Renata Grodzińska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

92 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
199 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii. Od 2002 roku pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego co pozwala mi szerzej spojrzeć na problemy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
92 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Mediconcept

  Jestem bardzo zadowolona z mojej pierwszej wizyty, pani doktor jest bardzo sympatyczna i cierpliwa, wszystko dokładnie wyjaśnia. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Dowiedziałam się wszystkiego, czego potrzebowałam. Polecam, szczególnie dla młodych dziewczyn.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Mediconcept

  Pani Doktor pilnie wysłuchuje pacjenta i stara się odpowiedzieć na każde pytanie. Jest miła i rzeczowa. Bada bardzo delikatnie i wszystko dokładnie tłumaczy.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept GinekologiaUsługa: Zwykła wizyta

  Jak zawsze profesjonalne podejscie do pacjenta, Pani doktor miła, rzeczowa,pytająca o wszystko i cierpiliwe czkajaca na odpowiedz.Badanie przebiegło bezboleśnie i bezstresowo.Po badaniu wszystko zostało mi wytłumaczone.
  Polecam! joanna

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MediconceptUsługa: zwykła wizyta, usg, cytologia

  Pani Doktor bardzo miła i profesjonalna.
  Badanie przebiegło szybko,bezboleśnie i bezstresowo.Po badaniu wszystko zostało mi wytłumaczone.
  Polecam!

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Mediconcept

  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty. Pani doktor jest sympatyczną i konkretną osobą, czułam się bardzo dobrze zaopiekowana. Uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i dokładnie dowiedziałam się o dalszych krokach związanych z pierwszą ciążą.

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MediconceptUsługa: wizyta kontrolna

  Bardzo profesjonalna wizyta. Dowiedziałam się wszystkiego czego potrzebowałam. Pani doktor jest przemiła I super pomocna. Gorąco polecam z czystym sumieniem.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Ginekologia

  Pani doktor bardzo zaangażowana w swoją pracę. Ciepła i serdeczna, wszystko dokładnie i ze spokojem wytłumaczyła. W sumie dowiedziałam się rzeczy, których nie powiedział mi wcześniej żaden lekarz. Z pewnością godna polecenia!

 • J
  Lokalizacja: MediConcept GinekologiaUsługa: USG ,wizyta

  Fachowe podejście do pacjentów, Pani doktor odpowiada bardzo szczegółowo na wszystkie pytania, a przy okazji jest bardzo profesjonalna i sympatyczna.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Ginekologia

  Bardzo delikatna a jednocześnie rzeczowa Pani doktor. Wszystko co było zrobione, było wytłumaczone. Jako, że była to moja pierwsze wizyta, Pani doktor przeprowadziła wywiad, żeby jak najlepiej móc się mną "zaopiekować" :) Jestem bardzo zadowolona i wiem, że po przeprowadzce do Wrocławia znalazłam lekarza, któremu mogę zaufać.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MediconceptUsługa: USG płodu

  Pani Doktor jest niezwykle miła, ciepła a do tego bardzo profesjonalna. Zostałam zbadana bardzo dokładnie, Pani Doktor odpowiada na wszystkie pytania i absolutnie się nie spieszy, poświęciła mi bardzo dużo czasu. Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii. Od 2002 roku pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego co pozwala mi szerzej spojrzeć na problemy ginekologiczne kobiet. Od kilku lat pracuję na sali porodowej, a doświadczenia zdobyte w Szpitalu wykorzystuję w prowadzeniu ciąży. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Posiadam certyfikaty z zakresu ultrasonografii w położnictwie i ginekologii, badań dopplerowskich, Certyfikaty Sekcji USG PTG oraz certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii. Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie poszerzam w licznych konferencjach polskich i międzynarodowych by być na bieżąco z aktualnymi światowymi standardami leczenia. Bycie ginekologiem jest dla mnie nie tylko pracą zawodową, ale też pasją którą w połączeniu z profesjonalizmem przekazuje pacjentkom. Ich komfort i rzetelność usług jest dla mnie najważniejsza.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia