lek.

Bartłomiej Ślusarski

Ginekolog

Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl, tel .
Jestem specjalistą Ginekologii i Położnictwa.
Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałem odbywając liczne…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl, tel .
  Jestem specjalistą Ginekologii i Położnictwa.
  Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałem odbywając liczne staże w Polsce i za granicą;
  szkoliłem się pod okiem znakomitych specjalistów w Klinikum Pinneberg oraz Szpitalu Marienkrankenhaus w Hamburgu.
  Systematycznie biorę udział w konferencjach z zakresu endokrynologii ginekologicznej, zajmuje się leczeniem zespołu PCOS oraz niepłodności.
  Od kilku lat związany jestem z Kliniką Położnictwa i Ginekologii przy ul. Chałubińskiego we Wrocławiu, gdzie zdobyłem duże doświadczenie w pracy na sali porodowej oraz oddziale patologii ciąży.
  Posiadam liczne certyfikaty, m.in. Fetal Medicine Foundation UK- badań ultrasonograficznych między 11-13 tyg.ciąży oraz certyfikat sekcji ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • ---

Publikacje

 • ---

Nagrody i wyróżnienia

 • ---

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Klinikum Pinneberg , Klinik fur Gynakologie und Geburtshilfe / PINNEBERG 06/2015
 • Marienkrankenhaus , Frauenklinik Gynakologie / HAMBURG 06/2015

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
88 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Lekarz bardzo szczegulowo odpowiada na kazde pytanie , daje poczucie zainteresowania , jest mily i cierpliwy , zna sie na swojej pracy bardzo polecam doktora bartlomieja slusarskiego

 • I
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Wizyta u pana dr Ślusarskiego oceniam na pozytywną. Lekarz bardzo sympatyczny, wczuł się w mój problem i rzetelnie wytłumaczył mi wszystko. Pozdrawiam

 • W
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Pan doktor prowadził moją ciążę w Ginemedice. Na każdej wizycie był bardzo miły, co prawda trwały one krótko, ale stwierdziłam, że jeżeli ciąża przebiega bezproblemowo, to nie ma się czym martwić. Na każdej wizycie wykonywane USG, na jednym z najnowocześniejszych sprzętów w mieście (tak reklamuje się placówka). Prawie od samego początku ciąży, badanie USG wskazywało na sporą masę i wymiary płodu, ale brak było żadnych innych odchyleń i Pan doktor stwierdził, że świadczy to o dobrostanie płodu. Po około 32 tygodniu ciąży odbyłam jeszcze 3 wizyty i na każdej z nich Pan Doktor po przeprowadzeniu badania USG stwierdzał, że synek jest ułożony już tak nisko, że nie da określić się jego szacowanej masy, ale żebym się nie martwiła, na pewno "nie przekroczy 4 kg i dam radę urodzić". Po rozpoczęciu akcji porodowej, po przeprowadzeniu usg jeszcze na izbie przyjęć (na starym szpitalnym sprzęcie), lekarz dyżurujący ze zdziwieniem pytał, czy lekarz prowadzący nie podawał ostatnio szacowanej masy płodu (ostatnią wizytę odbyłam 4 dni przed porodem). W trakcie porodu położne zmierzyły rozstaw mojej miednicy i lekarz zadecydował o rozwiązaniu porodu drogą cięcia cesarskiego z uwagi na niewspółmierność płodowo-matczyną i tłumacząc, że poród naturalny zakończyłby się z dużym prawdopodobieństwem dystocją barkową. Syn urodził się z masą 4,5 kg i 62 cm długości, dodam, że USG na izbie przyjęć szacowało jego masę na 4450, nie rozumiem zatem, jak lekarz prowadzący ciążę mógł tego nie stwierdzić. Dzięki Bogu, że trafiłam na takiego lekarza odbierającego poród, nie chcę nawet myśleć, jak skończyłby się i dla dziecka i dla mnie poród naturalny. Całego stresu można było uniknąć, gdybym otrzymała wcześniej skierowanie na cięcie cesarskie, do którego były bezwględne wskazania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta ginekologiczna

  Bardzo dobry ginekolog, konkretny, precyzyjnie stawia diagnozę, ogromna wiedza medyczna. Bardzo polecam Pana Doktora.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty , Pan doktor to przemiły kompetentny lekarz. To byla moja druga wizyta odnosnie ciazy pierwsza u Doktora i poczułam ze naprawde jestem w dobrych rechach. Dosc mocno stresowala mnie ta wizyta a w gabinecie poczulam sie naprawde otoczona opieka i profesjonalizjem. Polecam serdecznie i na pewno tu wróce juz za 3 tyg

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor Ślusarski to lekarz ginekolog z powołania. Cierpliwy, niezwykle empatyczny i kompetentny. Odpowiada na wszystkie pytania, a badanie przeprowadza z delikatnością i starannością. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: Wizyta ginekologiczna

  Bardzo dobry, rzeczowy i kompetentny lekarz. Wyjaśnia wszystko co potrzeba, językiem zrozumiałym dla każdego.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: Wizyta ginekologiczna

  Bardzo polecam.
  Profesjonalne podejście.
  Zero traumy ;) Lekarz odpowiada chętnie na pytania, podczas badania jest delikatny. Polecam raz jeszcze!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: Wizyta ginekologiczna

  Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora! Pełen profesjonalizm zero skrępowania. Po tylu latach trafiłam na lekarza który od razu postawił diagnozę i wdrożył leczenie ! Jako człowiek doktor jest uśmiechnięty i sympatyczny ;) Jeszcze raz polecam niezdecydowanym .

 • P

  Pan doktor bardzo konkretny, zbadał , wszystko wyjaśnił, powiedział jakie badania należy zrobić, z jakim problemem możemy mieć do czynienia i co będziemy robić dalej po przeanalizowaniu wyników badań.