lek.

Michał Śliż

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 49 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Pracownik I Katedry i Kliniki Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu. Członek Dolnośląskiej Izby Lekarskiej i… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
  Pracownik I Katedry i Kliniki Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu.
  Członek Dolnośląskiej Izby Lekarskiej i Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  Posiadający certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  Pracujący w największych centrach medycznych we Wrocławiu.
  Wśród pacjentek ceniony za rzetelność, wysoka kulturę osobistą, życzliwość i pogoda ducha.
  Prowadzący pełen zakres procedur w ginekologii i położnictwie.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • polski

Choroby

 • Ginekologia i położnictwo - pełen zakres

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
69 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  nie mogłam trafić na lepszego ginekologa i nie wyobrażam sobie żeby inny lekarz prowadził moją ciążę. dr Śliż jest bardzo cierpliwy, dokładny, odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości (to pierwszy lekarz którego tak naprawdę nie boję się zapytać o różne drobiazgi) dokładnie analizuje wyniki badań, jeśli trzeba kieruje do szpitala i interesuje się zdrowiem pacjentki także jeśli to konieczne po godzinach pracy. dla mnie tego typu lekarz zapewnia po prostu komfort psychiczny który w ciąży jest wskazany. jedyny problem to terminy do p.doktora - trzeba się umawiać dużo wcześniej, ale to też o czymś świadczy. poza tym że Doktor jest bardzo dobrym specjalistą, jest po prostu sympatycznym i kulturalnym człowiekiem

 • Lokalizacja: GINEMEDICA

  Wizyta u Pana dr.Michała Sliza przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze.Pan doktor jest bardzo miłym i delikatnym lekarzem.Do pacjentek podchodzi z szacunkiem.Gorąco polecam.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: wizyta kontrolna

  najlepszy ginekolog na jakiego mogłam trafić, bardzo profesjonalny i dokładny. Udzielił odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Gorąco polecam dr Michała!

 • M
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta ginekologiczna wraz z usg

  Polecam Pana doktora, wszystko wyjaśnia, co robi,odpowiada na wszystkie pytania, czułam siebie bardzo komfortowo

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40

  Wizyta u pana doktora Michała Śliża przebiegła w przyjemnej atmosferze. Pan doktor jest bardzo ciepłym i miłym lekarzem a do pacjentki podchodzi z szacunkiem. Badania przeprowadzone zostały w sposób delikatny, bez pośpiechu. Pan doktor na bieżąco informował mnie co w danym momencie robi, jak będzie wyglądać następne badanie. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta u ginekologa bardzo rzadko kojarzy się nam kobietom z czymś przyjemnym, jednak mogę śmiało powiedzieć, że wbrew pozorom była to najlepsza moja wizyta u lekarza. Pan doktor szczegółowo i bez pośpiechu wyjaśnia każdy etap badania, odpowiada na wszystkie pytania, wykazuje bardzo duże zainteresowanie pacjentem. To wszystko sprawia, że można poczuć się bardzo swobodnie. Polecam z całego serca.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: prowadzenie ciazy

  Prowadzilam u Pana doktora moja pierwsza ciaza, przebiegala ona prawidlowo, pan doktor zlecal wszystkie podstawowe badania plus dodatkowe, jezeli zaszla taka potrzeba. Udzielal tez odpowiedzi na pytania zadane przez portal pacjenta w Luxmed. Za kazdym razem wykonywal usg opisujac co widzi i co w danym momencie sprawdza. Wizyty zawsze w milej atmosferze bez pospiechu. Jedyny minus to trudnosc z dostaniem sie na wizyte, nawet platna, gdyz pan doktor jest bardzo oblegany przez pacjentki.

 • A
  Lokalizacja: I Klinika Ginekologii i Położnictwa we WrocławiuUsługa: poród naturalny

  Bardzo dobry specjalista przede wszystkim człowiek.Znam doktora ponad 20lat i nie zmienił się wogóle.Miły sympatyczny i zawsze pomocny.Rzadko zdarza się taki lekarz.Polecam z całego serca.Dobry człowiek.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniała osoba, nie tylko lekarz. Takich ludzi powinno być więcej. Tłumaczy wszystko spokojnie i dokładnie. Odpowiada na pytania i woli dmuchać na zimne. Wspaniały człowiek!!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: prowadzenie ciąży

  Najlepszy ginekolog, jakiego w życiu spotkałam! Trafiłam do Pana Doktora ponad rok temu przypadkowo i już wtedy stwierdziłam, że jeśli zajdę w ciąże, to na pewno będę ją prowadzić u dr Śliża- i tak też się stało. Samo prowadzenie ciąży rewelacyjne, zlecone wszelkie możliwe badania i ogromna dbałość o rozwiązanie problemów, które miałam. Jako jedyny trafnie diagnozował mój stan i się nim przejmował. Po porodzie Doktor interesował się mną, odwiedzał mnie (rodziłam na Klinikach).
  Polecam z czystym sumieniem- oczekiwanie po 2 miesiące na wizytę w luxmedzie jest tego warte! Lekarz na medal :)