Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od 30 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.
Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Grupa LUX MED może poszczycić się mianem lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad 1 700 000 Pacjentów, którzy mogą korzystać z naszych usług w przeszło 1700 nowocześnie wyposażonych placówkach (blisko 200 własnych oraz około 1600 współpracujących zlokalizowanych na terenie całego kraju). Do dyspozycji Pacjentów pozostaje blisko 5000 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • USG
 • EKG

Języki

 • Polski
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1
Bobrowiecka 1, 00-728 Warszawa
Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1 logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (303)

Ogólna ocena

  Z
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski USG piersi

  Podczas badania USG piersi Pan doktor podpowiedział mi kilka możliwości związanych z badaniami i dalszym leczeniem, wykazał się dużą troską i dokładnie zbadał. Wszystko poszło sprawnie i w miłej atmosferze. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Konkret.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Pałka konsultacja internistyczna

  Jestem zadowolony z profesjonalnego podejście do mojego problemu oraz skutecznej pomocy.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Alicja Wójcik konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)

  Zanim trafiłam do Pani Alicji, miałam nasilające się problemy z kolanami, które wynikały z przeciążenia ich, np. grą w tenisa. Ból nasilał się do takiego stopnia, że czasem nie mogłam stać na nogach, a co dopiero chodzić. Aktualnie, od zakończenia mojej fizjoterapii minęło 1,5 roku. Przez ten czas kompletnie zapomniałam, jaki ból mi wtedy towarzyszył. Pani Alicji zawdzięczam ponowną możliwość uczestnictwa w tenisie, za co jestem bardzo wdzięczna, oraz nadzieję, której mi wtedy brakowało. Na samą rehabilitację uczęszczałam około 4 miesięcy, co naprawdę dużo mi dało. Bardzo Pani dziękuję też za empatię oraz motywację, abym się nie poddała.

  mgr Alicja Wójcik

  Bardzo się cieszę i dziękuję za uznanie. Nie ma chyba większego sukcesu dla fizjoterapeuty, jak powrót pacjenta do ulubionych aktywności fizycznych :)

  H
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski USG ginekologiczne transvaginalne

  U lekarza byłam na USG piersi i USG trans waginalne. Lekarz zainteresowany pacjentem. Podczas USG skomentował niektóre punkty. Sprawia wrażenie dobrego i doświadczonego specjalisty.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski USG piersi

  Polecam Pana doktora. Byłam na kontrolnym USG piersi. Mimo mojego spóźnienia spowodowanego perypetiami w punkcie pobrań zostałam przyjęta bez zbędnych komentarzy i bezproblemowo. Pan doktor jest bardzo uprzejmy, badanie zostało wykonane sprawnie. Jezeli będę miała taką możliwość wrócę na kolejną kontrolę.

  B
  Profil zweryfikowany
  mgr Agnieszka Guz konsultacja fizjoterapeutyczna

  Niechcący pogorszyła mój stan, nie zdając sobie z tego sprawy.

  Ł
  Profil zweryfikowany
  lek. Marta Plebanek konsultacja internistyczna

  Nie widzę w tej Pani chęci rozwiązania i poszukania problemu, przykrywanie problemu wielkimi ilościami leków zwalczających podstawowy niedobór zamiast chęć poszukania ich przyczyny. Na wizycie Pani mówi co innego a na konsultacji przez wiadomość w LuxMed temat jest totalnie zlewany. Nie polecam, szkoda czasu.

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski USG piersi

  Byłam u doktora na USG kontrolnym. Doktor rzeczywiście zwraca się do pacjenta w trybie bezosobowym "proszę wstać" "proszę się położyć" ale jak dla mnie to na plus, tym bardziej przyjmując pacjentki na USG jak dla mnie daje to poczucie profesjonalizmu. Samo badanie było szybkie, takie jak powinno zająć badanie kontrolne bez żadnych niepokojących objawów. Doktor konkretny ale i można chwilę porozmawiać i nawet zażartować. Wbrew nie niskim ocena bardzo dobrze oceniam Pana Doktora za jego profesjonalizm i jak dla mnie sympatyczna atmosferę.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Aleksandra Malewska konsultacja dermatologiczna

  Byłam pierwszy raz. Bardzo pozytywne odczucie. Co do skuteczności leczenia będę mogła wypowiedzieć się za jakiś czas.

  dr n. med. Aleksandra Malewska

  Serdecznie dziękuję i zapraszam na dalsze wizyty.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Lekan konsultacja internistyczna

  Zaangażowany i holistycznie podchodzący do pacjenta. Świetny lekarz.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania