Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (57)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Marta Hat Inny

  Uwaga, to będzie najlepsza opinia jaką tu przeczytacie!
  Serdecznie polecam Panią Martę! To wspaniała, mądra kobieta pełna empatii. Od lat szukałam pomocy, w końcu trafiłam do gabinetu Pani Marty. Zostałam otoczona opieką, tą, której tak bardzo potrzebowałam. Ktoś wiecznie pomógł mi poskładać w całość wszystko, z czym się mierzę, dał otuchę i nadzieję które okazały się bardzo owocne. Pani Marta jest niesamowicie ciepła, zabawna. W jej oczach można dostrzec szczerość. Jestem zachwycona i wiem, ze jeżeli ktoś z Państwa zdecyduje się na wizytę u Niej to nie będzie żałował. Leki, które Pani Marta dobrała dla mnie są bardzo skuteczne. Staję na prostą bo zaufałam odpowiedniemu lekarzowi za co jestem niezmiernie wdzięczna. Piękne serce i mądrość - tak można opisać w dwóch słowach Panią Martę. Dziękuje za wszystko i do zobaczenia już za niedługo

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Pokora konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Po wyjaśnieniu swoich problemów i rozmowie z lekarzem uświadomiłam sobie jaka jest przyczyna, czego najwyraźniej wczesniej brakowało mi w życiu . Lekarz wszystko spokojnie tłumaczy, dzięki czemu poczułam, ze wcale nie jest ze mną tak źle ;) Wprowadzenie odpowiednich zmian poskutkowało poprawą samopoczucia :-) Polecam!

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Pokora konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta, weekend)

  Pan Michal. naprawdę podchodzi do pacjenta indywidualnie. Jest bardzo zaangażowany w swoją pracy, wszystko potrafi wyjaśnić w sposób zrozumiały. Przede wszystkim słucha pacjenta i daje odpowiedni feedback. W swoim życiu przeszedłem już przez wielu lekarzy łącznie z tymi na NFZ . Warto przyjść do lekarza który ma już doświadczenie a jest z tzw nowej generacji i ma doskonałą wiedzę i doświadczenie. Z moją mamą przychodzę na wizytę i prócz mamy mam również jako jej opiekun informacje na temat leków oraz zdrowia. Potrafi podbudować człowieka na duchu i z motywować. Dodatkowo w krótkim czasie odpowiada na pytania, które zadaje na czacie. Bardzo polecam . Mama też zadowolona

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Michał Pokora konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Szczerze polecam.
  Podczas pierwszej wizyty Doktor zadawał dużo pytań, by zrozumieć dokładnie sytuacje, od początku wzbudza duże zaufanie a w gabinecie atmosfera jest bardzo swobodna. Po dobraniu leczenia farmakologicznego, kontaktował się jak się czuje, po wystąpieniu skutków ubocznych dobrał inne rozwiązanie które świetnie działa. Zawsze odpowiadał na wiadomości, nawet wieczorem, zlecił badania kontrolne, by być pewnym czy wszystko jest w porządku. Podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie, i do tego jest bardzo sympatyczny i profesjonalny. Na prawdę cieszę się że rozpoczęłam leczenie u tego lekarza, bo czuje dużą zmianę i jestem bardzo zadowolona.

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Michał Pokora konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Najfajniejsze jest to że jak trzeba to dostaję tańsze odpowiedniki leku, co pokazuje w jakie dobre ręce trafiłam :) w gabinecie jest super przyjazna atmosfera, pan dr zawsze dopytuje na ile dany problem przeszkadza, co wzbudza ogromne zaufanie, bo widzę że nie dostanę więcej leku niż potrzeba.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Marta Hat konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Bardzo polecam Panią Doktor - mam wiele problemów zdrowotnych, w tym neurologiczne, leczę się psychiatrycznie od kilkunastu lat i dzięki Pani Doktor nie czuję się tym wszystkim przestraszona. Wiem, że cokolwiek by się nie działo na pewno otrzymam najlepsze możliwe wsparcie i pomoc.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Marta Hat konsultacja psychiatryczna

  Ocenę wystawiam po czterech wizytach. Zgłosiłam się z objawami depresji kilka miesięcy temu. Pani Marta od samego początku stworzyła w gabinecie i wokół siebie atmosferę zaufania, dzięki czemu czułam, że chcę się przed nią otworzyć. Podczas tych kilku wizyt ani razu nie poczułam się oceniana albo traktowana z góry (a zdarzyło się wcześniej przy innym lekarzu tej specjalizacji, że wyszłam czując się gorzej niż przed wejściem do gabinetu).
  Dostałam diagnozę, propozycje leczenia i rady jak poradzić sobie z moimi problemami. Leki zostały poprawnie dobrane praktycznie od początku (choć zdaję sobie sprawę, że nie zawsze tak się dzieje i nie zraziłabym się nawet gdyby potrwało to troszkę dłużej). Dziś nadal walczę ze swoimi trudnościami, ale jest znacznie łatwiej. Samoedukacja i opieka tak profesjonalnej lekarki sprawiają, że powoli staję na nogi i po wielu latach zaczynam lubić i bardziej rozumieć samą siebie. Dziękuję i polecam!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Michał Hajdo konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Polecam w 100% , Bardzo sympatyczna atmosfera podczas wizyty, na wizycie czułam sie bardzo komfortowo, byłam wysłuchana i czułam że lekarz chce dokładnie zbadać problem.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Michał Hajdo konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Jestem po dwóch miesiącach leczenia i z każdym tygodniem jest lepiej. Na pierwszym spotkaniu szczegółowy wywiad, doktor zaproponował leczenie, które wdrożyłam. Doktor też poinformował o efektach, które mogą się pojawić na początku leczenia. Dziękuję za trafną diagnozę, niezbyt drogie leki i wyjaśnienia na wizycie kontrolnej.

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Katarzyna Schmidt konsultacja diagnostyczna ADHD dorosłych

  Przede wszystkim profesjonalne podejście, miła atmosfera, celne uwagi, dokładna diagnoza i konkretne zalecenia dotyczące farmakoterapii oraz psychoterapii

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kraków, ul. Konrada Wallenroda 18A
Powiązane wyszukiwania