Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

plac Wiosny Ludów 2 - Kupiec Poznański V piętro, Stare Miasto, Poznań
Dietomat.pl

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto

Analiza składu ciała z omówieniem wyników (25 min) • 30 zł

Dieta rotacyjna/eliminacyjna lub konsultacje wymagające i trudne diety (30dni) • 500 zł

Konsultacje dietetyczne + 2-tygodniowa dieta • 300 zł +6 więcej

Konsultacje dietetyczne + analiza składu ciała • od 120 zł

Konsultacje dietetyczne + tygodniowa dieta • 200 zł

Konsultacje dietetyczne+ analiza składu ciała • 150 zł

Pokaż więcej usług

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Dyplomowany dietetyk, technolog żywności i trener osobisty. Kocha odkrywać nowe smaki, nie tylko kulinarne. Pasjonatka zdrowego jedzenia i sportu. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • otyłość
 • choroby tarczycy
 • choroby układu pokarmowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Analiza składu ciała z omówieniem wyników (25 min)


plac Wiosny Ludów 2 - Kupiec Poznański V piętro, Poznań

30 zł

Dietomat.pl


Dieta rotacyjna/eliminacyjna lub konsultacje wymagające i trudne diety (30dni)


plac Wiosny Ludów 2 - Kupiec Poznański V piętro, Poznań

500 zł

Dietomat.pl


Konsultacje dietetyczne + 2-tygodniowa dieta


plac Wiosny Ludów 2 - Kupiec Poznański V piętro, Poznań

300 zł

Dietomat.pl


Konsultacje dietetyczne + analiza składu ciała


plac Wiosny Ludów 2 - Kupiec Poznański V piętro, Poznań

od 120 zł

Dietomat.pl


Konsultacje dietetyczne + tygodniowa dieta


plac Wiosny Ludów 2 - Kupiec Poznański V piętro, Poznań

200 zł

Dietomat.pl


Konsultacje dietetyczne+ analiza składu ciała


plac Wiosny Ludów 2 - Kupiec Poznański V piętro, Poznań

150 zł

Dietomat.pl


Konsultacje dietetyczne, analiza składu ciała, wizyta kontrolna, program żywieniowy na 1 miesiąc (90 min)


plac Wiosny Ludów 2 - Kupiec Poznański V piętro, Poznań

400 zł

Dietomat.pl


Kontynuacja diety- 30 dni + analiza składu ciała


plac Wiosny Ludów 2 - Kupiec Poznański V piętro, Poznań

350 zł

Dietomat.pl


Wizyta kontrolna- porady żywieniowe po zakończeniu diety (30 min)


plac Wiosny Ludów 2 - Kupiec Poznański V piętro, Poznań

Dietomat.pl

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany

Początkowo moim celem przystąpienia do diety było zajście w ciąże.
Tak teraz- nie jest to mój cel nr 1.
Dieta z Panią Martą odmieniła całe moje nastawienie do życia - uwierzyłam w siebie,
postanowiłam się zupełnie przebranżowić. Powoli dociera też do mnie, że każde marzenia można spełnić- wystarczy tylko przekuć je w kolejne cele do zrealizowania.
Myślę, że Pani Marta jest nie tylko świetnym dietetykiem ale również genialnym psychologiem :)
Nigdy wcześniej nie spotkałam na swojej drodze tak zaangażowanego w pacjenta dietetyka.
Dieta z Panią Martą to sama przyjemność - smaczne przepisy, poprawa stanu zdrowia oraz ubywające kg.
Polecam całym sercem Panią Martę.

Marta Pawlak

:)
cel nr 1 też został zrealizowany :) działamy dalej!


Użytkownik zweryfikowany

Pani Marta ma wszystko czego możemy oczekiwać od profesjonalnego dietetyka - wiedzę, praktykę, zaangażowanie i podejście do pacjenta. Przy tym jest bardzo życzliwą i miłą osobą, co sprawia, że kontakty z nią są przyjemnością, a na kolejne wiadomości czeka się z niecierpliwością :) Porady Pani Marty mogę polecić z czystym sercem wszystkim, którzy chcą dopasować dietę do swojego stanu zdrowia. Dieta od Pani Marty jest bardzo smaczna, kolorowa i zróżnicowana. Ja dzięki temu, że postanowiłam wprowadzić zmiany w odżywianiu zyskałam przede wszystkim lepsze wyniki (niedoczynność tarczycy) i samopoczucie oraz pozbyłam się kilku dodatkowych centymetrów i kilogramów - o czym wcześniej mogłam tylko pomarzyć. Jeśli traficie pod opiekę Pani Marty to na pewno nie pożałujecie :)

Marta Pawlak

dziękuję Pani Karolino :)


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo sympatyczny dietetyk z pasją do tego co robi, profesjonalnie podchodzący do pacjenta. Potrafi zarazić swoją pasją i przekonać do w pełni zdrowego odżywiania się. Pani Marta dobiera składniki codziennej diety na podstawie niedoborów, które potwierdzone są wcześniej wykonanymi przez pacjenta badaniami. Dieta którą indywidualnie dobiera, jest tak skonstruowana, że nie poczułam się jakbym była na diecie. Wszystkie potrawy są sprawdzone, pysznie, mądrze dobrane i proste do przyrządzenia. Serdecznie Polecam :)


Użytkownik zweryfikowany

Przez przypadek trafiłem na portal dietomat.pl a że mój obecny wygląd przypomina nadmuchaną wielką piłkę plażową postanowiłem z ciekawości wykupić oferowaną na portalu dietę. Ku mojemu zaskoczeniu niemal natychmiast otrzymałem zapytanie o mój stan zdrowia i wyniki badań laboratoryjnych. I tu rozpoczęła się przygoda z Panią dietetyk Martą Pawlak. Zostałem tak pozytywnie zaskoczony profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do mojej osoby Pani Marty że postanowiłem rzetelnie stosować się do zaleceń i diety. To wyjątkowa osoba która z pasją podchodzi do pacjenta , zawsze pyta o samopoczucie, o preferencje, otwarta na sugestie i potrafi trafnie postawić diagnozę i zaradzić odpowiednią dietą. Na bieżąco uświadamia o zagrożeniach zdrowotnych, poleca publikacje na ten temat a to powoduje u pacjenta poszerzenia wiedzy i poważne traktowanie własnego zdrowia. Profesjonalnie zaplanowana dieta spowodowała u mnie doskonałe samopoczucie, energię a co najważniejsze to to że pomału zaczynam upodobniać się do gatunku ludzkiego. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Martę jako profesjonalnego dietetyka z pasją. Pani Marto bardzo dziękuję, natura podpowiada mi aby Panią nie polecać z czystej zazdrości......ale cóż następne nieślubne dzieci hipopotamów czekają.


J
Użytkownik zweryfikowany

Polecam porady Pani Marty w zakresie dietetyki.Jest osobą kompetentną, zaangażowaną i bardzo miłą.Nasze kontakty internetowe były bez zarzutu, pani Marta codziennie interesowała się moim samopoczuciem i stanem zdrowia,Była otwarta na moje sugestie.Goraco polecam usługi.


M
Użytkownik zweryfikowany

Panią Martę poznałam przez stronę dietomat.pl jest Ona bardzo sympatyczna oraz otwarta pozostając dobrym specjalistą – podchodzi indywidualnie do pacjenta - dieta jest dostosowana do moich potrzeb, dolegliwości oraz mojego lenistwa :) – co było dla mnie bardzo ważne. Na "dzień dobry" Pani Marta poprosiła o zrobienie podstawowych badań laboratoryjnych- co jest oznaką poważnego traktowania pacjenta. Potrawy są bardzo smaczne, szybkie w przyrządzaniu, a niektóre połączenia produktów, potrafią zaskoczyć pozytywnie. Produkty wykorzystane w diecie są dostępne bez problemu w każdym sklepie, dodatkowo są zużywane w przeciągu około 2-3 dni czyli nic się nie marnuje. Dieta u Pani Marty jest zróżnicowana i zbilansowana,a co najważniejsze nie droga. Polecam serdecznie osobom, które chcą zdrowo zgubić kilogramy i czuć się świetnie każdego dnia! Ja kilogramy gubię jeżeli też chcesz zmienić siebie i swoje nawyki zgłoś się do Pani Marty.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dzień dobry,
  Ostatnio robiłam badanie pod kątem nietolerancji pokarmowej, dokładniej mówiąc chodzi o gluten. Badane miałam p/p endomysium IgG i IgA - wynik wyszedł ujemny. Chciałabym zapytać czy to znaczy ze nie mam tylko celiakii jako choroby autoimmunologicznej czy również nietolerancji pokarmowej? A jesli nie, to jakie badanie wykonać pod kątem nietolerancji glutenu? (Panel pokarmowy na alergie miałam również robiony - wynik ujemny).
  Pozdrawiam

  Nietolerancje pokarmowe to nie to samo, co alergie pokarmowe. Istnieją jeszcze przeciwciała klasy IgG przeciwko antygenom pokarmowych, których są aż 4 podklasy. Stąd Pani wynik wcale nie musi oznaczać braku nietolerancji na gluten (mamy też coś takiego, jak nietolerancja pokarmowa opóźniona właśnie klasy IgG). Jeśli ma Pani podejrzenia, co do nietolerancji to warto zrobić właśnie panel badań na nietolerancje pokarmowe, który oferują specjalne jednostki medyczne, także w Poznaniu.

  Marta Pawlak

 • Od dwóch lat bezskutecznie próbuje się pozbyć grudek na całej twarzy. Odwiedziłam wielu dermatologów, od jednego z nich otrzymałam skierowanie do szpitala na oddział endokrynologii, gdzie stwierdzono niedoczynność tarczycy i zapisano leki. TSH po 6 miesiącach wykazało nadczynność, leki odstawiłam a aktualnie wynik wychodzi normowy. Grudki nie zniknęły, nie podziałały żadne kosztowne, skrupulatnie dobierane przez dermatologów maści, które ze względu na różnorodny skład i bezskuteczne leczenie wpłynęły tylko i wyłącznie na wrażliwość skory, teraz zastosowanie jakiekolwiek maści oraz płynu parzy skore. Oczyszczanie mechaniczne daje oczekiwany efekt, ale który utrzymuje się tylko przez około dwa tygodnie. Zmieniłam nawyki żywieniowe, kosmetyki na naturalne i łagodne dla skory. Niestety nadal nie ma poprawy. Nie wiem gdzie szukać przyczyny. Dodam jeszcze, ze pogorszenie stanu cery przyspieszyło przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych, które po miesiącu stosowania wywołały zator oka, a od tamtego zdarzenia lekarze zabronili mi stosowanie wszelkich metod antykoncepcji i leków hormonalnych. Gdzie szukać problemu? Jakie badania wykonać? Gdzie zgłosić się z tym przypadkiem, gdyż chce pozbyć się problemu od wewnątrz?

  Dzień dobry, zapraszam do siebie, przeprowadzimy szczegółowy wywiad żywieniowo-medyczny i ustalimy plan działania. Na pewno wymagać będzie to pracy i cierpliwości, ale ze wszystkim można sobie poradzić. Porozmawiamy też o emocjach, stresie i tym wszystkim, co otacza Panią dookoła. Oczywiście o żywieniu.

  Marta Pawlak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dyplomowany dietetyk, technolog żywności i trener osobisty. Kocha odkrywać nowe smaki, nie tylko kulinarne. Pasjonatka zdrowego jedzenia i sportu. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • otyłość
 • choroby tarczycy
 • choroby układu pokarmowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Publikacje i artykuły

Artykuły (2)

Powiązane wyszukiwania