Karina Janas

Dietetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Profesjonalizm i odpowiedzialność za pacjenta na najwyższym poziomie. Wiedza fachowa lekarsko-dietetyczna, co nie jest regułą u innych dietetyków. Pani Karina jest osobą niezwykle zaangażowaną w pomoc pacjentom. W 100% polecam.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Choroby

  • choroby autoimmunologiczne
  • RZS – reumatoidalne zapalenie stawów
  • zaburzenia odporności
  • anemia
  • zespół jelita drażliwego
  • otyłość
  • grzybica
  • choroby pasożytnicze
  • alergia
  • atopie skórne
  • borelioza
  • edukacja żywieniowa
  więcej

  Usługi

  Karina Jana ZDROWSI W 90 DNI

  Prymasa Stefana Wyszyńskiego 18 Przychodnia Lekarska Żaczek, 08-110 Siedlce, mazowieckie

  Diagnoza stanu zdrowia ( wywiad,zlecenie badań,analiza,plan terapii) od 100 zł
  Konsultacja dietetyczna 30-45 min. od 60 zł
  Opieka dietetyczna 3 miesięczna od 397 zł
  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Karina Janas Dietetyk Siedlce
  Witam, potrzebuję większej ilości informacji. Czy były robione badania krwi (np. morfologia z rozmazem, żelazo, witamina B12, kwas foliowy, ferrytyna)? Ile lat? Jaka płeć? Jakie inne objawy towarzyszące? Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  40 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Profesjonalizm i odpowiedzialność za pacjenta na najwyższym poziomie. Wiedza fachowa lekarsko-dietetyczna, co nie jest regułą u innych dietetyków. Pani Karina jest osobą niezwykle zaangażowaną w pomoc pacjentom. W 100% polecam.

  • A
   Lokalizacja: Karina Jana ZDROWSI W 90 DNIUsługa: niedoczynność tarczycy i zapalenie tarczycy ( hoshimoto) zły stan zdrowia i psychiki

   Pani Karina Janas to bardzo rzetelny, prawdziwy lekarz, który jest naprawdę z powołania. Potrafi słuchać i służy radą. Zajmuje się pacjentem lecząc przyczyny choroby a nie jego skutki, przepisując jakieś leki na odczepne. Prowadzi dokładna rozmowę i wywiad, analizuje wyniki badań, pomaga w dojsciu do prawdy, w dojsciu do zdrowia.
   Karina Janas to więcej niż lekarz, to prawdziwy Anioł. Uzdrawia setki ludzi. Dużo osób jej ufa przez jej zaangażowanie, przyjacielska dłoń i miłość do świata i ludzi.
   Gdyby inni lekarze podchodzili tak do swoich pacjentów nie byłoby na świecie chorych ludzi. .
   Bardzo mi pomogła w dojsciu do zdrowia i jestem jej bezgranicznie wdzięczna. Polecam w 200%

  • Lokalizacja: Karina Jana ZDROWSI W 90 DNI

   Świetny diagnosta! Najważniejsza diagnoza szybko trafiona w punkt. Ciepła osoba, z dużą ilością empatii. Zalecenia konkretne, skuteczne i na każdą kieszeń. Gorąco polecam!

  • M
   Lokalizacja: Karina Jana ZDROWSI W 90 DNI

   Najbardziej doceniam w Karinie:
   - wnikliwe podejście, szukanie przyczyn chorób / objawów
   - patrzenie na organizm całościowo
   - ogromną wiedzę i ciągle dokształcanie się
   - chęć niesienia pomocy, dzielenia się wiedzą
   - otwartość na nowe badania / metody leczenia

   Zakończyłam 90-dniówkę - czas nauki podstaw dbania o zdrowie :). Jeszcze dużo przede mną - i dokształcania się, i pewnie badań, ale wiem, gdzie szukać pomocy :)

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Trafiliśmy do Pani Kariny Janas z polecenia z naszą 4-letnią córką, która choruje na MIZS. Mimo, że jesteśmy po pierwszej wizycie, to już możemy powiedzieć, że jest bardzo dobrym specjalistą, traktuje pacjenta indywidualnie oraz przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad. Pani Karina skupia się przede wszystkim na znalezieniu przyczyny dolegliwości, a nie na zwalczaniu objawów. Analizuje wszystkie wyniki badań wiążąc je w całość, a nie sugeruje się pojedyńczymi objawami. Dużo przyczyn tłumaczyła omawiając je prosto i szczegółowo, podając wiele przykładów. Widać że jest bardzo zaangażowana w to co robi i rzeczywiście chce pomóc.
   Polecamy z całego serca

  • Lokalizacja: Karina Jana ZDROWSI W 90 DNIUsługa: anemia

   Doktor Karina to profesjonalny specjalista, przeprowadza rzetelnie szczegółowy wywiad, dokładnie omawia badania. Zgłosiłam się do Pani doktor z anemią u 2letniej córki, wynik żelaza był na poziomie 53, po wprowadzeniu zaleceń od doktor Kariny wynik poprawił się na 134 po 3 miesiącach! Bez stosowania suplementacji żelaza, tylko poprzez dietoterapie. Doktor Karina podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać pacjentowi. Dzięki zaleceniom doktor Kariny poprawiło się zdrowie naszej całej rodziny.
   Uczestniczyłam również w kompleksowym programie Zdrowsi w 90, który podniósł moją świadomość w wielu obszarach. Z całego serca mogę polecić doktor Karinę.

  • A
   Lokalizacja: Karina Jana ZDROWSI W 90 DNI

   Olbrzymia wiedza i bardzo indywidualne podejście. Wybraliśmy się do Pani Kariny z wieloletnimi problemami alergicznymi męża. Po zastosowaniu się do zaleceń bardzo szybko nastąpiła olbrzymia poprawa. Dodatkowo jako rodzina otrzymaliśmy wiele cennych wskazówek co do właściwych nawyków żywieniowych. Bardzo cenimy sobie szczegółowy wywiad, w trakcie którego wyszły również inne problemy zdrowotne naszej rodziny. Dziękujemy i serdecznie polecamy!

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Konsultację poprzedza szeroki, szczegółowy wywiad. Pani Karina skupia się na znalezieniu przyczyny dolegliwości. Wychodzi poza schematy medyczne, łączy zdobytą wiedzę. Indywidualnie, holistycznie podchodzi do pacjenta. Wiele cennych wskazówek i plan działania. Podpowiedź, jakie badania wykonać, aby znaleźć przyczynę dolegliwości.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy zdrowotne

   Nie wiem czy będę wstanie wyrazić całą wdzięczność Pani Karinie w kilku zdaniach. Wspaniały człowiek, ogromna wiedza i profesjonalizm. Pani Karina przeprowadza dokładny wywiad, holistycznie podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta. Polecam serdecznie. Cieszę się że na mojej drodze życia i niestety problemów zdrowotnych spotkałem Panią Karinę.

  • T
   Lokalizacja: Karina Jana ZDROWSI W 90 DNIUsługa: problemy z ukladem trawienia, nerkami, przypuszczenie boreliozy

   Jestem w szoku ogromnej wiedzy Pani Kariny. Sam od lat interesuje sie tematem zdrowia i bylem juz na paru seminariach bardzo znanych person ze swiata dietetyki, suplementacji oraz hormonoterapii, jednak wizyta u Pani Kariny to inny level. Zycze wszystkim, aby byli zdrowi, jesli jednak z jakis przyczyn potrzebujecie porad lekarza, to zanim skorzystacie z uslug lekarza rodzinnego, ktory poraz kolejny zaserwuje Wam obciazajace dla organizmu antybiotykoterapie i wydacie kolejne zlotowki na leki, ktore lecza tylko objawy a nie przyczyny, to polecam Wam jednak udac sie do Pani Dr Kariny Janas. Zdrowka wszystkim