Adresy (2)

Konrada Wallenroda 18a, Bieżanów-Prokocim, Kraków
PH Zdrowia


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
12 347..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 250 zł

Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta) (opis) • 150 zł


W przypadku wizyty online proszę o kontakt telefoniczny przed wizytą (tel: *** *** ***). Konsultacja jest możliwa po opłaceniu wizyty przed jej odbyciem i wysłanie potwierdzenia przelewu na wskazany powyżej numer telefonu.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Inne narzędzia do konsultacji wideo:
1. Skype
2. Whatsapp
Konsultacja telefoniczna:
1. *** *** **** Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą psychiatrą i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo - behawioralnym oraz współzałożycielem PH Zdrowia (gabinetów lekarsko-terapeu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Otępienie
 • Fobia społeczna
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Katowicach
 • Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie

Specjalizacje

 • Psychiatria


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


250 zł

Konsultacje online

Jest to pierwszy kontakt pacjenta z lekarzem. Wizyta pierwszorazowa ma na celu poznanie problematyki pacjenta w odniesieniu do historii jego życia i obecnej sytuacji. Podczas wizyty lekarz ustala wstępną diagnozę w oparciu o którą proponuje leczenie - farmakologiczne (leczenie lekami). W przypadku potrzeby i chęci ze strony pacjenta podjęcia leczenia psychoterapeutycznego, lekarz omawia z pacjentem możliwości takiego leczenia. Lekarz wypisuje e - receptę, w uzasadnionych przypadkach zwolnienie lekarskie lub inne zaświadczenie.wizyta pierwszorazowa


Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)


Konrada Wallenroda 18a, Kraków

150 zł

PH Zdrowia

Jest to kolejna konsultacja, która ma na celu weryfikacje efektów leczenia, ewentualną modyfikacje leczenia, omówienie planu leczenia, działania leków i ich skutków ubocznych, wypisanie e-recepty i/lub w uzasadnionych przypadkach wypisanie innego zaświadczenia lekarskiego (np. zwolnienia lekarskiego).150 zł

Konsultacje online

Jest to kolejna konsultacja, która ma na celu weryfikacje efektów leczenia, ewentualną modyfikacje leczenia, omówienie planu leczenia, działania leków i ich skutków ubocznych, wypisanie e-recepty i/lub w uzasadnionych przypadkach wypisanie innego zaświadczenia lekarskiego (np. zwolnienia lekarskiego).


Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)


Konrada Wallenroda 18a, Kraków

250 zł

PH Zdrowia

Jest to pierwszy kontakt pacjenta z lekarzem. Wizyta pierwszorazowa ma na celu poznanie problematyki pacjenta w odniesieniu do historii jego życia i obecnej sytuacji. Podczas wizyty lekarz ustala wstępną diagnozę w oparciu o którą proponuje leczenie - farmakologiczne (leczenie lekami). W przypadku potrzeby i chęci ze strony pacjenta podjęcia leczenia psychoterapeutycznego, lekarz omawia z pacjentem możliwości takiego leczenia. Lekarz wypisuje e - receptę, w uzasadnionych przypadkach zwolnienie lekarskie lub inne zaświadczenie.

Pozostałe usługi

Badania psychiatryczne


Konrada Wallenroda 18a, Kraków

250 zł

PH Zdrowia

Badanie psychiatryczne ma na celu zebranie wywiadu od pacjenta - poznanie historii życia i historii choroby na tle obecnej sytuacji osobistej, rodzinnej, zawodowej i społecznej pacjenta, który zgłasza się na konsultację. Ma na celu postawienie diagnozy i zaproponowanie właściwego leczenia.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PH Zdrowia konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Podejście bardzo profesjonalne, bardzo przyjazny sposób rozmowy. Chęć pomocy i wyrozumiałość. Polecam wszystkim!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PH Zdrowia konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Polecam, pani doktor bardzo empatyczna, zaangazowana w rozmowę. Już po samej rozmowie czlowiek czuje się lepiej bo ma poczucie że jest zrozumiany i nie oceniany.
Czuję, że jestem w dobrych rękach :)
Polecam :)


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PH Zdrowia konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Spokojna rozmowa ,konkretnie wyjaśniony problem. Na temat skuteczności nie mogę się wypowiedzieć ponieważ byłem dopiero na pierwszej wizycie ale na pewno nie ostatniej. Pani Katarzyna wydaje się osobą konkretną znającą się na wykonywanej pracy.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Bardzo konkretna lekarka wie co robi i zna się na swojej pracy .serdecznie polecam ja jestem zadowolona.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PH Zdrowia

Pani Doktor cechuję się profesjonalizmem i wysokim zaangażowaniem w podejściu do pacjenta. Stara się pomóc najlepiej jak umie w każdej , nawet najbardziej skomplikowanej sprawie. Bardzo dobry lekarz, zna się na rzeczy, nie wymądrza się swoją wiedzą medyczną, w sposób łatwy i rzeczowy wyjaśnia wszystko. Sposób w jaki prowadzi terapię sprawia, że już po kilku minutach wzbudza duże zaufanie. Do tego wszystkiego bardzo sympatyczny, empatyczny i pozytywnie nastawiony człowiek ;). Polecam każdemu, kto ma jakiś problem, ale boi się iść do psychiatry bo to się "źle kojarzy": Proszę śmiało iść do Pani Doktor. Tylko do Niej!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Doktor to spokojna, rzeczowa kobieta, która z zaangażowaniem i życzliwością podchodzi do pacjenta. Korzystałam z jej usług ok. roku, w tym czasie dobrała mi właściwą farmakoterapię i korzystałam z jej konsultacji. Poczucie bezpieczeństwa dawało mi również to, że Pani Doktor zapewniała, że w razie, gdyby między wizytami coś się wydarzyło lub potrzebowałabym dopytać o coś- jest do dyspozycji. Zdarzyło mi się z tego awaryjnie skorzystać i potwierdzam, że to nie były słowa rzucone na wiatr.

W gabinecie panuje przyjazna atmosfera, a dzięki empatycznemu podejściu pani Katarzyny i umiejętności poprowadzenia rozmowy, zarówno spotkania, jak i farmakoterapia dały oczekiwane efekty. Nigdy nie odczułam, że gdzieś jej się spieszy, jest nieobecna albo znudzona. Bardzo polecam panią doktor, bo to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jeśli kiedykolwiek będę jeszcze potrzebowała takiego wsparcia, to na pewno skorzystam z jej wiedzy i doświadczenia.

lek. Katarzyna Pragnący

Bardzo dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PH Zdrowia

Do Pani doktor zgłaszałam się trzykrotnie z depresją, zaburzeniami lękowymi i zaburzeniami kompulsywnymi. Bardzo stresowałam się przed pierwszą wizytą, myśląc, że Pani doktor nie potraktuje mnie poważnie, że tak naprawdę nic mi nie dolega. Pani Katarzyna od razu wzbudziła we mnie ogromne zaufanie. Jest niesamowicie empatyczną, przyjazną i ciepłą osobą, co poczułam od początku współpracy. Pierwsze dwa "podejścia" do leczenia zakończyłam samodzielnie z uwagi na myślenie "jestem silna, dam radę". Gdy wróciłam do gabinetu po raz trzeci, Pani doktor błagała, żebym dała sobie pomóc, co świadczy o jej ogromnym zainteresowaniu losem pacjenta. Podczas wizyty Pani doktor zawsze poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuję. Nigdy nie odczułam, żeby mnie ignorowała, czy ograniczała czas mojej wizyty. Leki dobierane są zarówno w trosce o zdrowie pacjenta jak i jego możliwości finansowe. Na początku leczenia dokładnie analizuje się działanie i ich wpływ na samopoczucie, celem dokonania ewentualnych zmian dawki bądź leku. W dodatku Pani doktor, z uwagi na fakt bycia terapeutą, udziela wielu cennych rad, dokładnie wsłuchuje się w problemy pacjenta.
Wizytę u Pani doktor ogromnie polecam każdemu, kto tak jak ja myśli, że da sobie radę, bo jest niesamowicie silny i wstydzi się prosić o pomoc. Pani doktor to cudowny człowiek!

lek. Katarzyna Pragnący

Bardzo dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pani Katarzyny trafiłam kilka lat temu w depresji ze stanami lękowymi. Przez pierwszą wizytę zostałam cierpliwie poprowadzona, by móc przedstawić z czym się zgłaszam. Pani doktor włączyła lek, zapoznała mnie z jego działaniem, pomogła w doborze terapii i okazała wiele wsparcia oraz zrozumienia. Jest to lekarz empatyczny, doświadczony, z pełnym zaangażowaniem pochodzący do swojej pracy. Po kilku miesiącach od poprzedniej wizyty, zaskakuje znajomością detali z naszych rozmów. Daje to mocne poczucie współpracy i wsparcia.

lek. Katarzyna Pragnący

Bardzo dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PH Zdrowia depresja

Trafiłam do pani Katarzyny kilka lat temu i jestem ogromnie zadowolona z naszej współpracy. Pomogła mi wyjść z wieloletniej depresji i uporać się z wieloma problemami. Jest życzliwą i empatyczną osobą a zarazem rzeczową specjalistką.
Serdecznie polecam

lek. Katarzyna Pragnący

Bardzo dziękuję.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą psychiatrą i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo - behawioralnym oraz współzałożycielem PH Zdrowia (gabinetów lekarsko-terapeu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Otępienie
 • Fobia społeczna
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Katowicach
 • Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie

Specjalizacje

 • Psychiatria


Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania