Adres

Partyzantów 72c/55, Gdańsk
Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
58 765.....


Moje doświadczenie

O mnie

Piotr Wróblewski mgr fizjoterapii, osteopata, certyfikowany terapeuta manualny. Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie student 4 roku s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • bóle kręgosłupa
 • bóle mięśni
 • dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Osteopathie Schule Deutschland

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Osteopatia
 • Rehabilitacja medyczna
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Niemiecki, Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna


Partyzantów 72c/55, Gdańsk

od 140 zł

Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski

Pozostałe usługi

Osteopatia


Partyzantów 72c/55, Gdańsk

od 140 zł

Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski


Terapia CranioSacralna


Partyzantów 72c/55, Gdańsk

od 150 zł

Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski


Terapia manualna


Partyzantów 72c/55, Gdańsk

od 140 zł

Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski Inny

Polecam z całego serca!!!!!
Trafiłam do Pana Piotra po roku chodzenia po różnych fizjoterapeutach (podobno najlepszych w Trójmieście), którzy w żaden sposób nie mogli mi pomóc. Słyszałam tylko, że nic mi już nie wolno. Mogę zapomnieć o jodze, o bieganiu, najlepiej położyć i nie ruszać. Straciłam rok! Zaczęłam powoli wierzyć że to beznadziejny przypadek.
Pierwsza wizyta u Pana Piotra przywróciła mi wiarę, że jednak mam jeszcze szansę. I tak rzeczywiście się stało. W tej chwili wróciłam do aktywności fizycznej, nawet jazda na nartach była możliwa.
Pan Piotr ma niesamowitą wiedzę, ogromne doświadczenie, mnóstwo empatii. Na każde moje pytania otrzymywałam wyczerpującą odpowiedź (a pytań było sporo, dopóki nie zrozumiałam skąd biorą się moje problemy :_)
Pan Piotr również świetnie zajął się moim synem, który miał kontuzje kolana. Podejście do dzieci rewelacyjne!!!!! Kontuzja opanowana szybko i syn gra znów w kosza!!!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski konsultacja fizjoterapeutyczna

Polecam szczególnie, bo wiedza, kompetencję wszystko w jak najlepszym wydaniu. Dobrze wyjaśnione i bardzo cenne porady, przekazane zrozumiale i prosto. Dostałem również zestaw ćwiczeń. Bardzo miła atmosfera podczas wizyty dlatego szczerze Pana Piotra polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski

Zdecydowanie polecam! Do pana Piotra zgłosiłem się, gdy podczas treningu siłowego, mój mięsień czworoboczny spiał się do tego stopnia, iż nie byłem w stanie ruszać głową. Moja początkowa diagnoza (naderwanie mięśnia), została mi wybita z głowy, w sposób niesamowicie fachowy. Dowiedziałęm się, że uraz żuchwy sprzed wielu lat, może mieć wpływ na moje mięśnie dziś.
W ciągu godziny z pacjenta, który nie mógł ruszać głową, stałem się pacjentem który obrał głowę o prawie 180 stopni.
Dostałem również zestaw ćwiczeń, które wykonywane regularnie powodują, że ból nie powraca.
Zatem zarówno merytorycznie jak i stricte "fizjoterapeutystycznie" - zdecydowanie maksymalna nota.
Będę polecał znajomym i rodzinie!

PS Pozdrawiam serdecznie pana Piotra i dziękuje raz jeszcze za pomoc! :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski wrodzona wada (kręgozmyk)

Cześć.
Pan Piotr pracował ze mną pomimo naprawdę beznadziejnego przypadku w moim kręgosłupie i udało mu się postawić mnie na nogi kiedy w wieku 21 lat uaktywniła mi się moja wada i praktycznie uniemożliwiała chodzenie bez silnego bólu. Mało tego, zrobił to dwa razy ponieważ poprzez moje zaniedbanie wada, którą udało mu się skorygować na tyle bym nie czuł cholernego bólu, wróciła. Zrobił to drugi raz i znów postawił mnie na nogi pomimo, że ja już się chciałem poddać. Znów mogłem chodzić. Czeka mnie niestety operacja tak czy inaczej ponieważ nie ma możliwości wyeliminować tego samymi ćwiczeniami ale cóż zrobić? Pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Tak czy inaczej zawdzięczam temu człowiekowi wiele ponieważ neurochirurdzy i ortopedzi wysyłali mnie od razu pod nóż co w przypadku mojego młodego wieku było tragedią a Pan Piotr pomógł. Dodam jeszcze , że korzystam z jego usług już 2 lata i będę na pewno korzystać dalej bo oprócz tego, że ten człowiek naprawdę wykonuje świetną robotę to jest zwyczajnie ludzki i siedzi w nim chęć pomagania innymi. Moje wizyty są zawsze na wysokim poziomie i wspierane wysoką wiedzą Pana Piotra na temat mojego urazu, organizmu i poprawienia jego stanu. Ćwiczenia, które dostawałem, i te które robiliśmy w gabinecie były bardzo pomocne i przynosiły ulgę. Panie Piotrze życzę Ci samych sukcesów i dziękuje za to jak mi pomogłeś.

P.S Oczywiście z całego serca polecam i daje 6 gwiazdkę.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski

W ciągu swojego życia korzystałam wielokrotnie z rehabilitacji/fizjoterapii. Jednak od kilku lat - z powodu zaostrzenia stanu, m.in. przepuklin krążków w odcinku szyjnym - bałam się powierzyć mój kręgosłup komukolwiek. Pan Piotr zdołał przełamać moje obawy swoim profesjonalizmem, pasją do wykonywanej pracy oraz ciągłym doskonaleniem, więc od prawie roku uczęszczam na regularne wizyty. Podczas pierwszej wizyty pan Piotr przeprowadził szczegółowy wywiad odnośnie wcześniejszych urazów, problemów, chorób, przeprowadzanych terapii, zabiegów, operacji itp. Następnie zdiagnozował problem i przestawił proponowane działania. Podczas każdej wizyty szczegółowo dopytuje o obecny stan i występujące dolegliwości, a każdy zabieg jest przemyślany, a jego przebieg kontrolowany. Zdecydowanie jest to fizjoterapeuta, którego można polecać:)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski dolegliwości kręgosłupa szyjnego, piersiowego oraz lędźwiowego

Kompleksowo, merytorycznie i bezbłędnie przeprowadzona diagnostyka. Obszerna wiedza, ogromne umiejętności, profesjonsjonalna pomoc. Cenne porady i sugestie przekazane bardzo zrozumiale. Wysoka kultura osobista. Miła atmosfera podczas wizyty. Szczerze polecam Pana Piotra. Jan K.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski bóle i stany zapalne stawów

Pan Piotr Wróblewski to bardzo dobry fizjoterapeuta i osteopata podchodzący do pacjentów oraz swojej pracy rzeczowo i z zaangażowaniem. Od pierwszej wizyty odczuwałam ulgę, zmniejszenie bólu, obrzęków, dobrostan całego organizmu. Uważam, że p. Piotr ma to "coś" co nazywamy darem i powołaniem. Dziękuję. Dorota Włodarczak.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski terapia manualna

Z całego serca polecam wizyty u Piotra. Mój problem z bólem w okolicy kości krzyżowej zaczął się ok 3 lata temu, do tej pory odwiedziłam kilkunastu fizjoterapeutów i ortopedów w Trójmieście, niestety żaden z nich nie potrafił mi pomóc w przewlekłym, codziennym bólu ani zdiagnozować problemu. Po nieudanych licznych terapiach i wydaniu kosmicznych pieniędzy na leczenie szukałam pomocy dalej i postanowiłam spróbować wizyty u Piotra. Na początku nie spodziewałam się niczego szczególnego, nawet nie nastawiałam się na to, że znajdzie się jeszcze osoba, która będzie mi w stanie pomóc, jednak wizyty u Piotrka okazały się strzałem w 10. Już po kilku wizytach czuje znaczną poprawę i zmniejszenie bólu. Mój komfort życia znacząco się poprawił i czuje się lepiej nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. W końcu uwierzyłam, że będę mogła żyć bez bólu i będę mogła kontynuować swoją największą pasję jaką jest bieganie. Do tej pory inni fizjoterapeuci wmawiali mi, że muszę przychodzić do nich na wizyty minimum raz w tygodniu a najlepiej dwa razy, co było dla mnie jako osoby jeszcze studiującej bardzo dużym obciążeniem finansowym a dodatkowo żadne leczenie nie przyniosło żadnego efektu. Do Piotrka przychodzę zaledwie 2 razy w miesiącu a efekt jest rewelacyjny! Nie dość, że znalazłam osobę, która potrafi mi pomóc, to jeszcze jest uczciwa i nie naciąga na dodatkowe wizyty co jest dla mnie bardzo ważne. Dodatkowo wizyty zawsze przebiegają w miłej i wyluzowanej atmosferze. Jeszcze raz serdecznie wszystkim polecam tego fizjoterapeutę :))


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski konsultacja fizjoterapeutyczna

Fachowe podejscie do tematu. Problem rozłożony na czynniki pierwsze. Duża dawka merytorycznej wiedzy. Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Pio-Med Piotr Wróblewski

Kiedy pierwszy raz trafiłam do Pana Piotra ból bioder uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie. Przejście z pokoju do kuchni czy łazienki było prawie niemożliwe. Dzięki pełnemu zaangażowaniu, terapii i zestawie ćwiczeń szybko udało się powrócić do normalności. Gdy pojawił się problem z barkiem Pan Piotr bez problemu przyjął mnie bez wcześniejszego umówienia i zajął się nim z pełnym zaangażowaniem.
Polecam również pod kątem osteopatii. Naprawdę jest skuteczna i pomogła mi z bardzo dużym problemem. Chodzę do niego z różną częstotliwością ale zawsze na wizycie jest zaangażowany na 100% i traktuje przypadek profesjonalnie. Serdecznie polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące kifoza

  Dzień dobry, kifoza piersiowa pogłębiona, skrzywienie kręgosłupa prawoboczne, odczyny wytwórcze na krawędziach trzonów kręgowych, tendencja do klinowania trzonów TH4,5,6,7,8,9,10. Obniżone tracze międzykręgowe TH8,9,10,11,12. mąż ma pilne skierowanie do ortopedy na konsultacja. Rozpoznanie na skierowaniu W rodzona Łamliwość Kości.

  Dzień dobry, jestem fizjoterapeuta. Jeżeli mąż odczuwa dolegliwości w moim działaniu można działać zapobiegawczo poprzez poprawę ruchomości odcinka piersiowego i ustabilizowaniu tych zmian w odcinku piersiowym. JezelinmPani jest zainteresowana zaprasza męża na konsultacje do mnie. Najpierw też muszę go zbadać żeby ocenić zmiany jakie już są i jak wpływają na jego stan funkcjonalny. Pozdrawiam

  mgr Piotr Wróblewski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Piotr Wróblewski mgr fizjoterapii, osteopata, certyfikowany terapeuta manualny. Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie student 4 roku s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • bóle kręgosłupa
 • bóle mięśni
 • dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Osteopathie Schule Deutschland

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Osteopatia
 • Rehabilitacja medyczna
Zobacz więcej

Staże

 • Centrum Medyczne Arnica Ciechanów
 • Akademickie Centrum Medyczne Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego Oddział Ortopedii
 • Seahawks Sopot Klub Futbolu Amerykańskiego
Zobacz więcej


Zdjęcia


Znajomość języków

Niemiecki, Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania