lek.

Michał Śliż

Ginekolog

100 opinii +dodaj

Umów wizytę
54 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Od kwietnia 2018 zapraszam dwa dni w tygodniu do Ginemedica Ovo - zapisy bezpośrednio przez stronę Ginemedica. UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
100 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Do doktora trafiłam ponieważ mój prowadzący nie miał możliwości mnie przyjąć, a jako pierworódka zaniepokojona bólami na bliźnie po laparotomii musiałam się upewnić czy jest wszystko w porządku. Doktor przyjął mnie serdecznie, jest bardzo miły a przy tym rzeczowy i dokładny! Zbadał mnie bardzo dokładnie, zrobił dwa usg, w tym usg blizny. Wyjaśnił dokładnie wszystko, rozwiał obawy i wydrukował kilka zdjęć naszego maleństwa. Jestem zachwycona i jeśli będzie taka potrzeba to przyjdę właśnie do doktora Śliża. Nawet zastanawiam się nad zmianą prowadzącego!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: USG i wizyta kontrolna

  Pan Doktor bardzo profesjonalnie przeprowadził wizytę w przyjaznej atmosferze. Wszystko w trakcie badania szczegółowo wyjaśniał oraz udzielał rady :)

 • S
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta ginekologiczna wraz z usg

  Bardzo sympatyczny lekarz. Odpowie na każde pytanie, zasugeruje najlepsze opcje, rozwieje wszelkie wątpliwości. Dało się wyczuć troskę :)

 • Lokalizacja: I Klinika Ginekologii i Położnictwa we WrocławiuUsługa: poradnia patologii ciąży

  Bardzo dokładny, skrupulatny i przemiły lekarz! Odpowiadał na każde pytanie. Wszystko wytłumaczy. Wizyta była w ramach poradni, czyli NFZ i naprawdę jestem w szoku! Bardzo polecam :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo miły, taktowny lekarz,odpowiada wyczerpujaco na kazdecydowanie pytanie, delikatny podczas badania,wizytę odbyłam prywatnie ,nie wiem czy doktor przyjmuje na NFZ i jaki jest wtedy

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: prowadzenie ciąży

  Jak najbardziej polecam Pana Doktora Śliża,prowadził moją ciążę w 2017 roku. Zawsze wyczerpująco odpowiadał na wszelkie pytania,rozwiewał wątpliwości,zlecał dodatkowe badania kiedy była taka potrzeba,z niczym nigdy nie było problemu,USG na każdej wizycie wykonywane dokładnie i bez pośpiechu,dodatkowo tłumacząc co i jak. Potrafił uspokoić i pomagał w umówieniu dodatkowych badań,gdy coś wzbudzało wątpliwości i niepokój panikujacej ciężarnej ???? Każdej koleżance pytającej mnie o dobrego lekarza z czystym sumieniem zawsze polecam Pana Doktora Śliża. Pozdrawiam Panie Doktorze.

 • O
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Witam,was dziewczynki czytałam wasze opinie, i sama się dzisiaj z konsultowałam z Panem Doktorem. Szkoda że nie ma oceny 6 bo bym dała na pewno, jestem szczęśliwa z diagnozy i wizyty i już będę na pewno pod stała kontrolą pana doktora.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: prowadzenie ciąży

  Polecam, doktor prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Poziom opieki był na bardzo wysokim poziomie. Doktor odpowiadał na wszystkie moje pytania, uspokajał kiedy trzeba było. Zawsze zlecał dodatkowe badania, jeśli była taka konieczność. Wykazywał zainteresowanie, był przy tym taktowny, a badania bardzo delikatne i dokładne. Polecam serdecznie

 • I
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Polecam doktora Śliża do prowadzenia ciąży, na każdej wizycie przeprowadzane są dokładne badania usg i ginekologiczne, pod koniec ciąży przed każdą wizytą miałam robione ktg, oprócz tego Pan doktor zleca niezbędne badania, atmosfera w gabinecie jest przemiła, o wszystko można zapytać bez skrępowania, podczas ciąży miałam poczucie, że jesteśmy z dzieckiem w dobrych rękach. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, pracuje w szpitalu i przed porodem również miałam możliwość konsultacji.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta ginekologiczna wraz z usg

  Polecam Pana Doktora z całego serca. Bardzo kompetentny , rzetelny, opanowany i przede wszystkim sympatyczny człowiek. Najlepszy lekarz- ginekolog jakiego spotkałam!!! Pan doktor prowadził moją ciążę aż do szczęśliwego finału zakończonego cięciem cesarskim, które sam wykonał. Zawsze idąc do doktora na wizytę czułam się spokojna- a w ciąży to niezwykle ważne. Pan doktor jest niebywale delikatny, zawsze wszystko tłumaczy pacjentce co dokładnie robi. Kiedy miałam jakieś wątpliwości zawsze mogłam liczyć na szybki odzew Pana doktora.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od kwietnia 2018 zapraszam dwa dni w tygodniu do Ginemedica Ovo - zapisy bezpośrednio przez stronę Ginemedica.

  UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza.

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
  Pracownik I Katedry i Kliniki Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu.
  Członek Dolnośląskiej Izby Lekarskiej i Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  Posiadający certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  Pracujący w największych centrach medycznych we Wrocławiu.
  Wśród pacjentek ceniony za rzetelność, wysoka kulturę osobistą, życzliwość i pogoda ducha.
  Prowadzący pełen zakres procedur w ginekologii i położnictwie.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • polski

Choroby

 • Ginekologia i położnictwo - pełen zakres