lek.

Andrzej Szewczuk

Ginekolog

76 opinii +dodaj

Umów wizytę 987 odwiedzin w ciągu 30 dni

www.pacjentka.com > Od ponad 22 lat z pasją i pracoholizmem zajmuje się ginekologią i położnictwem, a w szczególności ultrasonografią oraz patologią ciąży. Jestem absolwentem Akademii… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA, PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZY

  Piękna 64B/1 (Tarnogaj, Krzyki), Krzyki
  50-506 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Usg 200 zł
  Usg płodu 200 zł
  Krioterapia szyjki macicy 400 zł
  Biopsje i drobne zabiegi z badaniem histopatologicznym 400 zł
  Pierwsza wizyta (badanie + usg 2d+ 3/4d) w miesiącu kalendarzowym 200 zł
  Monitoring owulacji (kolejna wizyta w cyklu) 50 zł
  Wizyta usg 3d/4d + nagranie dvd + foto kolor wydruk 200 zł
  Trzecia i kolejna wizyta (badanie + usg 2d+3/4d) w miesiącu kalendarzowym 100 zł
  Wkładka domaciczna hormonalna 1 200 zł
  Informacja o wynikach cytologii i badań drogą mailową
  Antykoncepcja awaryjna 100 zł
  Wizyta od 100 zł
  Badanie w kierunku hpv hr 150 zł
  Wizyta konsultacyjna (analiza wyników; ustalenie terapii; zdjęcie szwów) 100 zł
  Cytologia 50 zł
  Druga wizyta (badanie + usg 2d+3/4d) w miesiącu kalendarzowym 150 zł
  Konsultacje (w ramach możliwości) drogą mailową, sms lub telefoniczne
  Wystawianie recept jako kontynuacja ustalonej terapii (kontakt sms, e-mail)

  więcej

 • Klinika Ginekologii i Położnictwa USK we Wrocławiu

  Chałubińskiego 3, Śródmieście
  50-368 Wrocław, dolnośląskie

  Usługi

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.pacjentka.com
  > Od ponad 22 lat z pasją i pracoholizmem zajmuje się ginekologią i położnictwem, a w szczególności ultrasonografią oraz patologią ciąży. Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przez 17 lat byłem związany z I Kliniką Ginekologii i Położnictwa Szpitala Klinicznego nr 1 przy ulicy Chałubińskiego 3 we Wrocławiu, gdzie zdobywałem doświadczenie jako asystent do I stopnia specjalizacji (1999r) i do II stopnia specjalizacji (2007r) - pracowałem na Oddziale Ginekologii Onkologicznej, Operacyjnej, Septycznej, Bloku Porodowym i głównie na Patologii Ciąży i Położnictwie. Od 2012 do 2015 zawodowo spełniałem się jako Ordynator Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Rejonowego w Środzie Śląskiej. Po zamknięciu tego szpitala powróciłem do macierzystej Kliniki gdzie pracuję i dyżuruję do dziś. Ponadto aktualnie również współpracuję z Prywatnym Szpitalem „Medfemina”.
  Od 2008 roku prowadzę Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Prywatną. Oprócz fachowej opieki ginekologicznej i położniczej wykonuję również specjalistyczne badania USG. Dysponuję najnowocześniejszym cyfrowym aparatem USG Voluson E8 RSA BT2017 HD LIVE STUDIO umożliwiającym wykonywanie badań 3D/4D oraz badań dopplerowskich wraz z ich nagrywaniem, a doświadczenie w USG zdobywam już od 1991 roku, a od 2004 wykonuję badania USG 3D/4D oraz USG z przepływami.
  Zajmuję się kompleksowym prowadzeniem ciąż fizjologicznych i patologicznych, antykoncepcją, niepłodnością, profilaktyką i leczeniem patologii szyjki macicy (cytologie, HPV, biopsje, krioterapia). Ponadto diagnozuję i leczę infekcje, zaburzenia hormonalne i zaburzenia miesiączkowania. Wykonuję zabiegi operacyjne i cięcia cesarskie.
  Uczestniczę w kursach, stażach, szkoleniach, warsztatach, konferencjach i kongresach stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe dla dobra moich pacjentek.
  Praca jest moją życiową pasją, a do każdej pacjentki podchodzę indywidualnie, wykorzystując całą swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie. Największą radością w życiu zawodowym jest moja asysta w narodzinach życia.

  Zostałem wyróżniony przez czasopismo „Twój Styl” honorowym tytułem „Lekarz Przyjacielem Kobiety”

  Zapraszam do mojego komfortowego i nowocześnie wyposażonego gabinetu na Piękną we Wrocławiu.

  www.pacjentka.com

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • VII LO we Wrocławiu - 1989
 • Akademia Medyczna we Wrocławiu, Wydział Lekarski - 1995

Publikacje

 • Praca poglądowa "DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA W GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWIE - KOMPENDIUM"

Nagrody i wyróżnienia

 • Honorowy tytuł „Lekarz Przyjacielem Kobiety" nadany przez czasopismo „Twój Styl” - 2004

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
76 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA, PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZYUsługa: kontrola

  Jak zawsze pełen profesjonalizm. Pan Doktor bardzo sympatyczny, potrafi rozładować stres przed badaniem. Poświeca czas pacjentce i odpowie na każde pytanie. Polecam! ????

 • D
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA, PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZYUsługa: porada ginekologiczna

  Sympatyczny doktor, wszystko wyjaśnia sam z siebie, nie trzeba wyciągać informacji, na każde pytanie w pełni odpowiada. Czułam, że badanie zostało dobrze i rzetelnie przeprowadzone. Sama jeśli zajdzie taka potrzeba odwiedzę ponownie Pana doktora, a pozostałym gorąco polecam.

 • M
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA, PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZYUsługa: problemy z zajsciem w ciaze, ciaza

  Pan Andrzej sprawil cudbinzaszlam w ciazy mimo braku jakich kolwiek nadziei po leczeniu zobaczylismy swoje upragnione dwie kreseczki. Czlowiek mily kompetentny i lekarz z powolania . Odpowiadal zawsze na wszystkie pytania . Polecam z calego serca ;)

 • Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA, PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZY

  Prawdziwy lekarz z powołania. Najlepszy na jakiego mogłam trafić. Pochodzę z Legnicy i tam chodziłam do rożnych ginekologów. Inni lekarze nie wiedzieli co mi dolega, i każdy leczyl mnie na co innego...a dr Szewczuk w końcu mnie prawidłowo zdiagnozował i wyleczył. Jestem jego pacjentka od kilku lat. Nawet odleglosc km mnie nie zniechęca, przyjeżdżałam do niego z Legnicy, pózniej z Torunia, teraz dojeżdżam z Lubina. Dzięki niemu udało mi sie zajść w upragniona ciąże, która wczoraj rozwiązała sie przez cc. Lekarz na którego można liczyć, bardzo pomocny, w stałym kontakcie z pacjentka. Moja ciąża była zagrożona, miałam cukrzyce ciążowa, niedoczynnosc tarczycy, nadciśnienie oraz skrócenie szyjki macicy...dzięki niemu udało mi sie donosić ciąże i moja córeczka urodziła sie w pełni zdrowa, dostała 10/10pkt. Lekarz który zawsze będzie z Tobą szczery, bardzo rzetelny. W ostatnich tygodniach mojej ciąży dr był na urlopie, a mimo to był ze mną w stałym kontakcie mailowym, cudowny człowiek, wspaniały lekarz, dobry przyjaciel dla swoich pacjentów. Polecam z całego serca!! Lepiej trafić nie można!! Dziękuje ❤️

 • B

  Z czystym sumieniem mogę polecić doktora. Miły, rzeczowy. Sprawdził się jako lekarz prowadzący ciążę. Nawet wyliczył termin co do dnia :)

 • E
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA, PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZYUsługa: prowadzenie ciąży

  Dr Szewczuk jest świetnym specjalistą. Ma najwyższej jakości sprzęt (jeden z niewielu w kraju na takim poziomie). Mam porownanie z prywatna opieka medyczna i sprzet oraz podejscie doktora jest bezkonkurencyjne. Prowadził nam ciąże, wszystko zawsze wyjaśniał,a na usg dokladnie pokazywal i opisywał. Inteligentny z poczuciem humoru, ale i gdy jest poważna sprawa merytoryczne podchodzi do tematu. Jest to czlowiek z wieloletnim doświadczeniem oraz bogatą wiedzą.
  Szczerze polecam!

 • D
  Lokalizacja: Klinika Ginekologii i Położnictwa USK we WrocławiuUsługa: cesarskie cięcie

  Aktualnie pod opieką doktora w szpitalu bedac po cc - profesjonalny, rzeczowy i bardzo zaangażowany lekarz. Z czystym sumieniem polecam.

 • N
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA, PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZYUsługa: badania kontrolne

  Chodzę do Pana Doktora regularnie na badania kontrolne, zawsze wszystko wyjaśni, odpowie na każde pytania - wspaniały lekarz z powołania a nie z obowiązku!

 • K
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA, PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZYUsługa: zabieg krioterapii

  Zabieg przeszedł bezboleśnie pomimo występowania bardzo dużej nadżerki. Pan doktor był bardzo delikatny i szczegółowo informował o przebiegu zabiegu. Jestem bardzo zadowolona.

 • P

  Profesjonalista w każdym calu. Pan doktor poprowadził moją zagrożoną ciążę z ogromnym mięśniakiem, który mierzył 12 centymetrów. Ciąża była ciężka oprócz ww jeszcze: nadciśnienie tętnicze indukowane ciążą i niedoczynność tarczycy, pomimo tylu przeciwności Pan doktor Szewczuk dał sobie ze wszystkim radę bo jest ginekologiem z dużym doświadczeniem i praktyką. Ciąża została rozwiązana z powodzeniem a równocześnie Pan doktor podczas cesarskiego cięcia przeprowadził operację usunięcia mięśniaka. Dzięki niemu mam cudownego synka i jestem zdrowa. Polecam Pana doktora wszystkim pacjentkom a w szczególności tym, które mają skomplikowane przypadłości.