lek.

Dariusz Curyło

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

116 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
55 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przez 17 lat byłem związany z I Katedrą i Kliniką Ginekologii i Położnictwa Szpitala Klinicznego nr 1 przy ulicy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
116 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: antykoncepcja

  Chodzę do doktora Curyło od pół roku i na pewno nie zmienię lekarza na innego. Zawsze wszystko jest profesjonalnie.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Rejestracja bardzo łatwa, dodatkowo otrzymałam przypomnienie w formie SMSa. Lekarz miły, cierpliwy i skrupulatny.

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: badanie ginekologiczne

  Komfortowo i konkretnie. Tak przebiegają wizyty u dr Curyło. Czasami trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo kolejka do dr jest zawsze, ale dla mnie to znak, że pacjent i jego sprawa jest ważna, indywidualna i załatwiona do końca. Nawet jeśli kolejny musi trochę poczekać. Polecam.

 • E
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta ginekologiczna z USG

  Jestem bardzo zadowolona, pan doktor słucha i odpowiada na wszystkie pytania. Od dłuższego czasu szukałam takiego lekarza i w końcu mam, polecam bardzo :)

 • 9
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GineA Gienkologia i Położnictwo

  Świetny lekarz !
  Ogromna wiedza, doświadczenie i profesjonalizm.
  Pan Dariusz Curyło prowadził moją ciążę i nie wybrałabym dla siebie innego ginekologa.
  Polecam każdej kobiecie !!!!

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta ginekologiczna z USG

  Lekarz bardzo rzetelny, życzliwy i spokojny, nie ma mowy o żadnym uczuciu krępacji. Wszystko wytłumaczył, wyjaśnił co widać na USG, co jest przyczyną, skutkiem. Na wszystkie pytania odpowiadał wyczerpująco, rozwiewał wszelkie wątpliwości i przy przedłużaniu sie wizyty nie zerkał na zegarek, cały swój czas poświęca pacjentowi. Usługa na najwyższym poziomie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GineA Gienkologia i Położnictwo

  Wizyta przebiegła świetnie. W miłej atmosferze.Pan doktor bardzo symaptyczny, kompetentny. Wszystko dokładnie wyjaśni.Szczerze polecam.

 • Z
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta ginekologiczna z USG

  Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta. Miła atmosfera, bez uczucia skrępowania. Polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona, chyba pierwszy raz lekarz poświęcił mi tyle czasu i nie patrzył na zegarek, sam lekarz miły, uprzejmy i przede wszystkim kompetentny. Nie unikal odpowiedzi, wszystko wytłumaczył. Szczerze polecam. Oby więcej takich lekarzy!:)

 • J
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny

  Bardzo polecam Pana Doktora. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i przede wszystkim wspaniały człowiek z powołaniem. Jestem od ponad 8 lat pacjentką doktora i jestem bardzo zadowolona. Zawsze wszystko wyjaśni i pomoże. Prowadził moją ciążę i leczył jak była taka potrzeba. Oby każdy lekarz był taki jak Pan Dariusz! Polecam!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przez 17 lat byłem związany z I Katedrą i Kliniką Ginekologii i Położnictwa Szpitala Klinicznego nr 1 przy ulicy Chałubińskiego 3 we Wrocławiu, gdzie pracowałem na Oddziale Ginekologii Onkologicznej, Operacyjnej, Patologii Ciąży a przede wszystkim na Bloku Porodowym.W tym okresie przez dwa i pół roku współpracowałem również z Blokiem Porodowym Szpitala w Środzie Śląskiej. 
  W 2000 roku uzyskałem I stopień specjalizacji z zakresu Położnictwa i Ginekologii. Egzamin zdałem z wyróżnieniem.
  W 2007 roku uzyskałem specjalizację II stopnia z zakresu położnictwa i ginekologii. 
  Od 2014 roku pracuję w Szpitalu im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy, który cieszy się bardzo dobrą opinią wśród pacjentek z całego Dolnego Śląska. 
  Oprócz fachowej opieki ginekologicznej i położniczej oraz ogromnego doświadczenia w pracy na Bloku Porodowym, wykonuję również specjalistyczne badania USG w tym również 4D.
  Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego z zakresu ultrasonografii ginekologicznej i płodowej oraz certyfikat Fundacji Medycyny Płodowej (FMF - Fetal Medicine Foundation) do wykonywania badań prenatalnych w 11-13 tygodniu ciąży. ( Certyficate of Competence by the Fetal Medicine Foundation 11-13 weeks scan).
  Oprócz kompleksowego prowadzenia ciąż fizjologicznych i patologicznych, zajmuję się również, antykoncepcją, leczeniem niepłodności, profilaktyką i leczeniem patologii szyjki macicy (laserowe leczenie "nadżerek" szyjki macicy), diagnostyką i leczeniem zaburzeń hormonalnych miesiączkowania. 
  Aktywnie uczestniczę w licznych kongresach, kursach i szkoleniach medycznych,podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Praca jest moją życiową pasją. Do każdej pacjentki podchodzę indywidualnie z  wysoką empatią, wykorzystując całą swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu