Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 280 zł

Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta) (opis) • 180 zł


W przypadku wizyty online proszę o kontakt telefoniczny przed wizytą (tel: *** *** ***). Konsultacja jest możliwa po opłaceniu wizyty przed jej odbyciem i wysłanie potwierdzenia przelewu na wskazany powyżej numer telefonu.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Konrada Wallenroda 18a, Bieżanów-Prokocim, Kraków
PH Zdrowia


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
12 347..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem doktorem nauk medycznych, specjalistą psychiatrą i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo - behawioralnym. Od 2019 roku kieruję Oddziałem Dzi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Otępienie
 • Fobia społeczna
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Katowicach
 • Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie

Specjalizacje

 • Psychiatria


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


280 zł

Konsultacje online

Jest to pierwszy kontakt pacjenta z lekarzem. Wizyta pierwszorazowa ma na celu poznanie problematyki pacjenta w odniesieniu do historii jego życia i obecnej sytuacji. Podczas wizyty lekarz ustala wstępną diagnozę w oparciu o którą proponuje leczenie - farmakologiczne (leczenie lekami). W przypadku potrzeby i chęci ze strony pacjenta podjęcia leczenia psychoterapeutycznego, lekarz omawia z pacjentem możliwości takiego leczenia. Lekarz wypisuje e - receptę, w uzasadnionych przypadkach zwolnienie lekarskie lub inne zaświadczenie.wizyta pierwszorazowa180 zł

Konsultacje online

Jest to kolejna konsultacja, która ma na celu weryfikacje efektów leczenia, ewentualną modyfikacje leczenia, omówienie planu leczenia, działania leków i ich skutków ubocznych, wypisanie e-recepty i/lub w uzasadnionych przypadkach wypisanie innego zaświadczenia lekarskiego (np. zwolnienia lekarskiego).Konrada Wallenroda 18a, Kraków

180 zł

PH Zdrowia

Jest to kolejna konsultacja, która ma na celu weryfikacje efektów leczenia, ewentualną modyfikacje leczenia, omówienie planu leczenia, działania leków i ich skutków ubocznych, wypisanie e-recepty i/lub w uzasadnionych przypadkach wypisanie innego zaświadczenia lekarskiego (np. zwolnienia lekarskiego).Konrada Wallenroda 18a, Kraków

280 zł

PH Zdrowia

Jest to pierwszy kontakt pacjenta z lekarzem. Wizyta pierwszorazowa ma na celu poznanie problematyki pacjenta w odniesieniu do historii jego życia i obecnej sytuacji. Podczas wizyty lekarz ustala wstępną diagnozę w oparciu o którą proponuje leczenie - farmakologiczne (leczenie lekami). W przypadku potrzeby i chęci ze strony pacjenta podjęcia leczenia psychoterapeutycznego, lekarz omawia z pacjentem możliwości takiego leczenia. Lekarz wypisuje e - receptę, w uzasadnionych przypadkach zwolnienie lekarskie lub inne zaświadczenie.

Pozostałe usługi


Konrada Wallenroda 18a, Kraków

280 zł

PH Zdrowia

Badanie psychiatryczne ma na celu zebranie wywiadu od pacjenta - poznanie historii życia i historii choroby na tle obecnej sytuacji osobistej, rodzinnej, zawodowej i społecznej pacjenta, który zgłasza się na konsultację. Ma na celu postawienie diagnozy i zaproponowanie właściwego leczenia.Konrada Wallenroda 18a, Kraków

300 zł

PH ZdrowiaKonrada Wallenroda 18a, Kraków

200 zł

PH ZdrowiaKonrada Wallenroda 18a, Kraków

300 zł

PH Zdrowia

W mojej pracy doktorskiej badałam mierniki poczucia wpływu na własne życie oraz weryfikowałam skuteczność warsztatów opartych na technikach terapeutycznych i coachingowych. Od 10 lat pomagam pacjentom w indywidualnej pracy terapeutycznej poznać ich własne ograniczenia i możliwości, usunąć wewnętrzne blokady i osiągnąć cele, które do tej pory wydawały się nieosiągalne.

Opinie

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Bardzo fachowe podejście ale niepozbawione empatii oraz ciepłej atmosfery. Szczegółowe wyjaśnienia. Konkretne odpowiedzi na zadane pytania.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PH Zdrowia konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Pełen profesjonalizm, ciepła empatyczna Pani Doktor, bardzo dobrze wszystko wyjaśnia i potrafi już samą rozmową podnieść człowieka na duchu.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

To był mój pierwszy kontakt z panią Doktor. Leczę się od kilkunastu lat i po raz pierwszy zostałam wysłuchana! Straciłam już prawie nadzieję, że istnieją tacy lekarze - profesjonalni, autentycznie zaangażowani, pełni empatii, słuchający i adekwatnie reagujący. Pani Doktor dała mi nadzieję, że mogę się wreszcie lepiej poczuć i żyć bez bólu i ciągłych zmagań z samą sobą i rzeczywistością. Bardzo dziękuję! Otrzymałam nie tylko nowe leki, sugestie dalszej terapii, ale i nadzieję. Jestem niezwykle zadowolona z kontaktu z panią Doktor. Szczerze polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PH Zdrowia konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Duże zaangażowanie oraz - co bardzo ważne - reagowanie na zmiany stanu pacjenta i dostosowywanie terapii.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PH Zdrowia psychiatric consultation in English (next visit)

Dobry lekarz, realna pomoc i trafna diagnoza, Dobrze dobrane leczenie farmakologiczne Bardzo polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PH Zdrowia konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Pani Doktor wykazuje się profesjonalizmem i wiedzą. Spokojnie, kompetentnie wyjaśnia mechanizm działania leków. Ponadto jest osobą empatyczną, niezwykle zaangażowaną w przedstawiane sytuacje i w rozwiązanie problemów, która wyciąga trafne wnioski. Poprzez umiejętnie zadawane pytania skłania do refleksji nad swoją osobą, a także pomaga spojrzeć na samego siebie z innej, dotąd nieznanej perspektywy.
Pani Doktor jest lekarzem godnym zaufania. Serdecznie polecam i bardzo dziękuję za opiekę.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PH Zdrowia konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Pani Doktor jest niezwykle empatyczna. Z uwagą mnie wysłuchała. Nie miała też problemu, żeby podczas wizyty towarzyszył mi narzeczony. Zdawała mi pytania, które były niezwykle pomocne. Pomogła nakierować myślenie na inne tory. Mam nadzieję, że dalsze wizyty będą tak owocne, jak ta pierwsza. Gorąco polecam :)

dr n. med. Katarzyna Pragnący

Bardzo dziękuję


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online Inny

profesjonalne podejście, rozmowa rzeczowa, potrafi zrozumieć pacjenta i znaleźć nowe rozwiązanie, trochę szkoda iż traktuje całkiem jako nowego pacjenta bez historii, nawet jeżeli zmiana lekarza wynika z sytuacji życiowych

dr n. med. Katarzyna Pragnący

Szanowna Pani każda pierwsza wizyta u mnie (zarówno pacjenta, który wcześniej był leczony przez innego lekarza psychiatrę, jak i pacjenta dla którego to jest pierwsza wizyta psychiatryczna) nazwana jest wizytą pierwszorazową. Podczas takiej wizyty odbywa się badanie psychiatryczne, które obejmuje również historię leczenia (jeśli takie było), reakcje na leki, oraz zaproponowanie leczenia farmakologicznego w oparciu o standardy leczenia, na podstawie postawionej diagnozy. Mam nadzieję, że to wyjaśnienie będzie pomocne.
Dziękuję za opinię,
Katarzyna Pragnący


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PH Zdrowia konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Na razie pierwsze spotkanie, ale już bardzo pozytywnie. Zaangażowanie i fachowa wiedza, to aspekty, które bardzo sobie cenię.

dr n. med. Katarzyna Pragnący

Bardzo dziękuję.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PH Zdrowia konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Moja narzeczona choruje od wielu lat na chorobę afektywną dwubiegunową, kilkanaście razy była hospitalizowana w szpitalach psychiatrycznych. Wraz z rodziną nie byliśmy zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia, a psychiatra na NFZ była opryskliwa i zachowywała się nieprofesjonalnie. Podczas jednej z wizyt powiedziała narzeczonej, że jest dziwna, w następstwie narzeczona chciała rzucić się pod samochód. Poza tym nikt nic nie wiedział o przebiegu leczenia ani o tym, że postawiona została nowa diagnoza (bez jakiegokolwiek wywiadu, chyba że za wywiad można uznać zadawanie pytań osobie w manii, która nie ma żadnego wglądu w swoją chorobę). Stąd zmiana psychiatry. Szukaliśmy długo i intensywnie. Profil doktor Pragnący najbardziej przypadł nam do gustu, ale i tak pozostawały obawy. Po pierwszej wizycie, na której byłem obecny u boku narzeczonej, poczułem, że los ukochanej może jeszcze zostać odwrócony. Pani doktor wykazała się profesjonalizmem i wysoką dozą empatii. Nie odczuliśmy, że zawracamy komuś głowę, wręcz przeciwnie. Narzeczona została potraktowana przez doktor Pragnący niemal jak członek rodziny. Widać, że psychiatria to prawdziwe powołanie doktor, jej pasja. Wszystko nam dokładnie wytłumaczyła i nakreśliła plan działania na najbliższy czas. Jeśli czujecie, że nie ma dla Was nadziei, polecam dać sobie szansę i skontaktować się z doktor Pragnący. Jesteśmy dopiero po pierwszej wizycie i nie wiadomo, czy choroba zostanie pokonana, ale nigdy wcześniej nie widziałem, żeby lekarzowi (bez podziału na specjalizacje) tak bardzo zależało. Od narzeczonej usłyszałem, że bardzo cieszy ją to, że lekarz nie myśli tylko o tym, żeby zalekować pacjenta. Do tej pory miała inne doświadczenia.

dr n. med. Katarzyna Pragnący

Bardzo dziękuję.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem doktorem nauk medycznych, specjalistą psychiatrą i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo - behawioralnym. Od 2019 roku kieruję Oddziałem Dzi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Otępienie
 • Fobia społeczna
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Katowicach
 • Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie

Specjalizacje

 • Psychiatria


Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania