lek.

Andrzej Szewczuk

Ginekolog

88 opinii +dodaj

Umów wizytę 1550 odwiedzin w ciągu 30 dni

www.pacjentka.com > Od ponad 22 lat z pasją i pracoholizmem zajmuje się ginekologią i położnictwem, a w szczególności ultrasonografią oraz patologią ciąży. Jestem absolwentem Akademii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA, PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZY

  ul. Piękna 64B/1 (Gaj, Tarnogaj, Krzyki), Krzyki
  50-506 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Pierwsza wizyta (badanie + usg 2d+ 3/4d) w miesiącu kalendarzowym 200 zł
  Biopsje i drobne zabiegi z badaniem histopatologicznym 400 zł
  Wkładka domaciczna hormonalna 1 200 zł
  Monitoring owulacji (kolejna wizyta w cyklu) 50 zł
  Wizyta usg 3d/4d + nagranie dvd + foto kolor wydruk 200 zł
  Trzecia i kolejna wizyta (badanie + usg 2d+3/4d) w miesiącu kalendarzowym 100 zł
  Bezpłatna informacja o wynikach cytologii i badań drogą mailową
  Wizyta wg cennika od 100 zł
  Antykoncepcja awaryjna 100 zł
  Krioterapia szyjki macicy 400 zł
  Badanie w kierunku hpv hr 150 zł
  Wizyta konsultacyjna (analiza wyników; ustalenie terapii; zdjęcie szwów) 100 zł
  Cytologia 50 zł
  Druga wizyta (badanie + usg 2d+3/4d) w miesiącu kalendarzowym 150 zł
  Bezpłatne konsultacje (w ramach możliwości) drogą mailową, sms lub telefoniczne
  Bezpłatne wystawianie recept jako kontynuacja ustalonej terapii (kontakt sms, e-mail)

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
88 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Pod opieką doktora Szewczuka znalazłam się po porodzie sn na oddziale poporodowym w szpitalu klinicznym. Moj pobyt na oddziale trwał 10 dni od porodu, w tym czasie doktor dal się poznać jako lekarz pełen pasji, oddany temu co robi, świetnie pamiętający pacjentki i ich przypadki, ale przede wszystkim lekarz skuteczny, a łatwym przypadkiem nie byłam - szycie się rozeszło powodując silny ból i nacięcie nie chciało się goić. Doktor, choć na codzień ma specyficzne poczucie humoru (które ja akurat bardzo cenię) omawiając ze mną mój przypadek zachował pełną intymność, empatię, wyrozumiałość dla moich reakcji - generalnie tak jak tego potrzebuje kobieta w takiej sytuacji oraz zaproponował leczenie, które przyniosło ulgę po dobie stosowania (mogłam zrezygnować z leków przeciwbólowych), a z czasem zaowocowało gojeniem. Przez cały pobyt na oddziale czułam się wspaniale "zaopiekowana", mimo że nie byłam prywatną pacjentką doktora. Wspaniale że można spotkać takich lekarzy w publicznych szpitalach, na taką właśnie opiekę zasługują kobiety w okresie okołoporodowym.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjentki. Dobra diagnoza-jako pierwszy w moim przypadku , duże zaangażowanie w swoją pracę. Widać efekty leczenia od pierwszego miesiąca. Polecam!!

 • P
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA, PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZY

  Pan doktor jest bardzo konkretny i zawsze wszystko dokładnie tłumaczy. Ma Profesjonalne podejście do pacjenta. Prowadzi moja ciąże i jestem bardzo zadowolona, bo wiem, że jestem w dobrych rękach
  ????

 • K
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA, PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZY

  Polecam tego lekarza.Pan Dr jest rzeczowy, kompetentny, konkretny, a do tego sympatyczny. Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, co daje mi jako pacjentce poczucie, że jestem w dobrych rękach (zarówno podczas pobytu w szpitalu, jak i podczas wizyt w prywatnym gabinecie). Nie ma problemu z kontaktem telefonicznym, czy też mailowym.Gabinet jest komfortowo i nowocześnie wyposażony.

 • A
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA, PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZYUsługa: kontrola ginekologiczna

  Swietny lekarz kontaktowy i konkretny, a przy tym bardzo sympatyczny czlowiek :) Trafiłam do niego, po wizycie u innego lekarza, który próbował mi wmówić, że całkiem skopałam sobie cykl biorąc hormony o takim stężeniu (jak się okazało jedno z najniższych dostępnych na rynku), że zatrzyma mi się miesiączka, nigdy już nie będę mogła mieć dzieci itd. Doktor uspokoił mnie od razu, zbadał, wytłumaczył wszystko dokładnie (jak się okazało wierutne bzdury ze strony drugiego lekarza). Był przy tym niesamowicie sympatyczny, uśmiechnięty, z poczuciem humoru. Od tej pory (minie jakieś 2 lata) chodzę tylko do niego :) Dobry, nowoczesny sprzęt, przyjemna atmosfera, profesjonalizm - to rzeczy, które go wyróżniają.

 • G
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA, PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZY

  Dr Szewczuk to super lekarz. Profesjonalny, rzeczowy, z poczuciem humoru, a przede wszystkim ludzki. Pomógł mi kiedy byłam w trudnym położeniu. Zawsze błyskawicznie odbiera telefon i odpisuje na mejle, co jest bardzo ważne i pokazuje, że na prawdę zależy mu na pacjentkach i można liczyć na jego pomoc. Gabinet świetnie wyposażony, ceny bardzo przystępne. Nigdy nie zgodzę się z opiniami, że zdziera. Wręcz przeciwnie - ceny za wizytę maleją z każdą kolejną wizytą w miesiącu. Zawsze można zadzwonić lub napisać w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub gdy chce się skonsultować wyniki, co również pokazuje, że nie jest wyrachowany. To niestety jest dziś rzadkością. Z całego serca polecam wszystkim tego lekarza. Panie doktorze, raz jeszcze dziękuję za okazaną pomoc i zaangażowanie w mój przypadek.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA, PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZY

  Po wielu problemach z różnymi lekarzami, trafiłam do Pana dr Andrzeja Szewczuk i jestem bardzo zadowolona. Chodze już kilka lat do Pana doktora i od tego czasu moje problemy się skończyły. Ogromnie polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA, PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZY

  Ja również polecam doktora Szewczuka, bardzo konkretny i rzeczowy. Prowadzę u Pana doktora ciążę i wierzę,że jestem w dobrych rękach. Dodatkowo, bardzo dużym plusem jest stały kontakt w razie potrzeby.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA, PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZY

  Czego by nie powiedzieć specjalista w każdym calu. Prosto, zrozumiale i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Przede wszystkim bezpośredni i z poczuciem humoru. Kobieta pod opieką dr Szewczuka czuje, że to właśnie to. Można z dr utrzymywać stały kontakt. Odpowiada na telefony, SMS i maile co daje duże poczucie bezpieczeństwa.
  Polecam i jeszcze raz polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA, PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZYUsługa: wizyta wg cennika

  Do Pana Andrzeja trafiłam z problematyczną ciążą. Okazał się być nie tylko wspaniałym specjalista w dziedzinie ginekologii ale i człowiekiem niezwykle empatycznym. Zdecydowanie dba o swoje pacjentki, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania z dbałością przeprowadza badania. Szybko odpowiada na nurtujące wątpliwości po wizycie drogą elektroniczną. Potrafi nawiązać pozytywną relacje z pacjentka. Szczerze polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.pacjentka.com
  > Od ponad 22 lat z pasją i pracoholizmem zajmuje się ginekologią i położnictwem, a w szczególności ultrasonografią oraz patologią ciąży. Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przez 17 lat byłem związany z I Kliniką Ginekologii i Położnictwa Szpitala Klinicznego nr 1 przy ulicy Chałubińskiego 3 we Wrocławiu, gdzie zdobywałem doświadczenie jako asystent do I stopnia specjalizacji (1999) i do II stopnia specjalizacji (2007) - pracowałem na Oddziale Ginekologii Onkologicznej, Operacyjnej, Septycznej, Bloku Porodowym i głównie na Patologii Ciąży oraz Położnictwie. Od 2012 do 2015 zawodowo spełniałem się jako Ordynator Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Rejonowego w Środzie Śląskiej. Po zamknięciu tego szpitala powróciłem do macierzystej Kliniki gdzie pracuję i dyżuruję do dziś. Ponadto aktualnie również współpracuję z Prywatnym Szpitalem „Medfemina”.
  Od 2008 roku prowadzę Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Prywatną. Oprócz fachowej opieki ginekologicznej i położniczej wykonuję również specjalistyczne badania USG. Dysponuję najnowocześniejszym cyfrowym aparatem USG Voluson E8 RSA BT2017 HD LIVE STUDIO umożliwiającym wykonywanie badań 3D/4D oraz badań dopplerowskich wraz z ich nagrywaniem. Doświadczenie w wykonywaniu USG zdobywam już od 1991 roku, a od 2004 wykonuję badania USG 3D/4D oraz USG z przepływami.
  Zajmuję się kompleksowym prowadzeniem ciąż fizjologicznych i patologicznych, antykoncepcją, niepłodnością, profilaktyką i leczeniem patologii szyjki macicy (cytologie, HPV, biopsje, krioterapia). Ponadto diagnozuję i leczę infekcje, zaburzenia hormonalne i zaburzenia miesiączkowania. Wykonuję ginekologiczne zabiegi operacyjne oraz cięcia cesarskie.
  Uczestniczę w kursach, stażach, szkoleniach, warsztatach, konferencjach i kongresach stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe dla dobra moich pacjentek.
  Praca jest moją życiową pasją, a do każdej pacjentki podchodzę indywidualnie, wykorzystując całą swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie. Największą radością w życiu zawodowym jest moja asysta w narodzinach życia.

  Zostałem wyróżniony przez czasopismo „Twój Styl” honorowym tytułem „Lekarz Przyjacielem Kobiety”

  Zapraszam do mojego komfortowego i nowocześnie wyposażonego gabinetu na Piękną we Wrocławiu.

  Zachęcam do odwiedzenia strony >> www.pacjentka.com <<

  Andrzej Szewczuk

  .

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • VII LO we Wrocławiu - 1989
 • Akademia Medyczna we Wrocławiu, Wydział Lekarski - 1995

Publikacje

 • Praca poglądowa "DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA W GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWIE - KOMPENDIUM"

Nagrody i wyróżnienia

 • Honorowy tytuł „Lekarz Przyjacielem Kobiety" nadany przez czasopismo „Twój Styl” - 2004