Renata Grodzińska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

103 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
141 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii. Od 2002 roku pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego co pozwala mi szerzej spojrzeć na problemy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
103 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Mediconcept

  Polecam, pełna empatia, życzliwość i zrozumienie. Bardzo profesjonalne podejście Pani Doktor i trafna diagnoza.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MediconceptUsługa: zwykła wizyta, cytologia

  Wizyta profesjonalna, rzetelna. Wszystkie badania zostaly wykonane na miejscu, łatwość dla ludzi pracujacy za granica jeżeli chodzi o odbiór wyników. Pani Doktor dokładnie wszystko wytłumaczyła i odpowiadała na wszystkie pytania. Serdecznie polecam

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Mediconcept

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze. Pani doktor jest osobą serdeczną, ale konkretną, dokładną, wykazuje się dużym zaangażowaniem w wykonywaną pracę, odpowiada rzetelnie na wszystkie pytania. Badanie przebiegło bardzo delikatne. Bardzo polecam :-)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MediconceptUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Najlepszy lekarz u którego miałam możliwość konsultacji. Pani doktor przeprowadziła bardzo dokładny wywiad dzięki czemu nie miałam obaw,ze coś może zostać pominięte przy wystawieniu diagnozy. Omówiła i wyjaśniła wyniki badań ,które robiłam w poprzednich placówkach - tam nie otrzymałam tak pełnego opisu. Ciepła i dobra osoba ,bardzo delikatna i dba o komfort pacjentek. Będę polecać i na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Mediconcept

  Lekarz kompetentny, rzetelnie wykonał badanie. Słuchaj, co mówi pacjent. Pani doktor spóźniła się ponad 15 minut, nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. Płacąc za wizytę i badanie 190 zł w prywatnej klinice, można spodziewać się punktualności.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Mediconcept

  Jeden z nielicznych profesjonalnych i zwyczajnie dobrych, po ludzku lekarzy. Pełen wywiad medyczny, poświęcenie i wysłuchanie pacjenta. Pani Doktor wszystko wytłumaczyła i poświęciła mi tyle czasu ile było trzeba. Polecam i na pewno zdecyduję się na prowadzenie mojej przyszłej ciąży.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Mediconcept

  Jak zawsze wizyta przebiegła dobrze. Jestem pacjentką Pani doktor od kilku lat i mogę ją szczerze polecić. Sympatyczna, empatyczna i kompetentna.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Mediconcept

  Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Wszystko tłumaczone było przez p. Doktor. Na każde pytanie uzyskałam odpowiedź. Polecam

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Ginekologia

  Bardzo sympatyczna, rzeczowa i kompetentna Pani doktor. Jasno tłumaczy wszystkie wątpliwości. Polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MediconceptUsługa: Zwykła wizyta

  Pani doktor miła i konkretna, moja wizyta trwała 40 min więc wszystko zostało omówione dokładnie. Bardzo polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii. Od 2002 roku pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego co pozwala mi szerzej spojrzeć na problemy ginekologiczne kobiet. Od kilku lat pracuję na sali porodowej, a doświadczenia zdobyte w Szpitalu wykorzystuję w prowadzeniu ciąży. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Posiadam certyfikaty z zakresu ultrasonografii w położnictwie i ginekologii, badań dopplerowskich, Certyfikaty Sekcji USG PTG oraz certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii. Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie poszerzam w licznych konferencjach polskich i międzynarodowych by być na bieżąco z aktualnymi światowymi standardami leczenia. Bycie ginekologiem jest dla mnie nie tylko pracą zawodową, ale też pasją którą w połączeniu z profesjonalizmem przekazuje pacjentkom. Ich komfort i rzetelność usług jest dla mnie najważniejsza.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia