lek.

Dariusz Curyło

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

107 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przez 17 lat byłem związany z I Katedrą i Kliniką Ginekologii i Położnictwa Szpitala Klinicznego nr 1 przy ulicy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
107 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny

  Bardzo polecam Pana Doktora. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i przede wszystkim wspaniały człowiek z powołaniem. Jestem od ponad 8 lat pacjentką doktora i jestem bardzo zadowolona. Zawsze wszystko wyjaśni i pomoże. Prowadził moją ciążę i leczył jak była taka potrzeba. Oby każdy lekarz był taki jak Pan Dariusz! Polecam!!!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: antykoncepcja

  Byłam u doktora Dariusza pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalne podejście, wszystko dokładnie wyjaśnia a co najważniejsze w miłej atmosferze. Jak najbardziej polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta ginekologiczna z USG

  Pan doktor bardzo uprzejmy, skupiony na pacjentce, badanie wykonane bardzo delikatnie, z informowanie na bieżąco pacjentki co się właśnie odbywa. Panie w recepcji bardzo miłe.

 • A
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Doktora Curyło. Od dłuższego czasu zmagałam się z zaburzeniem cylku miesiączkowego i odwiedziłam w ciągu ostatniego roku kilku ginekologów, którzy przepisywali mi końskie dawki hormonów. Zalecane przez nich terapie były bezowocne. Doktor Dariusz Curyło trafnie zdiagnozował moje dolegliwości i zastosował właściwą terapię. Za co mu jestem bardzo wdzięczna.
  Polecam z całego serca.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: prowadzenie ciąży z usg

  Trafiłam do Pana Curyło przez przypadek w "zastępstwie" i na pewno będę chodziła do niego aż do końca ciąży! Sumiennie informuje o wszystkich badaniach itp. które w danym czasie należy zrobić, na usg bardzo dokładnie ogląda dzidziusia tłumacząc wszystko dokładnie.Dowiedziałam się od niego więcej na jednej wizycie niż na pięciu innych u innego lekarza. Genialny lekarz :)

 • K
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta ginekologiczna z USG

  Doktor Curyło to ginekolog. Całość wizyty oceniam bardzo pozytywnie. Doktor sympatyczny, chętnie odpowiadał na pytania. Lekarz godny polecenia, szczegółowy, rzeczowy i z klasą.

 • M
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo dobry lekarz. Slucha i rozmawia z pacjentka. Ma dla pacjentki tyle czasu ile potrzeba nie zerka na zegarek. Cierpliwy, bardzo miły. Konkretny. Polecam wizyte u tego lekarza. Panie w recepcji bardzo miłe i uprzejme co również jest wielkim plusem.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta położnicza z USG

  Doktor Curyło jest najlepszym ginekologiem z jakim się zetknęłam. Profesjonalny, cierpliwy, odpowiada na pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Prowadzę u pana Curyło moją pierwszą ciąże i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: GineA Gienkologia i PołożnictwoUsługa: prowadzenie ciąży

  Wspanialy lekarz. Prowadze u niego druga ciaze i jestem bardzo zadowola z jego podejscia do pacjentki, profesjonalizmu i delikatnosci. Polecam doktora wszystkim przyszlym mamom!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta ginekologiczna z USG

  Świetny ginekolog. Bardzo sympatyczny, cierpliwy, kulturalny. Widać , że z wiedzą i doświadczeniem. Bardzo dobre warunki w gabinecie, wszystko nowe, przebieralnia i miejsce do odświeżenia się, jednorazowe kapcie itp. Warto odwiedzić doktora.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przez 17 lat byłem związany z I Katedrą i Kliniką Ginekologii i Położnictwa Szpitala Klinicznego nr 1 przy ulicy Chałubińskiego 3 we Wrocławiu, gdzie pracowałem na Oddziale Ginekologii Onkologicznej, Operacyjnej, Patologii Ciąży a przede wszystkim na Bloku Porodowym.W tym okresie przez dwa i pół roku współpracowałem również z Blokiem Porodowym Szpitala w Środzie Śląskiej. 
  W 2000 roku uzyskałem I stopień specjalizacji z zakresu Położnictwa i Ginekologii. Egzamin zdałem z wyróżnieniem.
  W 2007 roku uzyskałem specjalizację II stopnia z zakresu położnictwa i ginekologii. 
  Od 2014 roku pracuję w Szpitalu im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy, który cieszy się bardzo dobrą opinią wśród pacjentek z całego Dolnego Śląska. 
  Oprócz fachowej opieki ginekologicznej i położniczej oraz ogromnego doświadczenia w pracy na Bloku Porodowym, wykonuję również specjalistyczne badania USG w tym również 4D.
  Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego z zakresu ultrasonografii ginekologicznej i płodowej oraz certyfikat Fundacji Medycyny Płodowej (FMF - Fetal Medicine Foundation) do wykonywania badań prenatalnych w 11-13 tygodniu ciąży. ( Certyficate of Competence by the Fetal Medicine Foundation 11-13 weeks scan).
  Oprócz kompleksowego prowadzenia ciąż fizjologicznych i patologicznych, zajmuję się również, antykoncepcją, leczeniem niepłodności, profilaktyką i leczeniem patologii szyjki macicy (laserowe leczenie "nadżerek" szyjki macicy), diagnostyką i leczeniem zaburzeń hormonalnych miesiączkowania. 
  Aktywnie uczestniczę w licznych kongresach, kursach i szkoleniach medycznych,podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Praca jest moją życiową pasją. Do każdej pacjentki podchodzę indywidualnie z  wysoką empatią, wykorzystując całą swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu