Mgr

Jacek Bielak verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Pan Jacek jest specjalistą w swoim fachu. Do pracy podchodzi bardzo profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem. Gdy zerwałem więzadła w kolanie byłem pod jego nadzorem, przygotował mnie do operacji a po niej prowadził moją rehabilitacje. Przykładał się do każdego aspektu mojej rekonwalescencji i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to dzięki panu Jackowi udało mi się wrócić do sportu w tak szybkim czasie i z takim przygotowaniem. Polecam każdemu tego fizjoterapeutę , praca z nim jest przyjemna i przede wszystkim skuteczna!

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Magda Trembecka
  Magda Trembecka
  Fizjoterapeuta
  ul. Przedwiośnie 2, Stargard Szczeciński
  Do 2 wizycie super poprawa gdzie kiedyś wydawałam z łóżka rano z bólem teraz ból prawie nie czuje . Lekarz prowadzący… więcej

  Andrzej Tryniszewski
  Andrzej Tryniszewski
  Fizjoterapeuta
  ul. H. Modrzejewskiej 4, Koszalin
  Do gabinetu przyszłam z silnym bolem kręgosłupa,przy wstępnym badaniu nie mogłam wykonać skłonu w przód, po masażu… więcej

  Daria Maćkowiak
  Daria Maćkowiak
  Fizjoterapeuta
  Jana Kazimierza 1/u3, Szczecin
  Zdecydowanie polecam. Pani Darii szybko udało się ustalić co najprawdopodobniej jest przyczyną bólu. Dostałem kilka… więcej

  Marek Kocięcki
  Marek Kocięcki
  Fizjoterapeuta
  Odzieżowa 8, Szczecin
  Zdecydowanie polecam, fizjoterapeuta z ogromną wiedzą i doświadczeniem, znany oczywiście tylko z dobrej strony… więcej

  Tomasz Struzik
  Tomasz Struzik
  Fizjoterapeuta, Terapeuta
  Arkońska 51/3, Szczecin
  Po roku problemów z kolanem udało się natrafić na gabinet Pana Tomasza, gdzie otrzymałem wyczuwalną pomoc. Rzetelne… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jacek Bielak
   ____________

   Fizjoterapeuta, Trener personalny, Trener odnowy biologicznej

   Jestem absolwentem kierunku fizjoterapia I st. Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. J. Śniadeckiego w Gdańsku (specjalizacje: instruktor ćwiczeń siłowych oraz instruktor odnowy biologicznej) oraz II st. Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu

   Doświadczenie w pracy z pacjentami rozpocząłem w jednej z największych w Polsce sieci klubów "Pure Jatomi Fitness" gdzie prowadziłem swoich pacjentów poprzez zastosowanie treningu medycznego, nastawionego na kształtowanie prawidłowej postawy ciała, jego usprawnianie oraz eliminowanie bólu. Dodatkowym aspektem pracy, którą się zajmował było uzyskanie upragnionej sylwetki.

   W oparciu o stale podnoszone kwalifikacje-specjalistyczne kursy z zakresu leczenia dysfunkcji narządu ruchu (terapia manualna stawowa, terapia manualna tkanek miękkich, terapia funkcjonalna) od początku 2013 r pracowałem z pacjentami ortopedycznymi i neurologicznymi w SPZOZ Szpitalu Specjalistycznym MSW w Złocieńcu.

   Pół roku później poszerzyłem doświadczenia zawodowe o współpracę z III ligowym klubem piłki nożnej MKS Drawa Drawsko Pomorskie gdzie przez 4 lata odpowiadałem za przygotowanie motoryczne zespołu do sezonu i w jego trakcie, profiaktykę przeciwurazową, rehabilitację pourazową oraz powrót do sportu kontuzjowanych zawodników.

   Od 2016 r. prowadzę indywidualną praktykę fizjoterapeutyczną w gabinecie "Fizjocontrol" w Złocieńcu.   Kursy i szkolenia:   OMT Kaltenborn-Evjenth Concept UEX – badanie i leczenie kończyny dolnej

   OMT Kaltenborn-Evjenth Concept OEX – badanie i leczenie kończyny górnej

   Diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa met. McKenziego-poziom A

   Kurs podstawowy koncepcji PNF

   Staw kolanowy. Diagnostyka i Leczenie

   Kurs podstawowy Kinesiology Taping

   Wprowadzenie do pracy z powięzią – warsztaty

   Przygotowanie motoryczne w piłce nożnej – „Manchester United – Historia Sukcesu”

   Masaż Tkanek Głębokich

   Manipulacje wisceralne w fizjoterapii

   Lokalne i globalne wzorce zaburzeń kompleksu miednicznego

   Manualne Techniki Leczenia dyskopatii w fazie ostrej

  Specjalizacje

  • Medycyna sportowa
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Rehabilitacja medyczna

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Pan Jacek jest specjalistą w swoim fachu. Do pracy podchodzi bardzo profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem. Gdy zerwałem więzadła w kolanie byłem pod jego nadzorem, przygotował mnie do operacji a po niej prowadził moją rehabilitacje. Przykładał się do każdego aspektu mojej rekonwalescencji i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to dzięki panu Jackowi udało mi się wrócić do sportu w tak szybkim czasie i z takim przygotowaniem. Polecam każdemu tego fizjoterapeutę , praca z nim jest przyjemna i przede wszystkim skuteczna!

  • Przychodzę do Jacka z każdym , czy to większym czy mniejszym urazem , ponieważ wiem ze jest bardzo dobrym fizjoterapeutą jak i kolegą . Pomógł mi w licznych urazach kończyn dolnych . Wykazywał bardzo duże zaangażowanie i pełen profesjonalizm w tym co robił i bardzo za to dziękuję i polecam każdemu kto ma jakiś problem ze zdrowiem !!!!!

  • I

   Z powodu pracy,którą wykonuję od dłuższego czasu doskwierał mi ból pleców,zwłaszcza w okolicy karku..Na szczęście w porę trafiłam do Pana Jacka,który poważnie potraktował mój problem i już od pierwszej terapii poczułam ogromną ulgę..Dzięki Panu Jackowi zaczęłam regularnie uprawiać sport..Ćwiczenia,które wykonuje zbawiennie wpływają na kręgosłup i mięśnie..a do tego ciało stało się bardziej smukłe..co mnie bardzo cieszy!Podsumowując..pełen profesjonalizm,ogromna wiedza i pasja sprawiają że Pan Jacek jest niezastąpiony..Dziękuję!

  • P

   Do pana Jacka trafiłem z uszkodzeniem III stopnia więzadła skokowo-strzałkowego oraz uszkodzeniem II stopnia więzadła skokowo-piętowego. Poprzez profesjonalne podejście i fachową rehabilitację szybko pomógł mi powrócić do pełnej sprawności. Rehabilitacja prowadzona przez pana Jacka przebiegła sprawnie i przyniosła zamierzony rezultat - szybki powrót na boisko. Obecnie nawet podczas intensywnych treningów uraz mi już nie doskwiera, więc bardzo polecam usługi pana Jacka, to świetny fizjoterapeuta.

  • Bywałem już wielokrotnie u Pana Jacka i zawsze byłem bardzo zadowolony. Bardzo fachowa, profesjonalna pomoc. Pan Jacek jest specjalistą w swojej dziedzinie, pomógł mi z długotrwałym i silnym bólem kostki oraz kolana. Polecam gorąco. Profesjonalizm oraz przemiła atmosfera.

  • K

   Ze względu na regularne uprawianie sportu, mam częsty kontakt z Jackiem, ponieważ zdarzają się kontuzje. W każdym przypadku potrafi mi pomóc, stosując terapie, które są bardzo skuteczne. Ostatnio zwróciłem się do niego z urazem kolana, po badaniu i zdiagnozowaniu, zastosował ćwiczenia, które pomogły mi dojść do pełnej sprawności. Widać, że praca, którą wykonuje Jacek jest połączeniem pasji i profesjonalizmu. Bez wątpienia jest to najlepszy fizjoterapeuta, którego spotkałem do tej pory i mogę go polecić każdemu, kto ma problemy ze zdrowiem.

  • G

   Witam, jestem sportowcem, do fizjoterapeuty Jacka trafiłem z uszkodzeniem łąkotki przyśrodkowej III stopnia i naderwanymi więzadłami krzyżowymi tylnymi w prawym kolanie. Na początku naszej współpracy wiedziałem że jest odpowiedni człowiek na właściwym miejscu. Wzorowe podejście do pacjenta. Rehabilitacja przebiegała pomyślnie, dzięki swojej wiedzy, zaangażowaniu, dużej satysfakcji tego co robi miałem coraz większą motywację do tego żeby wrócić do uprawiania sportu. Duże szczęście że trafiłem do tak kompetentnej osoby jak Pan Jacek :)

  • Pan Jacek pomaga mi na co dzień zwalczać drobne urazy w klubie MKS Drawa Drawsko Pomorskie, jednak czasami zdarzy się coś poważniejszego. Ostatnio miałem problem ze stawem skokowym, dzięki szybkiej rehabilitacji i treningom z Panem Jackiem bardzo szybko powróciłem do gry i jak do tej pory nie miewam większych problemów z kostką. Pan Jacek posiada bardzo dużą wiedzę, zawsze potrafi pomóc, profesjonalista przez duże P. Polecam jak najbardziej.

  • Do Pana Jacka kieruję się za każdym razem gdy doznam drobnego lub większego urazu stawu bądź mięśnia. Bardzo fachowa i szybka diagnoza połączona z profesjonalnym przebiegiem rehabilitacji pozwala mi wrócić do codziennych czynności oraz sportu w bardzo krótkim czasie. W zakresie fizjoterapii jest to świetny specjalista bardzo gorąco polecam.

  • A

   Profesjonalista . Nowoczesne metody leczenia . Pełne zaangażowanie i chęć pomocy pacjentowi
   Bardzo pomógł mi w leczeniu skręconego stawu skokowego

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG