Umów wizytę Zapytaj lekarza 156 odwiedzin w ciągu 30 dni

Witam, nazywam się Piotr Wróblewski i jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jestem studentem osteopatii w Niemieckiej Szkole Osteopatii.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski

  Dobry specjalista, a przy tym skromny. Skupiony na konkretnym problemie i pacjencie. Od kilku lat chodzę na stałe kontrole, jestem wymagającym pacjentem, bardzo świadomym i nie pewno nie zmienię dopóki jestem w 3mieście.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Wspaniałe podejście do pacjenta, bardzo miły i mega profesjonalny. Moje bóle pleców, które miałam od zawsze, znacząco złagodniały, a jestem w 7 miesiącu ciąży. Mogę nawet powiedzieć, że czuję się teraz w ciąży lepiej niż przed. :) Dziękuję!

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr WróblewskiUsługa: ból pleców

  Pan Piotr jest osobą o ogromnej wiedzy i holistycznym podejściu do klienta. Nie szuka on drogi na skróty i kompleksowo zajmuje się zglaszaną dolegliwoscią. Ból pleców minął całkowicie po dwóch wizytach, a już pierwsza przyniosła znaczną poprawę. Wyszłam zdrowsza i wyedukowana.

 • I
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski

  Przez wiele lat walczyłam z bólem pleców, którego nikt nie był w stanie zwalczyć i wyjaśnić, dlaczego tak boli. Dopiero wizyty u Pana Piotra przyniosły ogromny efekt. Wyjaśnił mi, co się dzieje z moimi plecami i odnalazł przyczynę bólu. Potem odpowiednia terapia, którą zastosował sprawiła, że czuję się jak "nowo narodzona". Mam siłę i energię, by korzystać z każdego dnia. Czuję się naprawdę dobrze. Ogromnie polecam Pana Piotra wszystkim osobom. Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Zdecydowanie polecam Pana Piotra! Bardzo kompetentnie wytłumaczył mi stan mojego kręgosłupa i uświadomił mi konsekwencje w przypadku, gdy zmiany będą postępowały.
  Pan Piotr jest profesjonalistą, ma ogromną wiedzę, ale co dla mnie równie istotne, ma świetne podejście do pacjenta - jest miły, otwarty i komunikatywny. Rozpoczęłam rehabilitację pod okiem Pana Piotra i jestem przekonana, że jestem w dobrych rękach. Zastosowana terapia i towarzyszące jej ćwiczenia, pomagają. Ból mija. Czuję się coraz lepiej. Dziękuję bardzo Panie Piotrze! Polecam wszystkim tego fizjoterapeutę! Marta

 • Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr WróblewskiUsługa: terapia przeciwbólowa

  Do Pana Piotra trafiłem z bólami barków, karku i pleców. Ulgę poczułem już po pierwszej wizycie. Mało tego, że Pan Piotr ponastawiał wszystko na swoje miejsce (natychmiastowa ulga w przypadku karku i pleców) to jeszcze pokazał zestaw ćwiczeń, aby dolegliwości nie nawracały. Barki były bardziej zapuszczone więc wymagały więcej pracy, aczkolwiek na ten moment też jest . Teraz odwiedzam Pana Piotra regularnie ok. raz na miesiąc, dolegliwości bólowe ustały. Polecam tego terapeutę każdemu czynnie uprawiającemu sport.

 • Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski

  Regularnie korzystam z usług pana Piotra. Wielokrotnie ratował mnie z najróżniejszych kontuzji. Ma bardzo bogate doświadczenie w swojej dziedzinie.

  Gorąco polecam!

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr WróblewskiUsługa: terapia manualna

  Fizjoterapia w wykonaniu Pana Piotra to prawdziwa sztuka. Posiada niesamowitą wiedzę, łatwość komunikowania, a przede wszystkim pasjonuje się swoją pracą. Rzetelny, dokładny, dociekliwy, a przede wszystkim skuteczny. Po poważnej kontuzji pachwiny po półmaratonie pomógł mi bardzo. Zaledwie kilka wizyt, a biegam dalej. Dodam, że lekarze kazali mi się regenerować i oszczędzać co najmniej pół roku. Minęły 3 miesiące i niewiele pozostało mi do powrotu do poprzedniej formy, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Imponują mi Jego umiejętności, wiedza i indywidualne podejście do problemu. Szczerze polecam wszystkim z różnymi problemami, bo to prawdziwy profesjonalista. Dziękuję za pomoc. Aleksandra

 • A

  Szczerze polecam fizjoterapię u Pana Piotra. Miałam silne bóle kręgosłupa spowodowane kręgozmykiem ale dzięki zastosowanej przez Pana Piotra terapii i ćwiczeniom ból który nie opuszczał mnie przez ostatnie dwa lata minął. Jako pierwszy omówił wyniki badań, wyjaśnił zagadnienia związane z moją przypadłością. Ponadto ważne jest dla mnie odczuwalne zaangażowanie i indywidualne podejście do mojego problemu. Bardzo się cieszę że w końcu trafiłam na tak dobrego specjalistę i miłego człowieka. Mam więcej energii i znów mogę funkcjonować normalnie bez bólu za co Bardzo Dziękuję. Ania B

 • Korzystam z pomocy fizjoterapeutycznej pana Piotra od kilku tygodni, a już odczuwam znaczną poprawę. Od dłuższego czasu zmagałam się z nieznośnym napięciem mięśniowym, będącym konsekwencją długoletniego stresu, co doprowadziło do nieprawidłowej postawy, a przede wszystkim niesamowitego bólu w obrębie kręgosłupa. Ból, który towarzyszył mi od szeregu lat, powoli odchodzi w zapomnienie. Dzięki panu Piotrowi mam więcej energii i mogę powiedzieć, że poprawiła mi się jakość życia.
  Pan Piotr na pewno nie pieści się z osobą, z którą pracuje, nie rzadko w czasie spotkania odczuwa się dyskomfort bólowy, ale potem odczuwa się tylko i wyłącznie poprawę. Zauważyłam, że nie mam już tak pochylonej postawy, zaczynam się prostować.
  Profesjonalizm pana Piotra został również doceniony przez mojego męża, który systematycznie korzysta z jego umiejętności.
  Tego fizjoterapeutę polecam wszystkim moim znajomym.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam, nazywam się Piotr Wróblewski i jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jestem studentem osteopatii w Niemieckiej Szkole Osteopatii. Szkolę się u światowej sławy instruktorów w szeroko pojętej dziedzinie fizjoterapii. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałem pracując w klubach sportowych, przychodniach rehabilitacyjnych, klinikach ortopedii oraz we własnym gabinecie.. Swój warsztat pracy opieram na najskuteczniejszych metodach fizjoterapii i osteopatii.
  Odbyte szkolenia podyplomowe:
  -Terapia Manualna Maitland Concept
  -The Movment Solution Kinetic Control
  -Masaż tkanek głębokich
  -Advanced Spinal Manipulation
  -KinesioTaping
  -Fascial Therapy by Steven Goldstein
  -Manipulacje wisteralnel
  -Flossing Academy
  -Fascial Distortion Model
  -Osteopathie Schule Deutschland-Osteopatia

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna
 • Neurochirurgia
 • Neurologia
 • Rehabilitacja medyczna
więcej

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Osteopathie Schule Deutschland

Znajomość języków

 • niemiecki
 • angielski