Byłam z chłopakiem 10 miesięcy. Jest rozwodnikiem z dziećmi. Poznałam dzieci, ktore bardzo mnie poko

6 odpowiedzi
Byłam z chłopakiem 10 miesięcy. Jest rozwodnikiem z dziećmi. Poznałam dzieci, ktore bardzo mnie pokochały. Nocowały u mnie, widzieliśmy się za każdym razem kiedy je miał. Starałam się i z czasem sie zaangażowałam. On mowil o wspólnym dziecku, zaręczynach. Nie mówiłam nie, ale powiedziałam, że najpierw zamieszkajmy żeby zobaczyć czy pasujemy do siebie. Umówiliśmy się na spotkanie na ktorym chcieliśmy ustalic jakie kto ma oczekiwania i jak ruszyć dalej. Kiedy powiedziałam, że chce poznać jego rodziców, widzieć sie częściej a nie tylko kiedy ma dzieci. Powiedział, że nie jest rodzinny i że nie każdą przyprowadza do rodziców. Zapytalam co może mi dać. Odpowiedział, że nie dał mi nic i nic nie może mi dać, że nie umie kochać, przepraszać, że nie zaangażuje się tak jak ja. Zapytalam więc dlaczego wciągał w to dzieci...Jego dzieci jego sprawa. Jestem a raczej byłam kolejna "ciocią" dla tych maluszków. Nabrałam się, bo jaki ojciec miesza dzieci w coś co dla niego było tylko przygodą. Czuje się oszukana, zraniona a on ciągle mówi że to moja wina bo się czepiałam. Zerwałam kontakt. Tylko czy dobrze zrobiłam?
Witam, spotkała Pani na drodze osobę która nie umie budować relacji. Nie wiadomo jaka jest tego przyczyna, czy jest to wynik osobowości czy doświadczeń które przeżył? Główne pytanie jakie można zadać to czy chce coś z tym zrobić czy jest mu tak wygodnie funkcjonować?
Pozdrawiam
Jolanta Suchłabowicz

Otrzymała Pani odpowiedź, która sugeruję instrumentalne potraktowanie relacji. Można domyślić się,że nie jest to osoba jakiej Pani oczekiwała w wymiarze partnerstwa i wzajemności. Pani wątpliwości co do swojej decyzji mogłyby być przedmiotem rozmowy i analizy aby nie powielić takiego związku w przyszłości.
Witam,
najważniejsze są tu Pani emocje bo to Pani życie. Jeżeli czuje Pani, że tak należało zrobić bo czuła Pani, że to na Panią wpływa negatywnie to należy to zaakceptować. Jeżeli ma Pani predyspozycje do zastanawiania się czy dobrze Pani zrobiła, czy źle, jak to będzie spostrzegane itp to zapraszam na trening siły psychicznej. Pozdrawiam Hanna
Witam, bardzo ważne co zrobiła Pani dla siebie, zrywając relacje zadbała Pani o swoje emocje i dobrostan. Spotkała Pani osobę o odmiennych potrzebach i wizji związku. Włączanie dzieci do relacji na wczesnym etapie wydaje się być nie do końca dobrym pomysłem z uwagi na dobro dzieci i ich poczucie bezpieczeństwa, poznając co chwila inne kobiety dzieci mogą czuć dezorientację. Jeżeli czuje Pani potrzebę rozmowy, zapraszam
Witam Panią serdecznie. Dziękuję za podzielenie się emocjami i historią, którą Pani przeżyła. Czuję, że zaangażowała się Pani w tę relację i co całkowicie naturalne, oczekiwała Pani, że druga strona odwzajemni potrzebę budowania stałego i stabilnego związku. Z tego co Pani pisze, zostały przekroczone zdrowe granice, a partner najwyraźniej nie był gotowy na budowanie relacji, jakiej Pani potrzebuje. To bardzo dobrze, że zatroszczyła się Pani o siebie. Jeśli potrzebuje Pani wsparcia w tym czasie, porozmawiania o emocjach zapraszam na wizytę. Pozdrawiam, Ewa Wojtowicz - psycholog, trener
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry,
w mojej opinii bardzo dobrze Pani zrobiła że zakończyła tą relacje. Mężczyzna z którym się Pani spotykała szczerze Pani powiedział że nie może dać Pani prawdziwego uczucia. Tak jak Pani wspomniała, zaskakujące jest że mężczyzna który nie ma poważnych zamiarów i planów wg. partnerki przedstawia ją dzieciom. Życzę Pani dużo siły i odnalezienie prawdziwej miłości! Pozdrawiam