Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

Bobrowiecka 1

00-728 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
152 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krystyna Kizler-Sobczyk konsultacja laryngologiczna

  Pani Doktor prowadzi mnie pod kątem moich problemów z zatokami od około półtorej roku. Za każdym razem jestem oczarowana podejściem do pacjenta, dokładnym wysłuchaniem wszystkich moich spostrzeżeń oraz zadowolona z efektów leczenia. Taki lekarz to prawdziwy skarb! Zdecydowanie rekomenduje.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Emilia Musiał konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor jest naprawdę wybitna. Leczę się u niej już od jakiegoś czasu, zawsze pyta najpierw o samopoczucie, zawsze wysłuchuje dokładnie, odpowiada dokładnie na pytania, słucha i dobiera odpowiednie badania diagnostyczne, nie szczędzi na nich i nie zniechęca tylko cierpliwie pyta o objawy i jeśli uzna za zasadne, zleca badania które sama też proponuje i tłumaczy czego dotyczą i jak działają.
  Pamiętam jak Pani doktor powiedziała że "leczymy pacjenta a nie objawy" i bardzo doceniam to zdanie. Jest przy tym przekochana ponieważ pyta o urlop, co się w życiu dzieje tak żeby porozmawiać również. Zawsze bada i odpowiada na pytania, które mogą wydawać się bezsensowne. Pamięta poprzednie wizyty, a przynajmniej jest się w stanie przygotować tak aby przeczytać dokumentację przed spotkaniem z pacjentem a wszystkie wyniki badań porównuje skrupulatnie. Naprawdę bardzo doceniam Panią doktor za to, jakim jest specjalistą!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Jolanta Jurczyńska Konsultacja telefoniczna - Diabetolog

  Miło, przyjemnie ale co najważniejsze- konkretnie i szczegółowo omówiony plan leczenia, skutki uboczne. Polecam.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kalina Wolszczak konsultacja internistyczna

  Bardzo profesjonalnie i z zaangażowaniem. Pani doktor wysłuchała mnie i zadawała pytania z troska o moje zdrowie. Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski USG piersi

  Bardzo miły lekarz, z fajnym humorem. Odpowiada dokładnie na wszystkie pytania, troszczy się o pacjentkę, pomaga wstawać. W gabinecie jest odpowiedni klimat, przyciemnienie. Po USG dostaje się opis ze zdjęciami. Osobiście bardzo polecam :) Wizyta była krótka ale treściwa.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Urszula Kozłowska konsultacja dermatologiczna

  W 100% polecam wizytę u p Doktor Kozłowskiej. Moje znamiona zostały bardzo dokładnie obejrzane, dostałam również wiele wskazówek odnośnie innych tematów/pytań, które miałam. Super :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kalina Wolszczak konsultacja alergologiczna

  Opis jest jak najbardziej prawdziwy, lekarz na prawdę lubi swoją pracę i to bardzo czuć. Podczas wizyty miałem wrażenie, że jestem na zajęciach z medycyny, a nie na zwykłej wizycie u alergologa, a mój problem został rozwiązany. Jak najbardziej polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Emilia Musiał konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor jest przemila, wyslucha, wytumaczy jest zaangazowana a naprawde stara sie pomuct. Od razu widac ze jej wiedza jest na wysokym pozomnie .Bardzo ale to bardzo polecam pani doktor bo na lepszego endokrynologa ciezko natraficie a wiem bo bylam u kilka... Polecam !


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Jurczyńska konsultacja diabetologiczna

  Polecam Panią Doktor.
  Wizyta przebiegła merytorycznie, sprawnie. Rzetelnie zebrany wywiad i zaproponowane leczenie.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski konsultacja ginekologiczno-endokrynologiczna

  Jedna z gorszych wizyt u lekarza. Lekarz spóźnił się, nawet nie przebrał się w lekarski kitel, kiedy mnie przyjął. Pierwsze pytanie jakie zadał mało przyjemnym tonem "po co ja w ogóle tu przyszłam" brzmiało tak, jakbym mu przeszkadzała. Zamiast zapoznać się z moją historią w systemie, po raz kolejny zadał pytanie po co przyszłam. Dodatkowo nie wiedział, gdzie znaleźć wyniki poprzednich badań, opisy poprzednich wizyt. Drugim pytaniem, które padło było pytanie o miesiączkę, mimo że w karcie jest jasno napisane, że mam spirale i miesiączek nie mam. Gdy odpowiedziałam, mało miło odpowiedział, że taka młoda, to zaraz dzieci powinna mieć, a nie spirali się zachciało. Na wizycie to ja zadawałam pytania, żeby czegokolwiek się dowiedzieć. Kiedy w końcu wypisał receptę, nawet nie powiedział, jak przyjmować leki. W dodatku lekarz kazał mi dosłownie krzyczeć, mimo że siedziałam półtora metra od niego, także słyszał mnie chyba każdy pacjent na korytarzu.
  Podsumowując, bardzo niemiły lekarz, bez umiejętności międzyludzkich, bez profesjonalizmu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania