O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od 30 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.
Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Grupa LUX MED może poszczycić się mianem lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad 1 700 000 Pacjentów, którzy mogą korzystać z naszych usług w przeszło 1700 nowocześnie wyposażonych placówkach (blisko 200 własnych oraz około 1600 współpracujących zlokalizowanych na terenie całego kraju). Do dyspozycji Pacjentów pozostaje blisko 5000 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG
 • EKG
Języki
 • Polski

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (246)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Alicja Wójcik fizjoterapia

  Pani Alicja to wyjątkowo dobry specjalista w swoim fachu. W krótkim czasie przywróciła mi sprawność szyi i zlikwidowała ból a zalecone ćwiczenia dają efekt po dziś dzień.
  Poza dłońmi które leczą Pani Alicja ma też świetny kontakt z pacjentem i duże poczucie humoru. Zdecydowanie polecam.

  mgr Alicja Wójcik

  Bardzo dziękuję za opinię :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Alicja Wójcik Terapia manualna

  Świetna fizjoterapeutka, uważna, słuchająca pacjenta, zaangażowana. Przy tym skuteczna i zdeterminowana, żeby pomóc jak najefektywniej w jak najszybszym czasie. Dobiera rodzaj terapii i intensywność do aktualnego problemu i stanu pacjenta. Poza tym ludzko empatyczna i pomocna. Staroświecko bym określiła Panią Alicję jak osobę z powołaniem, misją. Wyjątkowa specjalistka w zakresie rehabilitacji i wyjątkowy człowiek.

  mgr Alicja Wójcik

  Serdecznie dziękuję

  Ł
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dominika Koterska-Wilk konsultacja internistyczna

  Dawno już nie spotkałam tak dobrego specjalisty. Bardzo konkretna a zarazem empatyczna lekarka. Wysłuchała wszystkich objawów, dokladnie przebadała, wszystko wyjaśniła i zleciła niezbędne badania kiedy było to niezbędne. Bylam u Pani Doktor już kilka razy na wizycie i za każdym razem jestem zachwycona. Polecam każdemu.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski USG piersi

  Wizyta krótka, może 7-8min łącznie z rozebraniem się i ubraniem. Co najważniejsze, wiem, że prawej piersi jest zmiana i należało ją skontrolować, u doktora nagle zniknęła, mimo że jest wyczuwalna palpacyjnie! Muszę odbyć kolejną wizytę, podczas której ktoś zbada mnie należycie. Gwiazdka za Panią w recepcji.

  N
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski USG płodu

  Masakra!!! Lekarz robił mi pierwsze USG ciąży. Nie zbadał jajników gdzie się okazało że mam dwa torbiele. Powiedział że mam macice dwurozna co się okazało całkowita nieprawda. Puścił bicie serduszka w 7 tyg gdzie nie powinno się tego robić. Porażka.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Alicja Wójcik fizjoterapia

  Najlepsza fizjoterapeutka u jakiej byłam, a także przesympatyczna osoba. Już po pierwszej wizycie bóle zaczęły ustępować. Pani Alicja naprawiła wszystkie moje wieloletnie kontuzje.

  mgr Alicja Wójcik

  Bardzo dziękuję za opinię i cieszę się, że mogłam pomóc :)

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Lewitt konsultacja dietetyczna

  Dr. Lewitt has been so helpful. I have an autoimmune disease with very low kindey function and since being diagnosed over a year ago and yet to find someone who was able to help me with creating a diet. This one provides from Dr Lewitt was not only, tasty, detailed instructions on how to cook it and lots of useful tips on what can swapped out. Preparing food and so much info laid out in a very easy to understand format.

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dominika Koterska-Wilk Konsultacja telefoniczna - Internista

  Bardzo sie ciesze, ze trafilam na Pania Doktor, konsultacja online i bardzo duzo zrozumienia i wsparcia dla pacjenta. Przed wizyta bardzo sie stresowalam, bo wczesniej mialam nieprzyjemne doswiadczenia z innymi lekarzami, ale w tym przypadku same pozytywy.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Terlikowska-Brzósko

  Pani doktor to lekarz z powołania.
  Profesjonalizm, zaangażowanie, chęć pomocy, wiedza i pewność to cechy, które stawiają Panią doktor wśród najlepszych. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i jej wyniku.

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. i n. o zdr. Piotr Sobolewski konsultacja dermatologiczna

  Niezwykle miły, uprzejmy i rzeczowy lekarz. Polecam serdecznie :-)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Bobrowiecka 1, 00-728 Warszawa
Powiązane wyszukiwania