dr n. med.

Zbigniew Małachowski

Ginekolog

Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr n. med. Zbigniew Małachowski - specjalista chorób kobiecych i położnictwa II-ego stopnia. Przez 31 lat pełnił funkcję zastępcy ordynatora na oddziale ginekologiczno-położniczym ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Zbigniew Małachowski - specjalista chorób kobiecych i położnictwa II-ego stopnia. Przez 31 lat pełnił funkcję zastępcy ordynatora na oddziale ginekologiczno-położniczym w Szpitalu Wojewódzkim im. J. Babińskiego we Wrocławiu.

  Jest autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych. Dwuletnia współpraca z Instytutem Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN we Wrocławiu zaowocowała skonstruowaniem pierwszego w Polsce aparatu służącego do niszczenia tkanek przez ich zamrażanie (kriochirurgia). Na bazie którego powstał nowoczesny aparat KS-2, którego producentem jest Kriosystem z Wrocławia. Dr n. med. Zbigniew Małachowski jako pierwszy w Polsce wprowadził metodę kriochirurgii w leczeniu zmian chorobowych szyjki macicy, pochwy i sromu.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

 • endometrioza
 • mięśniaki macicy
 • menopauza
 • zmiany chorobowe szyjki macicy (nadżerki)
 • ropnie i torbiele gruczołu Bartholina
 • torbiele jajników
 • zmiany chorobowe pochwy i sromu
 • wypadanie narządów płciowych
 • zaburzenia hormonalne
więcej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Jest to najlepszy ginekolog do jakiego kiedykolwiek trafiłam. Dopiero dziś po roku doceniam skutki jego leczenia, Wykrył u mnie nadżerkę (której inni lekarze nigdy nie widzieli). Po wymrożeniu wszystkie problemy odeszły. Gorąco polecam,

 • bardzo dobry

  Przeczytałam wiele pozytywnych wpisów od pacjentek mających problemy ginekologiczne, ale dotyczyły one raczej pań w młodszym wieku. A my - kobiety dojrzałe – również mamy prawo żyć komfortowo. Zwracam się więc do pań w dojrzałym wieku: jeśli macie problemy np. z wypadaniem macicy, zgłoście się do pana doktora Małachowskiego. Pan doktor rozwiąże wasze problemy za pomocą pessara, zrobi to fachowo, bezboleśnie, okaże zrozumienie i życzliwość. Rekomenduję osobę pana doktora w 100%. Danuta Z.

 • bardzo dobry

  jak zwykle jestem zafdowolona z wiyty. Bez pospiechu Pan doktor odpowiada na moje pytania i wyjasnia co i jak.Byla to wizyta kontrolna, ale wyszlam uspokojona ze wiem co sie dzieje i napewno do doktora wroce. Zgadzam sie z poprzedniczkami ,ze jest to wspanialy fachowiec. Nie ma to jak wiedza i doswiadcznie.dziekuje Panie Doktorze.

 • bardzo dobry

  Od wielu lat miałam przykrą dolegliwość - nietrzymanie moczu. Przeprowadzono operację, która nie dała żadnych pozytywnych rezultatów. Dopiero zastosowany przez Pana Doktora Małachowskiego tampon Contam sprawił, że mogę kichać, skakać, ćwiczyć i nie ma wycieku moczu. Polecam lekarza - jest bardzo dobrym specjalistą i Jego metody leczenia.

 • bardzo dobry

  Polecam Pana Małachowskiego ze względu na jego profesjonalizm, wiedzę, jaką posiada, spokój, delikatność i humor. Pan doktor zawsze cierpliwie odpowiada na każde pytanie, stąd możliwość czekania w kolejce, ale naprawdę warto poczekać chwilę dłużej, żeby trafić w dobre ręce.

 • bardzo dobry

  Dziś pod opieka dr Małachowskiego zakończyłam leczenie nadżerki. Mam 33 lata i nie rodziłam. Jak każda kobieta obawia się zabiegu ja w rękach dr czułam się bezpieczna. Czas gojenia się trwał u mnie 6 tygodni. Znalazłam lekarza na tej stronie i dzięki pozytywnym opiniom dokonałam wyboru. To była bardzo dobra decyzja. Będę polecać dr innym kobietom za dokładność, delikatność i fachowe podejście.

 • bardzo dobry

  Dzisiaj miałam wymrażaną nadżerke u doktora Małachowskiego. Lekarz zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, konkretny i bardzo delikatny.

 • bardzo dobry

  pierwsze wrażenie bardzo dobre ,miły podejście profesjonalne konkretny zobaczymy po zakończeniu leczenia

 • bardzo dobry

  Zacznę od tego, że od 5 lat walczyłam z uporczywymi ciemnymi, obfitymi plamieniami, które zaczynały się kilka dni po zakończeniu miesiączki i trwały aż do następnej. Myślę, że nie muszę mówić jak wpływało to na moje życie, czułam że cały czas mam okres, Chodziłam do lekarza do lekarza zdarzało się, że trzy razy w miesiącu i żaden nie potrafił mi pomóc przepisywali tylko jakieś hormony na chybił trafił i twierdzili, że taka jest moja fizjologia organizmu i wszystko jest w porządku! Zrozpaczona trafiłam w końcu do dr, Małachowskiego, któremu nawet wszystkiego nie musiałam mówić bo rozumiał o co mi chodzi i sam dokończył moją historię, Od razu wiedziałam że trafiłam w końcu do profesjonalisty, który wie co mi dolega. Podczas pierwszego badania zdiagnozował nadżerkę, która była już sporych rozmiarów, Od razu umówiliśmy się na zabieg po zrobieniu cytologi. Za kilka dni usunął nadżerkę i od pół roku nie mam żadnych plamień po prostu uratował mi życie jestem mu naprawdę bardzo wdzięczna. Oprócz tego jest bardzo serdecznym człowiekiem mam do niego zaufanie i każdej kobiecie mogę polecić go z pełnym przekonaniem,

 • bardzo dobry

  Sylwia. Bylam wczoraj u pana Doktora.Nie czułam skrępowania jak u innych lekarzy, mimo,że to moja pierwsza wizyta. Pan Doktorj est na prawde wspaniałym człowiekiem, ciepłym, delikatnym i odpowiada na kazde pytania. Przede wszystkim Pan Doktor jest uczciwym lekarzem, który wykonuje swoją Prace z sercem:. Polecam bardzo Pana Ddoktora;D

Najbliższe terminy:

kolejne dni