Informacje o placówce

Gabinety

Old Town Clinic

Wszystkich Świętych 2, Stare Miasto

50-136, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Szewczyk

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Onkologii we WrocławiuUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Niestety nie mogę się zgodzić z innymi opiniami . Był bardzo nie miły . Poszłam na konsultację lub wyznaczenie terminu biopsji .Po zbadaniu nakrzyczał na mnie , że po co przyszłam skoro nie zakończyłam leczenia i nie mam odpowiednich konsultacji.

  • Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Onkologii we WrocławiuUsługa: operacja usunięcia nowotworu złośliwego żołądka

   Minęło 8 miesięcy od mojej operacji na żołądek. Dopiero teraz jestem gotowa żeby napisać opinię. Od początku miło wspominam Pana doktora. Bardzo miły człowiek, ciepły, dokładnie wytłumaczył co będą robić, po zabiegu przychodził, dodawał otuchy swoim uśmiechem i dobrym słowem. Resekcja klinowa żołądka wykonana przez doktora bardzo dobrze. Co potwierdziło wczorajsze kontrolne badanie - gastroskopia. Na razie jest ok, pracuję i jestem dobrej myśli. Polecam lekarza jako człowieka i doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Monika Mordak-Domagała

  Hematolog, Internista, Transplantolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku

   Najlepszy lekarz jaki znam. Bada pacjenta , słucha i odpowiada na pytania . Interesuje się tym co ma pacjent do powiedzenia .Polecam panią doktor z całego serca wszystkim pacjentom .

  • E
   Lokalizacja: Old Town Clinic

   Pani doktor nie tylko świetnie zna się na swojej dziedzinie, ale jest też b. troskliwa, szczera i pozytywna (jej poczucie humoru to także duży plus:)! Poświęca pacjentowi wiele czasu i uwagi - słuchając, wyjaśniając i szukając wszelkich możliwych rozwiązań. Nie bagatelizuje objawów i widać, że naprawdę chce (i umie) pomóc (nawet w przypadkach, które inni spisali na straty). Wizyta u pani dr to zastrzyk nadziei, pozytywnej energii i poczucie bycia prowadzonym przez kompetentnego i oddanego sprawie specjalistę. Wreszcie czuję się – tak po ludzku – wysłuchana i zaopiekowana. Na swojej drodze spotkałam wielu lekarzy, ale niewielu z takim podejściem – pozostaje mi żałować, że dopiero teraz udało mi się do niej trafić. To mądry lekarz i b. fajny, ciepły człowiek – życzę i sobie innym więcej takich specjalistów!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jacek Calik

  Onkolog, dr n. med.

  • T
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Onkologii we WrocławiuUsługa: czerniak u Mamy

   Trudno mi sobie wyobrazić lepszego lekarza niż p. dr Calik. Trafiłam do niego z moją ciężko chorą Mamą (czerniak). Choć Mama była w podeszłym wieku, Pan Doktor walczył o jej zdrowie i życie z całym zaangażowaniem. Z całego serca polecam i przy tej okazji jeszcze raz dziękuję.

  • S

   Wyjątkowy lekarz, specjalista. Pełen profesjonalizm. Z indywidualnym podejściem do pacjenta. Chorobę diagnozuje szczegółowo, kompleksowo. Jestem przekonany, że z racji mojego wieku, nikt nie zająłby się mną z taką uwagą. Pan Doktor wyciszył emocje i dał nadzieję, spokój, siłę do walki z tym trudnym przeciwnikiem...
   Profesjonalizm idzie w parze z osobowością Pana Doktora. Wspaniały Człowiek.
   wdzięczny pacjent Stanisław Galik

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu