dr n. med.

Tomasz Michalik

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 61 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem doktorem nauk medycznych, specjalistą ginekologiem i położnikiem z dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy na oddziale położniczym Kliniki Ginekologi i Położnictwa Akademii ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem doktorem nauk medycznych, specjalistą ginekologiem i położnikiem z dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy na oddziale położniczym Kliniki Ginekologi i Położnictwa Akademii Medycznej we Wrocławiu.

  Stopień doktorski uzyskałem badając przyczyny porodu przedwczesnego. Jestem autorem i współautorem 20 prac naukowych.

  Od wielu lat prowadzę poradnię ginekologiczno-położniczą ze szczególnym uwzględnieniem ultrasonografii płodowej.

  Uczestniczyłem w wielu zjazdach krajowych i zagranicznych, posiadam certyfikat FMF (Fetal Mecicine Fundation - Fundacja Medycyny Płodowej) z Londynu na wykonywanie badań przesiewowych pod kątem aberracji chromosomowych między 11-13 tygodniem ciąży.

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ambulatorium Ginekologii i PołożnictwaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Zgłosiłam się do Pana Doktora pierwszy raz w celu kontrolnego badania ginekologicznego i wykonania badań przesiewowych. Wizyta odbyła się o czasie, przebiegała sprawnie i fachowo. Polecam.

  dr n. med. Tomasz Michalik2017-03-10

  dziekuje za opinię. Pozdrawiam seredcznie !

 • A
  Lokalizacja: Ambulatorium Ginekologii i PołożnictwaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pan doktor jest bardzo przyjemną osoba. Wizyta odbyła się w bardzo komfortowych warunkach. Pełen profesjonalizm.

  dr n. med. Tomasz Michalik2017-03-10

  dziekuje bardzo serdecznie za Pani ocene. Pozdarwiam i do zobaczenia w razie potrzeby !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ambulatorium Ginekologii i PołożnictwaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Profesjonalne podejście, spokój, zaangażowanie i szeroki uśmiech to tylko jedne z licznych zalet Doktora. Najlepszą wiadomość w moim życiu przekazała mi zdecydowanie właściwa osoba i we właściwy sposób. Bardzo dziękuję :)

  dr n. med. Tomasz Michalik2017-02-28

  bardzo dziekuje za opinię. Pozdrawiam serdecznie i w razie potrzeby zapraszam do gabinetu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest bardzo miły, bez problemu odpowie na wszelkie pytania, doradzi. Przez atmosferę jaka panuje w gabinecie wogóle nie czuć skrępowania. Zdecydowanie polecam :)

  dr n. med. Tomasz Michalik2017-02-28

  dziekuje bardzo za Pani ocene :) Pozdrawiam i w razie potrzeby zapraszam do rejestracji

 • Lokalizacja: Ambulatorium Ginekologii i PołożnictwaUsługa: USG 3D i 4D do 10 tygodnia ciąży

  Witam serdecznie wszystkich P doktora w szczególności jest Pan wspaniałym lekarzem a przede wszystkim. Bardzo dobrym człowiekiem cierpliwym życzliwym i dokladnym bardzo żałuję, że tak późno trafiłam do pana , pozdrawiam bardzo Serdecznie i Dziękuję bardzo za pomoc pozdrawiam Kasia Kwarcinska

  dr n. med. Tomasz Michalik2017-02-28

  Dziekuje bardzo Pani Katarzyno, Ciesze sie ze mogłem pomóc. Pozdrawiam serdecznie i w razie potrzeby zapraszam do gabinetu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła szybko i bezproblemowo. Pan Doktor rzeczowo i wyczerpująco wyjaśnił wszelkie watpliwości, a samo badanie było bezstresowe.

  dr n. med. Tomasz Michalik2017-02-28

  dziekuje bardzo :) Pozdrawiam i w razie problemów służę pomocą.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor wywarł na Mnie bardzo dobre wrażenie. Konkretnie odpowiadał na Moje pytania, czułam sie komfortowo i bez stresu. Serdecznie polecam !

  dr n. med. Tomasz Michalik2016-11-30

  Dziekuje za Pani opinię i zapraszam ponownie w razie potrzeby. Pozdrawiam serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz, który pomimo późnej godziny,przyjął mnie tuż przed długim weekendem ( uratował przed wielogodzinnym pobycie na ostrym dyżurze) Nie pospieszał, wysłuchał, zbadał. Co do prawidłowości badań ciężko mi się odnieść, potrzebna jest dalsza diagnostyka (problem jest bardziej skomplikowany). Jestem wdzięczna. W pilnych przypadkach na pewno polecam.

  dr n. med. Tomasz Michalik2016-11-28

  Dziękuej za Pani opinię i za zaufanie. Ciesze się że obyło się bez stresu związanego z wielogodzinnym pobytem na ostrym dyżurze. Pozdrawiam i słuze pomocą w razie potrzeby.

 • J

  Byłam u pana doktora przeprowadzić badania usg 3 trymestru. Lekarz bardzo sympatyczny, uprzejmy. Podczas badania kolejno wszystko tłumaczył. Wyszło , że nasze dziecko jest troszkę małe, ale nie należy się tym przejmować.Niestety okazało się, że obsługa sprzętu nie jest chyba doktora mocną stroną. Po powrocie do domu i porównaniu wyników okazało się, że moje dziecko zmalało w ciągu dwóch tygodni. Pomyśleliśmy sobie, że pewnie to kwestia tego, że nigdy nie da rady wymierzyć idealnie. Wyniki zostały przesłane do naszego lekarza prowadzącego, który natychmiast wezwał nas na wizytę. Na następny dzień u naszego lekarza prowadzącego pomiary były już prawidłowe. Tego samego dnia wieczorem trafiłam do szpitala na oddział patologii (powód niezależny) gdzie również zrobiono mi badanie usg, które potwierdziło wyniki naszego lekarza. I ok, nie byłoby sprawy gdyby różnica była niewielka. Jednak sumarycznie różnica wyniosła ponad 2 tygodnie między badaniami doktora Michalika a pozostałymi dwoma. Waga dziecka u pana doktora: 1350. Na następny dzień dziecko na obydwu badaniach ważyło ~1700g. No jak tak będzie rosło to wynajmę słonia do rodzenia...
  Nasz lekarz próbował być zawodowo lojalny i tłumaczyć , że to może być kwestia różnego sprzętu. Do momentu spojrzenia w dokumenty i przekonania się , że obaj lekarze pracują na takim samym sprzęcie ze skalą Williamsa.
  Także uważam, że wyrzuciłam w błoto 250 zł. Pojeździć głowicą potrafi każdy lekarz. Lekarz robiący badania specjalistyczne powinien umieć moim zdaniem trochę wiecej. Nie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor konkretny i miły. Wizyta przebiegła szybko, bez zbędnego stresu :) Na wszystkie pytania uzyskałam odpowiedź. Polecam wszystkim :)

  dr n. med. Tomasz Michalik2016-11-30

  dziekuje za Pani głos i zapraszam w razie potrzeby