Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny

Bardzo polecam Panią dr, dokładnie przeanalizowała moje wyniki potem męża, zaproponowała dodatkowe badania, dodatkowo dała skierowanie na laparoskopie. Badała, wytłumaczyła wszystko. Pani Urszula jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Polecam


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny Niepłodność

Bardzo wiele slow ciśnie mu sie na usta, bo emocje ktore Pani doktor we mnie wzbudziła sa równie silne. Zaufalam jej bo widzialam ze jest lekarzem prorodzinnym. Zglosilam sie do niej, gdy chcieliśmy powiekszyc nasza rodzine.
Pani doktor popatrzyla na wyniki i wprowadzila leczenie, ktore niestety nie przynioslo wymarzonych efektow. Absolutnie jej o to nie obwiniam, mam do niej zal, ze wprowadziła mi kuracje a potem jej nie kobtrolowala. Odwolywala wizyty, nie przychodzila na czas, a ostatnio czekalam na nia pod gabinetem, i gdybym po 30 min oczekiwania nie wyslala sms z pytaniem czy sie pojawi moze spędziłabym tam znacznie wiecej czasu.
Mam zal ze zostawila mnie bez wsparcia.
Mam zal, ze nie potrafila powiedziec - nie umiem juz Pani pomóc.
Stracony czas i pieniadze to nic w momencie kiedy czegos tak bardzo sie pragnie.
Niestety musialam znalezc innego lekarza, ktory podejmie sie kontynuacji leczenia.
Pani Doktor, jesli Pani czyta te opinie apeluje do Pani- jestesmy tylko ludźmi, nie musimy wiedziec wszystkiego, ale powinnismy wiedxiec kiedy powiedziec - ni umiem Ci juz pomoc.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny wizyta kontrolna

Pani doktor jest bardzo dokładna i uprzejma. Żaden ginekolog nie zwrócił uwagi na tyle aspektów zdrowia co dr Sieradzka. Wizyta przebiegła miło i bezstresowo. Polecam gorąco!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny

Od dłuższego czasu jestem pacjentką Pani Doktor i nigdy się nie zawiodłam. Wręcz przeciwnie. Dr Sieradzka zawsze ma plan działania na rożne warianty sytuacji. Analitycznie podchodzi do problemów, przywiązuje uwagę do szczegółów, nie bagatelizuje niepokojących symptomów i zleca badania kiedy tylko pojawia sie sygnał, ze cos moze byc nie tak.
Odnoszę wrażenie, ze nią bieżąco aktualizuje swoją wiedzę medyczna, zapewniając tym samym swoim pacjentkom pomoc ginekologiczna na bardzo wysokim poziomie. Pani Doktor jest przy tym przesympatyczna, życzliwa i pomocna. Zawsze wychodzę z gabinetu dobrze poinformowana o tym co i dlaczego sie dzieje oraz jakie badania sa niezbędne i co mają one wnieść.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny Niepłodność

Zgadzam się z opiniami dotyczącymi uprzejmości i dokładności wizyt. Leczyłam się w nurcie naprotechnologii przez około 18 m-cy. najpierw lekarz zlecił wiele badań - i tutaj pierwszy błąd - pomimo tego, że właśnie przeszłam poważne zmiany w życiu osobistym i mój cykl świrował, Pani doktor zleciła badania trendów hormonalnych. Duży plus daję za pomoc w zorganizowaniu laparoskopii na NFZ - porada, by udać się do małego szpitala powiatowego a nie czekać pół roku na termin we Wrocławiu.
Leczenie hormonalne, zmieniane co kilka miesięcy nie przyniosło zamierzonego efektu ciąży, zamiast tego dało efekty uboczne, którym Pani doktor nie zawsze poświęcała odpowiednią uwagę. Niektóre z nich trwały przez 2 lata po odstawieniu leczenia. Zrezygnowałam z leczenia, bo byłam zmęczona ciągłymi badaniami i efektami ubocznymi leków a także po incydencie z infekcją intymną, którą Pani doktor postanowiła leczyć bez diagnozowania przyczyn i bardzo pogorszyła sprawę.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny pierwsza wizyta u ginekologa, wizyta w ciąży

Z całego serca polecam panią doktor, która jest specjalistką w swojej dziedzinie i po prostu dobrym człowiekiem! ;) Przy każdej wizycie czuć jej autentyczną troskę i chęć pomocy, co powoduje, że łatwo się rozmawia o dolegliwościach czy objawach. Badania wykonuje bardzo delikatnie, wyjaśnia co będzie robić i dokładnie tłumaczy swoje zalecenia. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i z uśmiechem - co w obecnym systemie u lekarza zdarza się bardzo rzadko - niestety. Wywiad, który prowadzi jest szczegółowy. Pani Urszula zna naturalne metody planowania i jest pomocna dla osób, które ich używają, a trudno im znaleźć ginekologa, który weźmie to pod uwagę. Polecam polecam polecam! Rewelacja! ;)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny niepłodność

Do pani dr trafiliśmy z polecenia kilku osób i mogę z radością potwierdzić kompetencje lekarza. Rzeczowa, sympatyczna, delikatna. Zdiagnozowala nasz problem, monitorowala cykl,zaleciła leki. Doktor zna i używa różnych metod npr. Dzięki ww. udało się nam zajść w ciążę i ją utrzymać, a teraz cieszymy się córeczka. :) Na każdej wizycie komplet badań, przy wątpliwościach zalecane dodatkowe konsultacje, możliwość wizyt przy problemach wręcz bez kolejki, a także mozliwy kontakt telefoniczny. Tego oczekuje się od lekarza. Czułam się zaopiekowana, mąż uczestniczył w badaniach przez cala ciążę, tłumaczyła, odpowiadała na pytania. Warto.


P
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani dr Sieradzkiej zgłosiliśmy się z problemem niepłodności.
Na początku zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie, dodała wiary i nadziei na długo wyczekiwany sukces.
Pani doktor jest w kontakcie bardzo uprzejma. Jest z pewnością kompetentna jako lekarz. Zna i stosuje metody leczenia zgodnie z regułami naprotechnologii. Jest skupiona na pacjencie w trakcie wizyty. Jest elastyczna pod względem ustalania terminów wizyt, czasem dostępna także drogą mailową lub sms. Miała bardzo konkretny plan działania i precyzyjnie określała kolejne kroki w naszej kuracji.
Niestety do czasu. Kiedy po 6 miesiącach wprowadzone przez nią metody zawiodły, wydaje się, że zmieniła podejście do nas i do naszego leczenia, jakby straciła zapał. Tak to odbieramy.
Pani Doktor nie pamięta, jakie leki zlecała, wydaje się, że nie ma pomysłu na ciąg dalszy. Wstępne plany dot. diagnostyki i leczenia uległy rozmyciu.
Wyniki badań otwarcie chwaliła tylko wtedy, gdy były dobre, a gdy wychodziły gorsze, w milczeniu spisywała rezultaty, bez żadnego komentarza, co wprowadzało po naszej stronie dezorientację.
To, że nie ma pomysłu na dalsze leczenie, może się zdarzyć, przypadki przecież mogą być bardzo trudne, jednak problemem jest to, że pani doktor przestała z nami rozmawiać. Nagle przestała nawet odpowiadać na wiadomości. Zamiast szczerze powiedzieć: "Drodzy Państwo, moja rola się skończyła, nie pomogę Wam.", wybrała milczenie.
Ostatecznie nie postawiła żadnej konkretnej diagnozy i nie dała wskazówek, co robić dalej. Poświęciliśmy pół roku na wizyty i wykonywanie zaleceń lekarza i zostajemy z niczym, bez efektów, bez diagnozy, bez planu na ciąg dalszy.

Pani Sieradzka jest bez wątpienia dobrym ginekologiem. Na pewno warto tego lekarza odwiedzić. Jak widać po opiniach, wielu osobom pomogła i dlatego też do niej się wybraliśmy. Gdyby nadal utrzymywała w nas wiarę w sens dalszej kuracji, miała konkretny plan tak, jak to było na początku, pewnie bylibyśmy zadowoleni. Jednak jej rezygnacja i brak szczerości wobec nas właśnie wtedy, gdy najbardziej tego potrzebujemy, wtedy gdy proces nie idzie zgodnie z oczekiwaniami, powoduje, że jesteśmy rozczarowani tym lekarzem.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny

Niestety nie jestem zadowolona z wizyt. Byłam pod opieką Pani dr kilka mc, wstrzykiwałam sobie hormony bez sensu, bo jak się później okazało (u innego specjalisty) miałam niedrożne jajowody, policystyczne jajniki i 2 ogniska endometriozy. Niestety Pani dr niczego z wymienionych chorób nie zauważyła. Na szczęście dzięki innemu specjaliście przeszłam pomyślnie zabieg laparoskopii, a dziś jestem w ciąży. Pozdrawiam


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny

Najlepszy ginekolog, u jakiego byłam! Pani doktor bardzo miła, kompetentna, doświadczona. Badanie jest delikatne, gabinet na Krętej czysty, schludny i zapewniający intymność.
Po wizycie u innego lekarza (na NFZ) z problemem zajścia w ciążę, zostałam odesłana, żeby mierzyć temperaturę. Na słowa, ze testy owulacyjne wychodzą ciągle negatywne nie dostałam żadnej odpowiedzi.
Gdy znalazłam Panią Doktor Sieradzką nadzieja wróciła! Po przeanalizowaniu poziomu moich hormonów wyjaśniła, dlaczego ciężko mi zajść w ciążę, chociaż owulacja zachodzi (co również zbadała Pani Doktor). Oczywiście przepisała odpowiednie dawki hormonów i umówiłyśmy się za 3 miesiące na wizytę z wynikami po leczeniu hormonalnym. Po 2 miesiącach poszłam z pozytywnym testem ciążowym i dziś mija 8 tc! Na niewielkie plamienia dostałam radę, by się nie denerwować i rzeczywiście przy badaniu okazało się, że to niewielki krwiak, niczemu nie zagrażający-otrzymałam odpowiednie zalecenia, aby nie zaszkodzić sobie i maluszkowi.
Ponadto mam stale monitorowany poziom hormonów, średnio co 2 tygodnie podsyłam Doktor SMS-em wyniki, żeby specjalnie nie umawiać się na wizyty. (Pierwszy raz usłyszałam taką propozycję od lekarza). Dostaję odpowiedzi z dawką na następne dni.
Już zawsze będę chodzić do tej Pani Ginekolog! Wielki szacunek za stosunek do pacjentów i życzliwość! :) Polecam każdej Pani, która ma problemy z zajściem w ciążę, ale jestem pewna, że z innymi problemami Doktor sobie poradzi.
P.S. Mogłabym napisać o wiele więcej i nadal byłyby to same superlatywy!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia