lek.

Bartłomiej Ślusarski

Ginekolog

Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl, tel . Jestem specjalistą Ginekologii i Położnictwa. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałem odbywając liczne staże ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl, tel .
  Jestem specjalistą Ginekologii i Położnictwa.
  Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałem odbywając liczne staże w Polsce i za granicą;
  szkoliłem się pod okiem znakomitych specjalistów w Klinikum Pinneberg oraz Szpitalu Marienkrankenhaus w Hamburgu.
  Systematycznie biorę udział w konferencjach z zakresu endokrynologii ginekologicznej, zajmuje się leczeniem zespołu PCOS oraz niepłodności.
  Od kilku lat związany jestem z Kliniką Położnictwa i Ginekologii przy ul. Chałubińskiego we Wrocławiu, gdzie zdobyłem duże doświadczenie w pracy na sali porodowej oraz oddziale patologii ciąży.
  Posiadam liczne certyfikaty, m.in. Fetal Medicine Foundation UK- badań ultrasonograficznych między 11-13 tyg.ciąży oraz certyfikat sekcji ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Ukończone szkoły

 • ---

Publikacje

 • ---

Nagrody i wyróżnienia

 • ---

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Klinikum Pinneberg , Klinik fur Gynakologie und Geburtshilfe / PINNEBERG 06/2015
 • Marienkrankenhaus , Frauenklinik Gynakologie / HAMBURG 06/2015

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: Wizyta ginekologiczna

  Gorąco polecam dr Ślusarskiego :)
  Jeżeli ktoś szuka lekarza w pelni zaangażowanego w swoją pracę, sumiennego i tak dokładnego to polecam ogromnie doktora. Pomijam fakt, ze nie znam bardziej przyjemnego i uśmiechniętego lekarza od doktora. Od doktora bije tak dużo ciepła i pozytywnej energii, że każda wizyta to czysta przyjemność. Doktor prowadzi moja ciążę i dzieki słuszniej diagnozie mogę cieszyć się ciąża. Polecam każdemu kto szuka lekarza przede wszystkim ludzkiego ale lekarza, dla którego jego zawód to pasja :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: Inny

  Moja wizyta u dr Ślusarskiego przebiegła w milej atmosferze, nie czułam się skrępowana. Odpowiedział na wszystkie moje pytania . Pan dr jest kompetentnym lekarzem i na pewno jeszcze do niego wrócę. Z czystym sumieniem polecam tego specjalistę.

 • M
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo podobało mi się podejście po pacjenta. Pełen profesjonalizm, Pan dr wszystko tłumaczył, wyjaśniał i przede wszystkim szukał przyczyny, Nie stosował zasady "leczymy objawowo" tylko szukamy dlaczego tak się dzieje...
  Polecam z całego serca.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Bardzo profesjonalna wizyta, gorąco polecam. Lekarz odpowiedział na wszystkie moje pytania bardzo dokładnie, był uprzejmy i nie czułam dyskomfortu podczas wizyty. Polecam

 • M
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: Inny

  Witam dzisiaj byłam na wizycie pierwszy raz u doktora Bartłomieja Ślusarczyka ,jestem zadowolona odpowiedział na każde moje pytanie polecam na 200% tego lekarza Honorata

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: Zwykła wizyta

  Lekarz bardzo kompetentny,dokładny i sympatyczny.Rozwiał wszystkie moje watpliwosci i odpowiedzial na kazde pytanie Polecam!

 • K
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: Inny

  Bardzo dobry lekarz. Miły, kompetentny z dużą wiedzą. Wszystko zostało dokładnie wytłumaczone. lekarz godny polecenia.

 • J
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: Zwykła wizyta

  Pan Bartłomiej jest profesjonalistą ze świetnym podejściem do pacjentek, przy wyborze ginekologa jest to dla mnie kluczowa kwestia, z uwagi na niezbyt przyjemne doświadczenia z innymi lekarzami tej specjalizacji. Zdecydowanie polecam!

 • A

  Była to moja pierwsza wizyta u Pana doktora i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Pan Ślusarski słucha, co pacjenta niepokoi i przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski.Dodatkowo muszę napisać, że Pan doktor jest przesympatyczną osobą, a przy tym konkretną i profesjonalną Czuję, że jestem w dobrych rękach...

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: Zwykła wizyta

  Przemiły lekarz z ogromną wiedzą. Byliśmy z mężem na USG połówkowym i doktor rozwiał nasze wszelkie wątpliwości, wszystko dokładnie wytłumaczył i pokazał. Takich lekarzy ze świecą szukać! To była moja pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia. Jak nabardziej polecam.