dr n. med.

Krystyna Kizler-Sobczyk

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
232 odwiedziny w ciągu 30 dni

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Wieloletni pracownik Kliniki Otolaryngologii Akademii Medycznej Wydziału Stomatologii w Szpitalu Czerniakowskim przy ul. Stępińskiej w Warszawie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do doktor Kizler-Sobczyk trafiłam po urazie ucha. Dzięki terapii krwiak szybko się zagoił i już po paru dniach mój słuch w prawym uchu wrócił do normy. Pani doktor jest życzliwą i pogodną osobą, wykonuje dokładny wywiad i podaje jasne zalecenia. Polecam tego lekarza.

 • A
  Lokalizacja: Mille Medica Centrum LaryngologiiUsługa: konsultacje laryngologiczne + płukanie uszu

  Cel wizyty był jasno określony - zatkało w uchu. Pani doktor mimo to zbadała mnie laryngologicznie szczegółowo - nos, gardło, uszy. Płukanie nie było łatwe, bo woskowiny było bardzo dużo i Pani doktor musiała użyć strzykawki, haczyka i "odkurzacza". Wszystko bardzo sprawnie, mimo że mam dość niski próg bólu, to nie okazywała zniecierpliwienia. Świetny kontakt z pacjentem! Zdecydowanie polecam!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

  Pani Doktor ma świetny kontakt z pacjentem, pożartowała z moim synem, który mi towarzyszył. Pomogła mi natychmiast, sprawnie płucząc ucho, przynosząc mi natychmiastową ulgę. Poinstruowała mnie jak dbać o uszy całej rodziny, widać, że to wspaniały lekarz. Uśmiechnięta, zaangażowana (pomimo, że zgłosiłam tylko problem z uchem, wykonała "cały przegląd"). Pani Doktor - bardzo dziękuje a innym pacjentom bardzo polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Sport i Rehabilitacja

  Pani doktor wydaje się być kompetentną osobą, ale czułem się potraktowany bardzo przedmiotowo. Nie czułem się słuchany, a doktor zwracała się do mnie w trzeciej osobie: "pokaże uszy", "pokaże nos". Przy takim wyborze jaki jest w Warszawie, polecam poszukać kogoś innego, bo standardem wizyta przypominała bardziej tę przez NFZ niż prywatną.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna, ma bardzo dobre podejście do dzieci, wszystko dokładnie tłumaczy i sprawia wrażenie bardzo rzeczowej. Trafiliśmy do niej z polecenia i nie żałujemy.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super lekarz!!!! Wie co może dolegać pacjentowi po paru słowach wizyty. Oby takich jak Pani doktor było jak najwięcej!!!!!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam panią doktor, dokładny wywiad, nie rzuca diagnozami, tylko na spokojnie zbiera informacje o pacjencie i zleca potrzebne badania.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretna i rzeczowa laryngolog. Potrafi rozmawiać z pacjentem, nawet nietypowym (który nie lubi środków przeciwbólowych czy antybiotyków). Uważnie stawia diagnozę i ją objaśnia. Omawia dalsze postępowanie i zapisuje wyraźne i jasne instrukcje na karteczce (i da się to odczytać!), potem wypisuje receptę. Sympatyczna osoba, sprawia wrażenie, że dobro pacjenta naprawdę leży jej na sercu.

 • M

  Bardzo ludzkie podejście do pacjenta. Pani dr naświetliła wszystkie za i przeciw odnośnie zabiegu, nic nie koloryzowała. Zabieg udany, jestem zdecydowanie zadowolony z leczenia. Nie mogłem trafić lepiej.

 • M

  Miły i kompetentny lekarz. Zbiera dokładny wywiad, zleca potrzebne badania. Byłam u niej dwukrotnie, mój mąż raz i za każdym razem zalecone przez nią lekarstwa pomagały.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie.
  Wieloletni pracownik Kliniki Otolaryngologii Akademii Medycznej Wydziału Stomatologii w Szpitalu Czerniakowskim przy ul. Stępińskiej w Warszawie na stanowisku starszego asystenta.
  Posiada doświadczenie zarówno w pracy klinicznej jak i ambulatoryjnej w zakresie:
  - diagnostyki i leczenia chorób nosa, zatok, gardła, krtani i uszu u dorosłych i u dzieci
  - diagnostyki i leczenia schorzeń z zakresu audiologii
  - leczenia operacyjnego: operacje nosa, zatok przynosowych, gardła i krtani, septoplastyka, septokonchoplastyka, leczenie chrapania przy użyciu radiochirurgii celon w znieczuleniu miejscowym, adenotomia, tonsillektomia, mikrochirurgia krtani.

  Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia