Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

Bobrowiecka 1

00-728 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Danuta Matukiewicz

  Logopeda, mgr

  • A

   Byłam u Pani doktor z 4 letnią córką. Jak na pierwszy raz to polecam. Pani doktor wszystko wytłumaczyła zrobiła dokładny wywiad a później została z córką sama żeby sprawdzić jej mowę i ponownie opisała wszystko. Nie wiem czy jest skuteczna ale na pewno sympatyczna i ma dobre podejście do dziecka.


 • Małgorzata Wierzbowska

  Reumatolog, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Doktor Wierzbowska leczy mnie od dziecka, kiedys w szpitalu, dzis niestety nie ma takiej możliwości, ponieważ jest reumatologiem dziecięcym w szpitalu przy ul. Spartańskiej, lecz mimo opieki ze strony szpitala, dalej umawiam się na wizyty do Dr Wierzbowskiej. Jest bardzo dobrym specjalistą, ma ogromną wiedzę i w doskonały sposób umie ją wykorzystać i przekazać.
   Bardzo polecam, rzadko zdarza się tak dobry lekarz.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Świetny lekarz! Polecam w 100% Dzięki Pani Doktor wiem jak powinnam się leczyć....no i w końcu mam nadzieję na lepsze jutro:-) Pozdrawiam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Krzysztof Król

  Ortopeda, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: skręcone kolano na nartach

   Bardzo przyjemny i kontaktowy lekarz. Dokładnie zbadał, wytłumaczył, przepisał leki, zwolnienie i potrzebne badania. Bardzo polecam.


 • Anna Winnicka-Kubów

  Ginekolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Sport i RehabilitacjaUsługa: pierwsza wizyta ciążowa

   Przesympatyczna Pani Doktor.
   Uspokoiła, wszystko wyjaśniła i powiedziała co dalej. Odpowiedziała na wszystkie pytania, a samo badanie było bardzo delikatne. Polecam

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Sport i RehabilitacjaUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Bardzo kompetentny lekarz. Pani doktor odpowiadała na wszystkie pytania, atmosfera na wizycie była miła. Zbadała kompleksowo, postawiła diagnozę, przepisała leki i zleciła badania. Serdecznie dziękuję i polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Marianna Olędzka

  Fizjoterapeuta, mgr

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

   Miło mi wystawić pierwszą, jak najbardziej pozytywną ocenę. Pani Marianna jest prawdziwym fachowcem, posiada dużą wiedzę, umiejętności i doświadczenie, co nie tylko słychać w rozmowie, ale co przede wszystkim odczuwa nasze ciało po tak profesjonalnie wykonanym zabiegu kinezyterapii. Widać efekty, ruchomość barku powoli się zwiększa, ból maleje. To fizjoterapeuta, któremu można całkowicie zaufać, a przy tym bardzo sympatyczna osoba, stwarzająca przyjazną, luźną atmosferę w trakcie zabiegu.


 • Maroun Joseph Chahwan

  Neurolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1Usługa: konsultacja neurologiczna

   Znakomity specjalista o ogromnej wiedzy, niespotykane podejście do pacjenta. Wnikliwe badanie neurologiczne, szukanie źródła choroby, poza leczeniem objawów. Dogłębnie odpowiada na wszystkie pytania, nie śpieszy się. Bardzo miły i serdeczny człowiek.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8Usługa: dyskopatia wielopoziomowa kregoslupa szyjnego

   Zglosilam się do dr Chahwana z banalną dolegliwoscią dłoni - brak czucia i drętwienie palców. Doktor przeprowadzil bardzo dokladny wywiad i stwierdzil, ze problemem są zwyrodnienia w kregoslupie szyjnym, co potwierdził rezonans kręgosłupa szyjnego (dyskopatia wielopoziomowa). Udzielil mi wyczerpujących wyjaśnień co do metod leczenia i skierował na zabieg.
   Jest bardzo rzetelnym i dokładnym lekarzem, nie żałuje czasu na rozmowę z pacjentem i nie okazuje zniecierpliwienia. Okazuje pecjentowi szacunek i sympatię, pacjent jest dla dr Chahwana ważny.
   Jest przy tym bardzo miłym i ciepłym człowiekiem.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Katarzyna Krzysztoszek

  Fizjoterapeuta, mgr

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1Usługa: wady postawy, konflikt udowo-panewkowy

   Polecam bardzo panią Kasię! Własnym uporem w szukaniu źródeł bólu w moim przypadku skorygowała mi wadę postawy i już mnie nie boli! A nie byłam łatwym przypadkiem. Słucha pacjenta i drąży, aż znajdzie.
   Wśród fizjoterapeutów w Luxmed ma opinię, że jest najbardziej delikatna dla pacjentów, ale zaręczam - kiedy trzeba, to potrafi zaboleć! Super osoba. Będę wracać, jeśli zajdzie konieczność.


 • Małgorzata Perończyk-Nowosielska

  Okulista, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

   Bardzo sympatyczna i troskliwa Pani doktor. Na spokojniej wszystko tłumaczy, nie podchodzi lekceważąco do pacjenta, tak, jak to się zdarza niektórym lekarzom.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1Usługa: badania profilaktyczne

   Było to badanie profilaktyczne i Pani Małgorzata była bardzo miła, uprzejma, kompetentna, badanie wykonała dokładnie i bez pośpiechu.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Magdalena Renata Pikor

  Okulista, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor bardzo miła, sympatyczna, z uwagą wysłuchała moje objawy. Bardzo dobrze przeprowadziła badanie oka. Wykrył wadę, której nie widzieli inni lekarze. Jestem bardzo wdzięczna i polecam w 100 proc.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA PUŁAWSKA

   Wizyta dotyczyła córki, która ma problemy ze wzrokiem. W trakcie wizyty potwierdzono wadę wzroku oraz wskazanie do okularów. Niestety z nieznanych mi powodów Pani doktor nie wypisała recepty i kazała znowu umówić się na wizytę aby tę receptę dostać. Chcę zaznaczyć, że w trakcie obecnej wizyty wykonano wszelkie badania pozwalające na dokładne przepisanie okularów. Wszelkie wskaźniki zostały wyznaczone.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Alicja Szeptycka-Adamus

  Laryngolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   W dniu dzisiejszej trafiłam przypadkowo do Pani doktor w związku z bardzo silnym zapaleniem zatok szczękowych. Niestety nie reagowałam na wcześniej przepisane leczenie, Pani doktor więc postanowiła zmienić antybiotyk na inny... niby logiczne ale.. dokładnie na ten sam pod inną nazwą handlową (zamiennik leku który nie działał -dokładnie ten sam skład).
   Dodatkowo na dojazd do Pani doktor miałam pół godziny ( jedyny wolny termin jaki udało mi się dostać- awaryjna sytuacja, straszny ból). Spóźniłam się kilka minut ale na moje miejsce weszła pacjentka która była po mnie i udało się na jej szczęście być 20 min przed czasem. Pani doktor więc absolutnie w żaden sposób nie odczuła mojego spóźnienia a mimo tego dostałam reprymendę mimo tłumaczeń z czego to wynika i jak poważny jest mój stan. Empatia zero. Wizyta w żadnym zakresie nie okazała się być pomocna, wręcz przeciwnie. Absolutnie nie polecam Pani doktor.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1Usługa: zatkane ucho

   Właśnie wyszłam z wizyty u Pani Doktor i jestem pod wrażeniem. Pani doktor bardzo kompetentna, wszystko uważnie obejrzała, zarówno wyniki badań jak i uszy oraz nos. Prowadzila badanie delikatnie i szczegółowo opisywała, co robi i dlaczego. Przy tym przemiła osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Szczerze polecam, oby było więcej takich lekarzy!


Powiązane wyszukiwania