lek.

Michał Śliż

Ginekolog

85 opinii +dodaj

Umów wizytę 28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza. Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Pracownik… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza.

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
  Pracownik I Katedry i Kliniki Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu.
  Członek Dolnośląskiej Izby Lekarskiej i Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  Posiadający certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  Pracujący w największych centrach medycznych we Wrocławiu.
  Wśród pacjentek ceniony za rzetelność, wysoka kulturę osobistą, życzliwość i pogoda ducha.
  Prowadzący pełen zakres procedur w ginekologii i położnictwie.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • polski

Choroby

 • Ginekologia i położnictwo - pełen zakres

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
85 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: GINEMEDICA

  U doktora Śliża prowadziłam swoją pierwszą ciążę i z pewnością nadal będę korzystać z jego usług, gdyż jest świetnym specjalistą i po prostu dobrym człowiekiem. Doktora cechuje duża doza empatii, życzliwości i spokoju, co jest szczególnie ważne dla kobiety będącej w ciąży po raz pierwszy. Zawsze cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, nie bagatelizuje, dokładnie wszystko sprawdza, omawia szczegółowo badania i wizytę, zawsze poświęcając pacjentce tyle czasu, ile potrzebuje. W końcówce ciąży zawsze mogłam się skontaktować z doktorem telefonicznie, gdy była taka potrzeba i doktor nigdy nie zostawił mnie bez pomocy. Mimo wielu obowiązków i wielu pacjentek, doktor Śliż absolutnie zawsze jest uśmiechnięty, co jest bardzo pozytywnym akcentem każdej wizyty. Razem z synkiem jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy opiekę u doktora.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor jest ewidentnie specjalistą w swojej dziedzinie. Odpowiedzi na moje pytania były wyczerpujące, ale też bardzo zrozumiałe. To jeden z tych lekarzy, przy których kobieta się nie krępuje. Polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor prowadził moją ciążę od samego początku aż po cesarskie cięcie. Za każdym razem Doktor poświęca czasu tyle ile pacjentka potrzebuje, odpowiada na wszystkie pytania. Byłyśmy z córką pod bardzo dobrą opieką Doktora. Polecam serdecznie Doktora.

 • E
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: nieprawidłowości w cyklu

  Rewelacja. Jedna wizyta, gruntowne badanie, diagnoza i już błyskawiczne przygotowanie do zabiegu w szpitalu...

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta położnicza wraz z usg

  Bardzo profesjonalny i skoncentrowany na przypadku lekarz. Nie pozostawia dolegliwości bez diagnozy. Jednocześnie nie jest nadgorliwy i leczenie wprowadza wtedy gdy to konieczne. Prowadzi obecnie moją ciążę i czuję się naprawdę dobrze zaopiekowana w przeciwieństwie do poprzednich doświadczeń z innymi lekarzami.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta położnicza wraz z usg

  Bardzo sympatyczny, taktowny, miły i kompetentny lekarz. Zawsze pomoże, doradzi i wytłumaczy. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia przez niego ciąży :)

 • J

  Pan Doktor to wspaniały lekarz z powołania. W trakcie wizyty zawsze wszystko dokładnie tłumaczy. Gdy dzieje się coś niepokojącego to możliwy jest kontakt telefoniczny. Jak byłam na patologii ciąży to odwiedzał mnie i pytał o samopoczucie. Ciąża ostatecznie zakończyła się planowanym cesarskim cięciem, którą wykonał Pan Doktor, po którym rana szybko się zagoiła i też szybko doszłam do siebie. Całą ciąże czułam się bezpiecznie o siebie i maluszka.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: prowadzenie ciąży

  Na początku ciąży byłam u kilku lekarzy ze względu na to, że mam wykupiona opiekę medyczną w Lux Medzie.Jednak dopiero podczas wizyty u Pana Sliza poczułam, że jestem w dobrych rękach. To moja pierwsza ciąża i w 9 tygodniu dopiero doktor ze mną porozmawial, założył kartę i wszystko wyjaśnił. I będę chodziła do Pana do która aż do rozwiązania i mam nadzieję, że dłużej! Takich lekarzy z powołania trzeba szukać ze świecą! Dziękuję bardzo za opiekę nade mną i naszym maluszkiem :)

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Szczerze polecam! Dr Śliż niesamowicie zaangażowany, chętnie wszystko tłumaczy, wyjaśnia. Nie bagatelizuje problemu i w razie potrzeby nie stroni od wykonania dodatkowych badań by rzetelnie zdiagnozować problem. W pełni profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołania .

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najlepszy lekarz! Polecam z całego serca, ciąże prowadzi z pełnym zaangażowaniem, odpowiada na pytania, wszystko tłumaczy. Lekarz pełen empatii, delikatny i rzeczowy. Polecam polecam polecam!