lek.

Dariusz Curyło

Ginekolog

101 opinii +dodaj

Umów wizytę 77 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przez 17 lat byłem związany z I Katedrą i Kliniką Ginekologii i Położnictwa Szpitala Klinicznego nr 1 przy ulicy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
101 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: GineA Gienkologia i PołożnictwoUsługa: prowadzenie ciąży

  Wspanialy lekarz. Prowadze u niego druga ciaze i jestem bardzo zadowola z jego podejscia do pacjentki, profesjonalizmu i delikatnosci. Polecam doktora wszystkim przyszlym mamom!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta ginekologiczna z USG

  Świetny ginekolog. Bardzo sympatyczny, cierpliwy, kulturalny. Widać , że z wiedzą i doświadczeniem. Bardzo dobre warunki w gabinecie, wszystko nowe, przebieralnia i miejsce do odświeżenia się, jednorazowe kapcie itp. Warto odwiedzić doktora.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GineA Gienkologia i Położnictwo

  Bardzo dobry lekarz. Nikt wcześniej mnie nie badał tak dokładnie. Poświęca pacjentce wiele czasu i wszystko tłumaczy. Odpowiada na każde pytanie. Szczerze polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalizm! Doktor słucha, odpowiada wyczerpująco na pytania, dopytuje, doskonale tłumaczy, wysuwa wnioski, zaleca badania, zamiast od razu leków które mogą nawet nie pomóc. Byłam u wielu specjalistów, ale tak świetnej wizyty jeszcze nie miałam.

 • P
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: badanie ginekologiczne

  Lekarz odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Zaproponował leczenie, które mam nadzieje że pomoże :) polecam

 • A
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: badanie

  Witam, oceniam na bardzo dobry. Byłam szczęśliwa, że znalazłam miejsce, gdzie prawie z biegu mogłam umówić wizytę na pasują mi akurat tego dnia późną wizytę wieczorną. Bardzo miła atmosfere, zadbane i czyste toalety, gdzie można się odświeżyć przed lub po badaniu. Na umówianą wizytę nie musiałam długo oczekiwać. Doktor Curyło rzeczowy i z uprzejmością służył radą.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacja dot. endometriozy/guzka piersi

  Bardzo profesjonalna wizyta, pan doktor jest delikatny podczas badania, spokojny, przy tym bardzo mily, wszystko świetnie tłumaczy nie patrząc na zegarek. Uzyskalam odpowiedzi na wszystkie moje pytania i mam jasny plan dzialania. Goraco polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta ginekologiczna z USG

  Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Profesjonalny, miły, cierpliwy i sympatyczny. Wszystko spokojnie wytłumaczył, dbał o mój komfort ( wybrał mniejszy wziernik, by mniej bolało, przykrył dodatkowo podczas badania usg bym czuła się spokojniej), podał mi różne możliwości leczenia. Bez wątpienia będę do niego wracać i polecać innym! :)

 • O
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Dr Curyło prowadził moją ciążę. Jest specjalistą w swojej dziedzinie, któremu można zaufać także w przypadku nieprawidłowego przebiegu ciąży.
  Minus za (czasami) nieżyczliwe traktowanie pacjentki poza prywatnym gabinetem i atmosferę niesprzyjającą zadawaniu pytań.

 • J

  Lekarz konkretny i rzeczowy przy tym bardzo miły.
  Poświęca pacjentowi dużo czasu i odpowiada na wszystkie pytania czy wątpliwości.
  Zdecydowanie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przez 17 lat byłem związany z I Katedrą i Kliniką Ginekologii i Położnictwa Szpitala Klinicznego nr 1 przy ulicy Chałubińskiego 3 we Wrocławiu, gdzie pracowałem na Oddziale Ginekologii Onkologicznej, Operacyjnej, Patologii Ciąży a przede wszystkim na Bloku Porodowym.W tym okresie przez dwa i pół roku współpracowałem również z Blokiem Porodowym Szpitala w Środzie Śląskiej. 
  W 2000 roku uzyskałem I stopień specjalizacji z zakresu Położnictwa i Ginekologii. Egzamin zdałem z wyróżnieniem.
  W 2007 roku uzyskałem specjalizację II stopnia z zakresu położnictwa i ginekologii. 
  Od 2014 roku pracuję w Szpitalu im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy, który cieszy się bardzo dobrą opinią wśród pacjentek z całego Dolnego Śląska. 
  Oprócz fachowej opieki ginekologicznej i położniczej oraz ogromnego doświadczenia w pracy na Bloku Porodowym, wykonuję również specjalistyczne badania USG w tym również 4D.
  Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego z zakresu ultrasonografii ginekologicznej i płodowej oraz certyfikat Fundacji Medycyny Płodowej (FMF - Fetal Medicine Foundation) do wykonywania badań prenatalnych w 11-13 tygodniu ciąży. ( Certyficate of Competence by the Fetal Medicine Foundation 11-13 weeks scan).
  Oprócz kompleksowego prowadzenia ciąż fizjologicznych i patologicznych, zajmuję się również, antykoncepcją, leczeniem niepłodności, profilaktyką i leczeniem patologii szyjki macicy (laserowe leczenie "nadżerek" szyjki macicy), diagnostyką i leczeniem zaburzeń hormonalnych miesiączkowania. 
  Aktywnie uczestniczę w licznych kongresach, kursach i szkoleniach medycznych,podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Praca jest moją życiową pasją. Do każdej pacjentki podchodzę indywidualnie z  wysoką empatią, wykorzystując całą swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu