Przychodnia Lekarska powstała w 1995 roku aby mieszkańcy Piaseczna i okolic mieli dostęp do lekarzy specjalistów z uznanych klinik warszawskich. Ich doświadczenie zawodowe i stosunek do Pacjenta gwara... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie

Szkolna 16

05-500 , Piaseczno , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia Lekarska powstała w 1995 roku aby mieszkańcy Piaseczna i okolic mieli dostęp do lekarzy specjalistów z uznanych klinik warszawskich. Ich doświadczenie zawodowe i stosunek do Pacjenta gwarantują najwyższy poziom świadczeń zdrowotnych.

Przychodnia usytuowana jest w centrum Piaseczna przy ulicy Szkolnej. Na wizytę oczekiwać będą Państwo w przestronnej, przyjaźnie zaprojektowanej poczekalni. W naszej placówce znajdują się trzy gabinety stomatologiczne, dwa alergologiczne, gabinet internistyczny, chirurgiczny, okulistyczny, ortopedyczny, laryngologiczny, ginekologiczny oraz pracownia radiologii stomatologicznej. Dysponujemy także najnowocześniejszym sprzętem stomatologicznym (mikroskop, radiowizjografia), który pozwala na przeprowadzanie skomplikowanych zabiegów takich jak lokalizacja wąskich kanałów, usuwanie złamanych narzędzi z kanałów, pokonywanie niedrożności w kanałach w bardzo precyzyjny sposób.
Jesteśmy jedynym podmiotem uprawnionym do prowadzenia staży podyplomowych lekarzy dentystów w powiecie piaseczyńskim. Wielu uznanych lekarzy dentystów działających na terenie Warszawy i Piaseczna doskonaliło swoje umiejętności zawodowe w naszej Przychodni.


Godziny otwarcia placówki:
Poniedziałek- 07:30 - 20:00
Wtorek - 07:30 - 20:00
Środa - 07:30 - 20:00
Czwartek - 07:30 - 20:00
Piątek - 07:30 - 20:00
Sobota - 07:30 -14:00
Niedziela - Zamknięte

PUNKT POBRAŃ BADAŃ DIAGNOSTYCZNYCH
Poniedziałek – piątek: 07:30 – 11:30
Sobota: 07:30 – 11:30


Informujemy, że Przychodnia Lekarska jest wyposażona w nowoczesną windę dla osób niepełnosprawnych i osób starszych.

Zabiegi

 • Kolposkopia
 • Krioterapia
 • Wycięcie zmian histopatologicznych

Badania

 • Badania cytologiczne
 • Badania Laboratoryjne
 • Echo serca
 • EKG
 • Holter ciśnieniowy - ABPM
 • USG - Ultrasonografia ogóla
 • USG - Doppler
 • USG ginekologiczne
 • USG ortopedyczne
 • USG piersi
 • USG położnicze
 • USG prostaty
 • USG układu moczowego
 • USG jamy brzusznej
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Bartosz Pawłowski Inny

  Dzisiaj Pan Doktor wyrwał mi zęba ósemkę w sposób rewelacyjny. Ząb został usunięty szybko, bezboleśnie i bezstresowo. Zastrzyki znieczulające zostały podane przez Pana Doktora w sposób bezbolesny. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Polecam wszystkim osobom, którzy boją się usuwania zębów, Pana Doktora Bartosza Pawłowskiego, który jest wspaniałym chirurgiem stomatologiem, pod każdym względem.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Babkiewicz-Gorbacka Inny

  Byłam u Pani doktor na wizycie, miałam pytania co dotyczą erozji szyjki macicy którą mam już bardzo długo, nagle Pani doktor powiedziała, że nic nie mam i wszystko jest dobrze, ogląd był szybki i nie delikatny.
  Oprócz tego, po wizycie zostały u mnie nie przyjemne uczucia, Pani doktor była strasznie nie miła w rozmowie ze mną, dla tego postanowiłam wybrać sobie inną klinikę i umówiłam wizytę u innego lekarza i jestem bardzo zadowolona, doktor odrazę potwierdził erozje i pobrał cytologię...


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Wojtas Inny

  Pierwszy raz w życiu trafiłem na lekarza, u którego się czułem jak by mnie badał ojciec. Niesamowicie ciepły człowiek, na spokojnie wszystko dokładnie wyjaśniał i pokazywał. Przyszedłem na echo serca zestresowany a wyszedłem zrelaksowany.


  A
  Lekarz: dr Grzegorz Sobczyk Inny

  Pan Doktor to bardzo konkretny, kompetentny i pełen empatii lekarz. Wyprowadził mnie z trudnego zapalenia zatok w czasie chemioterapii. Widać było, ze ma doświadczenie również z pacjentami onkologicznymi. Serdecznie polecam Pana Doktora!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Ługowska-Zapaśnik

  Naprawdę polecam! Jest to bardzo kompetentna, rzetelna i miła Pani doktor. Zawsze dużo czasu poświęca pacjentowi i co najważniejsze, stawia trafne diagnozy.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Podolak ból zęba

  Zgłosiłem się do Pani Doktor po przerwie noworocznej z okrutnym bólem zęba. Widocznie było po mnie widać że źle wyglądałem ponieważ przyjęła mnie pomiędzy innych zapisanych ludzi. Jestem jej niezmiernie wdzięczny, ponieważ od razu rozwiązała mój problem oraz wykazała się zrozumieniem wobec mnie. NIezwykle życzliwa i cierpliwa Pani Stomatolog. Dziękuję


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Podolak leczenie kanałowe

  Jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor. Gdzie indziej miałam zalecone leczenie kanałowe, które było zagrożone obumarciem i zszarzeniem zęba. Pani Dokotr stwierdziła że nic podobnego nie będzie miało miejsca. Ząb jest wyleczony i idealnie biały ! Będę chodziła z rodziną wyłącznie do Pani doktor.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Naumiuk USG

  Z mojej perspektywy bardzo dobry lekarz. Poświęcił mi dużo czasu i uwagi, jestem wdzięczna ponieważ Pan Doktor z zaangażowaniem wykonuje badania - a dzisiaj ciężko o takiego lekarza!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Ługowska-Zapaśnik badanie internistyczne

  Bardzo miła doktor,poświęciła mi dużo czasu,oraz pomogła w bardzo ciężkiej anginie. Doktor przypisała leki które błyskawicznie zadziałały. Polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Babkiewicz-Gorbacka

  Wizyta u pani doktor spowodowała, że specjalnie założyłam konto na znanym lekarzu, aby móc podzielić się moim odczuciem. Pani doktor jest bardzo nieuprzejma, traktująca z góry, nieprzyjemna, nigdy nie spotkałam się z takim potraktowaniem u żadnego ginekologa. Poza sprawą, z którą przyszłam - poprosiłam, aby zerknęła na wynik mojego progesteronu, który zrobiłam 7 dni przed planowaną miesiączką w celu określenia, czy była owulacja. Pani powiedziała, że po co je w ogóle robiłam, że to bez sensu i odesłała mnie do osoby która mi je zlecała, nie patrząc nawet na wynik. Wyszłam z gabinetu zszokowana i roztrzęsiona takim potraktowaniem. Nie polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania