O nas

FLOSMED to dynamicznie rozwijająca się nowoczesna Klinika, która jest wynikiem wieloletniego doświadczenia na Polskim rynku medycznym. Chcemy Pacjentom dać to czego nauczyliśmy się przez lata pracy lekarskiej. Nasza oferta dotyczy wielu dziedzin medycyny, a świadczone przez nas usługi opierają się na nowoczesnych, światowych standardach. Nasi lekarze, to wybitni specjaliści, którzy każdą osobę traktują indywidualnie i podchodzą z największą troską do wszelkich problemów. Obszar działalności naszej kliniki jest bardzo szeroki, a poszczególne dziedziny medycyny mają okazję współdziałać ze sobą pozwalając na kompleksową pomoc. Cały czas chcemy rozwijać się i poszerzać naszą ofertę usług medycznych, już teraz oferujemy badania oraz konsultacje z zakresu : alergologii, laryngologii, endokrynologii, hematologii, urologii,kardiologii, diabetologii, dermatologii i wenerologii, chirurgii ręki, pediatrii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, ginekologii, neurologii, radiologii, ortopedii, onkologii, fizjoterapii, osteopatii,chirurgii ogólnej, flebologii, nefrologii i transplantologii. Na miejscu posiadamy punkt pobrań krwi gdzie można wykonać wszystkie badania laboratoryjne dostępne obecnie na rynku oraz testy diagnostyczne w kierunku COVID-19.

Dlaczego warto wybrać naszą klinikę?
Nasz zespół składa się z wybitnych specjalistów, którzy są liderami w swoich dziedzinach medycyny, a podejście multidyscyplinarne w naszej Klinice gwarantuje pacjentom szybką diagnozę i spersonalizowaną opiekę medyczną.  Satysfakcja, obsługa Pacjentów oraz poszanowanie ich prywatności są dla nas najwyższym priorytetem od momentu pierwszego spotkania. Zadowolenie i uśmiech naszych Pacjentów to dla nas najcenniejsza nagroda. Kontakt z naszą Kliniką odbywa się na wielu kanałach od tradycyjnego telefonu czy e-maila przez wszelkie formy kontaktu online – dając pacjentom uzyskanie odpowiedzi na pytania niemal natychmiast w każdy dzień tygodnia. Tak według nas powinna wyglądać opieka medyczna w nowoczesnej placówce. Profesjonalnie zorganizowana rejestracja medyczna w Flosmed wspiera pacjenta na każdym kroku, ułatwiając i pomagając przejść bezstresowo cały proces diagnostyczno-leczniczy. W Klinice posiadamy nowoczesny sprzęt medyczny zgodny ze światowymi standardami.
Słuchamy sugestii naszych Pacjentów i dążymy do tego, by ich dotychczasowe wyobrażenia o opiece medycznej stały się naszą codziennością. Większość badań i konsultacji odbywa się bez oczekiwania w długich kolejkach. Zależy nam, aby nasi pacjenci otrzymali pomoc w momencie, kiedy najbardziej jej potrzebują a każdego dnia najważniejsza jest dla nas jakość usług, obsługi pacjenta oraz praca na najlepszym sprzęcie i produktach medycznych.

Flosmed Sp. z o.o. będący Administratorem danych osobowych dbając o Państwa prawa, zachęcamy do zapoznania się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI umieszczoną na stronie www.flosmed.pl
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Sprzęt
 • USG
 • Echokardiograf
 • Elektrokardiograf
 • KTG
 • Dermatoskopia
 • Cystoskopia
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Polski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4790)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Kwiatek konsultacja laryngologiczna

  Wizyta ekspresowa ale diagnoza postawione i leki dobrane. Mam nadzieję że skutecznie. Poza tym przyjemna atmosfera.

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Jakub Potoczny USG piersi

  Byłam na USG piersi, gabinet super przyjazny jak i sam lekarz. Pan Jakub jest bardzo skrupulatny i dokładny w tym co robi. Cała wizyta przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze. Wszystko zostało podczas badania jak i po nim dokładnie omówione i wyjaśnione. Jeszcze nigdy na badaniach USG nie rozmawiałam tak dużo z lekarzem. Zawsze byłam spławiana i nie wiedziałam co dalej. Pan Jakub wypisał po wizycie obszerny opis i wyznaczył ścieżkę leczenia. Nie pospieszał i dopytywał czy jest wszytko dla mnie jasne. Okazało sie ze mam kilka rzeczy do obserwacji ale jak ja zawsze jestem panikarą to tym razem wyszłam z gabinetu spokojna. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam :)

  Polecam!

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Marcel Maciejewski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Bardzo konkretne wyjaśnienie dolegliwości i skuteczna pomoc.

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Anna Roztocka-Kuc konsultacja położnicza + USG

  Świetna opieka nade mną i moją pierwszą ciążą. Zlecane dodatkowe badania jeśli pani doktor widzi taką potrzebę. Bardzo dobre podejście do pacjentki :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Jan Nowak konsultacja chirurgiczna (pierwsza wizyta)

  Przesypmatyczny lekarz. Bardzo nas uspokoił i wyjaśnił wszytko dokładnie

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Ewa Jaguszewska (Szłyk) konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia LBC

  Dobry lekarz , oczytałam wszystkie odpowiedzi na pytania

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Kujawska-Łuczak konsultacja diabetologiczna

  Pierwsza wizyta. Wrażenia b. dobre. Zauważalny wysoki profesjonalizm

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Katarzyna Sochacka konsultacja internistyczna (kolejna wizyta)

  Bardzo polecam Panią Katarzynę, wysłuchała cierpliwie wszystko co miałem do powiedzenia po czym fachowo dobrała leczenie i szczegółowo opisała mi jak przyjmować leki.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Paweł Pietkiewicz konsultacja dermatologiczna

  Zabieg dermatoskopii był przeprowadzony bardzo dokładnie, nie bagatelizując żadnej zmiany.

  L
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Jan Nowak konsultacja urologiczna (kolejna wizyta)

  Bardzo dobre podejście do dziecka. Wszystko dokładnie wyjaśnione. Szczegółowe badanie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt