Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

Bobrowiecka 1

00-728 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Amara Ahmed konsultacja internistyczna

  Kompetentny, rzeczowy lekarz. Przeprowadza dokladny wywiad, zwraca uwagę na możliwe interakcje leków, nie lekcewazy pytań pacjenta. Jest spokojny i życzliwy.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Joanna Długosińska konsultacja endokrynologiczna

  Jestem pacjentka Pani doktor ponad 10 lat. Zawsze życzliwa i pomocna. Cieszę się, że spotkałam ja na mojej drodze.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Alicja Wójcik konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

  Wspaniała Fizjoterapeutka, zaangażowana i bardzo skuteczna, już pierwsza wizyta przyniosła ulgę, polecam

  mgr Alicja Wójcik

  Bardzo dziękuję i cieszę się, że mogłam pomóc :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Amara Ahmed konsultacja internistyczna

  Jestem bardzo zadowlona ze wszystkich wizyt i leczenia u Pana Doktora. Rzadko można spotkać tak zaagnazowanego lekarza, które podchodzi do choroby kompleksowo i wykazuje sie aż taką empatią. Dzieki zleconym dodatkowym badaniom udało sie odkryć przyczynę mojej choroby, mimo, ze wcześniej kazdy ze skonsultowanych lekarzy przepisywał mi tabletki bez sprawdzonej diagnozy. Pan Dok. Amara podszedł do mojej choroby ze zrozumieniem i troską, prowadząc bardzo szegółowy wywiad i objaśniając równie szczegółowo wyniki badań oraz ewentualne konsekwencje i sposoby leczenia. Bardzo serdecznie polecam konsultacje u tak rzetelnego specjalisty.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Amara Ahmed konsultacja internistyczna

  Bardzo miły i konkretny lekarz. Osłuchał mi płuca i obejrzał gardło, dostałam bezproblemowo zwolnienie oraz listę leków. Bardzo polecam


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Lekan Inny

  Bardzo empatyczny lekarz, ze świetnym podejściem do pacjenta. Życzliwy, zaangażowany i profesjonalny


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Adrian Kryszczyński terapia kręgosłupa


  Pan Adrian to profesjonalista z miłym podejściem do pacjenta. Fachowca z wielkim zaangażowaniem. Rzetelnie zdiagnozował mój problem z kręgosłupem i dzięki temu dziś czuję się o wiele lepiej. Dał mi cenne wskazówki, jak postępować by ból nie wracał. Szczerze polecam!

  mgr Adrian Kryszczyński

  Bardzo mi miło, dziękuję!


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Stec prowadzenie ciąży

  Najlepszy lekarz, którego miałam. Już od 8 lat jest moim lekarzem prowadzącym. Prowadził wszystkie moje ciąże. Polecam bardzo.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Emilia Musiał Inny

  Co do samego przebiegu leczenia nie mam zastrzeżeń- Pani dr poswieca duzo uwagi, o wiele pyta, wizyta jest dluga i intensywna a leczenie przynosi pozytywne skutki.
  Korzystalam z uslug Pani dr w Luxmedzie. Aktualnie jestem w ciazy. Moja wizyta zostala przelozona z nieznanych mi przyczyn a ja nie moge doprosic sie o recepte na leki, ktore stale przyjmuje. Jestem w ciazy i regularne przyjmowanie lekow jest kluczowe dla mojego zdrowia i dziecka. Dodam ze na receptę czekam juz prawie miesiąc! Niestety to sprawiło, ze nie skorzystam wiecej z uslug pani dr.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Lewitt konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

  Niestety nie polecam - konsultacja polegała na pełnej promocji cateringu dietetycznego, produktów sprzedawanych i usług prowadzonych poza Lux Med przez panią Annę (w centrum handlowym Panorama). Wyszłam z gabinetu skonsternowana, dodatkowo pomyślałam sobie, że straciłam czas i pieniądze bo nie dostałam żadnej wskazówki, no może poza tym że powinnam pić dużo wody i że koniecznie powinnam się zgłosić po catering kosztujący 6000 zł u pani Anny. Napisałam reklamację do Lux Medu, która została rozpatrzona pozytywnie, co potwierdza moje wątpliwości.

  dr n. med. Anna Lewitt

  Szanowna Pani — reakcja na temat wizyty, którą odbyła Pani przed wieloma miesiącami pokazuje, że praca dietetyka bywa trudna.
  Moim celem jest przekazanie pacjentowi informacji, które są profesjonalne, także wtedy, gdy pacjent robi błędy i sam sobie szkodzi. Jak widać, nie każdy pacjent ma ochotę słuchać porad. Mam nadzieję, że zapoznała się Pani z opisem konsultacji na portalu pacjenta.
  Jeżeli zastosowała Pani przynajmniej radę dotyczącą zwiększenia picia płynów, to już jest to krok w dobrym kierunku.
  Zarzut dotyczący reklamy mojej firmy jest co najmniej przesadny. Informacje o adresie mojej firmy oraz prowadzonym cateringu znajdują się w portalu ZnanyLekarz w tym samym miejscu, gdzie są zapisy do wszystkich miejsc, w których przyjmuję pacjentów. Nie ukrywam ani strony internetowej, ani cennika.
  Nie jest natomiast moją winą, że wybiera Pani usługę wstępnej konsultacji, a oczekiwania dotyczą opracowania kompleksowego postępowania dietetycznego i jadłospisu i to w ciągu 30 minut. Otrzymała Pani bardzo szczegółowe porady na podstawie wywiadu, który profesjonalnie zebrałam.
  Życzę Pani powodzenia na nowej drodze do zdrowia i spełnienia osobistych planów.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania