lek.

Bartłomiej Ślusarski

Ginekolog

Umów wizytę 40 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą Ginekologii i Położnictwa. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałem odbywając liczne staże w Polsce i za granicą; szkoliłem się pod okiem znakomitych specjalistó... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą Ginekologii i Położnictwa.
  Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałem odbywając liczne staże w Polsce i za granicą;
  szkoliłem się pod okiem znakomitych specjalistów w Klinikum Pinneberg oraz Szpitalu Marienkrankenhaus w Hamburgu.
  Systematycznie biorę udział w konferencjach z zakresu endokrynologii ginekologicznej, zajmuje się leczeniem zespołu PCOS oraz niepłodności.
  Od kilku lat związany jestem z Kliniką Położnictwa i Ginekologii przy ul. Chałubińskiego we Wrocławiu, gdzie zdobyłem duże doświadczenie w pracy na sali porodowej oraz oddziale patologii ciąży.
  Posiadam liczne certyfikaty, m.in. Fetal Medicine Foundation UK- badań ultrasonograficznych między 11-13 tyg.ciąży oraz certyfikat sekcji ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Klinikum Pinneberg , Klinik fur Gynakologie und Geburtshilfe / PINNEBERG 06/2015
 • Marienkrankenhaus , Frauenklinik Gynakologie / HAMBURG 06/2015

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta u tego lekarza... i nie ostatnia! Lekarz kulturalny, sympatyczny, delikatny i przede wszystkim informujący pacjentkę o tym jak ma przebiegać leczenie (nie trzeba specjalnie dopytywać i prosić o wyjaśnienia). Co do oceny fachowości - ciężko powiedzieć po pierwszej wizycie, ale mam wrażenie, że trafiłam w dobre ręce.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wizytą. Dr kompetentny i konkretny. Odpowiada na wszystkie pytania, bez problemu dzieli się swoją wiedzą. Kończę 4 miesiąc ciąży i mam za sobą kilkanaście wizyt u różnych Ginekologów. Dr Ślusarski jako jeden z nielicznych posiada kulturę i empatię. Wg mnie bardzo dobry Lekarz. Zdecydowanie pojawię się na kolejnej wizycie.

 • bardzo dobry

  Prowadziłam u Pana Ślusarskiego pierwszą ciążę. Bardzo polecam z uwagi na kompetencje, rzeczowe podejście do pacjentów oraz szczegółowe wyjaśnianie wszystkich nurtujących zagadnień. Lekarz cierpliwy, o wysokiej kulturze osobistej z delikatnym podejściem do pacjentek. Wizyty bezstresowe a podejście do wielu zagadnień normalne co zdarza się obecnie dość rzadko i jest w przypadku Pana Bartłomieja bardzo dużym plusem. Zdecydowanie polecam! (opinia wystawiona po odbyciu całego cyklu wizyt i kontroli po porodzie)

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i konkretny lekarz, zawiłe kwestie jest w stanie wyjaśnić w prosty sposób. W gabinecie czysto i przyjemnie.

 • bardzo dobry

  Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami udałam się do doktora na ciążowe usg 3d. Wizyta trwała około 40 minut i mogę potwierdzić wiarygodność wcześniejszych opinii. Doktor jest miły i kulturalny, wyczerpująco odpowiadał na każde moje pytanie, również te niezwiązane z usg, a z przebiegiem całej ciąży.
  Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Wszystko tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Do tego jest bardzo miły i uprzejmy. Widać, że to lekarz z powołania. Oby takich więcej.

 • bardzo dobry

  Bylam u Pana Ślusarkiego pierwszy raz. Wizyta trwala prawie godzinę. Odpowiadal na wszystkie pytanie i poprowadzil dalej.
  :) Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam lek. Bartłomieja, podchodzi do swojego zawodu profesjonalnie. Podczas wizyty wszystko tłumaczy oraz jest bardzo delikatny :)

 • bardzo dobry

  Bardzo delikatny, ludzki lekarz. Swietnie przeprowadzil badanie.polecam wszystkim kobietom zalaszcza bardzo delikatnym.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam. Wizyta naprawdę rzetelna. Lekarz wytłumaczył wszystko dokładnie i krok po kroku. Polecam serdecznie

Najbliższe terminy:

kolejne dni