FemiMea Centrum Ginekologii i Położnictwa

(84 opinie)

To, co niemożliwe staje się bardziej możliwe, gdy specjaliści na wszystkich kontynentach działają wspólnie. Fundamentem centrum FemiMea jest ugruntowana wiedza akademicka, wieloletnia praktyka lekarsk... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

FemiMea Centrum Ginekologii i Położnictwa

Kłodzka 3A

55-040 , Bielany Wrocławskie , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 533...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

To, co niemożliwe staje się bardziej możliwe, gdy specjaliści na wszystkich kontynentach działają wspólnie. Fundamentem centrum FemiMea jest ugruntowana wiedza akademicka, wieloletnia praktyka lekarska i najnowsze, światowe odkrycia w dziedzinie medycyny. Zawsze najważniejsza jest kobieta – jej zdrowie, intymność i komfort. Lekarze do diagnostyki i leczenia wykorzystują najnowszy sprzęt.

Założycielem FemiMea jest dr n. med. Wojciech Homola.Komfort i intymność

Wizyta ginekologiczna to badania, które wymagają szczególnej uwagi, intymności i delikatności. Fotele ginekologiczne są nowoczesne, kolorowe. Pacjentka wchodząc do gabinetu, widzi biurko, za którym siedzi uśmiechnięty lekarz. Są dwa krzesełka – dla niej, może też dla partnera. Fotel ginekologiczny jest za ścianką. Jest łazienka. Mocno wierzymy, że: „Dobrze zebrany wywiad świadczy o inteligencji lekarza”. Najpierw rozmawiamy, potem badamy.

Pacjentki piszą: lekarz profesjonalny, kulturalny, w zrozumiały sposób tłumaczy i poświęca tyle czasu pacjentce, ile ona i jej sytuacja tego wymagane. I to są słowa, które najtrafniej opisują to, jak pracujemy. W FemiMea zlecamy badania laboratoryjne, a wyniki dostajemy on-line w tym samym czasie, co pacjentka. Lekarz je czyta i może szybciej reagować. Pacjentka ma kompleksową opiekę, od A do Z.

„Chcę, żeby pacjentka czuła się w 100 proc. zaopiekowana, żeby wiedziała, że jej problem będzie szybko zdiagnozowany i że zostaną wdrożone najlepsze z możliwych działania. Bezpieczeństwo jest tak samo istotne jak rozmowa i uśmiech. Jeśli problem wykracza poza moją specjalizację, to również staram się pacjentce doradzić do jakiego specjalisty powinna się udać, łącznie z tym, że dzwonię do innego lekarza, któremu oddaję tę pacjentkę pod opiekę. Nie zostawiam pacjentki tylko z medyczną diagnozą: ma pani polipa macicy i nie zajdzie pani w ciążę. Opowiadam, rozmawiam, tłumaczę, słucham, a nawet rysuję”. – podkreśla

Dr n. med. Wojcieh Homola

Nasza oferta

Cennik usług
1.Konsultacja ginekologiczna + USG: wizyta z badaniem ginekologicznym oraz USG dla pacjentki nie będącej w ciąży.
Cena: 210 zł.
2.Konsultacja położnicza + USG: wizyta z badaniem ginekologicznym oraz USG dla pacjentki będącej w ciąży.
Cena: 240 zł.
3. Konsultacja antykoncepcyjna. Cena: 100 zł obowiązuje dla pacjentek, które są pod opieką ginekologiczną Centrum. W przypadku pierwszej wizyty jest to cena normalnej wizyty ginekologicznej.
Cena: 100 zł.
4.Konsultacja ginekologiczna uczniowska/studencka z USG (za okazaniem legitymacji). Wizyta z badaniem ginekologicznym oraz USG.
Cena: 180 zł (ginekologiczna),210 zł (położnicza).
5.Konsultacja lekarska.Cena: 150 zł.
6.Pakiet profilaktyka coroczna (badanie ginekologiczne + USG ginekologiczne + USG piersi + cytologia płynna LBC).
Cena: 400 zł.
7.Diagnostyka niepłodności: Wizyta ginekologiczna, badanie ginekologiczne, usg ginekologiczne, wywiad niepłodnej pary, analiza badań dotychczas wykonanych. Wypracowanie planu działania i kolejnych działań. Monitorowanie owulacji po tej wizycie kosztuje 70 zł za badanie.
Cena: 300 zł.
8.Monitorowanie owulacji (kolejna wizyta).
Cena: 100 zł.
9.USG położnicze rozszerzone: I, II, III trymestr. Badanie w I trymestrze wykonywane pomiędzy 11 a 13 tygodniem, badanie II trymestr (tzw. połówkowe) wykonywane pomiędzy 18 a 22 tygodniem, Badanie III trymestr wykonywane pomiędzy 30 a 32 tygodniem.
Cena: 300 zł
(ciąża bliźniacza 400 zł).
10.Badanie KTG ciężarnej: badanie dla pacjentek, które prowadzą ciążę w Centrum kosztuje 90 zł, dla pacjentek nie prowadzących ciąży w naszym centrum koszt 100 zł. Cena obejmuje wykonanie badania przez położną oraz analizę zapisu KTG przez lekarza.
Cena: 100 zł.
11.USG piersi: badanie USG obu gruczołów piersiowych oraz dołów pachowych.
Cena: 150 zł.
12.Cytologia cienkowarstwowa LBC: pobierana na podłoże płynne, jest to badanie o podwyższonej czułości, dające możliwość z raz pobranego wymazu oznaczenie markerów stanu przedrakowego (CINTEC PLUS) oraz DNA wirusa HPV.
Cena: 100 zł.
13.Kolposkopia: ocena szyjki macicy po wybarwieniu pod powiększeniem, jeśli zaistnieje potrzeba z pobraniem wycinków z tarczy szyjki macicy oraz z biopsją kanału szyjki macicy łącznie z kosztem badania badania histopatologicznego.
Cena: 350 zł.
14.Badanie ZedScan: badanie oporu nabłonka szyjki macicy w przypadku podejrzenia zmian przednowotworowych, zazwyczaj wykonywane w trakcie kolposkopii.
Cena: 400 zł.
15.CINTEC PLUS: wymaz z szyjki macicy w kierunku markerów stanów przed nowotworowych.
Cena: 260 zł.
16.Usuwanie kłykcin kończystych.
Cena: 400 zł
(każdy kolejny zabieg 200 zł).
17.Usunięcie zmian w obrębie szyjki macicy metodą LEEP/LLETZ w znieczuleniu miejscowym.
Cena: 1800 zł.
18.FRD - wybarwianie szyjki macicy błękitem metylenowym w celu wykrywania ryzyka stanu przedrakowego. Wynik badania dostępny po 5 minutach w czasie tej samej wizyty. Obszary podejrzane o zmiany przedrakowe wybarwiają się na niebiesko lub czarno. Cena: 100 zł.
19. VisualCheck - ocena nabłonka szyjki macicy po wybarwieniu kwasem octowym z wykorzystaniem kolposkopu z automatycznym algorytmem detekcji obszarów podejrzanych o stan przedrakowy działającym w oparciu o mechanizmy sztucznej inteligencji. Wynik badania jest dostępny w czasie tej samej wizyty po 2 minutach. Cena: 100 zł.
20.PAKIET ROZSZERZONYCH BADAŃ PRZESIEWOWYCH W KIERUNKU RAKA SZYJKI MACICY: 1.FRD - wybarwianie szyjki macicy błękitem metylenowym + 2. VisualCheck - ocena nabłonka szyjki macicy po wybarwieniu kwasem octowym z wykorzystaniem kolposkopu z automatycznym algorytmem detekcji obszarów podejrzanych o stan przedrakowy + 3. Cytologia podwyższonej czułości LBC + oznaczenie 14 typów onkogennych wirusów HPV18.Pakiet cytologia LBC + HPV pobierany w czasie konsultacji ginekologicznej. Cena: 400 zł.
Cena: 250 zł.
19.Pakiet cytologia LBC + HPV pobierany poza konsultacją ginekologiczną.
Cena: 300 zł.
21.Pakiet cytologia LBC + Chlamydia w czasie konsultacji ginekologicznej.
Cena: 200 zł.
22.Pakiet cytologia LBC + Chlamydia poza konsultacją ginekologiczną.
Cena: 250 zł.
23.Pakiet cytologia LBC + Chlamydia + HPV z wizytą ginekologiczną.
Cena: 350 zł.
24.Pakiet cytologia LBC + Chlamydia + HPV bez wizyty ginekologicznej.
Cena: 400 zł.
25.Wymaz w kierunku GBS pochwa i odbyt (paciorkowce z gruby B).
Cena: 100 zł.
26.Histeroskopia: badanie polegające na oglądaniu jamy macicy endoskopem z kamerą. Wykonywane w celu diagnostyki nieprawidłowych krwawień, krwawień pomenopauzalnych, niepłodności, podejrzeniu polipów, mięśniaków.
Cena: od 1000 zł.
27.Założenie wkładki wewnątrzmacicznej (MIRENA, KYLEENA, Jaydess): zakładamy w czasie miesiączki.
Cena: 1300 zł.
27.Usunięcie wkładki wewnątrzmacicznej: usuwamy w czasie miesiączki. Cena: 200 zł. Jeśli w czasie tej samej wizyty jest zakładana nowa wkładka to koszt usunięcia wynosi 150 zł.
Cena: 200 zł.
28.Usunięcie polipa szyjki macicy w znieczuleniu miejscowym wraz z badaniem histopatologicznym.
Cena: 800 zł.
29.Biopsja endometrium w znieczuleniu miejscowym wraz z badaniem histopatologicznym.
Cena: 800 zł.
30.Usunięcie szwów.
Cena: 100 zł.
31. SANCO badanie prenatalne z krwi ciężarnej (oznaczenie wolnego DNA płodu i szacowanie ryzyka wad chromosomalnych płodu), w cenie nadanie USG i pobranie. Cena: 2100 zł.
32.SANCO PLUS rozszerzone badanie prenatalne wolnego DNA płodu z krwi ciężarnej. Do badania pobierane jest ok 10 ml krwi żylnej, wynik testu jest dostępny do 10 dni roboczych od dostarczenia próbki do laboratorium. W ramach badania odbywa się konsultacja położnicza, USG oraz kwalifikacja do badania. Cena całkowita badania SANCO PLUS (w tym badanie USG oraz pobranie krwi). Cena: 2600zł.

Nasz sprzęt

 • USG 3D/4D
 • Histeroskopia
 • Kolposkopia: Wideokolposkop HD
 • Kolposkopia: algorytm automatycznego rozpoznawania zmian przedrakowych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji
 • LEEP/LLETZ: elektrokonizacja zmian przedrakowych w obszarze szyjki macicy
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
86 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Michalina Odonicz-Czarnecka konsultacja ginekologiczna

  Pani Dr Michalina ma wspaniałe podejście do pacjenta. Dokładnie omawia wizytę oraz przebieg leczenia i angażuje się w relacje z pacjentem.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Wojciech Homola konsultacja ginekologiczna + USG

  Doktor Homola jest zaangażowanym specjalistą w swojej dziedzinie. Bardzo chętnie pomaga, wyjaśnia i nie patrzy na zegarek. Ma spokojny i cierpliwy rób głosu. Przy badaniu jest bardzo delikatny, a na monitorze widzę obraz z USG gdzie inni specjaliści tego nie mają. Gabinet jest przestronny, czysty i dobrze wyposażony. Bardzo spodobało mi się podejście Pana Doktora, poszłam na kontrolę, wspominając o staraniach się o dziecko. Pan doktor zebrał szczegółowy wywiad, wytłumaczył co jest ważne, na czym się skupić. Jako pierwszy lekarz podał do siebie kontakt gdybym miała dodatkowe pytania, lub gdy będę mieć wyniki badań. Bardzo się cieszę że mogłam trafić do Pana Doktora Homoli, wrócę tam z pewnością. Dodatkowo Pani w recepcji również jest przemiła, bardzo podoba mi się atmosfera w klinice.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Dawiec konsultacja ginekologiczna + USG

  Świetna Doktor! Wszystko zostało mi jasno i klarownie wyjaśnione, nie było pośpiechu. A dodatkowo czysto, bo z tym różnie bywa metoda leczenia inna niż u większości lekarzy, nie muszę brać tabletek, żeby wyleczyć „policystyczne jajniki”

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Dawiec konsultacja ginekologiczna

  Nigdy nie czułam się tak komfortowo i bezpiecznie u ginekologa. Pani Beata ma bardzo profesjonalne podejście do pacjentów, a jednocześnie "ludzkie"; jest uprzejma, nie pospiesza, dokładnie pyta o historie medyczną pacjenta. Moja wizyta była kontrolnym USG piersi z podejrzeniem zmian w jednej z nich, Pani Beata zrobiła dokładne USG, opis, a przede wszystkim wytłumaczyła mi to bardzo zrozumiale. Już po pierwszej wizycie wiem, że na pewno wrócę i będę polecać koleżankom.
  Moja wizyta była opóźniona o 30min, co nie stanowiło dla mnie problemu, ale może przed przyjazdem warto zadzwonić na recepcje i zapytać czy nie ma opóźnień.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Wojciech Homola konsultacja ginekologiczna + USG

  Gorąco polecam,wizyta punktualnie ,wszystko wyjaśnione w sympatycznej atmosferze,stres mija po przekroczeniu drzwi gabinetu.

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Beata Dawiec USG piersi

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Badanie było wykonane precyzyjnie bez tzw „pośpiechu”. Pani doktor szczegółowo odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości. Serdecznie polecam!

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Homola konsultacja ginekologiczna + USG

  Bardzo dobry, zaangażowany profesjonalista. Dyskretny, miły, ze świetnym podejściem do pacjentki. Serdecznie polecam.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Beata Dawiec Profilaktyka coroczna ( badanie ginekologiczne + USG ginekologiczne + USG piersi + cytologia płynna LBC

  Wizyta w życzliwej atmosferze. Badanie bardzo dokładne, profesjonalne. Otrzymałam kompleskowe informacje. Jedyny minus to spore opóźnienie wizyty.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Homola histeroskopia

  Miałam wykonywany zabieg histeroskopii w znieczuleniu miejscowym. Przebiegł praktycznie bezboleśnie. Pan Doktor udzielił szczegółowych wyjaśnień przed i po zabiegu a w jego trakcie starał się zadbać o mój komfort psychiczny. Wszystko przebiegło bez komplikacji i powikłań. Bardzo dziękuję i polecam!

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Wojciech Homola badania ginekologiczne

  Jestem tuz po wizycie u doktora i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor jest cierpliwy, wnikliwy i bardzo kompetentny. Wszystko szczegółowo wyjaśnił, doradził i uspokoil. Czułam się zaopiekowana:) Zdecydowanie polecam

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania