Renata Grodzińska

Ginekolog

79 opinii +dodaj

Umów wizytę 126 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii. Od 2002 roku pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego co pozwala mi szerzej spojrzeć na problemy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
79 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Ginekologia

  Jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor. Podczas rozmowy odpowiadała konkretnie i szczegółowo, nawet na te wydawało by się niemądre. Badanie przeprowadzone delikatnie. Polecam ????

 • S
  Lokalizacja: MediConcept GinekologiaUsługa: prowadzenie ciąży

  Polecam Panią doktor prowadziłam u niej swoją pierwszą ciąże która z powodu nadciśnienia zakończyła sie cesarką, która wykonała sama Pani doktor. Lekarz z cierpliwością oraz taki który tłumaczy wszystko bardzo dokladnie i po ludzku. Pani doktor odpowada wyczerpująco na każde pytanie poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba.

 • K
  Lokalizacja: MediConcept GinekologiaUsługa: ciąża

  Witam, wszystko sprawnie, pani doktor bardzo sympatyczna i rzeczowa. Udziela odpowiedzi na każde pytanie. Potrafi rozwiać każda wątpliwość oraz tłumaczy z lekarskiego na ludzkie. ????
  Jestem bardzo zadowolona.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Ginekologia

  Polecam Panią Dr Grodzińską!
  Jako pacjentki bardzo ważne dla mnie jest to, że Pani Doktor poświęca pacjentce dużo czasu i uwagi. Odpowiada na wszystkie pytania i jest bardzo dokładna. Do tego zawsze miła i uśmiechnięta. Badania przeprowadza w sposób niezwykle delikatny. Naprawdę polecam!

 • A
  Lokalizacja: MediConcept Ginekologia

  Bardzo sympatyczna, konkretna i profesjonalna Pani doktor. Podczas wizyty czułam się komfortowo i wysłuchana. Pani doktor odpowiedziała mi na moje pytania. Zdecydowałam się na prowadzenie ciąży u Pani doktor, ponieważ już 2 osoby mi ją polecały.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Ginekologia

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Pani Renata wszystko spokojnie tłumaczy, wyjaśnia, odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Badanie przebiega w miłej atmosferze:) Gorąco polecam :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Ginekologia

  Jak zwykle bardzo profesjonalna konsultacja ginekologiczno-położnicza. Pani Doktor chętnie i merytorycznie odpowiada na wszelkie pytania. Jest dokładna, miła i z pewnością ma powołanie do swojego zawodu. Serdecznie polecam Doktor Grodzińską do prowadzenia ciąży :)

 • J
  Lokalizacja: MediConcept GinekologiaUsługa: prowadzenie ciąży,usg III trymestr

  Do Pani doktor trafilam w końcówce 7miesiąca,szczerze to żałuję,że nie od początku.Lekarz z sercem,poświęca pacjentom dużo czasu,zainteresowania,przy czym wizyta odbywa się w bardzo miłej atmosferze. W takich rękach czujemy się bezpiecznie i zaopiekowani.Polecam!

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Ginekologia

  Pani doktor jest przesympatyczną osobą, zrobiła ze mna dokładny wywiad, pytała o wyniki badań, zbadała piersi, była bardzo szczegółowa i miałam przede wszystkim wrazenie,ze stara się pomoc i wyjaśnić to, co może być nie jasne. Z pewnością nie ostatnia wizyta :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Ginekologia

  Bardzo miła obsługa. Pani doktor bardzo delikatna potrafiła wszystko wyjaśnić. Jedyny minus długo trzeba czekać w kolejce.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii. Od 2002 roku pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego co pozwala mi szerzej spojrzeć na problemy ginekologiczne kobiet. Od kilku lat pracuję na sali porodowej, a doświadczenia zdobyte w Szpitalu wykorzystuję w prowadzeniu ciąży. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Posiadam certyfikaty z zakresu ultrasonografii w położnictwie i ginekologii, badań dopplerowskich, Certyfikaty Sekcji USG PTG oraz certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii. Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie poszerzam w licznych konferencjach polskich i międzynarodowych by być na bieżąco z aktualnymi światowymi standardami leczenia. Bycie ginekologiem jest dla mnie nie tylko pracą zawodową, ale też pasją którą w połączeniu z profesjonalizmem przekazuje pacjentkom. Ich komfort i rzetelność usług jest dla mnie najważniejsza.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia