Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Przychodnia Lekarska powstała w 1995 roku aby mieszkańcy Piaseczna i okolic mieli dostęp do lekarzy specjalistów z uznanych klinik warszawskich. Ich doświadczenie zawodowe i stosunek do Pacjenta gwarantują najwyższy poziom świadczeń zdrowotnych.

Przychodnia usytuowana jest w centrum Piaseczna przy ulicy Szkolnej. Na wizytę oczekiwać będą Państwo w przestronnej, przyjaźnie zaprojektowanej poczekalni. W naszej placówce znajdują się trzy gabinety stomatologiczne, dwa alergologiczne, gabinet internistyczny, chirurgiczny, okulistyczny, ortopedyczny, laryngologiczny, ginekologiczny oraz pracownia radiologii stomatologicznej. Dysponujemy także najnowocześniejszym sprzętem stomatologicznym (mikroskop, radiowizjografia), który pozwala na przeprowadzanie skomplikowanych zabiegów takich jak lokalizacja wąskich kanałów, usuwanie złamanych narzędzi z kanałów, pokonywanie niedrożności w kanałach w bardzo precyzyjny sposób.
Jesteśmy jedynym podmiotem uprawnionym do prowadzenia staży podyplomowych lekarzy dentystów w powiecie piaseczyńskim. Wielu uznanych lekarzy dentystów działających na terenie Warszawy i Piaseczna doskonaliło swoje umiejętności zawodowe w naszej Przychodni.


Godziny otwarcia placówki:
Poniedziałek-08:00 - 20:00
Wtorek -08:00 - 20:00
Środa -08:00 - 20:00
Czwartek -08:00 - 20:00
Piątek -08:00 - 20:00
Sobota -08:00 -14:00
Niedziela - Zamknięte

PUNKT POBRAŃ BADAŃ DIAGNOSTYCZNYCH
Poniedziałek – piątek: 07:30 – 11:30
Sobota: 07:30 – 11:30


Informujemy, że Przychodnia Lekarska jest wyposażona w nowoczesną windę dla osób niepełnosprawnych i osób starszych.
Dowiedz się więcej

Adres

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16, 05-500 Piaseczno
Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (20)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Zugaj Inny

  Fantastyczna atmosfera jaka panuje w gabinecie pomogła mi przestać stresować się badaniem usg. Pani Doktor ma niesamowite podejście do pacjenta. Przeprowadziła badanie bardzo dokładnie i szczegółowo. Tak samo dokładnie i szczegółowo wyjaśniła co się dzieje z każdym narządem i powiedziała co robić dalej i do jakiego lekarza się skierować. Dostałam również mnóstwo ważnych rad, za które jestem bardzo wdzięczna. Na pewno wrócę do Pani Doktor gdy nadejdzie taka potrzeba. Polecam z całego serca!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Babkiewicz-Gorbacka konsultacja ginekologiczna

  Byłam u Pani dr jeden jedyny raz i ostatni. Byłam potwierdzić ciąże. Pani doktor była niemiła, po kilku prośbach zrobiła USG (wizyta prywatna). Nie udzielała odpowiedzi na pytania, nie zleciła badań. Przez brak zleconych badań z opóźnieniem zaczęłam brać leki potrzebne do prawidłowego rozwoju dziecka i mojego zdrowia. Nie polecam.

  W
  Profil zweryfikowany
  dr Grzegorz Sobczyk konsultacja laryngologiczna

  Przyszłam zbadać ucho a po czasie padło pytanie o to czy jestem zaszczepiona. Odpowiedziałam, ze nie. Pan doktor zaczął się mnie dopytywać dlaczego, odpowiedziałam, ale nie chcialam dyskutować na ten temat bo uważam ze to nie ma sensu. Jednak pan doktor był bardzo ciekawski i
  zauważyłam ze bardzo go zabolał ten fakt, ze nie jestem zaszczepiona. Jestem w szoku, bo nawet w szpitalu nie miałam żadnego wywiadu covidowego a co dopiero prywatnie. Na koniec kiedy zapytałam czy czyszczenie uszu patyczkami higienicznymi jest bezpieczne, bo słyszy sie różne rzeczy na ten temat- nie dostałam jasnej odpowiedzi. W zamian za to zaczął mi przytaczać jakieś przykłady żebym chyba poczuła sie nie doinformowana. Wstyd!! Brak słów i tylko strata pieniędzy. Polecam szukać innego lekarza.

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Bartosz Pawłowski Inny

  Dzisiaj Pan Doktor wyrwał mi zęba ósemkę w sposób rewelacyjny. Ząb został usunięty szybko, bezboleśnie i bezstresowo. Zastrzyki znieczulające zostały podane przez Pana Doktora w sposób bezbolesny. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Polecam wszystkim osobom, którzy boją się usuwania zębów, Pana Doktora Bartosza Pawłowskiego, który jest wspaniałym chirurgiem stomatologiem, pod każdym względem.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Babkiewicz-Gorbacka Inny

  Byłam u Pani doktor na wizycie, miałam pytania co dotyczą erozji szyjki macicy którą mam już bardzo długo, nagle Pani doktor powiedziała, że nic nie mam i wszystko jest dobrze, ogląd był szybki i nie delikatny.
  Oprócz tego, po wizycie zostały u mnie nie przyjemne uczucia, Pani doktor była strasznie nie miła w rozmowie ze mną, dla tego postanowiłam wybrać sobie inną klinikę i umówiłam wizytę u innego lekarza i jestem bardzo zadowolona, doktor odrazę potwierdził erozje i pobrał cytologię...

  J
  Profil zweryfikowany
  Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie Inny

  Pierwszy raz w życiu trafiłem na lekarza, u którego się czułem jak by mnie badał ojciec. Niesamowicie ciepły człowiek, na spokojnie wszystko dokładnie wyjaśniał i pokazywał. Przyszedłem na echo serca zestresowany a wyszedłem zrelaksowany.

  A
  dr Grzegorz Sobczyk Inny

  Pan Doktor to bardzo konkretny, kompetentny i pełen empatii lekarz. Wyprowadził mnie z trudnego zapalenia zatok w czasie chemioterapii. Widać było, ze ma doświadczenie również z pacjentami onkologicznymi. Serdecznie polecam Pana Doktora!

  E
  Profil zweryfikowany
  Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie

  Naprawdę polecam! Jest to bardzo kompetentna, rzetelna i miła Pani doktor. Zawsze dużo czasu poświęca pacjentowi i co najważniejsze, stawia trafne diagnozy.

  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Podolak ból zęba

  Zgłosiłem się do Pani Doktor po przerwie noworocznej z okrutnym bólem zęba. Widocznie było po mnie widać że źle wyglądałem ponieważ przyjęła mnie pomiędzy innych zapisanych ludzi. Jestem jej niezmiernie wdzięczny, ponieważ od razu rozwiązała mój problem oraz wykazała się zrozumieniem wobec mnie. NIezwykle życzliwa i cierpliwa Pani Stomatolog. Dziękuję

  A
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Podolak leczenie kanałowe

  Jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor. Gdzie indziej miałam zalecone leczenie kanałowe, które było zagrożone obumarciem i zszarzeniem zęba. Pani Dokotr stwierdziła że nic podobnego nie będzie miało miejsca. Ząb jest wyleczony i idealnie biały ! Będę chodziła z rodziną wyłącznie do Pani doktor.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania