lek.

Bartłomiej Ślusarski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 58 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą Ginekologii i Położnictwa. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałem odbywając liczne staże w Polsce i za granicą; szkoliłem się pod okiem znakomitych specjalistó... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą Ginekologii i Położnictwa.
  Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałem odbywając liczne staże w Polsce i za granicą;
  szkoliłem się pod okiem znakomitych specjalistów w Klinikum Pinneberg oraz Szpitalu Marienkrankenhaus w Hamburgu.
  Systematycznie biorę udział w konferencjach z zakresu endokrynologii ginekologicznej, zajmuje się leczeniem zespołu PCOS oraz niepłodności.
  Od kilku lat związany jestem z Kliniką Położnictwa i Ginekologii przy ul. Chałubińskiego we Wrocławiu, gdzie zdobyłem duże doświadczenie w pracy na sali porodowej oraz oddziale patologii ciąży.
  Posiadam liczne certyfikaty, m.in. Fetal Medicine Foundation UK- badań ultrasonograficznych między 11-13 tyg.ciąży oraz certyfikat sekcji ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Klinikum Pinneberg , Klinik fur Gynakologie und Geburtshilfe / PINNEBERG 06/2015
 • Marienkrankenhaus , Frauenklinik Gynakologie / HAMBURG 06/2015

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

69 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przemiły lekarz z ogromną wiedzą. Byliśmy z mężem na USG połówkowym i doktor rozwiał nasze wszelkie wątpliwości, wszystko dokładnie wytłumaczył i pokazał. Takich lekarzy ze świecą szukać! To była moja pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia. Jak nabardziej polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Ślusarski jest bardzo miły i fachowo podchodzi do swojej pracy, po raz pierwszy czułam się komfortowo u ginekologa. Serdecznie polecam tego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor to bardzo kompetentny i miły lekarz. Cieszę się że jestem pod opieką Pana doktora. Polecam wszystkim Paniom które wciąż szukają swojego lekarza ????

 • AK

  Bardzo miły i profesjonalny specjalista. Odpowiedział na wszelkie pytania i wątpliwości. Na pewno ponownie się wybiorę.

 • JB

  Bardzo sympatyczny, delikatny lekarz. Bardzo skrupulatny i dokładny. Wizyta bez stresu. Bardzo bardzo polecam. Oby więcej takich lekarzy z powołania!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta u Pana Bartłomieja, byłam bardzo zdenerwowana, po uprzedniej wizycie u niezbyt konkretnego ginekologa. Mimo szybkiego i sprawnego przebiegu wizyty, otrzymałam wiele szczegółów i odpowiedzi na nurtujące pytania. Lekarz cierpliwy, o wysokiej kulturze osobistej z delikatnym podejściem do pacjentek, a wizyty bezstresowe.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po pierwszej wizycie stwierdzam, że p. Ślusarski wydaje się być lekarzem zaangażowanym i kompetentnym. Mimo szybkiego i sprawnego przebiegu wizyty, otrzymałam wiele szczegółów i odpowiedzi na nurtujące pytania. Jednak odczuwałam wciąż lekki pośpiech, co nieco wybija ze skupienia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta u Pana Bartłomieja, byłam bardzo zdenerwowana, Pan doktor wszystko po kolej wyjaśnił co zamierza zrobić, rozluźnił atmosferę. Wydaje się być osobą bardzo kompetentną i znającą się na rzeczy, Pan doktor ma dużą wiedzę, zlecił kolejne badania i kolejną wizytę kontrolną ;) Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta u tego lekarza... i nie ostatnia! Lekarz kulturalny, sympatyczny, delikatny i przede wszystkim informujący pacjentkę o tym jak ma przebiegać leczenie (nie trzeba specjalnie dopytywać i prosić o wyjaśnienia). Co do oceny fachowości - ciężko powiedzieć po pierwszej wizycie, ale mam wrażenie, że trafiłam w dobre ręce.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wizytą. Dr kompetentny i konkretny. Odpowiada na wszystkie pytania, bez problemu dzieli się swoją wiedzą. Kończę 4 miesiąc ciąży i mam za sobą kilkanaście wizyt u różnych Ginekologów. Dr Ślusarski jako jeden z nielicznych posiada kulturę i empatię. Wg mnie bardzo dobry Lekarz. Zdecydowanie pojawię się na kolejnej wizycie.