mgr

Piotr Wróblewski

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk

13 opinii +dodaj

Witam, nazywam się Piotr Wróblewski i jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jestem studentem osteopatii w Niemieckiej Szkole Osteopatii.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr WróblewskiUsługa: ból pleców

  Piotr wie co robi, wie jakie techniki używać a jakich unikać. Opisowo i cierpliwie wytłumaczył skąd się biorą objawy. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr WróblewskiUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Pan Piotr jest pierwszym fizjoterapeutą, który znacznie i szybko pomógł mi zmniejszyć dolegliwości bólowe mojego kolana. Od razu po zapoznaniu się z moją historią schorzenia oraz dokumentacją medyczną przystąpił do badania a później korekcji.
  Następnie poinstruował mnie jak mam wykonać ćwiczenia, które pozwoliły mi utrzymać skorygowane działanie stawów, zmniejszyć dokuczliwy ból i rozpieranie kolana (pojawiające się wcześniej za sprawą słabego napięcia mięśniowego oraz nieprawidłowego ustawienia stopy).

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski

  Dobry specjalista, a przy tym skromny. Skupiony na konkretnym problemie i pacjencie. Od kilku lat chodzę na stałe kontrole, jestem wymagającym pacjentem, bardzo świadomym i nie pewno nie zmienię dopóki jestem w 3mieście.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Wspaniałe podejście do pacjenta, bardzo miły i mega profesjonalny. Moje bóle pleców, które miałam od zawsze, znacząco złagodniały, a jestem w 7 miesiącu ciąży. Mogę nawet powiedzieć, że czuję się teraz w ciąży lepiej niż przed. :) Dziękuję!

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr WróblewskiUsługa: ból pleców

  Pan Piotr jest osobą o ogromnej wiedzy i holistycznym podejściu do klienta. Nie szuka on drogi na skróty i kompleksowo zajmuje się zglaszaną dolegliwoscią. Ból pleców minął całkowicie po dwóch wizytach, a już pierwsza przyniosła znaczną poprawę. Wyszłam zdrowsza i wyedukowana.

 • I
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski

  Przez wiele lat walczyłam z bólem pleców, którego nikt nie był w stanie zwalczyć i wyjaśnić, dlaczego tak boli. Dopiero wizyty u Pana Piotra przyniosły ogromny efekt. Wyjaśnił mi, co się dzieje z moimi plecami i odnalazł przyczynę bólu. Potem odpowiednia terapia, którą zastosował sprawiła, że czuję się jak "nowo narodzona". Mam siłę i energię, by korzystać z każdego dnia. Czuję się naprawdę dobrze. Ogromnie polecam Pana Piotra wszystkim osobom. Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Zdecydowanie polecam Pana Piotra! Bardzo kompetentnie wytłumaczył mi stan mojego kręgosłupa i uświadomił mi konsekwencje w przypadku, gdy zmiany będą postępowały.
  Pan Piotr jest profesjonalistą, ma ogromną wiedzę, ale co dla mnie równie istotne, ma świetne podejście do pacjenta - jest miły, otwarty i komunikatywny. Rozpoczęłam rehabilitację pod okiem Pana Piotra i jestem przekonana, że jestem w dobrych rękach. Zastosowana terapia i towarzyszące jej ćwiczenia, pomagają. Ból mija. Czuję się coraz lepiej. Dziękuję bardzo Panie Piotrze! Polecam wszystkim tego fizjoterapeutę! Marta

 • Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr WróblewskiUsługa: terapia przeciwbólowa

  Do Pana Piotra trafiłem z bólami barków, karku i pleców. Ulgę poczułem już po pierwszej wizycie. Mało tego, że Pan Piotr ponastawiał wszystko na swoje miejsce (natychmiastowa ulga w przypadku karku i pleców) to jeszcze pokazał zestaw ćwiczeń, aby dolegliwości nie nawracały. Barki były bardziej zapuszczone więc wymagały więcej pracy, aczkolwiek na ten moment też jest . Teraz odwiedzam Pana Piotra regularnie ok. raz na miesiąc, dolegliwości bólowe ustały. Polecam tego terapeutę każdemu czynnie uprawiającemu sport.

 • Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski

  Regularnie korzystam z usług pana Piotra. Wielokrotnie ratował mnie z najróżniejszych kontuzji. Ma bardzo bogate doświadczenie w swojej dziedzinie.

  Gorąco polecam!

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr WróblewskiUsługa: terapia manualna

  Fizjoterapia w wykonaniu Pana Piotra to prawdziwa sztuka. Posiada niesamowitą wiedzę, łatwość komunikowania, a przede wszystkim pasjonuje się swoją pracą. Rzetelny, dokładny, dociekliwy, a przede wszystkim skuteczny. Po poważnej kontuzji pachwiny po półmaratonie pomógł mi bardzo. Zaledwie kilka wizyt, a biegam dalej. Dodam, że lekarze kazali mi się regenerować i oszczędzać co najmniej pół roku. Minęły 3 miesiące i niewiele pozostało mi do powrotu do poprzedniej formy, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Imponują mi Jego umiejętności, wiedza i indywidualne podejście do problemu. Szczerze polecam wszystkim z różnymi problemami, bo to prawdziwy profesjonalista. Dziękuję za pomoc. Aleksandra

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam, nazywam się Piotr Wróblewski i jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jestem studentem osteopatii w Niemieckiej Szkole Osteopatii. Szkolę się u światowej sławy instruktorów w szeroko pojętej dziedzinie fizjoterapii. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałem pracując w klubach sportowych, przychodniach rehabilitacyjnych, klinikach ortopedii oraz we własnym gabinecie.. Swój warsztat pracy opieram na najskuteczniejszych metodach fizjoterapii i osteopatii.
  Odbyte szkolenia podyplomowe:
  -Terapia Manualna Maitland Concept
  -The Movment Solution Kinetic Control
  -Masaż tkanek głębokich
  -Advanced Spinal Manipulation
  -KinesioTaping
  -Fascial Therapy by Steven Goldstein
  -Manipulacje wisteralnel
  -Flossing Academy
  -Fascial Distortion Model
  -Osteopathie Schule Deutschland-Osteopatia

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna
 • Neurochirurgia
 • Neurologia
 • Rehabilitacja medyczna
więcej

Edukacja

 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Osteopathie Schule Deutschland

Znajomość języków

 • niemiecki
 • angielski