Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Konrada Wallenroda 18a, Bieżanów-Prokocim, Kraków
PH Zdrowia

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą psychiatrą i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo - behawioralnym oraz współzałożycielem PH Zdrowia (gabinetów lekarsko-terapeu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia lękowe
 • otępienie
 • fobia społeczna
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)


Konrada Wallenroda 18a, Kraków

150 zł

PH Zdrowia


Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)


Konrada Wallenroda 18a, Kraków

200 zł

PH Zdrowia

Pozostałe usługi

Badania psychiatryczne


Konrada Wallenroda 18a, Kraków

200 zł

PH Zdrowia


Psychoterapia indywidualna


Konrada Wallenroda 18a, Kraków

150 zł

PH Zdrowia

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PH Zdrowia

Do Pani doktor zgłaszałam się trzykrotnie z depresją, zaburzeniami lękowymi i zaburzeniami kompulsywnymi. Bardzo stresowałam się przed pierwszą wizytą, myśląc, że Pani doktor nie potraktuje mnie poważnie, że tak naprawdę nic mi nie dolega. Pani Katarzyna od razu wzbudziła we mnie ogromne zaufanie. Jest niesamowicie empatyczną, przyjazną i ciepłą osobą, co poczułam od początku współpracy. Pierwsze dwa "podejścia" do leczenia zakończyłam samodzielnie z uwagi na myślenie "jestem silna, dam radę". Gdy wróciłam do gabinetu po raz trzeci, Pani doktor błagała, żebym dała sobie pomóc, co świadczy o jej ogromnym zainteresowaniu losem pacjenta. Podczas wizyty Pani doktor zawsze poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuję. Nigdy nie odczułam, żeby mnie ignorowała, czy ograniczała czas mojej wizyty. Leki dobierane są zarówno w trosce o zdrowie pacjenta jak i jego możliwości finansowe. Na początku leczenia dokładnie analizuje się działanie i ich wpływ na samopoczucie, celem dokonania ewentualnych zmian dawki bądź leku. W dodatku Pani doktor, z uwagi na fakt bycia terapeutą, udziela wielu cennych rad, dokładnie wsłuchuje się w problemy pacjenta.
Wizytę u Pani doktor ogromnie polecam każdemu, kto tak jak ja myśli, że da sobie radę, bo jest niesamowicie silny i wstydzi się prosić o pomoc. Pani doktor to cudowny człowiek!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pani Katarzyny trafiłam kilka lat temu w depresji ze stanami lękowymi. Przez pierwszą wizytę zostałam cierpliwie poprowadzona, by móc przedstawić z czym się zgłaszam. Pani doktor włączyła lek, zapoznała mnie z jego działaniem, pomogła w doborze terapii i okazała wiele wsparcia oraz zrozumienia. Jest to lekarz empatyczny, doświadczony, z pełnym zaangażowaniem pochodzący do swojej pracy. Po kilku miesiącach od poprzedniej wizyty, zaskakuje znajomością detali z naszych rozmów. Daje to mocne poczucie współpracy i wsparcia.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PH Zdrowia depresja

Trafiłam do pani Katarzyny kilka lat temu i jestem ogromnie zadowolona z naszej współpracy. Pomogła mi wyjść z wieloletniej depresji i uporać się z wieloma problemami. Jest życzliwą i empatyczną osobą a zarazem rzeczową specjalistką.
Serdecznie polecam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PH Zdrowia

Pani Katarzyna stała się, z lekarki, do której przyszłam po receptę, osobą, która pomogła mi przejść przez trudny dla mnie czas i dokonać decyzji, których sama bym nie podjęła. Jest lekarzem, przy którym pacjent czuje się otoczony opieką i ma poczucie, że nie jest kolejną osobą w kolejce do specjalisty. Atmosfera w gabinecie jest zawsze ciepła i pełna zrozumienia, co wpływa na efekty terapii. Polecam szczególnie tym, którzy mają obawy przed przekroczeniem progu gabinetu psychiatry - to prawdziwy lekarz z powołania, niezwykle delikatny, życzliwy i empatyczny... a przede wszystkim kompetentny.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PH Zdrowia zaburzenia rynkowe

Do Pani Doktor na wizytę trafiłem kilka lat temu w momencie kryzysu z założenia jedynie po receptę. Skończyło się na kilkuletniej, skutecznej terapii, które pozwoliła mi przezwyciężyć zaburzenia lękowe, z którymi się zmagałem, okiełznać wiele innych problemów i rozwinąć się w sferach, które wcześniej uważałem za mało istotne.
Polecam współpracę z Panią Doktor nie tylko pacjentom z problemami psychiatrycznymi/psychologicznymi, ale także osobom, którym zależy na rozwoju osobistym i lepszym zrozumieniu siebie. Nowoczesne podejście, duża fachowość i empatia, a przy tym umiejętność stworzenia odpowiedniej dla terapii atmosfery i relacji z pacjentem.
Dziękuję serdecznie za pomoc.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PH Zdrowia terapia indywidualna

Miałam terapię u Pani doktor w nurcie poznawczo-behawioralnym.. Jak dla mnie jedna z najlepszych terapii jakie miałam.. Już na pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to jest właściwa osoba i właściwy nurt a wcześniej przechodziłam różne terapie... Dla mnie bardzo pomocne było to (czego nie było w innych terapiach), że otrzymałam konkretne rady i wskazówki jak sobie radzić z lękiem i destrukcyjnymi myślami.. Ponadto z racji, że jestem kobietą czułam się bardziej rozumiana.. Dużym atutem jest też to, że Pani Katarzyna jest nie tylko terapeuta ale też lekarzem medycyny i rozwiala szereg wątpliwości, które sobie sama wmawialam odnośnie swojej osoby, a w tym przypadku wiedziałam, że to co mówi jest poparte wiedzą medyczna i dlatego traktowałam ja jak autorytet w związku z czym praca terapeutyczna przynosiła widoczne efekty.. W gorszych chwilach była wsparciem.. Ponadto zmieniłam też obraz samej siebie bo uwierzyłam w swoje niektóre dobre cechy, o których mi Pani Katarzyna powiedziała.. Oczywiste jest żeby terapia przynosiła efekty potrzeba wkładu pacjenta, ale ja otrzymałam motywację do działania w postaci pochwały i dostrzeżenia mojego wkładu pracy nad sobą.. Polecam Panią Kasię jako terapeute.. Konkretna pomoc i wsparcie terapeutyczne.. Dziękuję.. Ewa B.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą psychiatrą i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo - behawioralnym oraz współzałożycielem PH Zdrowia (gabinetów lekarsko-terapeu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia lękowe
 • otępienie
 • fobia społeczna
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania