O nas

POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, obejmującej:

- podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną,
- pełną diagnostykę medyczną,
- rehabilitację,
- stomatologię,
- wizyty domowe.

Z naszej szerokiej oferty badań profilaktycznych i opieki medycznej mogą Państwo skorzystać na terenie całego kraju poprzez sieć naszych własnych Centrów Medycznych oraz u ponad 2000 renomowanych Partnerów Medycznych. Posiadamy swoje oddziały we wszystkich największych miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, a także mniejszych miejscowościach, np. w Starogardzie Gdańskim.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy propozycję wykupienia abonamentów medycznych, która jest jedną z najbardziej elastycznych ofert na polskim rynku medycznym. Pomożemy w wyborze pakietów medycznych dostosowanych do indywidualnych preferencji. Oferujemy pakiety medyczne dla pracowników firm i ich rodzin, a także dla klientów indywidualnych.
Jesteśmy kojarzeni z wysokim standardem świadczonych usług medycznych. W codziennej praktyce stosujemy się do zasady: "Twoje zdrowie i Twój czas są najważniejsze. Nasi lekarze-specjaliści zadbają o jedno i drugie".
Potwierdzeniem naszych kompetencji jest certyfikat zapewniania jakości ISO 9001:2015.
W placówkach POLMED pracuje wykwalifikowany personel medyczny – znakomici lekarze specjaliści i kompetentny personel pomocniczy. Kierujemy się zasadą racjonalnego doboru kadr, dążąc do tego, aby w pełni wykorzystać kwalifikacje pracowników, ich zdolności i umiejętności, a w rezultacie uzyskać optymalną efektywność pracy. Jesteśmy przekonani o tym, że pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy.
Miło nam poinformować, że nasze placówki medyczne są wyposażone w certyfikowany i nowoczesny sprzęt medyczny najwyższej klasy. Staramy się, aby każdy nasz Pacjent mógł "na miejscu" uzyskać dostęp do jak najszerszej ilości usług medycznych.
Z myślą o komforcie naszych Pacjentów zaprojektowaliśmy nowoczesne i przyjazne Recepcje oraz uruchomiliśmy Całodobową Linię Medyczną.
W codziennej praktyce korzystamy z nowoczesnego zintegrowanego systemu informatycznego, umożliwiającego kompleksowe i sprawne zarządzanie procesem leczenia Pacjenta, rejestracją medyczną, zleconą diagnostyką i dostępem do dokumentacji medycznej. Staramy się, aby dokumentacja ta była dostępna dla każdego lekarza włączającego się w proces leczenia oraz monitorowana pod kątem korzystania z niej. Wyposażyliśmy gabinety lekarskie w zestawy komputerowe – narzędzia prowadzenia dokumentacji medycznej.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Elektrokardiograf
 • Cykloergometr
 • Echokardiograf
 • Aparat USG
 • Lampa Wood'a
 • Aparat do krioterapii
 • Audiograf
 • Glukometr
 • Ciśnieniomierz
 • Spirometr
 • Aparat rentgenowski
 • Polisonograf
 • CPAP - badanie bezdechu sennego
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1006)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Bernadeta Miodońska Konsultacja neurologiczna

  Zdecydowanie mogę polecić, Pani Doktor bardzo sympatyczna a przy tym konkretna. Posiada ogromną wiedzę, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Bernadeta Miodońska Konsultacja neurologiczna

  Jestem bardzo zadowolona po wizycie u Pani doktor. Wysłuchała dokładnie problemu, zaleciła badania. Pani doktor posiada ogromną empatię, rozumie pacjenta. Bardzo polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Małgorzata Błasińska konsultacja dermatologiczna

  Wszystko w porządku - polecam. Pani doktor miła i profesjonalna.


  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Izabela Bondyra konsultacja alergologiczna

  Szczegółowe wyjaśnienie problemu, czekamy na rezultaty:)


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Marcin Chuć Konsultacja endokrynologiczna

  Pierwszy lekarz, który zwrócił uwagę i powiązał wyniki różnych badań, zlecił kolejne i skierował do specjalisty właściwego dla problemu.


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Podgórski konsultacja kardiologiczna

  Wizyta bardzo zadowalająca. Pacjent uzyskuje dokładne informacje na temat stanu jego zdrowia i sposobu leczenia. Doktor jest przyjaznym i kompetentnym, szczegółowo wyjaśnia sposoby leczenia. Po raz pierwszy w czasie wizyty nie byłam zdenerwowana czy zaniepokojona. Polecam pana doktora, chociaż to była moja pierwsza wizyta. Pełne zaufanie.


  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Izabela Bondyra konsultacja alergologiczna

  Очень хороший врач, рекомендую, внимательно отнеслась к проблеме, выписала хорошие лекарства, рекомендую. Спокойный и очень внимательный к пациенту врач.


  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Iwona Banach Inny

  Właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!
  Byłam u Pani Doktor pierwszy raz. Z polecenia przyjaciół – pacjentów Pani Doktor Iwony Banach i już ośmielam się tak twierdzić – to się czuje. Od wielu lat borykam się z problemami okulistycznymi i poznałam już wielu okulistów. Pani Doktor skrupulatnie bada i słucha pacjenta. Dokładnie analizuje dokumentację medyczną dotyczącą historii choroby nie tylko problemów oczu ale dotyczącą historii całościowego stanu zdrowia pacjenta. Jest rzeczowa i dociekliwa. Widać, że zastanawia się i poszukuje. A przy tym jest sympatyczna i miła. Wielkim zaskoczeniem dla mnie było, kiedy dzień po wizycie otrzymałam od Niej maila zlecającego wykonanie dodatkowego badania. Świadczy to o tym, że jeszcze po pracy dodatkowo analizuje podjęte przez siebie leczenie.
  Gorąco polecam korzystanie z Jej fachowości i kompetencji


  А
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Dawid Wiśniewski konsultacja ginekologiczna

  Все было отлично. Врач очень внимательный. Все описал подробно. Мне очень понравилось отношение.


  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Małgorzata Błasińska konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor bardzo miła i rzeczowa. Trafna diagnoza,Jestem w trakcie leczenia.Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Grabiszyńska 208, 53-235 Wrocław
Signal Iduna, PZU Pomoc, Allianz, Compensa, TU Zdrowie

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania