O nas

Centrum Medyczne Sonokard jest nowoczesną przychodnią ginekologiczno-położniczą zlokalizowaną na wrocławskich Maślicach. Specjalizujemy się w ginekologii i położnictwie oraz badaniach prenatalnych. Prowadzenie ciąż, zarówno tych przebiegających prawidłowo, jak również trudnych, wieloraczych i powikłanych jest naszą domeną. W ramach działającej u nas Poradni Patologii Ciąży, każda pacjentka ciężarna z ciążą, która nie przebiega fizjologicznie, uzyska wsparcie naszych perinatologów i ginekologów-położników. Pacjentki decydujące się na prowadzenie ciąży pod okiem naszych lekarzy, mogą liczyć na wysokospecjalistyczną i kompleksową opiekę w tym zakresie, począwszy od wizyt położniczych z badaniem USG na każdym etapie ciąży w technologii 3D i 4D, diagnostykę prenatalną, perinatalną, testy genetyczne, badania laboratoryjne, diagnostykę inwazyjną, fizjoterapię uroginekologiczną oraz konsultacje seksuologiczne. Centrum Medyczne Sonokard realizuje także program badań prenatalnych w ramach NFZ.

W trosce o jeszcze lepszą opiekę nad rodzicami i ich maluszkiem, jesienią 2020r. rozpoczęła działalność Szkoła Rodzenia, w której zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym.

Ponadto w naszej ofercie znaleźć można opiekę specjalistów z takich dziedzin, jak: pediatria, hematologia i onkologia dziecięca, ortopedia i chirurgia dziecięca, alergologia dziecięca i dorosłych, radiologia, ortopedia, medycyna sportowa, genetyka oraz endokrynologia.

Chcąc ciągle poszerzać zakres swoich usług w naszym Centrum Medycznym, postanowiliśmy podjąć współpracę również ze specjalistami z zakresu kardiologii, onkologii klinicznej, chirurgii naczyniowej, diabetologii i dietetyki.

Dodatkowo, w 2023 roku, otwarta została nowoczesna i w pełni wyposażona sala zabiegowa, która pozwala na leczenie pacjentów nie tylko na poziomie konsultacji i badań, lecz także umożliwia wykonanie procedur chirurgicznych z zakresu ginekologii, ginekologii estetycznej, chirurgii naczyniowej, chirurgii plastycznej, ortopedii i urologii dziecięcej. Ze szczegółową ofertą zabiegową można zapoznać się na naszej stronie internetowej https://zabiegi.sonokard.pl/

Z naszej szerokiej oferty usług korzystają także pacjenci kierowani do specjalistów w ramach opieki koordynowanej. Dzięki podpisanym porozumieniom o współpracy z przychodniami podstawowej opieki zdrowotnej mamy możliwość niesienia pomocy pacjentom w ramach szybkich ścieżek diagnostycznych.

Nasz wykwalifikowany personel mogący poszczycić się ogromną wiedza, popartą licznymi certyfikatami oraz doświadczeniem, pracując na najnowocześniejszym sprzęcie diagnostycznym, zapewnia naszym Pacjentom usługi najwyższej jakości.

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzacie nas każdego dnia i zapraszamy!
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Sprzęt
 • Ultrasonograf
 • Ultrasonograf do USG ECHO serca
 • KTG Kardiotokograf
 • EKG
 • Holter EKG
 • Holter ciśnieniowy
 • Urządzenie do karboksyterapii
 • Urządzenie do radiofrekwencji
Dowiedz się więcej
Języki
 • Ukraiński
 • Angielski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1793)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Natalia Kubat amniopunkcja

  Badania amniopunkcji u Pani Natalii było wykonane profesjonalnie.
  Pani doktor wszystko wyjaśniła, odpowiedziała na każde pytanie.
  Polecam z całego serca, samo badanie jest stresujące a dzięki Pani Natalii było łatwiej przez nie przejść.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Yuliia Baraniak konsultacja ginekologiczna + USG

  Очень понравился врач, прекрасный специалист, все объяснит, уделит столько времени и внимания сколько вам необходимо. Ещё у Пани Юлии золотые руки осмотр прошёл безболезненно, и после я могла спокойно заниматься своими делами(а не принимать обезболивающие). Однозначно рекомендую!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Yuliia Baraniak konsultacja położnicza + USG

  Zdecydowanie polecam lekarza. Pełna empatii i zaangażowania

  F
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Dobaczewski Konsultacja hematologiczna dzieci

  Pan Doktor bardzo kulturalnie i rzeczowo przeprowadził wizytę. Szczegółowo i cierpliwie odpowiadał na pytania. Rozmawiał z pacjentem (dzieckiem) i rodzicem. Zarówno syn, jak i ja czuliśmy się zaopiekowani. Oby więcej takich „ludzkich” lekarzy. Dziękujemy.

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Nestorowicz-Czernianin konsultacja ginekologiczna

  Jak zawsze, wszystko super. Świetne podejście do pacjenta.

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Natalia Kubat konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor bardzo miła i sympatyczna. W trakcie badania wszystko dokładnie tłumaczyła. Pełen profesjonalizm zarówno jeśli chodzi o badanie jak i podejście do pacjenta.

  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Piotr Miśkiewicz USG stawów biodrowych niemowląt

  Bardzo miły pan doktor , specjalista swojej sprawy, wszystko dokładnie wyjaśnił
  Polecam serdecznie

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Olesiak- Andryszczak monitorowanie owulacji (kolejna wizyta)

  Bardzo polecam. Oprócz tego że jest niezwykle miła, ciągle uśmiechnięta, atmosfera jest bardzo przyjazna. Ogromnym plusem dla mnie było przygaszone światło w gabinecie. Robi wszystko co w jej mocy żeby pomóc , wszystko dokładnie wyjaśnia, nawet kilka razy. Interesuje się pacjentem. Wspaniała!

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Nestorowicz-Czernianin konsultacja ginekologiczna + USG

  Pani doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia! Zaangażowana, pomocna. Czuję się zaopiekowana i szczęśliwa, że wiem już co trzeba robić :) Polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Nestorowicz-Czernianin konsultacja ginekologiczna

  Byłam dopiero na pierwszej wizycie u Pani Doktor ale z pewnością wrócę.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Sonokard Centrum Medyczne, Wrocław?
  Sonokard Centrum Medyczne, Wrocław dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: alergologia, alergologia dziecięca, diagnostyka, chirurgia, chirurgia dziecięca, chirurgia naczyniowa, endokrynologia, diabetologia, dietetyka, fizjoterapia, flebologia, ginekologia, genetyka, hematologia dziecięca, kardiologia, medycyna estetyczna, medycyna sportowa, ortopedia, ortopedia dziecięca, onkologia, onkologia dziecięca, pediatria, perinatologia, położnictwo, radiologia, urologia dziecięca, seksuologia, ultrasonografia.
 • Oferta Sonokard Centrum Medyczne obejmuje 139 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja fizjoterapeutyczna, Terapia manualna, konsultacja ginekologiczna + USG, badania prenatalne I trymestru, badania prenatalne I trymestru w ciąży bliźniaczej, badania prenatalne II trymestru, badania prenatalne II trymestru w ciąży bliźniaczej, badania prenatalne III trymestru, badania prenatalne III trymestru w ciąży bliźniaczej, konsultacja perinatologiczna.
 • Tak, Sonokard Centrum Medyczne oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • Sonokard Centrum Medyczne ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Sonokard Centrum Medyczne może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 1793 osób dodało swoją opinię o placówce Sonokard Centrum Medyczne. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Oto niektóre z ubezpieczeń, które akceptuje Sonokard Centrum Medyczne: NFZ, Medicover, LUX MED Sprawdź pełną listę akceptowanych ubezpieczeń, żeby zobaczyć, czy jest tam też Twoje.
 • Sonokard Centrum Medyczne ma 3 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 3 adresami:
  • KRÓLEWIECKA 161/14 Wrocław
  • Nad Potokiem 4 Mieroszów
  • Królewiecka 161, lok.13 Wrocław
Powiązane wyszukiwania