Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Urzędnicza 20/10, Krowodrza, Kraków
"Psycholog 24/7"

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 13 lat
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję z młodzieżą i młodymi dorosłymi. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie z psychologii, spec. kliniczna i osobowości. W ośrodku Centrum CBT od...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia zachowania
 • zaburzenia emocjonalne

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)


Urzędnicza 20/10, Kraków

100 zł

"Psycholog 24/7"


Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)


Urzędnicza 20/10, Kraków

100 zł

"Psycholog 24/7"

Pozostałe usługi

Poradnictwo psychologiczne


Urzędnicza 20/10, Kraków

od 90 zł

"Psycholog 24/7"


Psychoterapia indywidualna


Urzędnicza 20/10, Kraków

od 90 zł

"Psycholog 24/7"

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Psycholog 24/7" psychoterapia indywidualna

Zawsze miałam duży problem ze znalezieniem psychologa. Jestem młodą osobą, bardzo wrażliwą na punkcie swojej autonomii. Nie lubiłam, gdy terapeuci próbowali protekcjonalnie dyktować mi co mam robić, gdy mnie oceniali i kłócili się ze mną o wartości społeczne.
Pani Kasia jest zupełnie inna. Jest w pełni profesjonalna i przede wszystkim nieoceniająca. Nie kwalifikuje pacjentów do freaków i ludzi niedostosowanych. Pomaga rozwiązać problemy w sposób konstruktywny, nie narzucając własnych poglądów. Przy pani Kasi czuję, że w końcu to ja pracuję nad sobą, a nie ktoś nade mną.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Psycholog 24/7"

Polecam panią Kasię - już na pierwszym spotkaniu wzbudziła moje zaufanie. Wcześniej korzystałem z usług kilku innych psychologów (o lekach nie wspominam - tylko mnie usypiały, żadne rozwiązanie), i prawdę mówiąc byłem bliski porzucenia tej drogi "pomocy sobie" (zwykle albo się w ogóle nie odzywali, wymuszając na mnie wypowiedzi, albo co gorsza prowadzili rozmowę w sposób płytki i nietrafiony).

Pani Katarzyna ma wg mnie bardzo dużą wiedzę, widać że wykonuje prace z pasją, na każde spotkanie była świetnie przygotowana. Porządek i praktyczne wskazówki - tak to zapamiętałem. Po terapii czuję się dużo lepiej, zacząłem funkcjonować w dużej mierze "normalnie". Naprawdę polecam i dziękuję.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie chyba do psychologa/psychistry dzieciecego-7letnia córka zaraz po świętach zaczęla się dziwnie zachowywać.Na swietach byla w kosciele widziala Bozy Grob i calowala krzyz.Po swietach przestała się uśmiechać,stała się smutna,apatyczna,nie ma apetytu.Często w ciągu dnia płacze i ciągle zadaje pytania o Panu Jezusie.Czy Pan Jezus cierpi na krzyzu.Czy Pan Jezus mial plac zabaw,itd.Czesto o to pyta mowi,czesto te pytania sie powtarzaja.Placze bo boi sie ze mama czy tata tez zostanie powieszony na krzyzu.Czy ona tez tak umrze i bedzie w grobie -to pytanie corki.Mowi ze ona nie chce tych pytan zadawac ale siedza jej w głowie.Bardzo przezywa to do tego stopnia ze budzi sie rowniez w nocy i placze.Jak mozemy pomoc córce.Czy są to jakieś problemy natury psychicznej czy może chęc zwrócenia na siebie uwagi.

  Zachowanie córki jest niepokojące, a budzenie się w nocy może sugerować dość wyskoki poziom lęku. Taki lęk raczej nie wynika z chęci zwrócenia na siebie uwagi, choć w tej sytuacji córka będzie potrzebowała jej więcej.
  Jeśli w innych kwestiach dziewczynka też zaczyna ujawniać takie katastroficzne myśli lub jeśli sytuacja będzie się dłużej utrzymywała, warto skonsultować się z psychiatrą dziecięcym lub/i terapeutą dzieci i młodzieży.

  Jestem ciekawa, jak otoczenie reaguje w sytuacji, gdy dziecko mówi o swoich lękach? Osobiście próbowałabym wyjaśnić sytuację na spokojnie, nie zaprzeczając negatywnym uczuciom dziecka np. tłumacząc, że ta historia miała miejsce dawno temu, kiedy nie było telefonów i nikt nie mógł wezwać do Pana Jezusa karetki ani policji. I że w kościele było tylko taka dekoracja, aby ludzie wiedzieli o takim wydarzeniu i już nigdy nikogo nie wieszali, bo on i tak zmartwychwstanie i nie ma to sensu... :) Dobrze byłoby odwrócić uwagę dziecka, skupić ją na przyjemnych rzeczach, zająć czas.

  Przychodzą mi do głowy też gry związane z nauką pierwszej pomocy - jeśli dziecko dowie się, co zrobić kiedy coś złego się komuś stanie, może mu to przywrócić poczucie bezpieczeństwa i kontroli sytuacji.

  mgr Katarzyna Juścińska-Sak

 • Mam problem ze swoją 17 letnią córką. Nie potrafię nad nją zapanować. W szkole miała problemy ale na szczęście są wakacje więc przynajmniej z tym będzie spokój. Córka w szkole podstawowej była spokojną i grzeczną uczennicą nie należała do orłów ale głupia też nie była zawsze miała średnią dość powyżej cztery. W piątej klasie miała pasek. W gimnazjum na początku było średnio potem potem coraz gorzej na świadectwie córki były same dopuszczające w drugiej klasie gimnazjum i tak jest to chwili obecnej dobrze napisała test na zakończenie gimnazjum a więc pewnie przez to przyjeli ją to technikum w którym ledwo sobie radzi pojawiły się nawet zagrożenie. Jednak to nie nauka mnie martwi a jej zachowanie. Pyskuje przeklina i wogóle nie słucha. Dwa razy wróciła pijana do domu odpowiadziła ją koleżanka. Jeśli już nie pyskuje to nie chce ze mną rozmawiać. Na świadectwie ma zachowanie naganne chociaż pewnie za to że przyszła pijana do szkoły. Po tych trzech razach nigdy już nie zdarzyło się jej być pijaną. Prawie cały dzień przesiaduje w swojm pokoju z słuchawkami na uszach albo na komputerze. Wieczorem wychodzi i wraca bardzo późno. Zwykle odzywa się tylko w tedy gdy chce jeść lub pieniędzy albo mi napyskować. Jej typowe odzywki to : przymknij się, ja już mam prawie 18 lat, daj kasę, co na obiad, wkurwiarz mnie,wrócę o której mi się podoba i chu... ci to tego, w hu... mnie to raja itp. Ojca traktuje tak samo jak mnie. Od tego gdy to się zaczęło minęło 3 lata i jej nie przeszło.W życiu nie wydarzyło się nic takiego co by mogło na to wpłynąć a nasza rodzina jest zupełnie normalna nie ma w niej rzadnej patologii. Często krzyczy albo płaczę bez powodu ale to jest typu że krzyczy np. znowu to ochydne mięso i co ja teraz mam jeść lub płacze np. dlaczego mi nie chcesz dać pieniędzy itp. A jak już przestanie to się nie odzywa. Próbowałam z nją rozmawiać na wszelkie sposoby i bez skutku o tym żeby poszła do psychologa nie ma nawet mowy bo ona się nie da. Ostatnio gdy jej to zaproponowałam to prawie mnie chciała pobić. Dwa razy pobiła swoje koleżanki którym na szczęście nic się nie stało. Raz chciała ukraść ze chipsy żelki i colę bo nie chciałam jej dać pieniędzy ale jej się to nie udało. Córka zachowuje się tak w stosunku do wszystkich nauczycieli obcych ludzi znajomych itp. Przeklina wyzywa i pyskuje im. Prawie nie robi żadnych wyjątków Co ja mam robić?

  Opisywane przez Panią zachowania mogą mieć różne podłoże - może być nim trudny okres dorastania, ale też np. jakiś problem w szkole, w rodzinie, w relacjach z rówieśnikami/chłopakiem. Wydaje mi się, że zanim Państwo zaczną wprowadzać w domu nowe zasady albo przyjmować wobec córki inną postawę - np. bardziej surową bądź akceptującą, warto byłoby najpierw poznać przyczynę jej zachowań. Tutaj przydatna będzie wizyta u specjalisty. Polecam konsultacje z psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym mającym doświadczenie w pracy z młodzieżą/rodzinami. Biorąc pod uwagę, że po ukończeniu przez córkę 18-lat sytuacja może się pogorszyć, a Państwo będą mieć na nią mniejszy wpływ, zachęcałabym do niezwlekania ze spotkaniem. Proszę spróbować na spokojnie poinformować córkę o wizycie i dać jej kilka dni na zastanowienie się, kto będzie w niej uczestniczyć.

  mgr Katarzyna Juścińska-Sak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję z młodzieżą i młodymi dorosłymi. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie z psychologii, spec. kliniczna i osobowości. W ośrodku Centrum CBT od...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia zachowania
 • zaburzenia emocjonalne

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania