość. Początkowo problemu zapatrywałem się w swojej przeszłości, tj. w dzieciństwie przeszedłem zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych (po świnkowe), które było stosunkowo późno wykryte, jednak po wyleczeniu stwierdzono brak powikłań (zlecone przez lekarzy dwa badania EEG również niczego nie wykryły). Zrezygnowany szukałem więc dalej, mając - zdaje się - problem cały czas "obok siebie". To dla mnie bardzo wstydliwy wątek, jednak myślę, że istotny, otóż od najmłodszych lat (wczesny wiek gimnazjalny) masturbuję się w częstotliwości: jeden raz dziennie (zdarzały się przypadki gdzie było to około 3-4 razy na dzień), bądź co drugi, trzeci dzień. Czułem, iż jest to coś złego w moim życiu, jednak nie doszukiwałem się w tym podłoża moich problemów zdrowotnych (tj. do niedawna). Od dłuższego czasu zaobserwowałem u siebie spadek koncentracji, problemy z pamięcią oraz stopniowe nasilanie się uczucia depresji, uczucia lęku, nerwicy, napięcie w szyi i kilku innych nieprzyjemnych objawów. Nie rozumiałem tego, pierwsze dwa czynniki zgoniłem na leki, które odstawiłem. Problem jednak cały czas występował (i nadal występuje), co jeszcze bardziej mnie dołowało. Niedawno znalazłem artykuł, na jednej ze stron anglojęzycznych, gdzie opisywano szereg negatywnych skutków masturbowania się, które wprost 1:1 pokrywałyby się z moimi problemami. Oczywiście nie uważam, że moja "diagnoza" jest słuszna, aczkolwiek ciężko mi nie zauważyć tutaj korelacji. Postanowiłem zatem zaprzestać (definitywnie) oglądania treści pornograficznych, jak również masturbowania się (wiem, iż będzie to bardzo trudne, ponieważ sam uważam się za osobę uzależnioną 'od tego', jednak choć w przeszłości, nawet będąc w związku z kobietą nie udawało mi się zaprzestać, tak teraz mam wielką motywację, a i na przestrzeni najbliższych tygodni zwrócę się z tym problemem do specjalisty). O co jednak wcześniej chciałem Państwa zapytać: Otóż teraz widzę jak nie szanowałem przez ten cały czas swoje zdrowie, w obecnym czasie niemal w całości oddaję się nauce języka angielskiego, dążąc do szeroko pojętej perfekcji i wyrobienia wymagających certyfikatów. Problemy które doświadczam, a które Państwu opisałem skutecznie utrudniają mi realizowanie moich celów... mimo, iż już od kilku dni jestem "na odwyku", to w dalszym ciągu zmagam się z "myślami pod mgłą" i problemem aby się skoncentrować. Jakkolwiek to nie zabrzmi, ale bardzo boję się tego, że nieświadomie uszkodziłem własny mózg. Czy podejmując odpowiednie leczenie i odstawiając ten paskudny nałóg moja pamięć oraz koncentracja "wrócą do siebie"? Czy mój mózg jest się w stanie po tym wszystkim pozbierać? Mam mnóstwo planów, ambicję oraz chęć walki o samego siebie, ponieważ tak naprawdę od początków moich problemów ze zdrowiem (tj od klasy maturalnej), nie pamiętam jak wygląda beztroskie, zwyczajnie w pełni zdrowe życie. Z góry Państwu dziękuję za odpowiedź, ponieważ - zaręczam - znaczyć będzie ona dla mnie naprawdę wiele.

  Witam.Nie sądzę, że poprzez masturbacje mógł Pan sobie stale uszkodzić mózg. Niewykluczone jednak, że jest ona objawem natręctwa lub pewnej formy uzależnienia i z pewnością wymaga wizyty u specjalisty. Co do kwestii koncentracji i uwagi mogą być wtórne do Pana problemów. Myślę, że dobrym pomysłem w Pana przypadku byłaby psychoterapia, wspomagana farmakologią.

  lek. Martyna Kędziora-Wysocka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista psychiatra. Psychoterapeuta. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2010 roku prac...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Schizofrenia
 • Nerwica
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 6-letnie studia medyczne
 • 4-letni całościowy Kurs Psychoterapii certyfikowany przez PTP
 • 5-letnia specjalizacja z psychiatrii zakończona Egzaminem Państwowym
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia


Znajomość języków

Polski

Powiązane wyszukiwania