lek.

Bartłomiej Ślusarski

Ginekolog

113 opinii +dodaj

Umów wizytę 1480 odwiedzin w ciągu 30 dni

Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl, tel . Jestem specjalistą Ginekologii i Położnictwa. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałem odbywając liczne staże w… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
113 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje ginekologiczne wraz z usg

  Najlepszy ginekolog z jakim miałam do czynienia. Cierpliwy, wyrozumiały, delikatny. Nie zbagatelizował mnie, mimo, że napewno wielu lekarzy by to zrobiło. Szybko zdiagnozował mój problem, dzięki czemu błyskawicznie zaszłam w ciążę. Całym sercem polecam i życzę każdej kobiecie takiego lekarza!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Po długim czasie niechodzenia na jakiekolwiek kontrole, postanowiłam się zbadać właśnie u Pana Bartłomieja. Stres jak przy wizycie po raz pierwszy, ale!!! prysnął jak bańka po przekroczeniu progu gabinetu!!! Badanie bardzo delikatne, wszystko komentowane, co aktualnie się ze mną robi, przepytana zostałam jak w szkole, ze wszystkiego ;) Ogólnie baaaaaardzo polecam!!!!

 • M

  Wizytę u Pana Doktora oceniam oczywiście jak najbardziej na plus. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i wiązała się ona że sporym stresem i licznymi obawami, co zostało szybko zneutralizowane po wejściu do gabinetu. Dr Ślusarski jest bardzo cierpliwą i spokojną osobą. Tłumaczy każdy swój krok jeszcze przed jego wykonaniem. Szczegółowo odpowiada na każde pytanie, rozwiewa wątpliwości. Na pewno wybiorę tego lekarza podczas kolejnej wizyty. ;)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje ginekologiczne wraz z usg

  Bardzo dobry lekarz. Miły, uśmiechnięty i co najważniejsze jest profesjonalistą. Chodze do niego od dłuższego czasu i szczerze polecam! :)

 • J
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Doktor prowadził moją trzecią ciążę. Trudną, bo trzecie cięcie cesarskie, do tego szybko po drugim, dzieci były duże (>4,5 kg) więc martwiliśmy się z mężem czy będzie dobrze. Pierwsze dwie ciąże prowadziłam w Lux Medzie więc mam porównanie. Za pierwszym razem mało nie straciłam dziecka mimo, że lekarz wiedział, że dziecko jest bardzo duże 4,9 kg) i nie zalecił wizyty w szpitalu w dniu terminu tylko czekać.... Za drugim miałam mało kompetentnego i komunikatywnego lekarza, czułam się na wizytach jak intruz. Za trzecim razem nie chciałam ryzykować... Doktor Ślusarski to niezwykle miły, uprzejmy, spokojny człowiek, do tego niezwykle kompetentny lekarz, który bada delikatnie, bezboleśnie. Wizyta jest sprawna, ale nie nerwowa, wszystkie wątpliwości rozwiane, widać było duża wiedzę, zainteresowanie pacjentką, kontakt wzrokowy, troska. Pod koniec ciąży byłam w stałym kontakcie. Mało tego - doktor skierował mnie do swojej koleżanki w szpitalu gdzie miałam mieć operację i to ona przeprowadziła cięcie. Cały czas czułam, że jestem w dobrych rekach, monitorowana, w stałym kontakcie i wszystko skończyło się dobrze. Byłam spokojna. Córcia urodziła się zdrowa 4,8 kg, ja jestem już miesiąc po ciąży też w pełni zdrowia i mam niesamowicie pozytywne odczucia. Teraz moja siostra, też w ciąży, jest również jego pacjentką i polecam doktora każdemu!

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje ginekologiczne wraz z usg

  Jestem zadowolona z wizyty, cała konsultacja oraz badanie przebiegły w miłej i luźnej atmosferze, doktor Ślusarski jest bardzo profesjonalny, nie zostawia pytań bez wyjaśnienia, wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo polecam szczególnie jeśli to ma być Twoja pierwsza wizyta :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje ginekologiczne wraz z usg

  Wizyta zaczęła się punktualnie i została przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor bardzo miły, kompetentny, podczas badania tłumaczy na bieżąco co i jak. Szybko i sprawnie przeprowadzona wizyta, która bardzo mnie uspokoiła.
  Nie mam żadnych zastrzeżeń.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo miły, kompetentny . Lekarz który jest rzetelny . Bardzo długo szukałam takiego lekarza . Polecam !

 • M
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje ginekologiczne wraz z usg

  Pan doktor bardzo mily, wydaje sie kompetentny, podczas badania tlumaczy na biezaco co i jak. Szybko i sprawnie przeprowadzona wizyta, ktora bardzo mnie uspokoila.

 • M
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: Wizyta kontrolna

  Pan doktor był bardzo rzeczowy, wszystko na bieżąco tłumaczył, również wykonując usg czy samo badanie ginekologiczne. Do tego bardzo dobrze wyposażony gabinet. Z całego serca polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl, tel .
  Jestem specjalistą Ginekologii i Położnictwa.
  Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałem odbywając liczne staże w Polsce i za granicą;
  szkoliłem się pod okiem znakomitych specjalistów w Klinikum Pinneberg oraz Szpitalu Marienkrankenhaus w Hamburgu.
  Systematycznie biorę udział w konferencjach z zakresu endokrynologii ginekologicznej, zajmuje się leczeniem zespołu PCOS oraz niepłodności.
  Od kilku lat związany jestem z Kliniką Położnictwa i Ginekologii przy ul. Chałubińskiego we Wrocławiu, gdzie zdobyłem duże doświadczenie w pracy na sali porodowej oraz oddziale patologii ciąży.
  Posiadam liczne certyfikaty, m.in. Fetal Medicine Foundation UK- badań ultrasonograficznych między 11-13 tyg.ciąży oraz certyfikat sekcji ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • ---

Publikacje

 • ---

Nagrody i wyróżnienia

 • ---

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Klinikum Pinneberg , Klinik fur Gynakologie und Geburtshilfe / PINNEBERG 06/2015
 • Marienkrankenhaus , Frauenklinik Gynakologie / HAMBURG 06/2015

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia